Keresés

Részletes keresés

gombóc63 Creative Commons License 2017.06.08 0 0 12520

Jó előre felveszik a részeket, Barbi az életben 7 hónapos terhes, nyár végére várja kislányát.

gombóc63 Creative Commons License 2017.06.07 0 0 12519

Ja....a 170 centijével:-)))

Előzmény: Böszőke (12518)
Böszőke Creative Commons License 2017.06.07 0 0 12518

Látszik,hogy bármilyen sok dolgot próbáltál is

életedben,modell még nem voltál ! Dani ott szarrá keresi magát :)

Előzmény: GPS (12516)
gombóc63 Creative Commons License 2017.06.07 0 0 12517

Azt értsd meg, hogy ez az egész sorozat a valóságtól elrugaszkodott és hiteltelen. Erről beszélünk évek óta. Minden egyes történet egy ökörség, aminek semmi köze a való élethez. Azon veszem magam észre, hogy rendszeresen bealszok rajta, mert unom. Most ahogy Barbi és Joe egyvégtében csőröznek....frászt kapok tőle. Pár napja még szóba se állt a lánnyal. És sorolhatnánk....

Előzmény: GPS (12516)
GPS Creative Commons License 2017.06.07 0 0 12516

 

Jó nagy esti mese felnőtteknek, tele valóságtól elszakadt elemekkel:

 

Csak az a baj, hogy ezekre az ordas csúsztatásokra egyszerűen NINCS SZÜKSÉG.

 

Semmit nem ad hozzá a történethez...inkább levon a hitelességéből és az élvezhetőségéből. Mert ki élvezi azt (nézőként) ha hülyének nézik?... márpedig itt ez folyik, méghozzá teljesen céltalanul.

 

Mert egyrészt afféle fővárosi szocio-korkép színében tetszeleg - olyan elemeket sorakoztatva, hogy gyökértelenség, jövőkép-hiány, mának élés, kisstílű ambíciók, csakúgy mint barátság, összetartás, stb. stb. - amivel nem is lenne semmi baj, mert javarészt ezek megállnak a lábukon.

 

Mert ne legyünk álszentek: igen, létezik, sőt velünk-mellettünk él ez a (nem is oly vékony) réteg - még akkor is, ha egyesek hüledeznek, hogy "Ohhh, hát ilyen nincs". Pedig de - van.

 

És ha már ebbe az irányba jól nyitott a sorozat - akkor mi a fészkes fenéért kellenek bele teljesen hiteltelen, valóságtól elrugaszkodott, buta-mese szerű fordulatok, vagy helyzetek - holott pont ezekből is remek (kvázi) reality jeleneteket lehetne kihozni - az öncélú, olcsó, fél perc alatt összedobott fabuláció helyett.

 

Ha már hajó (amin kiakadtam - mert jómagam is hajós vagyok). Mi lett volna, ha tényleg rákattannak a hajóra (van ilyen) amit a spórolt pénzükből simán meg is tudnak venni (mert egy ilyen szart már 350-400 -ért simán el lehet vinni).

 

Ám a nagy fellángolást, hogy "Na majd én rendbe hozom a két hamvas kacsómmal" - hamar leoltja, amikor megtudják, hogy csak a 3 réteg festék + algagátló egy ilyen testre bő 100 ezerbe kerül, a kötélzet cseréje egy másik 100-as, ha még veretezés, asztalos-meló is kell, az is horror - a motorról nem beszélve, ami egy ilyen hajón általában kuka-állapotú.

 

Talán hasznosabb lenne a fiataljainknak némi higgadtsági-példát mutatni - mintsem azt, hogy "Lám, a Dani-gyerek, nulla pénzből, pár hét alatt milyen luxusjachtot fabrikált - gyere vegyünk mi is egyet, nekünk is menni fog".

 

 

Lófaxot.

Előzmény: gombóc63 (12515)
gombóc63 Creative Commons License 2017.06.07 0 0 12515

Megint olyan dolgokat soroltál fel, amikre épül a sorozat. Jó nagy esti mese felnőtteknek, tele valóságtól elszakadt elemekkel:-) 

Előzmény: GPS (12514)
GPS Creative Commons License 2017.06.07 0 0 12514

 

Na, ezzel a hajó-sztorival megint nagyot gurítottak az alkotók.

 

Ha ez a fickó, abból a szakadt, 17 lábas, 100 éves, szétrohadt teknőből - 1-2 hónap alatt, egyedül és pénz nélkül -egy tipp-topp 21 lábas hajót varázsolt - úgy, hogy közben megszerezte a vitorlás-jogosítványt is (sőt, már vitorlázni is tud) - akkor ez egy hajó-zseni.

 

Más (hajóhoz tényleg értő magánember) néha 2 évet is elszarakodik egy ilyen munkával úgy, hogy közben inge-gatyája rámegy.

 

Csak úgy nagyságrendileg és ránézésre: egy ilyen felújítás anyag-költsége (szigorúan sajátkezű kivitelezésben!) úgy fél milla körül van, mint kopasz anyagköltség - amennyiben semmilyen komolyabb fődarabot nem kell cserélni.

 

A kikötő (mert nem a sásban parkol, mint láttuk) az másik évi átlag másik fél milla. Mondom: per év!

 

Azért azt sajnálom, hogy nem mutatták, hogy állt ki a kikötőből a mi derék Popeye-ünk. Igaz, arra lehet ráment volna az egész műsoridő :-)))

.

Bomc Creative Commons License 2017.06.03 0 0 12513

Nem tudom mit szarakodnak ezzel ennyit, a csaj elhozza a gyereket, a parkban meg találkozik a nőjével... aztán nem kell a dráma apucival

A másik határbíró Creative Commons License 2017.06.03 0 0 12512

Nem mintha a férfi buzulást hiányolnám, de jókat mosolygok a készítők izzadtságszagú erőlködésén, hogy Regina után megint erőltetik a leszbi vonalat. Ha ennyire fontos nekik ez a dolog, akkor ne legyenek már ilyen gyávák :)

Előzmény: Böszőke (12510)
GPS Creative Commons License 2017.06.02 0 0 12511

 

Amit ez a fehérfejű követel, nekem már annyira ellenszenves,hogy el sem tudom mondani.

 

Azt tudnod kell, hogy a buzik és a leszbik az ég és föld - mármint megnyilvánulásaikban.

 

A buzeránsok inkább visszahúzódóak, sőt, a szakításaikat és a csalódásaikat is inkább befelé, letargikusan élik meg.

A leszbik ezzel szemben extrovertáltabbak, de az érzelmi drámáikat is sokkal agresszívebben élik meg, pl. mentsen meg az Isten egy féltékeny leszbikustól.

 

Úgy látszik, hogy nagy szakértők dolgoznak az alkotók közt - mert pl. a fehérfejű reakciói abszolút életszerűek - ezek tényleg így működnek a valóságban is. 

.

Előzmény: Böszőke (12510)
Böszőke Creative Commons License 2017.06.02 0 0 12510

Nem tudom,ki hogy van vele,korábban már volt szó a homokosokról,leszbikusokról,felőlem lehetnek,csináljanak amit akarnak,de ne kelljen már látnia az egész világnak! Amit ez a fehérfejű követel, nekem már annyira ellenszenves,hogy el sem tudom mondani.

Az ember nem tűzi ki a szerelmét  a kalapjára és hordja tüntetően dudálva hozzá,hogy mindenki értesüljön róla ...

Böszőke Creative Commons License 2017.05.31 0 0 12509

Miért? Evelin még az se,sőt semmi,mégis minden munka büdös neki....(bár egy vezérigazgatói székbe beülne :)

Előzmény: Bomc (12508)
Bomc Creative Commons License 2017.05.31 0 0 12508

"Én tetováló művész vagyok, nekem minden más munka büdös"... beszarok :D

gombóc63 Creative Commons License 2017.05.31 0 0 12507

Bori aztán jól bevásárolt egy hétre ennyi embernek:-))) 

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.05.30 0 0 12506

Nah, ahogy elnézem, nekem sem mostanában lesznek nagyobb melleim...😛

 

GPS-től kérdem, miért hentes a plasztikai sebész?

Előzmény: Gerilla01 (12503)
Böszőke Creative Commons License 2017.05.30 0 0 12505

Akkor módosítok:Nem a sorozatírók a hülyék,hanem az, aki befizet ezekhez a plasztikai sebészekhez!  A lakásfelújításnál is csak a megvásárolt anyagot fizettem ki ( még jó hogy nem adták oda hitelbe :) de a munkadíjat csak amikor elkészültek.Tehát logikusnak tartom,hogy a megrendelt implantátumot kifizettetik,de a műtétet előre ??? mégis mire fel ?

Előzmény: GPS (12504)
GPS Creative Commons License 2017.05.30 0 0 12504

 

Valamennyi "bánatpénzt" nyilván ott kell hagynia, de kizárt, hogy a teljes műtétet előre kifizeti és nem adják vissza, ha nem kerül rá sor.

 

Pedig van ilyen - csak a túró sem olvassa el a szerződést (főleg az apróbetűs záradékokat).

 

Az viszont durva, hogy ha a hentesük eltöri a kezét, akkor sem adják vissza a lóvét, sőt, még pontos időpontot sem adnak a már kifizetett műtétre.

.

 

Előzmény: A másik határbíró (12499)
Gerilla01 Creative Commons License 2017.05.30 -1 0 12503

Persze, hogy korábban.

Csak úgy kíváncsiságból megnéztem neten a most egyik legjobban felkapott klinikáról a mellműtétes árakat:

 

konzultáció 15e,

implantátum próba 17e,

implantátum árak 200e-420e,

műtéti költség implantátum ára nélkül 520e-750e,

műtét előtti éjszaka minden extrával 25e/éj,

minden plusz nap 45e/éj,

 

és akkor még ehhez jön az előzetes labor és szűrővizsgálat.

 

Egy ekkora volumenű beruházásnál kétlem, hogy a való életben valaki csak úgy meggondolja magát egyik napról a másikra.

 

 

Előzmény: Böszőke (12501)
Böszőke Creative Commons License 2017.05.30 0 0 12502

Azt megértem,ha egy lefoglalt utazás előtt egy nappal nem fizetik vissza a befizetett összeget,de itt mire kell előre a pénz? A doki idejét is előre kell foglalni,mint egy szállodát?

Előzmény: A másik határbíró (12499)
Böszőke Creative Commons License 2017.05.30 0 0 12501

Ne már, ez komoly? Azt mondod,hogy hetekkel korábban kell befizetni egy műtét árát a magánklinikán?? Befektetik a pénzemet és ha a hibájukból nem kerül sor adott időpontban a műtétre vissza sem adják a pénzemet?

(tiszta szerencse,hogy nem akarom megműttetni magam  :)

Előzmény: GPS (12498)
szévike Creative Commons License 2017.05.30 -1 0 12500

Főleg az esetben, ha a klinika a megállapodott időpontban nem tudja a műtétet elvégezni.

 

Előzmény: A másik határbíró (12499)
A másik határbíró Creative Commons License 2017.05.30 0 0 12499

Ez valószínűleg szintén baromság, mert miért ne állhatna el egy plasztikai műtéttől? Valamennyi "bánatpénzt" nyilván ott kell hagynia, de kizárt, hogy a teljes műtétet előre kifizeti és nem adják vissza, ha nem kerül rá sor.

Előzmény: GPS (12498)
GPS Creative Commons License 2017.05.30 0 0 12498

 

Nem-nem, Karola történetesen okés ebből a szempontból.

 

Ugyanis ő még akkor fizette ezt be, amikor még futott a szekér - csak mostanra lett kiírva műtétre.

 

Mondta is, hogy most már inkább visszakérte volna a befizetett pénzt - csakhogy az intézményben azt mondták, hogy azt nem lehet, ha befizette, akkor az úgy is marad.

.

Előzmény: Böszőke (12497)
Böszőke Creative Commons License 2017.05.29 0 0 12497

Most már tényleg elájulok ettől a sok pénztelen, mégis mindent megfizetni képes szereplőtől: Karola összes spórolt pénze odalett ,nincs munkája, O jövedelme,de befizetett mell műtétre???

Komplett hülyék írják ezt a sorozatot?

Bomc Creative Commons License 2017.05.27 0 0 12496

És mindenki Londonba megy... ja meg Ibizára

Böszőke Creative Commons License 2017.05.26 0 0 12495

Paula is eltűnik végre a sorozatból?  de miért nem Tamást viszi magával??

gombóc63 Creative Commons License 2017.05.24 0 0 12494

Itt mindenki nulla munkából él. Joe és Gábor úgy vezeti a műhelyt, hogy állandóan pasis napot tartanak. A kuncsaftok igazodnak hozzájuk:-) élni tudni kell!

Előzmény: Bomc (12491)
Böszőke Creative Commons License 2017.05.24 0 0 12493

Természetesen!!!

Eleve Katalintól kapott hitelt  Roland,a tűzzel odalett minden,a biztosító nem fizet,mert Evelin "okozta",neki kell megtéríteni a kárt ! Ő meg fizet !van neki MIBŐL?????

Következetesség eddig is nulla volt :)

Előzmény: Bomc (12491)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.05.24 0 0 12492

Ez ÉNB-világban sosem számított.

Előzmény: Bomc (12491)
Bomc Creative Commons License 2017.05.24 0 0 12491

Rolandnak meg a csajnak van annyi lóvéjuk hogy ha ők kapják meg a bérleti jogot akkor ki tudják fizetni + a kauciót is?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!