Keresés

Részletes keresés

szaboildiko Creative Commons License 2012.05.22 0 0 5836

Jucus!

 

Semmmmi baj, nem sürgős, ismered a mintát, van még mit csinálnom rajta anélkül is. Menek áttotyogok a gmail-ra és elküldöm email-ban neked. Köszike:-))

Előzmény: TJucus (5835)
TJucus Creative Commons License 2012.05.22 0 0 5835

Ildikó! Valóban nagyon pici, küldd el emilben. Megnézni  csak holnap tudom, most itthon a Zuram és nem tudom kiteríteni a mintámat. Bocsi! :-)))

Előzmény: szaboildiko (5832)
t.ági74 Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5834

Nagyon ügyi vagy,szépek a munkáid!Gratula!

Előzmény: plmari (5830)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5833

Ááá nem tudom miért lett ilyen kicsi én nem kicsinyítettem le, ha nem látod szólj és elküldöm emailba jó?

Előzmény: szaboildiko (5832)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5832

Jucus!

 

Azt hiszem sikerült a paintban bejelölni, nézd csak ehhez kértem segítséget:

 

Előzmény: TJucus (5828)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5831

Igen látom, és örülök is neki nagyon! Csak gyere közénk és mutassad a szép munkáidat továbbra is. Ezenkivül meglátod itt mindenki nagyon segítőkész.:-))

Előzmény: plmari (5830)
plmari Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5830

 

 

 

Kedves Kézimunkázók! Szeretnék egy kicsit dicsekedni! Elkészült a Mária kép párja a Jézus szíve!!

Ildikó! Köszönöm szépen a segítséget, látod sikerült lekicsinyítenem!! Marcsi

 

 

 

 

szaboildiko Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5829

Jucus!  Igen megpróbálom paintba tenni és azzal kijelölni, bár még ott nem dolgoztam, de mindjárt áttotyogok és azután elküldöm email-ba jó?

Előzmény: TJucus (5824)
TJucus Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5828

Csak vigasztalásképpen, most halvány sárgára dolgozom fehérrel. Az sem piskóta!

t.ági74 Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5827

Köszi!  :))

Előzmény: TJucus (5824)
TJucus Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5826

Azt meg persze nem is mondom már, hogy hihetetlen sebességgel dolgozol!!!

Előzmény: szaboildiko (5822)
TJucus Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5825

Ildikó! El tudnád küldeni azt a képet, bejelölve  a kérdéses sorokat, amiről dolgozol?

 

A bodzád aranyos!!

Előzmény: szaboildiko (5822)
TJucus Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5824

Sziasztok Lányok!

 

Vagyok ám, csak most egy kicsit más dolgok vannak előtérben, úgyhogy nem tudok jönni. Ildikó, utána nézek és jelentkezem. Gyönyörűen haladsz, gratula.

Pontosan nem értem a kérdésed, a mintarajzon nem érted a jelet? Nekem nem így van ahogy Te kezdted, én a fekete-fehér jelölt minta alapján kezdtem. De megpróbálok utánakeresni.

 

Tági! Nagy munkákat csináltál, minden elismerésem.

szaboildiko Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5823

Igy most már bejött, köszi, de tényleg igazad van, átváltója nincs, igy csak megköszönjük a fáradtságodat.

Előzmény: imregi (5817)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5822

Szervusztok!

 

Mutatok egy kis szösszenetet pihentetésképpen a wolf-között készítettem. Gyűjtöttem bodzát teához, most szárítom, majd varrok neki zacsit és ezt a feliratot rávarrom a lányomnak. Nem nagy dolog, de azért egy délutánomat a B-betű lefoglalta, ez egy keltai abc-ből van.

 

a wolffal itt tartok, Jucusom lenne is ebből az aprópóból kérdésem Hozzád. Nem látom a szinkódban az 1-5 sor 1-2 oszlopában lévő ferde jeleket, így nem tudom milyen szinnel kellene varnom. Tudnál segíteni? Köszönöm.

Veramami2 Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5821

Lánykák!és Fiúkák!

Köszönöm a segítséget...egyenlőre nem jutottam előrébb...pihentettem.... aztán majd csak lesz valami belőle vagy nem...

livia néni Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5820

Keresném ennek a képnek a mintáját.

Még valahol láttamvalahol egy pitypangos képet is. Szeretném annak a mintáját is.

t.ági74 Creative Commons License 2012.05.20 0 0 5819

Szia Szirmok!

Én is varrtam olyat,a kisfiam fotóját.Ott 9 öltés volt 1cm-ben,de nem keresztszemes,hanem csak gobelin öltéssel varrtam,de elszúrtam,mert csak 2 szállal varrtam és elbírta volna a 3-at is.Néhol átvillan a fehér   :(

Hát...nemtökéletes,mert olcsó puppets fonalra váltottam át az anchort,de azért felismerhető.Még a caládról készítettem egy keresztszemest,amit háziszőttes takácsvászonra hímeztem minden szálba öltöttem,és így 11 öltés volt 1 cm-ben.Hát..ott is az volt a baj,mint nálad,hogy rengeteg helyen csak 1-1 öltés volt a színekből,sokat kellett húzni a szálat ,de azért próbáltam szépre a hátulját is.55 színből állt.

Igaz,ezeket már jó pár éve varrtam.

Előzmény: szirmok (5818)
szirmok Creative Commons License 2012.05.20 0 0 5818

Szia t.ági74!

 

Gratulálok a pávához, gyönyörű lesz! Hát én is az apró szemű munkákat szeretem, de ez már nekem is sok lenne!

Az erdős képem az xszemes, abban 7 van 1 cm-ben. Ott meg aza bibi, h szinte minden négyzet más szín. Ha készen lesz, olyan esz mint egy fotó kb 50 színből áll.

Előzmény: t.ági74 (5797)
imregi Creative Commons License 2012.05.20 0 0 5817

Megpróbálom még egyszer, hátha most sikerül: http://www.stoklasa.hu/himzo-fonal-mouline-x18069

De sokkal előbbre nem jutunk vele, mert átváltót nem találtam hozzá sajnos:-(

Ahogy keresgéltem, rájöttem, hogy mouline sokféle van, Anchor, Puppets, DMC, és nem igazán tudok kiigazodni rajta, hogy most hogy is van ez?

Előzmény: szaboildiko (5814)
t.ági74 Creative Commons License 2012.05.20 0 0 5816

Anton oldalán van mindenféle színátváltó és nagyon jók a színváltások,én is sokszor próbáltam!Teljes szívvel ajánlom!!!

http://qtp.hu/xszemes/valto.php

Előzmény: szaboildiko (5814)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.20 0 0 5815

Vera! Nagyon szép lett a kutyusod, teljesen olyan mint az én Aidám volt, ugye emlékszel a képre, amit föltettem. Jaj, azt hiszem ezt nekem is meg kell csinálnom!:-))

Előzmény: Veramami2 (5801)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.20 0 0 5814

Sziasztok!

 

Ágika, mivel engem is érdekel ez az átváltós dolog, ami a Veramamit én is rákattintottam, de nekem azt irja ki, hogy a keresett oldal nem található. Nézd meg kérlek mégegyszer légyszives, hogy mi lehet a baj jó? Köszike. :-))

Előzmény: imregi (5811)
t.ági74 Creative Commons License 2012.05.19 0 0 5813

Köszönöm mindenki kedves szavát!

Hát....technikája nincs ugyaúgy kell,mint a síma leszámolható keresztszemest,csak ezt gobelin öltéssel készítem,mert ilyen apróba nem is biztos,hogy mutatna a keresztszemes.Jó szem kell neki,és egy gyöngyhímző tű,mert a legvékonyabb tű sem megy át a selyemszita lyukain.Még a szememmel gond nincs hála Istennek,de már gondolkodtam rajta,hogy veszek egy nyakbaakasztható nagyítót,mert gyorsan elfárad a szemem.Kis asztali lámpa világít este,nappal meg a szabadban varrok ha van időm.Ennyi!Nincs semmi különös módja.Csomó nincs rajta,az első szemet hurokkal kezdtem,és amikor a szálat elvarrtam,kibontottam a hurkot és elvarrtam azt is.Áthúzások nem lehetnek,mert nincs háttere és átlátszódna ha húznám a szálat.Úgy gondoltam,hogy egy barokk stílusú ezüstözött keretbe tetetem és bordó bársony lesz alatta.Nem akarom üvegeztetni,hanem kidomborítva kereteztetni.

Az elképzelés meg van,csak a kivitelezés....nem halad  :))

Előzmény: imregi (5811)
imregi Creative Commons License 2012.05.19 0 0 5812

Persze, hogy nem azt a linket rakta be, amit akartam:-(

Szóval Mouline szerintem, ha beütöd a keresőbe, találsz hozzá színskálát is...

Előzmény: imregi (5811)
imregi Creative Commons License 2012.05.19 0 0 5811

Sziasztok!

Veramami, szerintem ez lesz az:http://www.stoklasa.hu/himzo-fonal-mouline-x18069. Továbbra sem hajlandó linket betenni rendesen, csak így tudom mutatni. A feketét és a fehéret azonosítottam be, és ha jól látom, a többi is stimmel.

Folyamatosan vacakol az index nálam, nektek működik? Képet pl. egyáltalán nem tudok feltenni, pedig a mérete is megfelelő, sosem volt vele gondom. Csak a jó ég tudja, hogy ezt most engedi-e elküldeni, vagy nem.

 

Sok sok szépet láttam itt mostanában, nagyon ügyesek vagytok. Jucus, a tigrisre én is nagyon kíváncsi vagyok!

Az a páva is gyönyörű lesz! Egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy lehet olyan apró öltésekkel hímezni. Van ennek valami konkrét technikája, hogyan lehet eldolgozni és megkezdeni? Annyira nagyon tetszik, de nem mernék belekezdeni...

Előzmény: Veramami2 (5810)
Veramami2 Creative Commons License 2012.05.19 0 0 5810

Lányok!

 

Kéne egy kis segítség!

Kaptam egy tigris mintát... de a szín kód nincs megadva, hogy milyen fonalra vonatkozik..

 

Ha tud valaki segíteni nagyon örülnék neki és előre is köszönöm...

 

livia néni Creative Commons License 2012.05.19 0 0 5809

Ági, nagyon nagy munka ez a pávás kép, de, ha kész lesz nagyon szép lesz.

Előzmény: t.ági74 (5797)
livia néni Creative Commons License 2012.05.19 0 0 5808

Veramami, nagyon szép a kutyid.

Előzmény: Veramami2 (5801)
livia néni Creative Commons License 2012.05.19 0 0 5807

Kedves Csoki52! Köszönöm a válaszodat. A CH-n regisztráltam már régen, a 20 hozzászólást is teljesítettem, de saját hibámból-e, vagy a szerver müködési zavara miatt, de megnézni az MTSA képeket nem tudtom. Máshol találtam meg kész munkákat minta nélkül, és teljesen elbűvöltek. Az általad felrakott helyekről letöltöttem a fájlokat. Köszönet érte.

Szeretném még megkérdezni, hogy milyen alapra vannak varrva ezek a munkák. Számomra teljesen ismeretlennek tűnnik az alapanyag, de nagyon jól mutat. Nagyon megörülnék, ha erről is kapnék felvilágosítást, hogy tudjam mit kell keresnem a boltban.

Előzmény: csoki52 (5805)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!