Keresés

Részletes keresés

technograd Creative Commons License 2008.07.12 0 0 7573
A Latexa jeans elkelt! Töredelmesen bocsánatot kérek a többi "lemaradt" érdeklődőtől, de mire elküldtem volna nekik a leírást, Egon Ervin Kisch-t megszégyenítő száguldással érkezett egy ismert (és elismert) topictárs párocska, úgyhogy ott maradtam gatya nélkül :) . Nem kell ríni, lehet, hogy eladósorba kerül a Honour latex nyakpántos miniruha is, csak előbb kicsúzlizom vele a zajongó szomszédok ablakait.
ezérdekes Creative Commons License 2008.07.12 0 0 7572
RubberFan Creative Commons License 2008.07.12 0 0 7571
No igen, az emberek nagyon bután viselkednek, ha olyannal találkoznak, amire nincs tanult reakciójuk, legyen az lakk-latex ruha, Budapest parádé vagy Meleg Büszkeség Napja... Annó március 15.-én volt egy fetish party, amire én balga, lakk gatyában akartam elmenni; felette ugyan bőrdzseki volt, és szerintem nem voltam túl feltűnő. De ugye akkor rendeztek újabb utcai bunyót a nagykörúton az "értelmiségiek"; és emiatt a villamos sem járt. Kénytelen voltam gyalog elindulni. Útközben kb. 10 méterenként kaptam az "ajánlatokat" és a fenyegetéseket rendszerváltó "barátaimtól", hogy mint buzi köcsög, szívesen feltűznek egy zászlórúdra... :-( Kész csoda, hogy nem lincseltek meg! Pedig aki ismer, az tudja rólam, hogy se buzi nem vagyok, még csak nagyon perverz sem; egyszerűen szeretem a lakkot és a latexet. Szóval amíg ennyi hülye között élünk, én már óvatosabb leszek, legalábbis egyedül biztosan...
Előzmény: Kontrol Sende (7569)


rubber68 Creative Commons License 2008.07.12 0 0 7570
Technograd!

Én is kérnék egy képet és pár adatot róla. Pl ár, menniyt volt használva, derék és hossz méret, stb.

Kössz
Előzmény: technograd (7567)
Kontrol Sende Creative Commons License 2008.07.11 0 0 7569
Most néztem MTV-n a Swung c. műsort, ahol Tomcaték nyilatkoztak a meleg felvonulásról és közben megfordult a fejemben (pedig abban nem sűrűn szoktak megfordulni dolgok), h ha van meleg felvonulás miért nincs latex, lakk felvonulás is? Mekkora laza lenne! De aztán rájöttem, h úgysem mennék el rá, hiszen itthon valszeg egy kalap alá vennének a melegekkel és onnantól ugyanúgy megdobálnának tojglikkal, mint őket, azt meg inkább kihagynám...
mielőtt vki félreértené: nem vagyok homofób, csak zavar, h egyesek nem tudnak különbséget tenni. Egyszer vki aszonta nekem, h "ha neked bejönnek az olyan perverz dolgok, mint a latex, akkor lehet, h buzi vagy" és ehhez olyan fejet vágott, mint aki komolyan is gondolja... vagy az elfogadással kapcsolatban: múltkorában megnéztem egy piercinges, bőr rucis, fehérre festett arcú metálosnak látszó lánykát az utcán, haverok is nézték mellettem és viccelődtek, h milyen randa és abnormális, aztán mikor mondtam, h sztem nem rossz és dugnám, jót röhögtek, h hahaj de eredeti humorom is van. Ezekután meg nyilván nem fogok utcára menni vmi bőrszerkóban, legalábbis idehaza biztos nem.
Szal nem tudom pontosan mit akartam ezzel a hozzászólással, de asszem kezdem érteni a topikosok problémáját a nyilvános felvállalással kapcsolatban.
szian Creative Commons License 2008.07.11 0 0 7568
Hali Technograd! Küldj légyszi képet róla. Az email címem publikus. Szín?

Köszi: SziAn
Előzmény: technograd (7567)
technograd Creative Commons License 2008.07.11 0 0 7567
Kedves topiclakók, érdekel valakit egy 0,6 mm-es anyagból készült, Latexa gyártmányú, "L" méretű latex jeans? Képeket és további leírást inkább e-mailben közölnék. Csak most, csak Önökért, latexgatya: mert megérdemlem! :)
LatexLion Creative Commons License 2008.07.10 0 0 7566

Hát, ha még megfelelő korban vannak a gumibugyihoz, akkor a dresscode rendben van :-)

 

Vagy azt már megfelelő kornak mondjuk???

Előzmény: rubberkriszta (7564)
utazo23 Creative Commons License 2008.07.10 0 0 7565
Ismerek mást is akinek lenne gyermekfelügyeleti igénye:) Különben is játszóházba hoznád őket:D
Előzmény: rubberkriszta (7562)
rubberkriszta Creative Commons License 2008.07.09 0 0 7564
A bejutásuk már csak a dresscode hiányában is enyhén kétséges... :)
Előzmény: RubberFan (7563)
RubberFan Creative Commons License 2008.07.09 0 0 7563
Az SM's Cafe-ban van egy ketrec nekik, sőt még egy szado-mazó maci is van benne, hogy legyen mivel játszani, amíg bent ücsörögnek... :-D
Előzmény: rubberkriszta (7562)
rubberkriszta Creative Commons License 2008.07.08 0 0 7562
Hát, én is szeretnék eljutni egy party-ra, de mint vidéki, két gyermekes anyának, okoz némi gondot. Remélem, a következő esemény idejére meg tudjuk oldani a gyerekfelügyeletet, s el tudunk menni. De fehér holló helyett inkább fekete leszek, mert az az én színem. :)
Előzmény: RubberFan (7553)
LatexLion Creative Commons License 2008.07.08 0 0 7561
Ájultan nem, de erősen kapaszkodom...
Előzmény: technograd (7552)
Kontrol Sende Creative Commons License 2008.07.08 0 0 7560
Ok, ezzel most sikerült lefárasztanod annyira, h nagyot tudjak aludni. Kösz. :)

Cserébe egy link: .....
Előzmény: rubber76 (7559)
rubber76 Creative Commons License 2008.07.08 0 0 7559
A Star Warsban újra gondolások fognak játszani? :O
Előzmény: Kontrol Sende (7558)
Kontrol Sende Creative Commons License 2008.07.07 0 0 7558
Menéznék ezzel a Darth Vederrel egy Star Wars újragondolást.
Előzmény: juzernev (7555)
scato Creative Commons License 2008.07.07 0 0 7557
no, ez naggyon cool, főleg a maszk miatt ;)
Előzmény: rubberkriszta (7550)
juzernev Creative Commons License 2008.07.07 0 0 7556
megtaláltam az elektrós-büntetős videót, 533MB divx. ha érdekel vkit, kontaktoljon. a videoról infó itt: Domina Irene Boss - Hang out
Előzmény: Nelli32 (7549)
juzernev Creative Commons License 2008.07.07 0 0 7555
két újabb érdekes kép, a másodikon egy 54 éves nő látható:
becsszóra nincs több Mrs Vader :-)a latex kicsit kortalanná tehet
rubber68 Creative Commons License 2008.07.07 0 0 7554

Nem csak ő:DDD
Előzmény: technograd (7552)
RubberFan Creative Commons License 2008.07.07 0 0 7553
Ami engem illet, én nem szeretnék láthatatlan Isten(eke)t imádni; szerencsésebb lenne egy fetish partyn összefutni, és egy jót beszélgetni Veled, mint az amúgy fehér holló ritkaságú latex-kedvelő hölgyek egyikével. :-) Nem tudom, van-e ennek esélye, vagy más téridőben mozogsz, mint mi, pösti paraszt-legények? :-D
Előzmény: technograd (7551)
technograd Creative Commons License 2008.07.07 0 0 7552
Gondolom, LatexLion már ájultan fekszik ! :DDD
Előzmény: rubberkriszta (7550)
technograd Creative Commons License 2008.07.07 0 0 7551
Tudom, hogy mostanában minden mozzanatra kommentelek, de ezt nem lehet kihagyni! Ez valami eszméletlenül szexi!!! Ez a kompozició a fotón (természetesen veled, kedves Kriszta) minden lateximádó oltárképe lehetne, már bocs a vallási hasonlatért.
Előzmény: rubberkriszta (7550)
rubberkriszta Creative Commons License 2008.07.07 0 0 7550
Páran kérdezték, milyen színeim vannak. A narancssárga pl. ilyen. :P

Nelli32 Creative Commons License 2008.07.06 0 0 7549
Jó ötlet, kifejezetten kreatív és őrült:)).

Részben OFF:

Ezzel eszembe is juttattad egy komoly adósságom: hogy feldicsérjem a Black Dream extrém divat, fétis, SM és gay shopot. Néhány hete jártam náluk a Mária utcában, és nagyon tetszett. Semmi gagyi, csak letesztelt, jó minőségű áru, viszont sok minden van alacsonyabb árfekvésben is. Nem csak az áruk vannak szépen összeválogatva, hanem maga az üzlet is ízléses, igényes. András szakértelme, intelligenciája, nyitottsága lenyűgöző, és nagyon komolyan veszi a vevőket. Onnan jutott eszembe az egész, hogy nagyon felkeltette az érdeklődésemet a szakértő áruválaszték bemutató az elektro iránt. Eddig nem is gondoltam bele, hogy zenét lehet elektromos ingerekké átalakítani a szerkentyűk segítségével, illetve "zenét" lehet komponálni a fájdalmas gyönyörszerzésből. Nekem egyetlen gondom van az üzlettel, de ez sem kifogás, csak ténymegállapítás: a vevőkörből adódóan a kínálat meglehetősen maszkulin jellegű, a finomabb, nőiesebb árucikkek egyelőre szembetűnő kisebbségben vannak. Nagyon tetszett viszont az a megoldás, hogy mondjuk mellkupak volt nőies és férfias változatban is (meg is ragadtam rögtön az alkalmat a megfelelő szuvenír beszerzésére:)).

Ezúton is köszönöm Andrásnak a remek "tárlatvezetést":) és a figyelmességét, és sok sikert kívánok a Black Dreamnek a jövőben is.
Előzmény: juzernev (7547)
szian Creative Commons License 2008.07.06 0 0 7548
Szia Kriszta! Ment emailban pár kérdés.
Előzmény: rubberkriszta (7447)
juzernev Creative Commons License 2008.07.06 0 0 7547
Bocsánat, ha offtopic, de egy kis extrém(?) BDSM ötlet a női Vaderhez, ha már a hangja elektromos és a topiclakók közt vannak BDSM játékok felé nyitottak is:

elektromos orgazmus kontroll - az áldozat szépen kikötözve, felszerelve elektroval, aminek intenzitása szabályozható hangerővel is (vmi dominás videon láttam ilyet), így szépen feketén csillogó dominánk (ha épp nem a konyhaszekrényen üldögél) elektromos szuszogásával-duruzsolásával-parancsaival kényeztethet vagy büntethet...
Előzmény: Nelli32 (7545)
technograd Creative Commons License 2008.07.06 0 0 7546
A Schwarz legyen velünk! (Mekkora egy gyogyi film volt az az Űrgolyhók, verhetetlen :) !)
Előzmény: juzernev (7541)
Nelli32 Creative Commons License 2008.07.06 0 0 7545
Állat:))). Köszi:).
Előzmény: juzernev (7541)
ezérdekes Creative Commons License 2008.07.06 0 0 7544

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!