Keresés

Részletes keresés

joy Creative Commons License 2009.02.26 0 0 1575

Mindezt szépen, csöndben, szolídan.

Nagyobb hatású, mint az agresszív, nagyhangú föllépés!

Előzmény: joy (1574)
joy Creative Commons License 2009.02.26 0 0 1574
Sokkal célravezetőbb, és bizonyíthatóbb azzal érvelni, hogy az elállási szándékról, és annak következményeiről nem tájékoztatják a vevőt, és időt sem hagynak a teljes szerződési szöveg -főként az apróbetűs rész- átolvasására, sőt gyakori, hogy lehetetlenné teszik előzetesen a pontos tájékozódást, lényeges információkat halgatnak el.
Előzmény: szazala (1569)
Hepci Creative Commons License 2009.02.26 0 0 1573
Nincs trágya cég trágya munkatársak nélkül, és fordítva. Ha meg valahol van egy aránylag becsületes vezető, az nem ezt a marketing utat járatja a beosztottaival és ügynökeivel (MLM: baxx át mindenkit, legelébb a barátaidat). Amúgy MLM se kell az aljassághoz, a remek telefoncégek (pl. Invitel) olajozottan ügyködnek nélküle is.
Egy haverom mondogatta: úgy mozog, mint egy féreg, úgy viselkedik, mint egy féreg, úgy néz ki, mint egy féreg, úgy beszél, mint egy féreg, na, mi az? Hát féreg, kétlábú.
Előzmény: broker123 (1559)
Hepci Creative Commons License 2009.02.26 0 0 1572
Sajnos, a férgek ellen állandóan küzdeni kell, különben lenyomnak.
Ha írsz maszek mailt és ráérek, esetleg eljövök a tárgyalásra, akár tanúskodhatok is. Sok ilyet láttam már, és tele van a bucim velük (Zepter, Amway, FLP, stb.).
Előzmény: szazala (1571)
szazala Creative Commons License 2009.02.26 0 0 1571
Bár így lenne!
Előzmény: Hepci (1570)
Hepci Creative Commons License 2009.02.25 0 0 1570
Igen, gondolom. Talán a bírói kar se csak olyan silány alakokból áll, mint akik Princzet felmentették, és van valamiféle véleményük az ilyen tetű MLM cégekről, mint a Zepter.
Ha meg van véleményük, az akár a hozzáállásban is megnyilvánulhat, hiszen a jog sokféleképpen csavarható. Nem csak azokat segítheti a jog, akik tájékozatlan és/vagy nyugdíjas honpolgárok ipari mértékű átverésére építették a vállalkozásukat.
Előzmény: szazala (1569)
szazala Creative Commons License 2009.02.25 0 0 1569
Gondolod?!- az én véleményem az ő szerződésükkel szemben?Szerintem ez lenne a világ nyolcadik csodája:))!!
Hepci Creative Commons License 2009.02.25 0 0 1568
Tanúként próbálkozz meg a dolog újszerű megközelítésével, hátha hatással lesz a bíróságra. Pl. szó szerint elmondod, mit is gondolsz pontosan ezekről a ..ci zepteres ügynökökről és az aljas módszereikről.
Előzmény: szazala (1567)
szazala Creative Commons License 2009.02.25 0 0 1567
A jövő héten már tárgyalás lesz.Tanúként idéztek be,de szerintem sincs esélye az ismerősömnek.Egyébként dühös vagyok,mert én akkor szóltam,hogy ne álljanak le velük,amikor először telefonon értesítették őket,hogy nyertek,most meg még engem is citálnak!
Előzmény: joy (1566)
joy Creative Commons License 2009.02.25 0 0 1566
Forduljatok a fogyasztóvédelemhez, ők jól kezelik ezeket a zsarolós ügyeket!
Előzmény: szazala (1561)
Hepci Creative Commons License 2009.02.25 0 0 1565
Azért adnak árut is, csak az vagy teljesen szar, vagy hússzor többe kerül, mint amennyiért hasonlót kapnál egy boltban.
Előzmény: szazala (1562)
Hepci Creative Commons License 2009.02.25 0 0 1564
Te kis naiv...
Hol láttál már olyat, hogy valakinek igaza volt valamiben, és ezzel kapcsolatban pert nyert a magyar bíróságon? Ha még nem vetted volna észre, ez itt most a vadnyugat, cselekedj úgy, mint Old Shatterhand, az hatásosabb.
Előzmény: szazala (1561)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.02.25 0 0 1563

Eleve átverésre épül.

Előzmény: szazala (1562)
szazala Creative Commons License 2009.02.24 0 0 1562
Háááát,most elolvastam jó pár hozzászólást,és felmerült a kérdés bennem:ez a cég ad is el valamit,vagy direkt arra specializálódott,hogy átverje a jó népet,és úgy jut pénzhez,hogy cserébe nem is ad semmit??!!
szazala Creative Commons License 2009.02.24 0 0 1561
Nem néztem végig az összes hozzászólást,de érdekelne,hogy nyert-e valaki már pert Zepter ellen?
Egyik ismerősöm bedőlt egy ilyen 10 ezer forintos ajándékot nyert telefonnak(a vizit díjjal kapcsolatos véleményére voltak kíváncsiak egy kórház lépcsőházában),és már perben áll az említett céggel,a tekintélyes bánatpénz miatt,amiért nem vette meg a lámpájukat.
Gondolom nem kell jobban magyaráznom a dolgot,mivel a fórumon megfordulók már ismerik ezeket az átveréseket.
broker123 Creative Commons License 2009.02.19 0 0 1560
Ez a Tóth Attila fickó engem is csúnyán átvert, mivel nem korrekt tájékoztatást nyújtott a termékről (Bioptron lámpa). Sőt sokat beszélt a levegőbe. Amikor közöltem vele, hogy túl sok az ára, akkor nekem is felajánlotta a használt készüléket.
Szerintem nem is akart új lámpát eladni, ahogy kiderült, inkább a használtat akarta rám erőltetni.
Előzmény: broker123 (1559)
broker123 Creative Commons License 2009.02.19 0 0 1559
Nem csak a cég trágya hanem a munkatársai is!

Tóth Attila és a Badak bűn szervezet, akik feketén árulják a Zepter készülékeket, ezzel csalogatva az ügyfeleket.

"Ne vegye meg a drága Bioptron lámpát én tudok olcsóbbat is" igaz feketén Budán árusítjuk.

Náluk ez így megy?

Előzmény: ganézepter (1554)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.02.11 0 0 1558
köszöntök mindenkit..most nálunk (keleten) nyomulnak..irodai munka nyugdíjasoknak....ehhhe
25 kíváncsi, 5 kekec közte...sokan ott hagyták...a "csini" csajszi boldogan mondta, hogy van egy új kocsija "amit tud fizetni" gondolom a részletre gondolt..
tanfolyamra jelentkeztem, de nem mentem...most 3 hét múlva megint toboroznak..apám szegény munkatársát palizzák be...
mondta a csini: van olyan 70 éves alkalmazottja, aki 300000-t keres..
erre az ottani nyugis: én nem kereshetek a minimálbérnél többet...
erre: van kiskapu
ehhe
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.02.06 0 0 1557

Esetleg még ide is bemásolhatod ugyanezt a hozzászólást... ;-)

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9011233

Előzmény: ganézepter (1554)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.02.06 0 0 1556
A 1523-ban hivatkozott linket elolvastad??
Előzmény: ganézepter (1554)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2009.02.06 0 0 1555

Állítólag "összeomlott a rendszer" pesten, január elején

 

 

Jajj, már megörültem hogy az egész piramisrendszer omlott össze... :-DDD

Előzmény: ganézepter (1554)
ganézepter Creative Commons License 2009.02.06 0 0 1554
Kedves Fórumozók!

Örömmel olvastam eddigi hozzászólásaitokat erről a trágya cégről! Gyorsban regeltem ide, hogy leírjam az én kis történetemet erről a xról!
Bizonyára selytitek, hogy én is bedöltem mindannak a maszlagnak, amit "állástájékoztatón" hablatyolnak ezek a tetvek! Simán ráfüggtem a témára, elmentem a holtbíztos munkahelyemről a(z) "uniós fizetésért" kínálló trágyavárrhoz dolgozni, én nem Budapesten a féregközpontban voltam, hanem egy vidéki megyeszékhelyen tevékenykedtem mint "vezető kereskedő", természetesen feketén. Szerződést ba...tak adni, mondták, majd lessz valami. Ez volt Októberben. Utaltak is rendessen fizetést 2 hónapig, mivel sajnos Én is csináltam a parasztvakítást, így összessen kb 240 et kerestem 2 hónap alatt. Ez buli volt, mondtam is a volt "munkatársaimnak" hogy jöjjenek dolozni a x.r zepterhez. Persze alám. De nem jöttek, nekik több eszük volt! Eljutunk december havához, a csicska "regionális vezető" mondta, hogy nyomjuk meg ezta 2 hetet, mert még kifizetnek minket karácsony előtt. Persze jóhizemű hülyegyerek ezt be is nyeltem, mint kacsa a nokedlit. A 2 hét alatt összehazudtam több mint 400 e ft ot, le is lett papirozva vagyis "lejelente pest felé". Mitgondoltok? a tetvek kifizették a jussomat? Hát nem! Novemberben kaptam utoljára..... az említett 400 rongy valahogy áll! Állítólag "összeomlott a rendszer" pesten, január elején. Most február van. Január eleje óta csinálják az "informatikusok" a rendszert, ami 4 fő max 8 álltalános isk. rendelkező nintendófüggő vadbaromból áll. Lényeg: nincs pénz, lehetettlen számlákat fizetni, autót lassan elviszik..... így menjetek ide "dolgozni". Bizonyára gondoljátok, hogy miért nem nyomtak fel őket?! Mivel tudnám bebizonyítani, hogy én ott dolgoztam.... node, a csíra "..... vezető" valahonnan kap lóvét. Hazudnak ezek össze-vissza mint egy robot!!! Persze az elején még volt mindenkinek apalfizetés, de az okítás (vakítás) végén közölték "az állam eltörölte az alapbért" Ugyan ez volta ahelyzet az üzemanyaggal is. Nagyjából 120 e ft üzemanyagom ment el, ezt sem fizeték vissza, pedig azt mondták...
Hogy lehet pénzt keresni itt? elmondom! Veszel egy "közepes" lámpát aminek az ára most kb 380 e ft (euró árfolyama határozza meg az árát, de ezt tagadni kell az ügyfél előtt). ha van szerződés, ebből a 380 -ból a tied 80, a menedzseredé meg 60..... ez így megy szépen amig el nem érjük a csúcsot... és még a Váci úti ganaj központos is ebből a pénzből finanszírozzák. Akkor felmerül a kérdés, mennyi az előállítása ennek? Amit kaptam "szolgálati lámapát" hazahoztam, szétszedtem, okos ember szakboltban max 25 e ft ért összepakolja. Az a "tükörprizma" rendszer is egy nagy parasztvakítás. Nincs benne semmi.
Sok fiatall veri szét az életét, ezek a ganék miatt... Családok, kapcsolatok is tönkre mentek már ezek a dolgok miatt..
Most február van. Találtam egy jó munkahelyet, probállok felállni az anyagi tartozásokból...
Össze kellene fogni az embereknek, romba kellene dönteni ezt a xar zeptert.
Bárkinek kérdése van, tegye fel, válaszolok.

Miskolc.

Zitka Creative Commons License 2009.02.02 0 0 1553

Köszi, átnézek majd... :-)

 

Volt már pár élményem, de a magamban röhögésen túl nem nagyon foglalkoztam a témával. :-D

Előzmény: .psp (1549)
joy Creative Commons License 2009.02.02 0 0 1552

Emlegettem az internetet, és az azon folyó disznóságokat.

Most takarítgatom levládáimat.

Egyikbe ez pottyant be:

 

Kedves felhasználónk!

Leveled érkezett a WEBRANDI.HU oldalon

Kattints a linkre : http:// www. webrandi.hu

 

CSALÓK

 

 

Az ilyen levelet kell a tiltott spam-ek listájába rögvest betenni, mert többszörösen félrevezető!

- Úgy adja föl magát, mintha a levelezőrendszer értesítene, pedig hazudik. Ez az emil föladó címéből már eleve kiderül.

- Én sosem voltam fölhasználójuk, semmi módon nem kerültem kapcsolatba velük.

- Ezzel a +oldással eljátszák, hogy hasonlítanak pölö az iwiw-re!

 

Egyik lealjasabb csaló társaság lehet.

Valószínűleg emilcím véletlengenerátorral dolgoznak, ami sorozatban küld szét betűkombinációkat emilcím formátumban.

Ha belépsz, válaszolsz, már is regisztráltad magad a SPAM-áldozatok listájára!

joy Creative Commons License 2009.02.02 0 0 1551

Jó időben, jó helyen...

:o)

Előzmény: Zitka (1547)
joy Creative Commons License 2009.02.02 0 0 1550

Asserossz!

:o)

 

Voltunk pár üdülési jogoson és egy Q10-esen, mert normális helyre írták, vacsorát ígértek.

A süketelés nem érdekelt, az ingyen konyhapróba annál inkább.

Ilyen potyakajás alkalmakon bemutatkozik a szakács, mit, hogyan ad a potyázó vendégeknek? Mint tudjuk, a meghívó igyexik minél olcsóbban kihozni, a szakács meg ráspórol, ha olyan.

Nos 1-etlen alkalommal volt, hogy méltányolható étel került a tányérra, igen formás kivitelben, máskor 1/4 adag, egy alkalommal meg 2-3 pici húskocka, némi szaft, és félmaréknyi galuska csipetnyi savkáp reszketett a tányér közepén szégyenében.

Össz 4 alkalomból egyetlen olyan helyet találtunk, ahova privátin is érdemes volt visszamenni, kettőről úgy döntöttünk, még véletlenül sem szabad bemenni. Mindkettőnél komoly minőségi hibák voltak.

 

A Q10-es csodasz.r-ügynök meg 5 eHuF-os ajándékot ígért, és adtak csomagban 5 db különböző kencét tartalmazó tégelyt.

Már akkor megérte, mikor 4-et elajándékoztunk "különlegesség-ként".

Az 5. a Q10-es maradt, anyjukom használgatja kezére mosás-mosogatás után. Szerinte kellemes.

Biztosan jó, mert egy kellemetlen megfázásos hasmenéssorozta igen rosszul érintett bizonyos ponton, és remekül használt ott is...

:o)

Előzmény: Zitka (1541)
.psp Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1549
Ja szeretettel várunk az Amway és Mlm topikban is.
Előzmény: Zitka (1547)
.psp Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1548
Mindjárt megkeresem .
Előzmény: Zitka (1547)
Zitka Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1547

Legalább egy hozzászólás-számot mondj hozzá! :-)

 

Most látom, egyetlen élmény elmesélésével hogy felpezsdítettem ezt a topikot! :-)

Előzmény: .psp (1546)
.psp Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1546
Nekem egy FLP gyülésen sikerült lefagyasztani a légkört , beégetve az előadót 1 naiv kérdéssel. Lásd MLM topik :-))
Előzmény: paljoc (1544)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!