Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.03 0 0 1018

Ez a topic az első erotikus masszázs élményéről kellene szóljon, itt pedig már a sokadik masszázsélményről olvassunk :)

Ez azért van, mert az első nem jött össze? :))

 

ik255 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 1017
szia óra? mint működik privire légyszi
Előzmény: Kriszta62 (1014)
élk Creative Commons License 2011.12.01 0 0 1016

Ő melyik városban van?

Előzmény: dextike (1013)


Törölt nick Creative Commons License 2011.12.01 0 0 1015

Webet kerek akar privibe...

Előzmény: Kriszta62 (1014)
Kriszta62 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 1014

Sziasztok.

Ha valakinek erotikus masszázsra van szüksége Zalában, keressetek meg.

dextike Creative Commons License 2011.12.01 0 0 1013

ellazit csak fekszem  es azt erzem a labam kozott a menyben jarok ahogy csuszkall a szaja .

a beledurranas meg hatalmas elmeny mindig a szajaba es mondom van hogy 2-3 szor is

hova irjam neked a szamat? itt van levelezö amin atkuldom a szamat?

06706639698 .Tibor .de nem sex massazst mondj neki mert olyat nem vallal ,relax massazsban teljessen ellazit .

en meg a regi aron jarok hozza ,de uj vendgetol mennyit ker nem tudom

dextike Creative Commons License 2011.12.01 0 0 1012

én tudok egy masszört -ferfi -

aki ugy ellazitott masszazzsal ,hogy csak akkor vettem észre hogy a péniszem áll. elöször azt hittem a kezet tette a pénisemre de a szaja volt 1 orat maszirozott de vagy 3 ször löktem a szajaba egy egy adagot .annyira allazitott es olyan jol mozgatta a szajat .1 heten egysezr megyek hozza mert nem draga 2500ft ot szokott kereni nem vagyok meleg.de ez az erzes nagyon kafa.

kedvesrokon Creative Commons License 2011.12.01 0 0 1011

Küldtem levelet. A körülményeket leírtam. Kérlek, ha bejelentkezel, vedd is igénybe a szolgáltatást. Mivel a kollegina - velem ellentétben - alkalmazott, a külön szolgáltatásért külön borravalóval jutalmazandó, kérlek számolj 2000-rel többet erre a listaárnál. Az alapszolgáltatást a recepciónál fogod fizetni.

Előzmény: Törölt nick (1009)
kedvesrokon Creative Commons License 2011.12.01 0 0 1010

Ne haragudj, a saját f*szommal verhetem csak a csalánt, a kollegina munkahelye nem teszi lehetővé a nyilvánosságra kerülést, főnökei kirúgnák, ha kiderülne, ő maga pedig beteg és nem is kifejezetten bombázó, sőt, fokozom: nem egy esztétikai élmény, szóval várj türelemmel, rákérdezek nála, és ha megengedi, megadom a telefonját.

Előzmény: Törölt nick (1009)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1009

Én Budán keresek pont ilyet...írjad meg az infókat priviben kérlek...

Előzmény: kedvesrokon (1005)
ik255 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1008
kösz megkaptam
Előzmény: kedvesrokon (1007)
kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1007

Miért ne lehetne, mégis inkább elküldtem privátban.

Előzmény: ik255 (1006)
ik255 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1006
szivesen kipróbálnám lehet ide árakat irni?
Előzmény: kedvesrokon (1005)
kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1005

Eddig sajnos még nem tudtam rávenni. Pedig van olyan időszak, amikor túlcsordul az igény, túl népszerű vagyok, szívesen venném, ha átvenne vendégeket, de sose sikerült. Ő Budán dolgozik, én Érden, messze vagyunk, mindketten jelentősen nyomott árakon dolgozunk, nem éri meg kijönnie.

Előzmény: Törölt nick (1004)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1004

A kollegina nem segit be ugyfelek eseteben?

Előzmény: kedvesrokon (1002)
petiho Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1003

Hát igy könnyű !

Mert ha meg-megremeg a kezed és nagyon szépen kérnek én bizony nem állnék jót magamért bármilyen szakmai etikett melett

Előzmény: kedvesrokon (1002)
kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1002

54 éves vagyok. Uralom a gerjedelmeimet. Nem mondom, meg-meg remeg a kezem, a szívem is hevesebben ver éles helyzetekben, de mindig a vendég az első. Ha neki jó, nekem már nagyon jó.

Ha arra gondolsz, hogy engem ki elégít ki: van kollegina, akivel kölcsönösen kényeztetjük egymást.

Előzmény: petiho (1001)
petiho Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1001

Érdekes ez a csak erotikus masszázs !!

És ha kliens nagyon begerjed és te is ??

Előzmény: kedvesrokon (997)
kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.30 0 0 1000

Érden

Előzmény: élk (998)
élk Creative Commons License 2011.11.29 0 0 999

Békéscsabán keresek férfi masszőrt, aki előtt nem kell szégyenlősködni, és a szerszámom is megmasszírozza.

 

élk Creative Commons License 2011.11.29 0 1 998

szia, hol vagy helyileg?

Előzmény: kedvesrokon (997)
kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.29 0 0 997

Persze vannak olyan masszázsfajták, amelyek eleve picit perverzek, lásd: csokis masszázs, erre készülve fel lehet vetni az erotikus tartalmakat, de még ez sem biztos, hogy célba talál. Nemrég egy férfivendégem kért csokis masszázst, teljesen természetesen, amikor a pénisz került sorra, kérdés nélkül kezdtem a masszázsába, és -horror - bármit csináltam az egyébként figyelemreméltó méretű szerszámával, csak félerekció izgalmi állapotot sikerült előideznem vele. Háromszor újítottam meg a csokiöntetet, mert már kezdett megszáradni, minden kellemes fogással próbálkoztam, és semmi. Negyedóra után feladtam, és szó nélkül továbbhaladtam a masszázzsal. Utána is, közben is váltottunk pár mondatot, amikor végeztünk, és magárahagytam, az ajtó üvegén át láttam, hogy a telefonjával fényképeket készít magáról - ez egyébként sokak szokása - bementem, és felajánlottam, hogy a hátáról is készítek felvételeket, mert szép mintázatot masszíroztam rá.

Távozáskor teljesen természetesen viselkedett, én sem véleményeztem a szitut. Igen kíváncsi mvagyok, hogy látom-e még valaha, ez a csokis a második masszázsa volt.

Előzmény: kedvesrokon (996)
kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.27 0 0 996

Csakis erről a topikról.

Élőben valóban csináljom, hirdetem, persze csak óvatosan, nehogy elveszítsek olyan vendéget, aki tőlem nem igényli. Mivel megélhetésem nagy részét teszi ki a masszázs bevétel, nem engedhetem meg magamnak, hogy bárkit elveszítsek mondjuk bizalmatlanság okán. Az erotika kizárólag akkor jöhet képbe, ha biztosnak látom a sorozat folytatását. Ha csak egy kis gyanúm is felmerül, hogy valamibe belerondítana, inkább hanyagolom a témát.

Előzmény: Törölt nick (995)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.27 0 0 995

Kedvesrokon, érdekesek a szemelvényeid a levelezésből. Mennyire valósak?

 

Nekem kicsit túl szépen szerkesztetteknek tűnnek.

 

Bocs, nem rosszmájúskodni szeretnék, csak az én tapasztalataim mást mutatanak: ilyesmiről a hölgyek/urak nem leveleznek egy ismeretlen masszőrrel. Felhívják, telefonon megbeszélik. Vagy a kedves visszatérő vendég pici, finom mozdulatokkal, kis sóhajokkal, egyre picibb tangákkal vagy hirtelen "melegem van"-nal ráutaló magatartással jelzi, hogy kis újdonságot szeretne. Főleg akkor, ha nem erotikus masszázsra jelentkezik be. És nálad nem erre jelentkeznek be. A kedves vendégek 90%-a nem kiván "nyomot" hagyni, főleg nem írott nyomot. Papírzsepin ... az más :))

 

Egyszóval az én tapasztalataim másak. Nagyon jók, hál' Istennek és a vendégeim is szeretik, de nem levelezünk. Dolgozunk. :)

 

Egy szó mint száz: kíváncsi vagyok, hogy ha nem hírdeted magad erotikus masszőrnek, hanem kifejezetten gyógynak, akkor hogy is kerül a levelezésedbe ilyen sikamlós téma?

 

 

Előzmény: kedvesrokon (988)
Kovi Mark Creative Commons License 2011.11.27 0 0 994

Én is bevállalom a tlejes befejezést,de csak hölgyeknek csak kézi érintéssel.

Részletek mailben.

ÉlményMasszázsBp Creative Commons License 2011.11.22 0 0 993

Ellent kell, hogy mondjak. Be merem vállalni a teljes befejezést, főleg hogy a vendégek többsége el is várja. Megjegyzem helytelenül, de ez mostanság sajnos már csak mellékes.

Másrészt; senkit nem zavarok ki az utcára álló fasszal - hogy a Te szavaiddal éljek -, az esetleges erekció után hagyok időt a vendégnek, hogy megnyugodjon.

Egyébként pedig a vendégeim többsége Hölgy, vagy Párban érkezik, így az "álló faszt" csak kevesen produkálják a prakszisomban.

Előzmény: Törőlt_nick (982)
kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.21 0 0 992

Költői megfogalmazás, tömör, precíz, GRATULA!

Előzmény: Bojlertestű nő (991)
Bojlertestű nő Creative Commons License 2011.11.20 0 0 991

 

K. Kabai Lóránt:

 

engem ugyan ki nem nyal

 

 

egyértelmű a kínálat.

kötött menüből dolgozom.

egy, másfél vagy  két óra masszázs,

krémmel vagy olajjal (esetleg csúszka).

alsóneműben leszek,  a felsőt lekérheted. 

kézi vagy orál levezetést vállalok,

kölcsönösség kizárva.

igény esetén csevegek,

 ha csendre vágysz, hallgatok.

ennyi: csók, aktus, prosztatamasszázs,

pláne örök szerelem nincs a listán.

nekem te ne akarj jót,

ne próbáld megédesíteni a napom,

se valami feledhetetlent nyújtani.

a masszázs rólad szól,

te veszed igénybe az én szolgáltatásomat,

 és nem fordítva.

(az étteremben bemész a konyhába.

 hogy valami finomat főzz a szakácsnak?)

elhiszem, hogy nem fogsz ujjazni,

de tízből nyolcan így is bepróbálkoznak,

mert úgy nekem még jobb lesz.

elhiszem a virtuóz nyelved, de kihagyom.

szeretem a jót, de azzal és akkor,

amikor és akivel megkívánom.

hogy csak egy kurva lennék, aki affektál?
ha így látod is, attól még nem lesz jobb neked.

csak neked legyen jó, ez számít, mert ebből élek.

másnál lehet alkudozni?

akkor oda menj, ne hozzám!

szolgáltatói üdvözlettel:

arwen

 

kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.18 0 0 990

Előzmény: kedvesrokon (989)
kedvesrokon Creative Commons License 2011.11.18 0 0 989

Ilyen laza lesz a masszázs után!

Előzmény: Törölt nick (987)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!