Keresés

Részletes keresés

solozo Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117902

Ja, és még valami, ami érdemel egy-két szót. A nézőszám és a szurkolás. Illetve a hiánya. Én nem tudom, hogy egy mára rangadóvá váló meccsre (amelyik előtt ebben a szezonban azért nem járattuk le magunkat egy penteleihez hasonló blamával) miért csak 6-700 ember verődik össze, főleg azután, hogy olvastam olyan véleményt is, hogy a grupamából kiszorulók közül sokaknak majd ez lesz a "főfoglakozás". Nem tudom, miért nem volt értékelhető szurkolás, csak azt gondolom, egy forró csarnokban talán meglett volna ez a meccs.

Most persze lehet azt mondani, hogy amilyen a játék, a csapat, olyan a szurkolás, de a Ligetben valahogy nehéz ezt megemészteni. (Ráadásul előre nem lehetett tudni, hogy ez lesz.)

És jön az év meccse Lipcsében, tartok tőle, annyian leszünk, hogy az sem lesz érdemi támogatás a csapatnak.

van_Persil Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117901

Most verték meg a Göppingent 8 góllal (egy a riporterek szerint magas színvonalú - szerintem meg gyatra - meccsen). Hamarosan (talán még ma) felkerül a Közvetítésekhez.

Előzmény: solozo (117900)
solozo Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117900

Mi kb. olyan Vác erősségűre lőttük be a Lipcsét.

Előzmény: Fradista Utazó (117885)
kisricso Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117899

Három dolgot említenék meg a tegnapi meccsel kapcsolatban.
1: VOVA
2: Miért kell minden évben betlizni hazai bajnokságban a Győrt kivéve? Tavaly-tavalyelőtt Újváros, most Siófok...
3: Nyáron minden meccs után elhangzott, hogy most a védekezést gyakoroljuk stb-stb-stb, tavaly is. És mit látunk ebből? SEMMIT! Ha azt nyilatkozzuk, hogy védekezést gyakoroljuk, akkor miért csak 10percig vagyunk képesek jó esetben jól védekezni??? /költői kérdés, jó magam is tudom a választ rá sajnos/

És egy plusz. Meccs után néhányan elkezdtek bírózni. Egy Fradinak, akinek ilyen a játékosállománya, miért kell a bíróval foglalkozni mindig? Győr ellen ahol mondjuk végig szoros és belenyúlnak mondjuk nem a mi javunkra lehet bíróval foglalkozni, de az összes többi csapat ellen miért kell (és ezzel nem a többi csapatot akarom lenézni!)?

RnD Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117898

'...Mert ezzel a hozzáállással csont nélkül kikaphatunk az Éerdétől...'

 

Az Éerdétől kizárt. Elnézve a jelenlegi formájukat.

 

Előzmény: Hát ne éljen Eduárd? (117893)
maranadegu Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117897

A mérkőzésen kinn voltam és hála a technikai részlegnek már többször megnéztem a 2. félidőt. Kicsit szurkoltam a Siófoknak a szoros eredményért, mert egy könnyű győzelem elbizakodottá tenné a csapatot.

Nem értek a kézilabdához, de elmondanám a véleményemet a megbántás szándéka nélkül.

Golovin teljes mértékben tisztában volt a lányok játékával, a középen érkező lövőre Németh lépett ki, ahogy kell. A beállóst a három tapasztalt játékos (Wörz, Piedade, Orbán) tulajdonképpen eltüntette és a falból is jól léptek ki. Támadásban majd nem fix alakzatban játszanak Lucával kiegészítve. Begyakorolt figurákkal igyekeznek gólhelyzetbe kerülni. Stabil, megszokott játék 3 meccsen jól működött.

Ellenben nálunk a csapat forgatása arra a szintre jutott, hogy Soóst védekezésre cseréljük. Támadásban rengeteget változik a felállás (Pena, Zizi, Tomori, Steinbach, Soós) annyi a variációs lehetőség, hogy a játékos a megszokottság hiánya miatt nem találja helyét a pályán és a csapatjátékban. Nem tudnak kialakulni a fontos páros esetleg több játékos kapcsolatok, nem működik a beállós megjátszása. Tomori elmondása szerint jobban szeret bal oldalon játszani, de tudomásul kell venni, hogy jobb oldalon eredményesebb egyénileg és a jobb szélső szempontjából is. Zácsik kiválása után támadásban bátrabban lehetne Laurával kezdeni, de sajnos nem lehet a védekezésbe beilleszteni, ezért általában később kezd játszani.

Soós - kicsit összevetve Lucával - a góljait rendezetlen védelemmel szemben az előtte lévő folyosón begyalogolva megköszönte és belőtte. Luca a padról belépve ilyen ideális helyzettel nem nagyon találkozik. Ezen a mérkőzésen volt 3 szép átlövésgólja és a heteseket egy kivétellel belőtte, kiállításokat harcolt ki, gólpasszai voltak, az egyik pont sorsát ő döntötte el. Kettes védőként használható annyira, mint Soós, de ebben az esetben ha védekezik is, több a hiba a támadójátékában. Ha nem kerül Siófokra, akkor most egy könnyű győzelmet ünnepelnénk úgy, hogy Luca ott ült a kispadon.

Balszélsőink állapotáról: Vérten sajnos már nincs Fradi szintű állapotban  fizikálisan és fejben egyaránt. Szarka helyzet kihasználásával van a gond, visszafutáskor a sarokból 2-3 méter hátrányból indul,a sebességével nincs gond, talán kicsit a reakcióideje hosszabb.

A Siófokra kíváncsi leszek a jövő héten a Győr ellen mit játszanak, de még inkább a lipcsei szereplésre. Rossz főpróba után jöhet a sikeres előadás. 

Elnézést a sok szövegért.

Hajrá Fradi!

örök gy Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117896

Nincs műhelymunka. A sztárok improvizálnak. Szerintem Laura légüres térben van, különben nem lehet ennyire rossz. Elek egy "piknik" edző. Olyan típusú edző kell, aki védőernyőt tart a fiatalok fölé, tanítja őket és bízik bennük. Miért kell arra várni, hogy majd lesz valami. Az már most van.

nicko Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117895

nem az volt a kérdés jobbak vagyunk vagy sem, hanem az miért lett ilyen a légkör a csapatnál, mi van a háttérben amiről nem tudunk semmit, hogy így játszanak ahogy...még el sem kezdődött a bajnokság vagy a BL de már egy fásult, szétesett társaságot lehet látni. csúszik a fizetés vagy mi?

Előzmény: shaofanger (117892)
Duce007 Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117894

Én nem értem miért nem lehet cserélni akár fiatalokat is...Móni 60 perc úgy, hogy a feljészülés nagy részét kihagyta...ha Erdősi nem játékos akk Csibe is simán megfogja...vérten-Szarka páros 1 gól ha ennyire nem ment nekik akkor ménem lehet betenni a 3. balszélsőt Tóth Melit? Ugyan az mint tavaly... Nem mer a fiatalokhoz nyúlni...Such-Szekerczés páros 11 gól...sőt a végén ők egyenlítettek.. Mind a ketten mintha felszabadulttan játszottak volna..ha bejutunk a BLbe akkor a csoportból is mert sztem jobbak vagyunk mint az ellenfelek, majd a kupa ezüst megint meglesz a 2. Hely megint és akk a vezetőség meg lesz elégedve...jövőre meg semmi változás nem lesz

Hát ne éljen Eduárd? Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117893

Az nem jelent semmit,ha bejutunk a BL-be és ott a töltelékeket megverjük.

Mert ezzel a hozzáállással csont nélkül kikaphatunk az Éerdétől és Pentelén is.Aztán akkor meg tornázhatunk a négybe jutásért is.

Akkor pedig lépni kell.

 

Szóval a következő 1-2 hónap sorsdöntő lesz.

 

Előzmény: shaofanger (117892)
shaofanger Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117892

Én attól félek, hogy elvileg azt simán behúzzuk, mert még igy szanaszét is jobbak vagyunk szerintem mind a kettőnél, aztán majd megint el lesz sikálva minden, és minden meg lesz magyarázva. És ez megy már egy éve!!!! :-(

Előzmény: Peno (117888)
shaofanger Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117891

Egyetértek. 

Előzmény: pipppen (117890)
pipppen Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117890

csaptunknak(?)  hosszabb távon a vereség jobbat tenne. akármennyire is rossz ezt leírni. 

Előzmény: Peno (117888)
pipppen Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117889

az mtk meccs után két nappal(akkor néztem meg az eredményt, már a fotelszurkolói titulus is barokkos túlzás), gondoltam arra,  vajon Téged mi tud még motíválni, hogy onnan meccsre járj........... 

Előzmény: Fradista Utazó (117883)
Peno Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117888

Szerintem száz szónak is egy a vége: BL selejtező! Ha nem jutunk táblára akkor ITT mindenkinek befellegzett, ha csoport körbe kerülünk, akkor jószerével minden marad a régiben, minden megy tovább. Hirtelenjében nem is tudom melyik  lenne jobb nekünk... :(

andrewftc Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117887

 Azért nincs Erdősi, mert az EG kijelentette nagy nyilvánosság előtt, hogy Ö  nem játékos. Végre ismerjétek el  EG nem 

 

 mesteredző,  jelenleg még edzői képesítése sincs. Állítólag  most végzi.

Előzmény: solozo (117880)
nicko Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117886

ami meccsüket láttam az alapján szerintem is gyengébbek, de a tegnapi nem létező mentalitást látva és ha ne adj isten így lépnek pályára, már a hollandok ellen szenvedős lesz a HCL ellen meg esélytelen. És EG itt már nem tud mellé dumálni az altatásról meg hogy hol tartanak a felkészülésben...csak a végén nehogy be előzzön a Siófok a bajnokságban. jókor jött pofon sokat segíthet..

Előzmény: Fradista Utazó (117885)
Fradista Utazó Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117885

A HCL szerintem gyengébb, mint a Siófok, tehát továbbra is azt gondolom, jók az esélyeink a BL-selejtezőn, de ahhoz azért az kell, hogy tényleg komolyan odategyük magunkat. És ami a legnagyobb baj: már ebben sem bízom.

Előzmény: nicko (117882)
Fradista Utazó Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117884

Köszönöm.

Előzmény: akosli (117879)
Fradista Utazó Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117883

Tegnap este pont gondoltam rád, hogy mennyivel több eszed van, mint nekem.

Előzmény: pipppen (117875)
nicko Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117882

1 hét múlva ha nem sikerül bejutni a BL-be akkor biztos, hogy változások jönnek....de ezt a tegnapit látva most nem sok esély van rá.

Előzmény: solozo (117880)
sch61 Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117881

Nekem feltűnt, hogy minden siófoki indításnál Szarka kb. 3 méterre maradt le Such Nellyről. De hát a nagynéni az nagynéni... 

Előzmény: solozo (117880)
solozo Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117880

Tegnap első mérgemben a meccs után azt mondtam: Soóst addig zavarjuk el, amíg nem késő. Szégyen, amit Szarka művel Fradi-mezben. Hihetetlen, mekkora különbség van a Siófok beállósa (és beállósjátéka), meg a miénk között. Aztán aludtam rá egyet és most is így gondolom. Az is szégyen, hogy Szekerczés meg Such ott, nálunk meg... Jó, hogy van nekünk ez a Siófok, de esetleg onnan miért nincs ide út? Erdősi pl.? Piedadéra miért ők csaptak le?

És tegnap kifizettem a lipcsei jegyeket...

akosli Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117879

A 39-es játékos Leitner Lilla, 99-es Ő is, mint ahogy Nagy Lívi.

Előzmény: Fradista Utazó (117865)
nicko Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117878

Sóska jobb kezes lenne, NB/I b-ben játszhatna csak...ha már szóba került a neve többször is.

fradi4470 Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117877

Luca miatt örülök az eredménynek.

Előzmény: Fradista Utazó (117867)
Dobcsány. Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117876

fotel lettél

pedig mindig is tagadtad :)

Előzmény: pipppen (117875)
pipppen Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117875

olvasva a beírásokat az az érzésem, jól döntöttem a tavalyi pentele meccs után. sajnos........ 

örök gy Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117874

Hozzászólásomban csak morális dolgokkal foglalkoztam eddig, szakmai dolgokkal nem, mivel csak egy szurkoló vagyok. Mindig írtam, hogy nem szeretem a Győrt, de egy dolgot megtanulhatunk Tőlük: a kézilabda szeretetét, hogy minden meccs egyformán fontos, minél jobban kiszolgálni a közönségüket. Úgy érzem, hogy a mi játékosainknak ezek a kérdések nem sokat számítanak sajnos.

Elek nem mesteredző, lehet, hogy zöld a vére, de ehhez a csapathoz kevés. Számos fiatalt elherdált, kérdezem az Orsi , Laura, Piri, Zsuzsi, Pena, Cifi a jövőnk? Ha annyira Tomori függők lettünk, akkor miért nem viselkedik és játszik úgy? Hogy lehet, hogy 7 percig senki nem tud gólt dobni, miközben az ellenfél hetet. Ha Tomori világklasszis akkor miért nem látja a problémát? Elek miért nem tudja kezelni ezt a problémát?Pena helyét biztosan megtalálta? Cifi és Piri úgy fut, hogy rossz nézni. Hogy lehet, hogy Szikora ennyi gólt kap szélről? Mikor nézhetünk sorozatban mérkőzéseket Fradi szívvel önfeledten?

nagyfavor Creative Commons License 2014.09.14 0 0 117873

Egyszerűen nem értem... Gábor és a lányok előadták az idénykezdet egyik legígéretesebb altatását a selejtező érdekében erre mindenki aki él és mozog habzó szájjal őrjöngve, élve temeti a további reményeket. Hát itt már semmilyen unortodox taktika nem elég? Semmire sincs vevő itt ami trendi és kortárs? :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!