Keresés

Részletes keresés

depeche babee Creative Commons License 2001.05.01 0 0 155
Én mindenesetre a Pecsának drukkolok mert az az egy hely ahova ismerősök fel tudnak írni :-)))
De ettől függetlenül vhogy most nem érzem úgy, hogy eljönne a világvége ha kihagynám ezt a neo koncertet is. Úgy néz ki,hogy amelyikre nem megyek el az nem is sikerül jól :-P
Előzmény: tejbegrrr (154)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.30 0 0 154
Az a baj, hogy eddig még én is csak azt az egy szem Freees hirdetést láttam, de ott a Hajógyári-sziget szerepelt, mint helyszín, legkésőbb szerdán biztosat tudok majd, akkor megyek jegyet venni... Egyébként meg bár lenne igazad... :-)))
Előzmény: depeche babee (153)
depeche babee Creative Commons License 2001.04.30 0 0 153
Roni Size most hol lesz? Sztem egyébként irtó gyorsan le fogják nyomni azt a koncit és Matykó húzni fog Roni Size-ra, ezt kötelező sztem nekik :-)))
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.30 0 0 152
Semmi gond! Akkor szombaton Neo-n? :-)))
Előzmény: nitta (151)
nitta Creative Commons License 2001.04.30 0 0 151
hoppá, bocsánat tejbegRRR :)))
Előzmény: tejbegrrr (150)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.30 0 0 150
Hálás is vagyok érrrte nagyon, de ha kérrrhetem, hárrrom r-rel... :-)))
Előzmény: nitta (149)
nitta Creative Commons License 2001.04.30 0 0 149
ez az árvizes koncert még sokkal kevesebb volt mint a Tütüben :(
na jó, én megértem a dolgot, de a Love song nagyon hiányzott. azért aranyosak voltak a srácok, hogy még hajnali 2kor is lelkesen lenyomták a dolgot, bár a Márkon leginkább az látszott, hogyha nem kezdenek fél órán belül, akkor elalszik :)
szóval, szép volt, jó volt, kevés volt. na, majd az Almássyn.

tejbegrr: kész szerencse, hogy vannak ilyen jótét lelkek, akik felvilágosítanak :))))))))))

tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.30 0 0 148
Akkor 5.-e törölve, viszont 19. Zöld Pardon, amivel csak az a baj, hogy aznap Roni Size... :-((( (neo.disp.hu)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.30 0 0 147
Ez lemaradt: )
Előzmény: tejbegrrr (146)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.30 0 0 146
Köszi, de már valaki élőszóban felvilágosított... :-))) 5.-én az Almássy téren egyébként Cadillac Rock and Roll klub lesz. ( Én szoktam tudni linkelni... :-)))
Előzmény: nitta (144)
ChrisH Creative Commons License 2001.04.29 0 0 145
Namármost... disp az, aki a koncertinfőt behalássza, neki azt mondta Koncertmenedzser Ákos, hogy azok az időpontok valósak, amik fent vannak a neo.disp.hu-n.
Viszont én megnéztem az est.hu -n is, a Neo neve mellett/alatt csak az Árvízkoncertet és a 12.-i Almássy-t találtam.
Próbálok utánajárni a dolognak, és akkor megírom, hogy mi is az igazság.
Előzmény: nitta (144)
nitta Creative Commons License 2001.04.29 0 0 144
a jövő hétben én sem vagyok biztos, de a neo.disp.hu-n (bocs, de nem tudok linkelni), szóval itt van a koncertdátumok közt a május 5. Almássy tér. ennél többet én sem tudok, de ha nem lesz, az sem gáz, majd megyünk utána való héten :) gondolom ez vmi fesztiválféle kellene, hogy legyen, de akkor már ki lenne plakátolva, szerteszét a városban. majd meglátjuk :)
Előzmény: tejbegrrr (142)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.28 0 0 143
Csak most veszem észre magam, nem köszöntem még! :-))) Szóval kiskezicsókolom és mély tiszteletem, egyetlen rövid, ámde témábavágó észrevételemet szeretném közkinccsé tenni: bár magánjellegű okokból kifolyólag a két MM-mel, mint emberrel kapcsolatban vannak fenntartásaim, de azt - különösen Sopron után - el kell ismernem, hogy ma ők játszák a legtáncolhatóbb zenét a hagyományos koncertkörülmények között fellépő együttesek közül, és nálam ez az elsődleges szempont, úgyhogy éljen soká a rendkívül partyképes Neo! :-)))
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.28 0 0 142
A holnapit tudom, 12.-ét szintén, de mi lesz a jövő héten? Mondjuk tényleg nem lenne mindennapi: Volt - Tütü - OCS - ? - Almássy, és mindez 4 hétvége alatt... :-)))
Előzmény: nitta (141)
nitta Creative Commons License 2001.04.28 0 0 141
nem 6 óra az, hanem 9. módosultak a dolgok és most úgy néz ki, hogy 18-03-ig tart a parti. persze így is max fél órás koncertekben bízhatunk. :) de jó szórakozást a Kultiplexhez!
egyébként ha jól számolom az elkövetkező 3 hétvégén folyamatosan lesz neo. így legalább nem kell filóznom, ha megkérdezik mit csinálok szombaton :)))))))
Előzmény: tejbegrrr (140)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.28 0 0 140
Engem az aggaszt, hogy 6 óra alatt akarnak lezavarni 13 koncertet, úgyhogy asszem inkább Kultiplex, és majd 12.-én Neo ( no meg ... :-)))
Előzmény: nitta (139)
nitta Creative Commons License 2001.04.28 0 0 139
hát tényleg nem voltunk túl sokan, így a hangulat sem volt vmi remek, de azért én élveztem :)

d.babee: semmi baj és szedd össze magad!

holnap gyertek az Olimpiai Csarnokba, jó kis parti lesz!

Előzmény: tejbegrrr (138)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.04.28 0 0 138
Egy baj volt csak vele pedig: hogy alig játszottak több percet, mint ahány emberke belépőt fizetett... :-)))
Előzmény: depeche babee (137)
depeche babee Creative Commons License 2001.04.28 0 0 137
Én meg bocsánatot kérek a kukacoskodásomért. Lelki mélyponton vagyok s harapós ilyenkor a kedvem. Még 1x sorry. Nem is mentem a koncira.
Előzmény: nitta (136)
nitta Creative Commons License 2001.04.27 0 0 136
oh, bocsánat, kész szerencse, hogy nem magyar szakos vagyok. :)
Előzmény: depeche babee (135)
depeche babee Creative Commons License 2001.04.26 0 0 135
nitta:legközelebb próbálj meg egy kicsit máshogy fogalmazni, elég mókásan néz ki a két hozzászólás egymás alatt:
"Jaja, a perpetuum egy pompás másfél szám. ;)"

"jaja, a perpetuum stabile 1igen jó kis Másfél szám"

egyébként semmi gond nincsen. a lényeg a zene

nitta Creative Commons License 2001.04.26 0 0 134
jaja, a perpetuum stabile 1igen jó kis Másfél szám, de az abból készült remix, az aztán a jó.
milyen szép is lenne, ha a srácok valahonnan megtudnák, hogy mi mennyire szeretjük és lejátszanák holnap, vagy vasárnap, vagy jövő szombaton, vagy azután valón :)
Előzmény: patrona (132)
depeche babee Creative Commons License 2001.04.26 0 0 133
Jaja, a perpetuum egy pompás másfél szám. ;)
Azért egyszer kíváncsi lennék hogyan jött ez az egész remix dolog de erről Maput kéne faggatni. Nekem sem árulja el. Amikor kérdeztem,hogy melyik remixet hallgatja legszivesebben a három közül azt mondta: "reggei előtt a tituszt, ebéd után a cadikot, vacsora után a neot"
Hmmmmm, az jó.... ;)
Előzmény: patrona (132)
patrona Creative Commons License 2001.04.26 0 0 132
Hmm, kár, hogy nem voltam. szivesen mennék NEO koncertre, mert utoljára a tavaji Pecsáson voltam, de ott a Depeche Mode után valahogy nem jött be a NEO. Hoába, azért a gyökerek erősek bennem Martinék zenéjéhez....:-)))))))

Ez a Perpetuum stabile egy Másfél szám, ha jól tudom, nem?

Előzmény: nitta (131)
nitta Creative Commons License 2001.04.25 0 0 131
boldog névnapot minden Márknak, Moldvai Márknak meg különösen!

szombaton voltunk Neon, a Volt keretein belül, hááát, naggggyon jó volt. az első 5 percben a Milka mást sem csinált, mint lelkesen szerelgetett vmit a mikrofonján, és eközben istentudjahogyan a zene úgy szólt, mintha ő is nyomogatná a gombokat. jaja, kicsit profik a srácok :) a Kispál-remixet, most másképp adták mint eddig, az előző szvsz jobb volt. de maga a koncert szokásosan remek volt :) hát még utána a caféban a Palotai-Cadik kettős amit csinált :)

és végül egy szerény, ámde határozott kérés: szeretném már hallani a Perpetuum stabile remixét is koncerten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

liquid Creative Commons License 2001.04.25 0 0 130
..és vasárnap ki jön Árvizkárosultakmegsegítése koncertekre?
Előzmény: depeche babee (129)
depeche babee Creative Commons License 2001.04.25 0 0 129
tessék jönni pénteken tütübe!
Előzmény: smog (128)
smog Creative Commons License 2001.04.23 0 0 128
Itt vagyunk!!!

Mi van itten?? Mi ez a zenei izé itten? Hát menjetek a MIDI-be, vagy a "Tanulj te is zenélni" topicba! Hát lehalok!!!!

A NEORÓL ÍRJATOK EMBEREK!
Új album, koncertek, stb...
Ha ez így megy tovább, NEO Police néven fogok írni, szóval Babee kapd össze magadat!
Azért bírom az arcodat!

patrona Creative Commons License 2001.04.22 0 0 127
Babee, én már vagy 100 megányi Wav formátumú samplinget szedtem le a netről, innen-onnan.
Te is nézz körül itt: http://www.tweakheadz.com/samples.html

De mivel úgyis nálad van még a Beat-2000 CD-je, tedd be a gépedbe, ha olyan a rendszered, akkor nem történik semmi, ez a jó. Ha mégis elindul az install, akkor zárd be, a Sajátgépben a CD drive ikonján jobb katt, menüből kiválasztod a "megnyitás"-t, és láss csudát! A "hangok" mappa tele van samplingel!

Bocsi, ha kicsit szájbarágósan adtam elő, de így legalább tuti, hogy megtalálod.

Előzmény: depeche babee (126)
depeche babee Creative Commons License 2001.04.22 0 0 126
Pat: a Reason-nél job bprogramot nem tudsz nekem mondani...
A többi is megvan azóta de az piskóta.Persze néha kell egy-egy wav megvágásánál vagy egy loop készítésénél de a reason a tuti befutó. Sampling cd-t meg honnan a rákból szerezzek szerinted? Nem veszek a hit space-ben több tízezerért. Ha tudsz, szólj.
Előzmény: patrona (125)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!