Keresés

Részletes keresés

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.06.16 0 0 12580

De azt te írtad, hogy "egy egyszerű embernek rémálmában sem jutna eszébe, amire egy többdiplomás képes"...

 

Előzmény: Böszőke (12579)
Böszőke Creative Commons License 2017.06.16 0 0 12579

Ezt én sem tudom,mert én nem ezt írtam !

Előzmény: Mlle. Grenelle (12576)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.06.16 0 1 12578

Lali meg a munka összeférhetetlenek!:-DDD

Előzmény: Bomc (12577)
Bomc Creative Commons License 2017.06.16 -1 0 12577

Lehet hogy talált valami munkát és úgy megszerette hogy vissza se akar jönni :D

Előzmény: Cone41 (12571)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.06.16 0 0 12576

Hát épp ez az!

Elég fantáziadús vagyok, csak azt nem tudom elképzelni, mi az, ami nekem normális, de egy "tisztességes jómunkásasszony" elhányná magát tőle.

Amivel engem meg lehet akasztani, az az anális és a többes szex, meg a kikötözés. De ezektől sem hányok, egyszerűen csak nem az én világom (nah jó, a kikötözésnek már a gondolatától is pánikba esem).

Előzmény: Böszőke (12573)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.06.16 0 1 12575

Annyi, hogy ő nem szedett össze balkézről egy gyereket...😝

Előzmény: mammamia28 (12574)
mammamia28 Creative Commons License 2017.06.15 -2 0 12574

Joe is egy gusztustalan tahó. Ő ugyanúgy lefeküdt egy csajjal, miért gondolja, hogy bármiféle erkölcsi alapja van arra, hogy ilyen stílusban beszéljen Barbival? 

Böszőke Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12573

Mlle,rossz a megfogalmazás : szó sincs róla,hogy  "kellene " ,jön az magától :)

(nem mindenki dicsekedhet határtalan fantáziával,ne erőlködj ha nem jut semmi eszedbe!)

Előzmény: Mlle. Grenelle (12570)
Böszőke Creative Commons License 2017.06.15 0 1 12572

Örülök,hogy nem kell látni ! Bocs ,ha te kedveled,én abban reménykedtem eltűnt örökre :)

Előzmény: Cone41 (12571)
Cone41 Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12571

Tudtok valamit Laliról ?

Az apjával már kb. 1 hónapja " elutazott " !

Mikor jön vissza ? Már nagyon hiányzik az ökör....

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12570

Kíváncsi lennék azért, mi az, aminek diplomásként az eszembe kellene, hogy jusson... és ami az egyszerű embernek rémálom.

Erőltetem az agyam... de semmi...

Előzmény: Böszőke (12567)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12569

Azzal nincs baj, hogy valakinek ilyen-olyan perverziói vannak a szexben (már ha talál magának hozzá partnert, mert ha valakire rákényszeríti, nos, az már baj). Még azzal sincs baj, hogy sűrűn váltogatja a partnereit, belemegy egyéjszakás kalandokba - már persze, ha nem él kapcsolatban.

 

De ha kapcsolatban él, akkor tisztelje már meg a párját és saját magát is azzal, hogy nem csalja meg.

A felelősségtudat meg ott kezdődik, hogy nem szedek össze ismeretlenektől gyereket (vagy nemi betegséget), és nem fekszem le olyannal még a legnagyobb buli hevében sem, akitől józanul elhánynám magam.

Meg olyannal sem, aki nem az én szintem. 

Már csak azért sem, hogy reggel ne kelljen szembeköpnöm magam a tükörben.

Előzmény: GPS (12566)
Böszőke Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12568

No pont ezt próbáltam összefoglalni egy mondatban.

Előzmény: GPS (12566)
Böszőke Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12567

Alkalmasak Mlle, tudod egy egyszerű embernek rémálmában sem jutna eszébe ,amire egy többdiplomás képes ...

( de a véleményeddel nem vitatkozom :)

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (12565)
GPS Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12566

"....ezek a nők magasan kvalifikáltak, felelős beosztásban és lehet hogy valóban van énjüknek egy "ócska ribanc"  oldala"

Szóról-szóra így van.

Zseb-pszichológusként még azt is megkockáztatnám, hogy ennek a magyarázata lehet az is, hogy életük első közel 30 évét kemény képzési és szakmai terror alatt élték - miközben jól tudták, hogy voltaképpen a legszebb éveiket cseszik el az eszement karrier-építéssel.

(amiről viszont szintúgy nem tudtak lemondani, mert valami belső erő kényszerítette őket a maximalizmusra).

De 30 után, amikor már minden létező egyetemi-szakmai fokozatot megszereztek, sőt, komoly beosztásban is dolgoznak  (több, mint jó fizetésért) - akkor tör ki belőlük "a szunnyadó" - és mint afféle "bosszúállást a világon" olyan dolgokat művelnek - aminek még a hallatára is, egy becsületes jómunkásasszony öklendezve rohanna ki a mosdóba. Hányni.

Nem szabály ez - de elég gyakori.

Előzmény: Böszőke (12564)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12565

Tudod, ha valaki már idáig süllyed, az az én szememben egy senki... 

...és lehet bármennyire magasan kvalifikált, nekem tök ugyanolyan, mint Barbi.

És kezdenék aggódni, hogy alkalmasak-e a felelős beosztásukra.

Előzmény: Böszőke (12564)
Böszőke Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12564

Annyiban mégis különböznek Barbitól,hogy miként egyszer GPS más fejtegette az ilyen kalandjait,ezek a nők magasan kvalifikáltak, felelős beosztásban és lehet hogy valóban van énjüknek egy "ócska ribanc"  oldala,de a mindennapjaikban nagyon messze vannak Barbi világától .

Előzmény: Mlle. Grenelle (12560)
Böszőke Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12563

Ez itt nem az ÉNB ,hanem a csodák világa! Annyira nincs pénzük,hogy wc pucolásra kényszerítheti őket Bécy,de a milliókat igénylő vállalkozás megszerzéséért egymásnak esnek :) de ahogy írtad is,az ilyen vállalkozások,mint  pl. Joe-é vagy Paula szalonja a valóságban jó ha egy napig élnének.

Itt soha nem volt gond a megélhetés nulla bevételből,annál érdekesebb hogy a semmit is bulizással ünnepelik és arra mindig jól bevásárolnak ..

Előzmény: hogy volt (12562)
hogy volt Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12562

Hol is kezdjem dolgozni senki nem szeret én is a maszek világban mozgok de ilyen hozzá állással már rég tönkre mentem volna , soha nem mondják a sorozatban hogy tanulj, tanulj sokra viheted vagy legalábbis nagyobb az esélyed. 

Ott van Milán és Karesz alig csinálnak valamit és rekesz számra iszák a sört , ott van a hentes haver aki eteti itatja őket mit szól hozzá a család ? 

Gréti és Roland miből szerette volna fizetni a klub költségeit ? elvileg havi 4 millió de ki kell csengetni 2 havi bérletti díjat miből ? és ott van még Katalin asszony is Roland neki mis tartozik még legalábbis nem volt róla szó hogy kifizették volna, plusz fel is kell szerelni székek, asztalok. poharak , piák stbstb . engedélyek . összességében ez is rengeteg pénz. Csak azért mert nincs pénzük ezért kellett vissza menni Bécy-hez.

 

 

gombóc63 Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12561

Biztos vagyok benne, hogy ez sem ritka, de hála ég nem forgunk ilyen körökben.

Előzmény: Böszőke (12556)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12560

Nem különböznek Barbitól egy fikarcnyit sem. És "normális" nők.

Előzmény: Böszőke (12558)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12559

...nem arról van szó, hogy szerető, vagy efféle... csak egy egyéjszakás kaland, vagy még annyi se, egy kóbor numera a céges bulin, a lánybúcsún, a szülinapon, vagy csak egy sima bulin valamelyik hétvégén...alkalom van bőven, a legjobb, ha nem is ismered a partnert, csak egymásba gabalyodtok, aztán egyik erre, másik arra... olyan nő is akad, aki azt se tudja, hogy melyik ilyen alkalmi keféléséből lett a gyerek...

...de nem baj, a hülye férj majd felneveli...

Előzmény: Mlle. Grenelle (12557)
Böszőke Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12558

Ha jó kedvében tette és élvezte,akkor azzal nincs gond :)

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (12557)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12557

Ebben van valami... de van egy olyan tippem, hogy azért jó pár nővel megesett már, hogy összefeküdt valakivel hirtelen felindulásból, aztán kilenc hónap múlva ott volt a gyerek... 

...ha nem is a WC-ben történt az affér...

Előzmény: Böszőke (12556)
Böszőke Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12556

Mlle ,arra gondoltam,hogy olyan helyzetbe nem jut normális nő,hogy szarrá issza magát valahol és egy vadidegen pasival kefél a wc-ben!!!

Szeretője sok feleségnek van,itt becsúszik egy-egy kakukkfióka,de azért az egészen más szitu :)

Előzmény: Mlle. Grenelle (12555)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12555

Ajaj, dehogynem!

Te is írtad, hogy sok családban nevelkednek kakukkfiókák... csak sok nő inkább megtartja a titkát.

 

Én leginkább arra vagyok most kíváncsi, hogy látjuk-e Barbit nagy hassal, vagy inkább kiírják a sorozatból.

Mellesleg a terhessége magyarázatára ez volt a létező legrosszabb megoldás, gratulálok az ÉNB írói gárdájának.👏

Előzmény: Böszőke (12554)
Böszőke Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12554

Nem csodálom,mert én sem :) Alapból egy normális nő soha nem jut ilyen helyzetbe!!

 

(Viszont ,ha már a sorozat úgy sem normális és igazi emberekből áll,micsoda boldogság lett volna, a másik,hogy a valóságban már estek meg ilyen csodák :) Bizonyítottan ! mellesleg kíváncsi lennék hány családban nevelkedik kakukkfióka úgy,hogy a férj soha nem tudja meg  :)

Előzmény: gombóc63 (12552)
GPS Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12553

"....egy igazi nő bevállalja amit tett."

 

Ha ez ilyen egyszerű lenne... akkor ideális világban élnénk.

 

A tolvaj soha nem nyúlna a máséhoz, az alkoholista soha nem nyúlna a pohárhoz, a prostituált csak a férjével dugna, a politikus nem lopna a közpénzből...és a félrekúró feleségek bátran és azonnal (még aznap) elmondanák a férjüknek, hogy mit cselekedtek.

 

Csakhogy a való-világ picit más.

.

Előzmény: gombóc63 (12552)
gombóc63 Creative Commons License 2017.06.15 0 0 12552

Az első amikor nem értek veled egyet....egy igazi nő bevállalja amit tett. A mai világban könnyen elérhető az apasági teszt, Joe-ban is felmerülhetne a kétely, mennyivel lenne jobb helyzetben Barbi?

Előzmény: Böszőke (12550)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2017.06.14 0 1 12551

Akár még mehetett volna is a dolog... Evelyn meg kiélhette volna magát másban, nem kell mindenkinek üzletvezetőnek lenni, meg az éjszakában dolgozni...

 

Hanem az ÉNB írói stábja hadat üzent a normális, átlagos életnek, a "tanulj, úgy jutsz előre" elvének, meg még sok minden másnak is... itt az a lényeg, hogy ne tanulj, az ismeretek hiánya nagy arccal és magabiztos fellépéssel, nah meg persze dumával pótolható.

Az ÉNB olyan, mint egy mocsár, amely lehúz, erre Bori az élő példa... az írók szerint a középosztály és úgy általában a felsőbb rétegek, a tanult emberek élete unalmas, az Igazi Élet, az itt zajlik, a műveletlen, tanulatlan, prosztó népség köreiben (legjobb példa: Karesz és Milán)... aki nem ide tartozik, azt az írók lezüllesztik, megtapossák, besározzák. Jó példa erre Bori, de itt van pl. Katalin, aki az üzletasszonyból, aminek indult, először Roland szeretője lett (kinek másnak, ugye...), most meg valami gonosz fúria... az a középosztálybeli nő, aki először Milánnal állt össze (de most komolyan, kinek kellene egy Milán? Fujjj...😝😝), aztán kiderült, hogy egy nimfomániás r...nc... a doktornő, aki pár óra (vagy inkább pár perc ismeretség) után összefeküdt Marcival... ez leginkább valami cinkos összekacsintás az írók részéről a proletariátus felé, hogy ők sem jobbak, talán még rosszabbak is, mint ti vagytok, szóval semmi vész... és ehhez még járul egy alig leplezett nőgyűlölet is.

 

Bár most mintha kezdene formálódni két egész normális férfi karakter a sorozatban Dani és Simon személyében... kíváncsi vagyok, velük mi lesz...

Előzmény: Böszőke (12549)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!