Keresés

Részletes keresés

Elephant Creative Commons License 2000.10.24 0 0 27
Na tessek, ebben a topicban is ide jutottunk ki... (lasd "N**** faszt...")
Előzmény: Big Bother (25)
Nyomkereső Creative Commons License 2000.10.23 0 0 26
Na, ezt is megtudtam. Amire a csúnya szavakat használtam, az viszont igen-igen rendjénvaló, nem? Gratulálok.
Előzmény: Big Bother (25)
Big Bother Creative Commons License 2000.10.22 -1 0 25
Nem illik a csúnya beszéd!
Előzmény: Nyomkereső (9)


coito_erGO Creative Commons License 2000.10.21 0 0 24
Well, én indítottam a topic-ot, illen tehát nekem is írnom...

velem SAJNOS semmi sem történt a koliban, viszont hallottam egy történetet.

a főváros egyik kolijában, ahol hogy-hogy nem ázsiaiak is voltak , törént meg az eset. a delikvens fiú éjjel félálomban ment ki wc-re.ahol legnagyobb megdöbbenésére, egy ferdeszemű pénzért le akarta sz.pni.nem jött össze az üzlet.legalábbis állítólag.

ettől "zaftosabbat" nem tudok.... írjatok! :-)

coito_erGO Creative Commons License 2000.10.20 0 0 23
...és végre arról szól, amiről a topic...
Elephant Creative Commons License 2000.10.18 0 0 22
Aranyos történet. :o)
Előzmény: Greg Kirxi (21)
Greg Kirxi Creative Commons License 2000.10.18 0 0 21
Egy barátom mesélte el kedvenc koleszos történetemet: Ahol ő volt koleszos, ott a fiu és a lányzuhanyozó közt csak egy üvegfal volt, üvegtéglákból. Ebből azonban egy üvegtégla kitört, így kb. 220 magasan volt egy kis rés a két zuhanyozó közt. Na ott felkapaszkodva át lehetett nézni, kukkolni a csajokat zuhanyozás közben. A szobatársával általában együtt mentek zuhanyozni. Egyszer (persze meztelenül) a haverom fölkapaszkodott, hogy kukkoljon, persze merevedése lett. Egyszer csak azt veszi észre, hogy a szobatársa szopja a farkát, ami épp fejmagasságban volt. Hát a haverom se lemászni nem tudott, de tiltakozni se nagyon, mert áthallatszott volna, így nem maradt más hátra, mint hogy elélvezett szépen a szobatárs torkába. Később aztán már ehhez nem kellett még a zuhanyozóba se menni. Mikor énvelem megismerkedett, akkor már nem is kukkolta a lányokat.
murray Creative Commons License 2000.10.16 0 0 20
Kedves Zsuzsa!

ne hibáztass amit csináltunk mert van még hasonló storim....mikor Én voltam kopasz katona akkor volt a században egy igen nagy hatalmu "öreg" őrűlt csávó aki buzi volt. sajnos akkoriban a (lányok szerint is háll istennek) eléggé formás volt a hátsóm és amikor zuhi után egy szál faszban mosom a fogam mögém állt és elég közel hozzám párzó mozdulatokat végzett..tök hirtelen történt csak arra emlékeszem hogy megfordultam és mondtam neki: figyelj ha ezt mégegyszer megpróbálod kicsinállak ba+ nem érdekel hogy kopasz meg stb vagyok akkor is megteszem.
utána sokáig féltem hogy keresztbe tesz de nem tett...

unnamed Creative Commons License 2000.10.16 -1 0 19
A vaságy a kézre sztorihoz adalék (jómaga 3 évet töltöttem egy katonai főiskola kollégiumában): nem véletlen, hogy a melegeket nem sorozzák be. Ha valamelyik mégis bekerül, és eszetlenül kikezd a katonatársaival, akkor az elmondottakhoz hasonló atrocitásokra számíthat. A katonák között (ellentétben pl. a börtönnel) nagy nem divat a buzulás (bocs, de hirtelen nem találtam jobb szót rá, személy szerint semmi gondom a melegekkel).
A mi századszintünkön két ilyen emberke volt. Az egyik sosem molesztált senkit, el is végezte a sulit, de ha jól tudom azóta egyéb okokból leszerelt. A másik bizony molesztálta a szobatársait, az n. alkalommal (miután jó párszor figyelmeztették, hogy ne tegyen ilyen) kapott egy kis pokrócdesszantot. Ez az egyik legkegyetlenebb büntetés: a pácienset becsomagolták egy pokrócba, a 3. emeleti (!) szoba ablaka elé tolták a szoba asztalát, feltették rá a faszit, megpörgették a pokróccal együtt, majd "dobjuk ki az ablakon" felkiáltással ledobták - a szoba felé, a padlóra.
A gyerek összecsinálta magát a félelemtől, és egy hét múlva már civil volt - meg ahogy elnéztem, kicsit be is kattant.
Ez van, aki homokos, messze kerülje el bármelyik hadsereget, de a mienkét főleg.
Kalapács Creative Commons License 2000.10.15 0 0 18
Elmentem epiláltatni, ha végeztem kereshetünk egy lánykoleszt...
Előzmény: zsuzsa (17)
zsuzsa Creative Commons License 2000.10.15 0 0 17
Kalapacs: ugy érted, kettesben prezentálnánk a hevült fiutesteket meg a lányok egymásban c. életképet? Szerintem egy ilyen performance-hoz fél üveg pezsgőt minimum meg kellene inni. Nagyon zavarnának a ki-be maszkáló népek és egyedüli nőként komoly kihivást jelent a lányok egymásban müsorszám.

Egyébként elgondolkodtatott ez a topic. Jópár év eltelt, amiota kollégiumban jártam és ott semmi ilyesmi nem történt. Edzőtáborban, KISZ tábor zuhanyozójában sőt épitőtáborban sem. Biztos a mai fiatalok fantaziadusabbak..
Szóval tessék csak irni az élményeket, hadd csodálkozzam !

Előzmény: Kalapács (16)
Kalapács Creative Commons License 2000.10.15 0 0 16
Úgy tűnik, hogy ha zuhany alatti inzultációra(micsoda pompás szó!) vágyunk, akkor kénytelenek leszünk együtt tusolni:-)))
Előzmény: zsuzsa (14)
coito_erGO Creative Commons License 2000.10.15 0 0 15
És semmi sem történik? bár elismerem, h baromi nehéz lehet koli zuhanyzóban összeszedni vkit....

Kinek volt ilyenje? ebből én is sajnos kimaradtam...pedig nagyon erotikus zuhanyzóban szopni és szopatni.....persze SzVSz.!!!!

zsuzsa Creative Commons License 2000.10.15 0 0 14
Szegénykalapacs : Vizet nehezen tudnál merni vele hegyi patakból, az már biztos.. :-)
Biztos nem jó zuhanyozókba szoktam járni, engem sose molesztáltak felhevült hölgyek sehol.
Elephant, biztos, hogy nem képzelődsz?
Előzmény: Kalapács (8)
Kalapács Creative Commons License 2000.10.15 0 0 13
Dögöljek meg, ha értem...
Előzmény: psmith- (12)
psmith- Creative Commons License 2000.10.14 0 0 12
...ja, és ne bántsátok!!!
azok az idők elmúltak!!! El a kezekkel (a) Kalapácstól!
Előzmény: psmith- (10)
Elephant Creative Commons License 2000.10.14 0 0 11
Bármikor bemegyek a zuhanyzóba, koleszos homoszex élményem van. Most mi, minden nap írjam le mi történt? Pontosabban mi nem történt...
psmith- Creative Commons License 2000.10.14 0 0 10
Bocs, de annyira rimel a soraidra:
"Úgy esett, hogy rég nem volt már dolga se nővel, se férfival, de még az állatok is elkerülték (az oposszumok is, pedig azok köztudottan kacérak) és tulajdonképp a tulipánok is. Ki volt tehát éhezve...értik, mire gondolok...Amikor a herceg bekanyarodott a Brandenburgi kapunál, úgy vélte, senki nem látja, ezért magát magának kiszolgáltatva, megmarkolta a ...."
A folytatást megtaláljátok Esterházy Péter: A kékszakállú herceg csodálatos élete c. művében.
Üdv :))
Előzmény: Kalapács (6)
Nyomkereső Creative Commons License 2000.10.14 0 0 9
Legyél rá büszke, bazmeg. Paraszt.
Előzmény: murray (1)
Kalapács Creative Commons License 2000.10.14 0 0 8
Már a "Férfikezek" topikból is ki akarsz golyózni?

Hogy festenék két lyukkal az amúgy roppant férfias tenyeremen?

Előzmény: zsuzsa (7)
zsuzsa Creative Commons License 2000.10.14 0 0 7
Szegenyke :-)
ha ez esetleg szinesiti az életedet, a vaságy lábát rátehetjük a kezedre :-)
Előzmény: Kalapács (6)
Kalapács Creative Commons License 2000.10.14 0 0 6
Afenébe!

Több mint öt évig voltam kollégista, és soha egy pasi nem kezdett ki velem!

(Szánalmas az életem. Nincs másodnikkem, elkerülnek a koldusok és a melegek is békén hagynak. Egy vesztes vagyok.)

coito_erGO Creative Commons License 2000.10.14 0 0 4
hát ez elég durva sztori. egyébként a katonaságnál szinte mindenki segít a másikon....
murray Creative Commons License 2000.10.13 -2 0 3
Leszerelték, Szakikám!:))
mint a villám!
Master Szaki Creative Commons License 2000.10.13 0 0 2
És mi történt a kezével? Tudott tuánna kézenjárni? :-)
Előzmény: murray (1)
murray Creative Commons License 2000.10.13 -4 0 1
na az én sztorim kb. úgy néz ki hogy mikor már öreg katona voltam bekerült hozzánk a körletbe egy kis beképzelt kis buzi kopasz aki odavolt magától és még homokos is volt.
néhány oda és beszólása után lefektettük a földre és mindkét keze-lába szét és ráraktuk a vaságy lábait a kézfejére....aztán felmásztunk az ágyra többek között.
ez volt az első homo élményem!:)))))))))))
Muffvadász Creative Commons License 2000.10.12 0 0 0
Eddig 0 koleszos meleg élményem volt. (Szerencsémre) Igaz koleszos élményeim is a 0 felé közelítenek.

Üdv Mindenkinek

Előzmény: coito_erGO (-)
coito_erGO Creative Commons License 2000.10.12 0 0 topiknyitó
Nem rég volt egy topic a kolis szexélményekről. Ahol "csak" a "szokásos" heteró történetek voltak... engem a dolog MELEGEBB fele érdekelne...Ki mit hallott? Látott? Csinált?
Lányok egymásban....hevült fiútestek a zuhanyzóban...puncit nyaló nők a szobában...farokverés...biszex malackodások...
Szóval?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!