Keresés

Részletes keresés

csakvirág Creative Commons License 2016.07.05 -10 3 17839

Kedves Hagyma Boly!

 

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! :) Természetesen sokat segítettél ezzel, könnyű, hatékony,jó a kereső rendszere.Köszönöm!

 

Jó egészséget, fájdalommente, szép napot kívánok! :)

 

csakvirág

ibi43 Creative Commons License 2016.07.05 -2 11 17838

Kedves WAF!

Ez igencsak úgy hangzik mint egy búcsúzkodás! 

Te vagy az, aki a rokkantakat érintő legtöbb jogszabályt, cikket feltettél ide, amely kiindulópontként szolgált minden betegnek.

Kérlek, támogasd továbbra is azokat, akiknek eddig is te jelentetted a felvilágosítás valóban szakértői szintjét!!! 

Személy szerint továbbra is számítok rád!

KKöszönöm!!!

 

Kedves mindenki! 

Próbáljunk meg normális hangnemben írni, ha valaki mégis megsérti a másikat, az akkor tudjon bocsánatot kérni is.

Ha nem értünk egyet valaki írásával, arra lehetőség van intelligens módon is cáfolatot írni.

Előzmény: words about future (17837)
words about future Creative Commons License 2016.07.05 -9 4 17837

 Nagyon remélem, nem csak szép szavak voltak, talán némi segítséget is nyújtottam embereknek, akik kérték. Köszönöm, akik nekem segítettek, ők is voltak jópáran.

 Tartsatok meg jó emlékezetetekben! 

 

 Mindenkinek jó egészséget, minden jót a továbbiakban! 

 

 W.A.F.

 

 

 

hagyma boly Creative Commons License 2016.07.05 -8 4 17836

Kedves Csakvirág!

 

 

http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso ezen az oldalon megtalálod, ha beírod a keresett gyógyszer nevét.Itt sok információt kapsz még a gyógyszerről, /pl: vényköteles, vagy vénynélkül kapható,patikán kívül is kapható/.

 

remélem tudtam segíteni!

 

Szép napot mindenkinek,jobb egészséget !!

Előzmény: csakvirág (17831)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.05 -5 9 17835

Kedves Vaktöltény!

 Ha javasolhatom Neked, akkor keresd fel a kézenfogva alapítvány jogsegély szolgálatát, mert nagyon kedvesen segítenek.

 

http://kezenfogva.hu/jogsegely

 

Köszi, hogy Te is mellettem állsz. Látom sokan pozitívan látják a helyzetem, nekem nem kell ennél több. 

És még én verem szét a fórumot (???), amikor senkinek nem akartam és akarok rosszat! Van elég bosszúságunk az életben, akkor miért kell feszengeni itt. 

Nem is ismertek, azt sem tudjátok ki vagyok, akkor mi ez az ellenségeskedés? Teljességgel felesleges, én nem haragszom senkire, mert kire is lehetne. 

Szép napot Nektek!

 

 

Előzmény: Törölt nick (17833)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.05 -4 8 17834

Ez így rendben van, szép jövő!

Nincs itt semmi probléma, persze ne politizáljunk a vérlázító döntések miatt.

 

https://profitline.hu/hircentrum/hir/353110/Ennyi-lesz-a-szulotartasdij

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.05 -3 9 17833

Ebből az írásokból aztán lehet segítséget kapni.Itt lassan mindenki megsértődik,okosabb akar lenni mint a másik.Miért baj ha egy fórumon valaki leírja inteligens véleményét?Miért kell mindent szóvá tenni.Ha nem írunk ide,vagy nem olvassuk,még van ezer hely ahol lehet informálodni.Szerintem pedig SAA71 semmi rosszat nem irt,csak a valóságot.WAF szintén,csak nem értem miért egymásra fecsérlik az időt.Aztán hogy beugrotók az itt lévő,valóban vicceskedő figurának.Inkább abban segítsetek,hogy mit tegyek egy nehéz ügyben.Mondjuk 15 év után elvették rokkant kártyám.Szalagszakadásom  van és porcleválásom,ill hátgerinc sév.Ez mellé sziv mütétre várok.Mindig 100%rokkant voltam,az uj szerint 77%.Nagy a baj mert hetente többször orvoshoz járok,kellene a kártya.Csak 20% minősitést kaptam a kártyánál ,mert a sziv nem számit.Fellebezés elutasitva.Ha tudtok segítsetek.Várom BJ segítségét is.Persze azt is várom,hogy Ti is valós problémákról irjatok,nem pedig azt kell minden reggel olvasnom,hogy azon megy a küzdelem,ki használja szebben a szavakat.Mindenkinek jó egészséget,és segítsük egymást.

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.05 -3 7 17832
csakvirág Creative Commons License 2016.07.05 -9 3 17831

Kedves Fórumozó Társaim!

 

Szeretnèk segítsèget kèrni Tőletek.Gyógyszereket keresnèk,amit közgyógyra adnak, adhatnak.

Mindegy melyik linket böngèszem vègig,amit a google kiad?

Köszönöm!

Szèp napot kívánok Mindenkinek!:)

 

csakvirág

csakvirág Creative Commons License 2016.07.04 -10 6 17830

Kedves Handi, kedves Medvegyilkos! Mielőbbi javulást kívánok Nektek! 

Kedves Ircsi! Örülök,h megkaptad a határozatot!:)

Továbbra is gondolok,- ès szorítok azon Betegtársainknak, akik fv. előtt állnak, többen másodfokon már.

Ès tènyleg Minden Betegtársnak kívánok minèl fájdalomentesebb napot/ napokat!

Szeretettel,

csakvirág

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.04 -4 9 17829

És ki tudja még hány néven vagy itt? Ez az erőltetett magyarázkodás is felesleges. Inkább igyatok Ti is valami frissítőt ebben a marha melegben. Felesleges engem szapulni, mert vállalom a politikai nézetemet. Én 1 éves vagyok és nem 3 hónapos, meg ki tudja hány hónapos. Engem nem zavarsz ha több néven vagy itt, sőt szórakoztasz. Nem szabad ilyen komolyan venni a fórumot, mert saját magad teszed nevetségessé. Elárulok valamit, hogy a fórum szabályzata azt sem tíltja ha történetesen 20 ninckneved van. Bármikor lehetsz több néven, ettől még nem vagy rossz ember. Azért ne legyetek naívak, hogy mindent elhisztek. Fórum szereplői olyan megfoghatatlan, személytelen dolgok, akik azt írnak ki magukból amit csak akarnak. Ez nem bíróság, hogy igazmondás kötelezettséged van. Ámbár sok esetben ott is hazudnak. 

Előzmény: csakvirág (17827)
csakvirág Creative Commons License 2016.07.04 -10 5 17828

Kedves W A F !

 

Egyetértünk, sztm. is szép napunk lett! :)

 

Szeretettel, csakvirág

csakvirág Creative Commons License 2016.07.04 -11 3 17827

Kedves Fórumozó Társaim!

 

Nem nekem kell hinni, azért írtam le egészen pontosan, h. honnan követhető a történet. Az beszédes.....

Természetesen Mindenki úgy tesz, ahogy azt jónak látja.

 

Én mindig vállaltam Magamat, a véleményemet, most is vállalom. Mindezt természetesen egy nick név: csakvirág, mögül tettem/teszem. :)

 

 

Aki olvassa rendszeresen a fórumot, Ők az utóbbi hónapokban "megismerhették" a csakvirág nick néven írót. 

Csakvirág aki leginkább lelkizik, valóban, és csakvirág aki nem viselte, h. két Betegtársát méltatlanul, fröcsögve,megbántsa ..........!!Nem cselekedtem .......... háta mögött, ....... mégis kihátrált! PONT!!

 

Nekem tiszta a lelkiismeretem, nincs miért magyarázkodnom.

További szép napot kívánok Minden Kedves Fórumozó Társamnak! :)

 

csakvirág

 

 

 

 

 

words about future Creative Commons License 2016.07.04 -9 5 17826

Csodaszép napunk van. Innunk sem kellett, hogy azzá váljon! 

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.04 -4 8 17825

Iszom egyet a Te egészségedre is :)

Legyen Neked is szép napod! 

Előzmény: words about future (17824)
words about future Creative Commons License 2016.07.04 -9 3 17824

Való Világ? Nem nézem ezt a műsort, mert köze nincs a való világhoz. A gumicsontot még az ebek sem szeretik. A terelést meg csak a birkák.

 

Mocsár?
Ez nem mocsár, bár annak lett minősítve. Saját mocsárnak, ahová az önként, dalolva beugrókat, jelentkezőket várja!

Mocsárrá lehet változtatni mindent, trükközéssel, manipulálással, egymásnak ugrasztással, megosztással. Itt nem a saját tapasztalat megosztásáról van szó (az nincs, hiszen csak  közhelyeket csöpögtet nagy igazságként, illetve környezete, ismerőseid tapasztalatát eleveníti fel).


Már  kongatja a vészharangot, tüzet kiált, ki maga okozta a tüzet. Gondolkozzatok, ne dőljetek be fűnek-fának!

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.04 -4 9 17823

Engem nem győztél meg, felettébb vicces a kombinációd. Mivel nem veszem magamra, mert már egy éve létezem ezen a néven, ellenben veled aki csak cirka 3 hónaposan regisztrált. Persze, biztosan neked fognak hinni. 

Megmosolyogtattál nagyon. :) Akik így kapkodnak a friss regisztrálásokkal, mint te, na ott van a kutya elásva. Nekem is pontosan ilyen gyanúm van, hogy több néven írogatnak ide, de ez engem nem zavar. Az se zavar, ha ilyen hülyeségekkel traktálod tele a fórumot, hogy ki kicsoda hány néven jött ide. Szerintem ez is bőven belefér. Mindenki olyan gondolatot oszt meg , ami számára fontos. Neked ez volt a fontos, mai nap felfedezése. Most megyek és iszom egy kortyot a kedves egészségedre. :)

Előzmény: csakvirág (17822)
csakvirág Creative Commons License 2016.07.04 -11 3 17822

Kedves Fórumozó Társaim!

 

Szeretném kérni Mindenkitől, ne hagyjuk, ne hagyjátok Magatokat! Ez a fórum nagyon nagyon sok beteg ember által leírt felülvizsgálatok, örömök, csalódások stb..., ezek által, Ti általatok lett olyan ÖSSZETARTÓ, amilyen volt és maradni is fog!! 

Csak szépen kérek Mindenkit, ne vonuljon vissza, ne vegye Magára a rosszindulatot, stb...

 

Az előző vita nem oly rég volt itt a fórumon. Annyira hittem, h. aki elindította, vissza fog jönni, akkor sem véletlen történtek a dolgok.....

 

SAA......=törölt nick=ezhogylehet!!!!

 

8.oldal törölt nick 17601-es hozzászólás, innen indult a pályafutása, akkor, ezhogylehet nick néven. Aztán szépen összeugrasztott is sokunkat, én is benne voltam. Lett, nyilván valamiért!, törölt!!! Aztán regisztrált, mint SAA.....

 

Figyeltem minden írását! A 8. oldaltól v.felé,  Minden Kedves Fórumozó Társamnak ajánlom, érdemes elolvasni a hozzászólásait! 

Mai írásaiból pedig, VÉGRE teljesen egyértelműen kiderült, h. SAA.. írása egészen egy és u.az = ezhogylehet és = törölt nick.

 

Csak ma már egyes szám első személyt használ a betegségére és sérelmére, azonkívül végre összegyűlt sok sok olyan szó, olyan szövegkörnyezetben, ami EGYÉRTELMŰSÍTETTE EZT VÉGRE!!!!!

ERRE VÁRTAM!!!!!

 

Tényleg Mindenkit arra kérek, ne vegye Magára, ne foglalkozzon vele,és legfőképpen maradjon meg ez a fórum, annak, aminek gazdája, EZMÁRSOKK ezt megnyitotta!!!

 

 

Ha elolvassátok a h.szólásokat, Mindenkinek u.olyan egyértelmű lesz, mint nekem! 

 

Minden Kedves Fórumozó Társamnak írtam ezt a tényt, szeretettel. :)

 

csakvirág

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.04 -3 12 17821

Kedves WAF!

 

Szerintem a közösség megosztása, szétverése folyik a politika ürügyén.

 

Részemről biztosan nem!!! Ne kreálj valótlanságot és ne drámázz feleslegesen. Csak, hogy tisztán láss! Ez egy fórum, ide az jön aki valamilyen szinten érintve van. Én sajnos kőkeményen érintve vagyok. Tudom azt is, hogy milyen politikai módszerekkel kerültem ide, vagy bőven vannak akik hasonló helyzetbe kerültek. Hiába próbálod magad kivonni a politika mocsarából, nem tudsz, mert Te is érintve vagy az ő törvényük által. Gyere ki az álmodból és szeretettel köszöntelek a való világ mocsarában. Ne szépítsd és játszd az ártatlant, mert ez a világ nem erről szól! Nem használok durva, alpári megjegyzéseket, hanem a moderálási elvekbe nem ütközően fogalmazok, mert azért még szerencse, hogy itt lehet, van demokrácia. 

 

Visszatérve a te általad leírt mondatodon, hogy a fórum szétverése így zajlik, csak mert kimondom a valóságot? 

Ne vicceskedjünk már. Mivel sajnos haldoklik a fórum, lehet a nyár miatt, vagy csupán érdektelenségbe fullad, ezt nem tudhatom, akkor hagy férjen már bele a politika, mert ha minden oké lenne körülöttünk, nem volna szükség erre a topicra. 

Előzmény: words about future (17820)
words about future Creative Commons License 2016.07.04 -9 4 17820

Tudjuk, hogy mi történik, hiszen nem csukjuk be a szemünk, nem dugjuk be a fülünk, saját tapasztalattal rendelkezünk, nem hallomásból ismerjük a dolgokat!

 

Szerintem a közösség megosztása, szétverése folyik a politika ürügyén. Én ebben nem veszek részt.

 

Jó egészséget, minden jót Nektek, kedves Sorstársak!

hagyma boly Creative Commons License 2016.07.04 -8 4 17819

Akkor ne törődjünk bele a sorsunkba,mutass utat mit tegyünk! Konkrét példát, TE mit tettél, megtudtad változtatni a sorsod ?

 

Az, hogy a leszázalékolással kapcsolatos , törvényeket, rendeletek a mindenkori kormány és a parlament hozza meg, ez mindenkinek világos. Ezzel kimerítve a politizálás, és pont .

Előzmény: Törölt nick (17816)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.04 -4 10 17818

Sajnos nem sokat, sőt szinte semmit, max. ide kiírjuk a bánatunkat. Amikor van ilyen lakossági fórum ahova meghívnak "nagyobb" embereket, na ott szoktam erről szólni. Én ennyit tehetek és tettem már eddig is. Nem vagyok szívbajos, odapofátlankodok a végén és elmondom a bajom. Mindig van olyan fórum, ahol más ügyekben szól a téma, de muszáj hangot adjunk a jelen zajló förtelmeknek.

Előzmény: 560707 (17817)
560707 Creative Commons License 2016.07.04 -5 5 17817

És ha nem törődnénk bele a sorsunkba, akkor szerinted mit tehetnénk ????

Előzmény: Törölt nick (17816)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.04 -5 10 17816

Nem értek egyet veletek, mert ugyanis a jelen kormány dönti el, hogy milyen ellátásra vagy jogosult. Mondtam korábban, hogy nem lehet efelett átsiklani, mert pl. Te WAF is észrevehetnéd, hogy a folytonos passzusváltások is azt igazolják, folyamatos szigorítások mellett, betegek ellehetetlenítései a fő cél. Aki nem így látja, az téves álomvilágban él!  Már bocsi a szóhasználatért. Struccpolitika ide nem való! Nekem nyugodtan lehet nagy a pofám, mert velem csúnyán kibabráltak úgy, hogy elvették a véglegesített ellátásomat, mert még "fiatal" vagyok és hála kedves szakértőnek lecsúsztam a fellebbezés határidejéről. Egyetértek, hogy a fórum a leszázalékoltak megsegítésére van hozva, de azért engedtessék már meg, hogy véleményt alkossak a törvények mögöttes végrehajtás körülményeire, politika részéről az utálatra. 

Az mennyivel jobb amikor idejön egy pár ember és elkezd ömlengeni a hülyeségekkel, hogy te hogy vagy, így szeretlek, úgy szeretlek, mikor van szülinapod meg ilyen hasonlókat. Nem szóltam érte, mert az is idetartozik, és segíthet mások baján az egymásra figyelés. Politika is része kell, hogy legyen a mi helyzetünkben. Lehet vele nem egyetérteni, akkor nem kell róla tudomást venni. 

 

Azért az sajnálatos, hogy szépen lassan kezd ez a fórum is elhalni, mint a jogászok fórumán, mert itt mindenki beletörődik a sorsába, nincs mit tenni.  

words about future Creative Commons License 2016.07.04 -9 4 17815

Ott a pont.

Előzmény: hagyma boly (17814)
hagyma boly Creative Commons License 2016.07.04 -8 5 17814

Leszázalékoltak fóruma.

ez a neve és tartalmának is erről kell szólni,politikai fórum van a neten rengeteg, ott lehet  csatázni egymással.

Előzmény: words about future (17813)
words about future Creative Commons License 2016.07.04 -9 4 17813

Most akkor ez a hely a megváltozott munkaképességűek közösségének színtere marad, vagy egy politikai fórummá válik?  Ki dönti el, milyen alapon és miért? Kinek jó ez? Sok politikai fórum van az Indexen...

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.04 0 2 17812

Itt semmi sem biztos már. Amig valami o.v.-é a hatalom. Legujabb utasitásokat is a Magyar közlönyben ő adta. Szeptemberbe állitólag a leendő végrehajtási rendeletbe, minden kiderül. 

Előzmény: Törölt nick (17810)
Handi71 Creative Commons License 2016.07.04 0 3 17811

Kedves WAF!

Köszönöm szépen ( ha még nem írtam volna) mert kicsit szétestem az elmúlt héten ( sürgősségiin ügyeleten kötöttem ki 😞) A papírokat elküldtem az illetékes helyekre ,most várom mi lesz a válasz!

Ha megtudok valamit,jelentkezem!

Előzmény: words about future (17710)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.04 -5 8 17810

Kb. 3 éves cikk és magasról sz.nak a véglegesekre. Sajnos

Előzmény: hagyma boly (17809)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!