Keresés

Részletes keresés

depeche babee Creative Commons License 2001.05.09 0 0 185
Na, a rejtély megoldódott, tudjuk kik vagyunk :-)))
Fabe nem rajzolt semmit a NEO-nak, de ha fog sztem vmi nagyon gonosz dolgot fog csinálni ahogy ismerem :-)))) (egyébként nem gonosz ő, kezesbárány)
Mi lenne ha mondjuk rajzolna egy Matykót rastával és a tincseken pici rózsaszín masnik lennének és a srác csipkekombinéban lenne? :-) A csipke Fabe ötlete, a masnik az enyém.
Na tsumi, majd még beszélünk...
Előzmény: nitta (184)
nitta Creative Commons License 2001.05.09 0 0 184
de, de a jailben, csak akkor még nem tudtuk, hogy ki vagy:))))
és mit rajzolt Fabe a Neonak, amiről csak én nem tudok?
Előzmény: depeche babee (183)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.08 0 0 183
nitta: csak nem a jail-ben? :-)))

Fabe:mi ugye tudjuk mit rajzolnál a NEO-nak ;)))
Egyik barátnőm Márkra azt mondta,hogy neki a kis vakjond jut eszébe ha látja... Mit szólnál egy Márk arcú vakondhoz? :-)))) *gonosz vagyok*

Előzmény: nitta (181)
patrona Creative Commons License 2001.05.08 0 0 182
"szóval akkor szombaton lehull a lepel"
Miaz Babee, sztriptízt is vállalsz?:-))))))))))

Fabe: A NEO-nak nem akarsz rajzolni valamit?:-))))

Előzmény: nitta (181)
nitta Creative Commons License 2001.05.08 0 0 181
képet megkaptuk, megnéztük, rá is jöttünk, hogy ki vagy. azt is elárulom, hogy mi már beszéltünk is ám. szóval akkor szombaton lehull a lepel :)))
Előzmény: depeche babee (176)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.08 0 0 180
Fabe: ma este a trefin a mammutnál rajzó milán falka volt a téma! ezek szerint nem csak nekünk jutott eszünkbe a dolog...

Neo: a Norbesz jól nyomja a stroboszkóppal csak ezentúl mindig a pöpi kis fekete napcsimban fogok az első sorban nyomulni :)

Előzmény: white niggah (179)
white niggah Creative Commons License 2001.05.07 0 0 179
Smog: nem tudtad? én andergránd deszkás partyarc vagyok...:)
NEO RULEZ! - ugye babee?...heheh.
azért kéne még a popular is...
norbi - in charge of concert lights...how sad. sírni tudnék...

depeche babee Creative Commons License 2001.05.07 0 0 178
Smog: ??????
rinya klub? pecsa? mikor? zöld pardon:mikor és mi?
a ronira gondolsz? csak akkor megyek ha felírnak.

Fabe: látod, állítólag harcolunk. Hmmmm.... Tiszta master and servant, nem?
Láttam az impulsecreatoron a Julika képeket, nem semmi. Most ő a sztár? Böbéről olyan szar képek vannak fent,ez nem igazságos! (Böbe Fan Club)

Csók a pocitokra ;)

Előzmény: smog (177)
smog Creative Commons License 2001.05.07 0 0 177
Itt vagyunk!!!

Csá Babee!
Mi ez a rinya klubb?
Pecsa után megyünk Zöld pardonba szivem?

Fabe: Te hogy kerültél ide?
Jó volt a Mode topicba a harcod a Babee-el. Jót öhögtem rajta.
Hol lehet megnézni a csudálatos képeidet? Vevő vagyok a művészetre.

Bye!
SMOG

depeche babee Creative Commons License 2001.05.07 0 0 176
Ok, én is megyek tutira, a lelki bajaimat hátrahagyom; most már tényleg találkozni kéne irl! A képet elküldtem,szóval rajtatok múlik,hogy odajöttök-e. :-)
Előzmény: nitta (175)
nitta Creative Commons License 2001.05.07 0 0 175
ehhez csak csatlakozni tudok.

és, hmmm, azt hiszem van rá esély, hogy menjünk :))))))))))))))

Előzmény: tejbegrrr (174)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.07 0 0 174
...azért persze jöhetne már végre az új! Love Songot akarok hallgatni, most! :-)))
Előzmény: tejbegrrr (173)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.07 0 0 173
Én már megvettem a jegyet, nagyon szép! ( dnb123 és Nitta, gyertek Ti is, lécciléccilécci! :-)))) Amúgy hosszú idő után most hallgatom először az Eklektogramot: ez egy igen-igen jó album! :-)))
Előzmény: depeche babee (172)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.05 0 0 172
Köszííííí!
Na emelem is a telefont,hogy legyen még jegyem :-)))
közben elgondolkodtam azon vajon hogy fogja fogadni a szlovák közönség a vasárnapi bulin a NEO-t. Kispál meg heveny még ok de sztem nagyot fognak nézni amikor a NEO a főtéren a "húrok közé csap" :-))))
Szívesen elmennék megnézni ha nem lenne olyan baromi messze.
Előzmény: tejbegrrr (171)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.04 0 0 171
OFF Úgy tűnik, szerencséd van: 2001. május 19. szombat 21-06 PECSA Jungle War Roni Size, MC Dynamite (Full Cycle, UK) Elővétel: 3.500,-, Helyszínen: 4.000,- ON :-))) Én mondjuk nem örülök annyira... :-)))
Előzmény: depeche babee (155)
nitta Creative Commons License 2001.05.04 0 0 170
holnap szombat van és nem lesz Neo...
el sem akarom hinni,hát mi lesz így velünk, már úgy hozzászoktam, hogyha hétvége, akkor koncert:)))))))))))
white niggah Creative Commons License 2001.05.02 0 0 169
igen valoban van egy "original" milán. . .majd küldök róla képet. most már ott tartunk, hogy a ruhatárba szóba hozzuk a milánokat - egyből 3 pinhead hátra fordul. . .
Előzmény: depeche babee (168)
depeche babee Creative Commons License 2001.05.02 0 0 168
Én úgy tudom, hogy van egy kis ekikatona gyerek a partykon, Milán a neve és halál gazdagok, mindenki őt copyzza...
De csak a Te kedvedért büszke leszek ;)
Neo ügyben meg ne engem kérdezz,rohadtul nem tudok semmit... A legutolsó infom az volt,hogy nyáron ülnek be a stúdióba dolgozni...
Előzmény: white niggah (167)
white niggah Creative Commons License 2001.05.02 0 0 167
babee: azt tudtad, hogy a "milán" szójárás a ggeri haveromtól ered? az impulsecreator tőlünk szedte el... mégegy valami amire büszke lehecc...:)
amúgy roni-ra nem megyünk.
és új neo lp mikor lesz?
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.02 0 0 166
Ja, és Sopronban meg igen-igen jók voltak! Talán részben azért is, mert ott közönség is akadt... :-)))
Előzmény: nitta (165)
nitta Creative Commons License 2001.05.02 0 0 165
én eddig folyamatosan csak lelkendeztem, hogy a Neo jó, a Neo remek, de ha vmi szar, azt is megmondom. ez a 2 koncert gyenge volt. így legalább a srácok nem fognak annyira elszállni maguktól :))))))

ráadásul az elkövetkező pár szombaton, még bebizonyíthatják nekem, hogy tudnak ők, ha akarnak:))) amivel egyébként így is tisztában vagyok.

a gratulációkat ezúton is köszönöm:)

Előzmény: dnb123 (157)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.02 0 0 164
Hát panaszkodtam én? :-))) A Tütü azért érdekes, mert pl. Yonderen teli volt a hely, és emlékeim szerint a hangzással sem volt probléma... A Tabán milyen volt? Jártam ám én is arra, és gondoltam is Rátok, de ijesztően sokan voltak az én izlésemnek... :-)))
Előzmény: dnb123 (157)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.02 0 0 163
Gratula! Öröm volt együtt dolgozni... :-)))
Előzmény: nitta (156)
tejbegrrr Creative Commons License 2001.05.02 0 0 162
Ha jól értem, akkor ő a Roni Size-féle mókát szeretné a Pecsában látni, nem a Neot... Egyébként meg ott semmilyen koncert ne nagyon legyen, ha szabad kérnem, már azok közül, amikre úgy elmennék... :-)))
Előzmény: patrona (161)
patrona Creative Commons License 2001.05.02 0 0 161
Babee: Pecsában ne reménykedj! Legalábbis a HDMFC bulin belül tartott NEO fellépésben(amúgy más bulin biztos lesznek még a Pecsában, de arra nem megy el annyi ismerősöd:-))))) )
A mindenható Łajo$ döntött így, mert a múltkori igen megrázó volt anyagilag(legalábbis ezt mondta)

Mondjuk én nem is sajnálom annyira. Valahogy a múltkor se jött be Mode után a NEO. Egész más hangulat kell a kettőhöz, legalábbis nekem.

depeche babee Creative Commons License 2001.05.01 0 0 160
Fabe:azok nem speedkatonák hanem ekikatonák! Meg kis Milán klónok :-)
De légy boldog, Böbe és Juli biztosan megy. Lesz mit fotóznod.
És addig megpróbálok én is kitenni magamért, hátha egyszer már én is felkerülök az impulsecreatorra. :-))) Bár én már vén vagyok ahhoz,hogy bééész cica legyek.
És ne túlozzunk, az az átlagéletkor van 15-16 is ;)
Előzmény: white niggah (158)
dnb123 Creative Commons License 2001.05.01 0 0 159
Most elnéztem és nem ez a NEO topik???? A Roni Size-ra tévedtem volna????
white niggah Creative Commons License 2001.05.01 0 0 158
roni size is overrated.
óriási tömegnyomor lesz a party - nem beszélve a 14 éves speedkatonákrol...már alig várom...:)
dnb123 Creative Commons License 2001.05.01 0 0 157
OFF: Nitta a PROFI!!!!! :)))
ON: Nem tudom mit panaszkodik mindenki itt az elmúlt hétvégével kapcsolatban! Az utóbbi és az elkövetkezendő időben annyi Neokoncerten vehetünk részt, h abba egypár szar koncert simán belefér!!! A tütübe egyébként biztos nem megyek többé, mert ennyire rossz hangosítást én még szerintem életemben nem éltem!
nitta Creative Commons License 2001.05.01 0 0 156
tejbegrrr, ha tudni akarod pontosan a koncertdátumokat, akkor ezt nézd meg

állítólag tudok linkelni, 1 kedves, elszánt ember megtanított :))))))))))
ha mégsem tudok, akkor bocsi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!