Keresés

Részletes keresés

Tinakutyus Creative Commons License 2009.09.05 0 0 29
Szia Andi!

Küldtem képeket!

Képzeld a Tina ma olyan szinten összenyalta a képemet, hogy majd megfulladtam tőle! Ő nyal engem, a Bomi meg harapdálja őt mert féltékeny nagyon. Úgyhogy majd fellöktek másztak rám mindketten. Hihetetlen hogy Tinuskám mennyire bújós, ragaszkodó, állandóan a fenekünkben van :-) és mászik ránk. De nagyon-nagyon imádjuk!!!
És nagyon örülök annak is, hogy gyönyörű Huba is gazdit talált! Megérdemelte!

:-)
Tinakutyus Creative Commons License 2009.09.05 0 0 28
Bomikánk
UJOKA Creative Commons License 2009.09.05 0 0 27
Aranyosak vagytok! :)

Két friss kép tegnapról:





Előzmény: rézibizi (26)
rézibizi Creative Commons License 2009.09.05 0 0 26
Nagyon örülünk mi is, hogy Huba végre gazdihoz került.
Boldog életet kívánunk neki.
Előzmény: UJOKA (25)
UJOKA Creative Commons License 2009.09.04 0 0 25
Fruzsi az imént hívott, hogy gazdihoz adta Hubát! :)
Remek, kedves család, aranyos gyerekek, nagy kert!
Részleteket Fruzsi hoz majd, képekkel!

Köszönet érte! Nagyon örülök!

UJOKA Creative Commons License 2009.09.04 0 0 24
Szia Korall Fanni!

Fruzsi jön nemsokára és szakszerűen válaszol Neked!

Előzmény: Korall Fanni (20)
UJOKA Creative Commons License 2009.09.04 0 0 23
Köszöntünk a fórumon, kedves Tina kutyus (Enikő :) )!

Nagyon köszönjük, hogy írsz nekünk Tináról és szuper, hogy ennyire remek gazdik vagytok!
Képeket segítek Neked feltenni, ha szükséges, küldd át légyszi!
vizdak@net-tv.hu

Vagy a Kis Alfi után:
"Először is, le kell kicsinyítened 500kbit alá, utána, "tallózás" gombra nyomsz, majd a "feltölt" gombra, aztán kis idő múlva, ha megjelenik alul kicsiben a kép, mellette találsz egy "beszúr" gombot, amire rákatt, és már fel is töltötted..."

Üdv, Andi
Előzmény: Tinakutyus (22)
Tinakutyus Creative Commons License 2009.09.04 0 0 22
Hogy tudom felrakni a képeimet? Vagyis a szöveg alá feltettem, de hova tűnt? Hol lehet megnézni őket?
Tinakutyus Creative Commons License 2009.09.04 0 0 21
Sziasztok!

Én egy nagyon cuki mackópofa leonbergi boldog (pót)gazdija vagyok. Azért csak pót mert igazából anyukámnál lakik a kutyi, de szinte minden nap meglátogatom őket. Persze Tina mellett van egy 6hónapos ónémetjuhászunk is Bomi, és nagyon sokat játszunk együtt velük. Szerencsére imádják egymást! Tinát Andi segítségével fogadtuk örökbe, ő már 3 éves elmúlt. Nagyon félt mindentől és mindenkitől amikor hozzánk került. De szerencsére mára a félénkség elmúlt, vérbeli házőrző lett mormogó mély ugatásával! Imád úszni és megvan őrülve a labdájért!Persze ő mellettük azért nekem is van itthon egy tacsim, Dorisz. Ő is kis játékos kutyu.:-)
Korall Fanni Creative Commons License 2009.09.04 0 0 20
Sziasztok!Van egy 9 hónapos leonbergi kislányom,az egyik szemén un.dystrichiasis van,azaz befelé,rendellenesen növő szempillák.nagyon csúnyán be van gyulladva, kapott szemcseppet,és az orvos eltávolította a pillákat.Hallot-e valaki róla, hogy a leonbergi hajlamos erre a betegségre?Eszembe jutott, ahonnan Fannit elhoztam, az összes kutyának piros volt a szeme, a tenyésztő azt mondta, hogy azért, mert sündisznókkal játszanak.Hát?Másnak van ilyen szemproblémája?
Medvebergi Fruzsi Creative Commons License 2009.09.04 0 0 19
Örömmel tudatom Mindenkivel, hogy Huba sikeresen megérkezett hozzám Esztegom-Kertvárosba.
Spurival jó kijönnek, eddig nem volt egy rossz mozdulatuk sem, csak szegény Hubus még nem tud játszani...
Köszi Gininek és Janinak hogy elhozták!
Gazdit keres továbbra is, nagyon megérdemelne magának egy kedves családot!

Fruzsi
UJOKA Creative Commons License 2009.09.03 0 0 18

Én is várom a kedves Örökbefogadóink írásait, boldogkutya képekkel! :)-mert szerencsére mindegyik az!

Andi

Előzmény: tündérmackó (15)
UJOKA Creative Commons License 2009.09.02 0 0 17
Keresünk olyan állatbarát önkénteseket is, akik szívesen látogatnák, sétáltatnák időnként a panziós kutyáinkat.
Jelenleg Hubát lehet, Fruzsi által beírt időpontokban, Esztergomban.
Aki kedvet érez, van szabadideje, szívesen vesszük a segítségét!
Köszönjük.
UJOKA Creative Commons License 2009.09.02 0 0 16
Fruzsi, Spurika minő állatka, fiú vagy lány? Kérünk majd képeket, addig is míg eljutunk látogatóba!

Előzmény: Medvebergi Fruzsi (14)
tündérmackó Creative Commons License 2009.09.02 0 0 15

Halihóóó Minden Kedves Idelátogatónak!

Azt hiszem a HLT olvasók tudják kik vagyunk, a többiek meg megtudják ;o)

 

Nagyon várjuk már, hogy itt is halljunk a mentett kutyusokról és gazdijaikról.

Jó lenne, ha küldenétek képeket és meséket, hogy megy sorotok.

A képeket eredeti méretben nekem is küldjétek majd el -by mail-, hogy a tájékoztató anyagainkban fel tudjuk használni.

 

...remélem, hogy a másfél éve nem használt jelszavamra jól emlékezem és el is megy ez a hsz... 

Medvebergi Fruzsi Creative Commons License 2009.09.02 0 0 14
Sziasztok!

Már Spurika is nagyon izgatott új barátja érkezése miatt. Két rendelés között végig itt volt benn velem a hűvösben békésen szunyókált (már tudja hogy nem érdemes körbejelölni mindent, mert akkor nincs játék meg bejövetel).

Huba látogatása: bármikor amikor nektek jó.
Hétfő-Szerda-Pntek: 10-19-ig vagyok itt (a két rendelés között esetleges kiszállás és műtét van)
Kedd: 10-12
Csüt:16-19
Javasolnám hogy inkább a két rendelés között babusgassuk, mert akkor nincs senki tutira. Persze jöhettek munkaidő alatt, adok pórázt oszt mehettek sétálni, csak akkor én nem vagyok kompatibilis ;)

Na megyek, mert jött egy páciens!
Puszi mindenkinek, és továbbra is keressük Hubus új szerető gazdáját!

Fruzsi voltam
Előzmény: UJOKA (10)
UJOKA Creative Commons License 2009.09.02 0 0 13

Szia Rézibizi!

 

Köszönjük szépen előre is, kedvesek vagytok!

 

 

Előzmény: rézibizi (12)
rézibizi Creative Commons License 2009.09.02 0 0 12
Na ez nem volt túl magyar, de lényeget értitek.
Előzmény: rézibizi (11)
rézibizi Creative Commons License 2009.09.02 0 0 11
Sziasztok!

Ha tudok segíteni Huba szállításában, rám számíthattok.

Rézibizi!
UJOKA Creative Commons License 2009.09.02 0 0 10

Szia Nóri! :)

Köszönjük a szervezést, köszönet Kis Alfiéknak a szállításért előre is!

Jó lesz ott is Hubának, talán nyugalmasabb egy kicsit, de az nem hátrány!

 

Hubát lehet látogatni, aki kedvet érez hozzá, tök aranyos kutyus lett, mindenkinek nagyon örül!

Fruzsi majd jön, mondja hogyan történhet!

 

Előzmény: Leofan (9)
Leofan Creative Commons License 2009.09.02 0 0 9

Sziasztok!

Derég nem használtam az indexet és a nicknevemet sem :( Na de végre újra itt a lehetőség! :) Nem biztos, hogy bíbelődnék új nicknév gyártással, akinek nem vagyunk így ismerősök, úgy mint Skarosék majd beugrunk :)

Előre is köszi mindazoknak akik benéznek ide és esetleg segítségünkre lesznek a pórul járt ebek sorsának jobbra fordításában.

 

Hubabuba: szegénykém mégsem ma utazik. Adriennek pont nem jó, amikor menni tudtunk volna érte :( Már ott tartottam, hogy iderendelem Anyukámat, aki odaadja a kocsiját (enyém ma szervízben és csak du. lesz meg), amit elviszek hozzájuk, ahol beszerelem a kutyarácsot és összeszedem azokat a kajaalkatrészeket amiből ő nálunk főz, míg én Hubázok, ő meg Jordira vigyáz míg alszik. Tovább bonyolítottam volna, hogy felveszem Ginit, hogy segítsen Hubát a kocsiban felügyelni, vagy esetleg megkérni Apukámat, de akkor Anyu még mindig nálunk kellett volna Jordihoz és neki a főzőcskéznivalói.

Aztán KisAlfi lesz a helyzet megmentője. Végül ő viszi Hubát péntek kora du. Hálás köszönet érte előre is. A kajcsit eljuttatjuk hozzájuk addig.

(a holnapot már megoldottam volna, de Fruzsi aznap nincs Esztergomban)

Szóal, kérem ne haragudjatok, tettben nem, csak szervezésben tudtam ma valamit lépni.

 

Ha bááárki tudna drága Hubának potenciális gazdit, szóljon ám!

Bár most jó dolga lesz, mert Spuri kutya lesz a társasága Esztergomban, azért mégis csak egy család és otthon kell neki!

N

Előzmény: arwenleo (4)
UJOKA Creative Commons License 2009.09.02 0 0 8

Kedves Superlativus!

 

Köszöntünk a fórumon! Reméljük a legjobbakat! :)

Szeretnénk ha ez a topic barátságos, békés, őszinte hangvételű lenne és arról szólna, amiért létrejött! A HLT-ről és a kutyákról!

Üdv, Andi

 

Előzmény: superlativus (5)
Lecleer Creative Commons License 2009.09.02 0 0 7
Kedves superlativus melyik az az "AZ" ?
Előzmény: superlativus (5)
UJOKA Creative Commons License 2009.09.02 0 0 6

Szeretettel várjuk kedves Örökbefogadóink, Támogatóink visszajelzéseit is a kutyusokról! :)

 

 

superlativus Creative Commons License 2009.09.02 0 0 5
Ez a topic ugye nem olyan lesz, mint az?
arwenleo Creative Commons License 2009.09.02 0 0 4

Hubát ma elszállítjuk Esztergomba.

Ezentúl ott lehet Őt meglátogatni, babusgatni. :)

 

 

arwenleo Creative Commons License 2009.09.02 0 0 3

örülök, hogy ilyen gyorsan ment az oldal  létrehozása. Köszönet érte az "ALKOTÓNAK" :)

Mindenkit várunk szertettel írjatok nyugodtan.

 

Itt lehet tájékozódni a HLT aktuális tevékenységéről, mentéseiről stb.

 

 

UJOKA Creative Commons License 2009.09.01 0 0 2
Aktuális gazdikeresőnk!
Huba kb. másfél éves keverék, ivartalanított kan kutya,chippel, oltásokkal rendelkezik.
Nagyon várja már azt a Társat, akit szerethet és végre otthonra lelhet nála!
Hiányzik neki egy jó kis gazdi!
Hubát vidékről mentettük, ahol éhezett és bántották, nemrégen derült ki, hogy rosszul összeforrt lábtörése mellett még sörét is van benne. :((((
Ki tudja, miken mehetett keresztül. Hátsó lábai kissé furán állnak, de ez őt a napi életében nem hátráltatja, mellső lábai is franciásak.
Szocializációja már nagyon jól alakul, rendkívül barátságos lett a bátortalan és félénk kutyából. Örül minden kedves gesztusnak, igyekszik megfelelni!
Más kutyákkal már nem hadakozik, talán kanokkal még nem túl barátságos.

Aki szeretné Hubát, a következő számon jelentkezhet:
06/20/497-7526

www.leonbergerteam.com







Murder Incorporated Creative Commons License 2009.09.01 0 0 1
Próba.
UJOKA Creative Commons License 2009.09.01 0 0 0
Kedves Leóbarátok!

Üdvözlünk a leonbergi fajtamentők fórumában!
Ide várjuk azokat, akik figyelemmel szeretnék kísérni a munkánkat, hozzá szeretnének szólni, akiket érdekel a tevékenységünk, örömünk, bánatunk!

A HLT tagjai
Előzmény: Kis Alfi (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!