Keresés

Részletes keresés

Carvi Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3984
Szerintem ezt inkább a Canon kocsmában kellene folytatni...
garfieldka Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3983
Nagyon ismerheted a nőket! :DD
Előzmény: Törölt nick (3980)
speedlight Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3981
Ezt vegyem fenyegetésnek? Én sem félek Tőled.
Előzmény: Törölt nick (3974)
speedlight Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3979
Mielőtt még jobban mártírt csináltok szegény .Eos-ból meg garfieldkából, leszögezném, hogy semmi bajom nincs azzal, ha valaki kereskedik. Annál több bajom lehet viszont azzal, _ahogyan_ ezt teszi.
Előzmény: Törölt nick (3973)
speedlight Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3978
Te kérdezted, hogy hol hirdet szerintem, én meg naiv módon válaszoltam. Látnom kellett volna előre, hogy ezzel csak ki akarjátok forgatni a szavaimat. :(
Előzmény: Törölt nick (3973)
garfieldka Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3977
Azért hiba be-becsúszik olykor. De semmi baj, jöhet a fővesztés! :D


Mi volt a kérdés? Fogalmam sincs. Írd meg magánban!
Előzmény: Törölt nick (3976)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3976
garfieldka,

Ha elolvasod az elejét akkor látod, h arról volt szó, h !mostanában! nem hírdet. És akkor ennyit nem is írsz :) Amúgy az 'egyéniség' szót jó, h leírtad. Tetszik!

Na mindegy, nekem továbbra sincs senkivel semmi komolyabb bajom, de hát ilyen vagyok no, ha nem tetszik valami, kimondom.

UI: nem válaszoltál a múltkori szűrőmenetes kérdésemre, így buktál jó sokat :)
Előzmény: garfieldka (3975)
garfieldka Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3975
Hirdetett ő is sokat, mint ahogy tette mindenki, aki rendszeresen eladni kívánt. Csak valamiért rászálltak és kiközösítették. Azóta a nevére is allergiásak. Más nyomathatja az áruit, sőt kérve kérik, mert berkeken belül van. Ez egy ilyen játék. :))

Az a baj (ha ez bajnak mondható), hogy ezeken a fórumokon egyéniségek vannak. Sokan kemény, határozott véleménnyel. És mivel a hazánkban egyébként is alacsony színvonalon van a kulturált véleménycsere, ezeken az oldalakon ez még jobban kiütközik. Nem beszélve a valódi, vélt, belemagyarázott és egyéb érdekekről.

Amikor pár éve megjelentem itt és elkezdtem adni, venni, hosszú ideig nagyon sok fotósnak napszámra válaszolgattam a különféle kérdéseire. Alig győztem a mélezést. A fórumon máig nagyon sok véletlen vagy szándékos fals infóval lehet találkozni. Amikor ezek némelyikére rámutattam, attól kezdve rosszfiú lettem. Lehet, hogy EOS-mak is ez a hibája, mert esetleg ő még az enyémnél is nehezebben emészthető stílusban adja elő a dolgait. Kereskedőnek egyébként a kevéske kapcsolatunkra hivatkozva kifogástalannak tartom.

Összegezve. Legalább olyan fontosnak tartom az olvasók hozzáállását és véleményalkotását, mint amennyire fontos egy adott hozzászólás írójának a stílusát, habitusát, ami természetesen átjön az irományain.
Előzmény: Törölt nick (3964)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3974
speedlight,

Nem félek tőled.
Előzmény: speedlight (3972)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3973
speedlight,

Mit nem tett? Hogy régebben hírdetett? Nem szabad? Már ezt sem? Előnyösnek állította be? A reklámok miről szólnak? Vagy te úgy szoktál eladni, h: 'eladó ez a szar, semmire sem jó objektív, amit csak papírnehezéknek lehet használni'? Most már a hírdetéseibe is belekötsz? Mi baj van még vele?
Előzmény: speedlight (3970)
speedlight Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3972
Nem voltam ott. De ne félj, találunk még alkalmat és akkor letollak, mint a rezes gatyát. :) Főleg a punis-fütyis dologért a nikonos topikban! :))))
Előzmény: Törölt nick (3968)
speedlight Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3970
Mostmár rendszeresen semelyikben. De azt ne mondd, hogy sose tett ilyet, mert mazochista leszek és visszakeresem neked.

Az ftp-jén szokott lenni 1 .txt-ben árlista is, nem csak recésre élesített tesztképek.
Előzmény: Törölt nick (3964)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3969
speedlight,

Arról. Akkor nem. Azt hittem.
Előzmény: speedlight (3966)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3968
speedlight,

Na és akkor ott voltál a sörözőben vagy nem? Mert ha igen, volt lett volna alkalmad letolni.
Előzmény: speedlight (3963)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3967
Blaze of Glory2,

> De eszerint szerinted a soknikken elkövetett folyamatos ámokfutásai (azt nem írhatod, hogy nem volt) után még mindig higyjük azt, hogy jó fiú lesz.

Jó, akkor mi lenne, ha tőled a sokadik tilosban parkolás után elvennék az autód egyszer, mikor ott az ablakban az igazolás?

> Meg azt is kellene látnod, hogy az utóbbi időben hamarabb eltűnt, mint bárki egy szót emelt volna ellene.

Igen, pár napja írtam is, h vagy modi van köztünk vagy kihalásszák a tömegből, mint az astorián öreganyámat október 23.-án.

> Trollfiltert nem találtam.

Béke van végtelen biztos segít, én nem értek hozzá. Kicsit lentebb írja amúgy.

> Részemről befejeztem, több írosgálást nekem nem ér meg.

Eltekintek a választól :)
Előzmény: Blaze of Glory2 (3961)
speedlight Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3966
Bocs, de nem tudom miről beszélsz... Ha az esküvőfotósok topiktalijáról, akkor azon nem voltam ott.
Előzmény: Törölt nick (3959)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3964
speedlight,

> Az a bajom .Eos-sal, hogy szerintem szimplán csak jövedelemforrásnak tekint minket

Mutasd már meg hol hirdet. Melyik topikban?
Előzmény: speedlight (3963)
speedlight Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3963
Az a bajom .Eos-sal, hogy szerintem szimplán csak jövedelemforrásnak tekint minket, és megpróbál minket a saját érdekeinek megfelelően manipulálni (ld. "obitesztek", szakirodalmak elutasítása, más véleményen lévő fórumlakók megalázása, lehetetlenné tétele, stb.).
Aztán amikor nehézségekbe ütközik, akkor jön az ámokfutás. A botrány is lehet remek reklám ugyanis.

Ugye nincs itt senki köztünk, aki egy pillanatig is azt hitte, hogy azért jár vissza a fórumra minden nap, mert szeret minket és hiányzunk neki???

A tanácsát és az msn-jét pedig azért kértem el, mert szerettem volna megbizonyosodni arról, hogy a fentiek nem igazak. De a tapasztalatok mást mutattak... :(
Előzmény: Törölt nick (3955)
Blaze of Glory2 Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3962
De lásd; ha neked megfelel, én ide többet nem írok őellene. Bármit csinál. Rendben?
Előzmény: Blaze of Glory2 (3961)
Blaze of Glory2 Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3961
"Legtöbbször már csak felbukkan, s ez arra ad okot nektek, h jelentsetek és erre kivágják. Remélem ezt nem tagadod." Nem hát!
De eszerint szerinted a soknikken elkövetett folyamatos ámokfutásai (azt nem írhatod, hogy nem volt) után még mindig higyjük azt, hogy jó fiú lesz. Na, ez a különbség kettőnk közt.
Meg azt is kellene látnod, hogy az utóbbi időben hamarabb eltűnt, mint bárki egy szót emelt volna ellene.
Az "ellenállhatatlan humor" nem az én belekötésem, mások írták, hogy milyen "vicces".

Én meg nem szapulom, és nem akarok vele találkozni sem. Nekem éppen elég az, amit itt mutatott magából.
Trollfiltert nem találtam. Ha segítesz, onnantól kezdve nem fog izgatni, mit írkál.

Részemről befejeztem, több írosgálást nekem nem ér meg.
Előzmény: Törölt nick (3958)
szigar Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3960

Te Frimen!!

 

Miért itt vitatkoztok ezen...inkább a kért zenéidet töltenéd és hallgatnád....

Előzmény: Törölt nick (3959)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3959
speedlight,

Mér', nem te voltál az egyik a triumvirátusból a kávézós talin pár hete? Tudod, a Somogyiban. Én voltam az, akinek mindenki nagyon örült, h végre live is találkozhat velem!
Előzmény: speedlight (3957)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3958
Blaze of Glory2,

> Például nem értetted meg, mit írtam;

Én cáfoltam és az nem ugyanaz, mint nem érteni.

> És ha én megsértegetek valakit csak úgy, mert jólesik (vagy nem) akkor
átlagreakcióként retorzióval kell számolni, szabad véleménynyilvánítás idevagyoda.

Legtöbbször már csak felbukkan, s ez arra ad okot nektek, h jelentsetek és erre kivágják. Remélem ezt nem tagadod.

> Meg nem velem kell egyezkedned, .eos másoknak van a bögyében.

Én veled és mindenki mással akartam megegyezni. Ameddíg itt konkrét ok nélkül jelentve lesz, én addíg ellenzem. Időm van.

> írkál az ellenállhatalan humorával

Már a humora is ellenállhatatlan nem csak az utolsó nickje? Mibe akarsz még belekötni? Nem tetszik, lépd át.

> ne vitázzunk vele, hanem inkább jelentsük, ha elgurul a gyógyszere (mást úgyse' tehettünk)

Tehetsz! Lentebb írta béke van végtelen... a megoldást (trollszűrő)

Te is olyan lehetsz szerintem mint speed, h szapuja orrba-szájba, de szemtől-szembe nem mernéd megmondanád neki. Vagy igen?
Továbbra sincs veled bajom ezen a dolgon kívül (csak azért írom, nehogy elfeledd).
Előzmény: Blaze of Glory2 (3956)
speedlight Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3957
Mikor és hol ültem én Veled szemben? :-o

Ennyire szenilis lennék, hogy nem emléxek egy nyakadba akasztott Frimen táblára? :)
Előzmény: Törölt nick (3955)
Blaze of Glory2 Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3956
Hát ezzel nagyon sok gond van.
Például nem értetted meg, mit írtam; ez egy közösség, ahol szabályok vannak, amiket be kell tartani. És ha én megsértegetek valakit csak úgy, mert jólesik (vagy nem) akkor átlagreakcióként retorzióval kell számolni, szabad véleménynyilvánítás idevagyoda. A szabadságjogok is csak addig terjednek (ami nem volt bent az általad idézett szövegben) amíg másnak ezzel kapcsolatos vagy ettől független jogait meg nem sértik.
Az angol focihuligánokat is beengedték a meccsekre, mert nekik joguk volt hozzá, mindig balhét is csináltak. Mióta megelőzésképpen be sem tehetik a lábukat (mert rájöttek, hogy a "többségnek" is vannak némi jogai), hát nyugi van. Ott.

Meg nem velem kell egyezkedned, .eos másoknak van a bögyében. Ha mi meg is állapodunk, a többieket mért hagynád ki? Itt többieken értek minden leendő hozzászólót, akik akár még regisztrálva sincsenek.
Máskülönben, emberünk nem fog megváltozni ettől, tehát tök haszontalan. Nekem meg nem mindegy, hogy 2 órát vagy 2-3 napot írkál az ellenállhatalan humorával (kíváncsi vagyok, ha te lennél 1x a humor célpontja, még mindig viccesnek találnád-e) Jó rég írták már, hogy ne vitázzunk vele, hanem inkább jelentsük, ha elgurul a gyógyszere (mást úgyse' tehettünk). Akkor mostantól még ezt se' csináljuk, hadd keressen magának újabb topikokat, modikontroll nélkül, naná.
Előzmény: Törölt nick (3950)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3955
speedlight,

Nem értelek téged...
Csomószor szapulod itten, máskor meg MSN címen kérsz tőle tanácsot.
Velem is 'bajod' van itten, h védem, de mikor meg szembe űltél velem, akkor nem olvastál be nekem :) Én meg nem tudtam, h te te vagy, mert nem volt névjegyed... Én büszkén viseltem :)
Kicsit 'skizo' vagy, vagy nem is tudom :)
Előzmény: speedlight (3951)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3954
Kösziii!
Előzmény: Törölt nick (3946)
speedlight Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3953
Halljuk, halljuk! :-D
Előzmény: Sredni Vashtar (3948)
speedlight Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3952
A nap hsz-e... ;)
Előzmény: Lencseválogató Fluxus Bizottmány (3945)
speedlight Creative Commons License 2008.10.31 0 0 3951
Ezt most miért nekem írod???

- Hányszor jelentettem fel .Eos-t az utóbbi időben??

- Hányszor mondtam, hogy ő a közellenség, és utálni kell?? (Arról, meg hogy ő szereti ezt a szerepet játszani, rajta kívül senki nem tehet. Vagy esetleg kiáltsuk ki őt mártírnak, hogy: szegény .Eos, rosszul bántuk vele, azért lett ilyen?)

Arra próbáltam rávilágítani, hogy az emberek az alapján ítélik meg .Eos-t, amilyennek itt a fórumon megtapasztalják. S láthattunk már belőle eleget, mit ne mondjak. Nem kell csodálkozni, hogy az itteni viselkedése ezt a hozzáállást hozta eredményül. A világ így működik.
Előzmény: Carvi (3944)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!