Keresés

Részletes keresés

Tenser Creative Commons License 2001.08.08 0 0 537
cstan!

Megkérdezhetem, hol csináltattátok a pólót, mert én is szeretnék öszzehozni valami sajátot. Lehet úgy is, hogy elküldöm a képet emailban, lemezen, vagy ragaszkodnak a nyomtatott forráshoz?

cstan Creative Commons License 2001.07.24 0 0 536
írj egy mailt..milyen zenék kellenének....
stb....

esetleg az oldalon lévő zenéket felírhatom....

Előzmény: Lamark (535)
Lamark Creative Commons License 2001.07.19 0 0 535
Hi...
Nekem való topic....Istenem.
Ezek a filmek azok amiket akárhányszor végignézek, mindíg röhögök.

Igazából egy konkrét dolgot szeretnék kérdezni...

Ki tudna nekem filmzenéket szerezni?
Bármit megadok érte...de nem mp3-t. Nekem cd-n kéne.
Lehet ezt valahol venni? Vagy csak rohadt nehezen, összegyűjtögetni?
Láttam a magyar fan oldalt és töltögetek is le onnan, de igazán cd-n kéne. Akár úgy is jó ha valaki felírja nekem a fan oldalon levő zenéket egy cd-re. Simán megfizetem a fáradozásait. Fontos lenne.
Kösz. Sziasztok...L'mark

Tenser Creative Commons License 2001.07.18 0 0 534
Volt tegnap valami film?
cstan Creative Commons License 2001.07.13 0 0 533
úgy néz ki megjavult a site mivel ma délelőtt baszott gyors volt már ismét:))))))
jó szórakozást :))))

Magyar Bud Spencer & Terence Hill Fan Klub

Előzmény: cstan (531)
Bolas Creative Commons License 2001.07.12 0 0 532
Neked is lehetna már végre valami jó szakmád!
Lehetnél például lótolvaj!
Előzmény: Dzsojszi (530)
cstan Creative Commons License 2001.07.11 0 0 531
persze:))))
sajna az oldal a napokban nagyon haldoklik..úgy nézki valami hiba van a szerverrel...bocsi mindenkitől...
csak ennyit akartam
Előzmény: Dzsojszi (530)
Dzsojszi Creative Commons License 2001.07.10 0 0 530
Az ördög jobb és bal keze 2, remélem mindenki nézi !!!

EGYSZERŰEN BESZARÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁS

Dzsojszi Creative Commons License 2001.07.08 0 0 529
Köszi szépen !!!

Megyek és felfedezem az oldalt. Nemsokára összegyűjtöm az általam legjobbnak tartott dumákat, jeleneteket, bár ezeknek se vége, se hossza nem lenne, meg szerintem ezeknek a filmeknek az (is) a varázsa, hogy sok rejtett poénra csak később jön rá az ember. Na, és Terence Hill mimikája, az világbajnoki produkció !!

BS: "Hogy merted feltenni a kamionomat??"
TH: "Azt reméltem, hogy nyerek, és akkor veszek egyet én is, és együtt dolgozhatunk..."
BS: "Bombaötlet bájgúnár !!!"

Előzmény: cstan (528)
cstan Creative Commons License 2001.07.06 0 0 528
ElBurrito10 - a póló fantasztikus:))) bár lehet , hogy kicist elfogult vagyok:) az oldalon megtalálod a mintát is...

Dzsojszi - üdvözlünk a fan klubban:)) néhány hátteret a Magyar oldalról is le tudsz tölteni..itt vanank magyar és külföldi gyártásúak is.. képernyőkímélőnk sajnos nincs még mivel eddig nem nagyon volt rá igény....
megadom a magyar oldal elérhetőségét, és onnan a linkek menüpont alól találsz egy két oldalt ahol fellelhető még több wallpaper és az egyiken asszem képernyővédő is van... asszem a Terencehill.de oldalon...kicist nézz körül..addig is jól szórakozol:)))

Magyar Bud Spencer & Terence Hill Fan Klub

ElBurrito10 Creative Commons License 2001.07.04 0 0 527
Köszi cstan!

A sörözés valszeg nem fogf összejönni, porcgyulladás van a fülemben és tisztára kész vagyok emiatt. Milyen a pólo?

Dzsojszi Creative Commons License 2001.07.04 0 0 526
Sziasztok,

Mivel ebben a topicban új vagyok, lehet, hogy már elhangzott a kérdés, én mégis felteszem:

Honnan lehet letölteni a címben említett urakról szóló képernyőkímélőket, háttereket ?

Előre is köszi mindenfajta segítséget !!!

Magamról csak annyit, hogy legtöbb filmjüket rongyosra néztem/nézem, szinte kívülről tudom az összes dumát :-))))))))))))))))))))))))

cstan Creative Commons License 2001.07.04 0 0 525
nagyon jó hogy újra köztünk...

megint alakulóban lesz egy sörözés...
a jövőhéten kedden vagy szerdán.... azaz egy hét múlva...ha arra eltudsz jönni szívesen látunk:))
az se baj, ha később érsz csak rá mondjuk egy órával. közben elújságolom, hogy van pólónk:)))

üdv.
cstan

Előzmény: ElBurrito10 (524)
ElBurrito10 Creative Commons License 2001.07.03 0 0 524
Hello MINDENKI!

Szeretettel köszöntök minden kedves BUD SPENCER és TERENCE HILL fant!!!

Korábbi nevem SALAS, csak egy műszaki hiba folytán - a gépem 1 hónapig tré volt - ezen a néven térek vissza közétek.

CSTAN!

Elöször is köszönöm a multkori telcsidet, másodszor nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni, ill. nem hívtalak fel, hogy nem tudok ottlenni. Mégegyszer elnézést. Többször nem fordul elö!

Nagyon jó itt lenni megint, nemsokára elolvasom azt az egy havi csokrot, amit elmulasztottam. Addig is mindenki nézz az rtl-klub műsorán az Ö J É B K1-et!

"Ez a vidék maga a földi paradicsom!"

cstan Creative Commons License 2001.07.03 0 0 523
He's the top of the West,
Always Cool, He's the Best:))))
Előzmény: Tenser (522)
Tenser Creative Commons License 2001.07.02 0 0 522
Holnap 20:45-kor Ördög jobb és bal keze az RTL-Klub-on! Bujtor-féle szinkron!
joemaster Creative Commons License 2001.07.01 0 0 521
Sajnos nem véletlenül...

A Yahoo-n már van egy joemaster, számozott meg nem akartam lenni....
Gondolkodtam is a dolgon, hogy érdemes-e kihagyni az "e" betűt, de csak ennél maradtam.
Az ember már a saját nevén sem tud web-mailt csinálni....

Egy helyen azért mégis csak skerült, ez pedig a

joemaster@myrealbox.com

ezért ez a cím is szóba jöhet.

Előre is köszönöm!

cstan Creative Commons License 2001.06.30 0 0 520
de ugye az e betüt véletlenül hagytad ki???
egyébként az a leggyorsabb ha az oldalon keresztül újra jelentkezel...de szerintem egy két nap és már műkszik minden...
Előzmény: joemaster (519)
joemaster Creative Commons License 2001.06.30 0 0 519
Vegyetek fel a levlistára!

Az usa.net-es mail cimem megszünik, már lejelentkeztem,
a leveleket a joemastr@yahoo.com-ra várom.

Köszi!

cstan Creative Commons License 2001.06.28 0 0 518
A FENÉT ÚGY NÉZ KI ÖTÖDJÉRE MINDEN OKÉS LESZ:))

A KLUB SÖR - VIRSLI VERSENYT RENDEZ GYULÁN A VÉGVÁRI ESTÉK RENDEZVÉNY KERETEIN BELÜL!!! A VÉGVÁRI ESTÉK 2001. JÚLIUS 27 - 29 IG TARTANAK. A VERSENY PONTOS IDŐPONTJA JÚLIUS 28 19:00!!! AKI SZERETI A SÖRT ÉS A VIRSLIT FELTÉTLEN JÖJJÖN EL!!!! HA MOST JELENTKEZEL AKKOR OLCSÓ SZÁLLÁST IS TUDUNK SZEREZNI!!!!!! 800Ft/éjszaka - remek társaságban TOVÁBBI INFÓ ITT:
Természetesen minden fant várunk szeretettel!!!

Előzmény: cstan (517)
cstan Creative Commons License 2001.06.28 0 0 517
NAGYON NEM MEGY EZ NEKEM MA :)))

b> A KLUB SÖR - VIRSLI VERSENYT RENDEZ GYULÁN A VÉGVÁRI ESTÉK RENDEZVÉNY KERETEIN BELÜL!!! A VÉGVÁRI ESTÉK 2001. JÚLIUS 27 - 29 IG TARTANAK. A VERSENY PONTOS IDŐPONTJA JÚLIUS 28 19:00!!! AKI SZERETI A SÖRT ÉS A VIRSLIT FELTÉTLEN JÖJJÖN EL!!!! HA MOST JELENTKEZEL AKKOR OLCSÓ SZÁLLÁST IS TUDUNK SZEREZNI!!!!!! 800Ft/éjszaka - remek társaságban TOVÁBBI INFÓ ITT:
Természetesen minden fant várunk szeretettel!!!

MOST MÁR TALÁN MINDEN OKÉS:)

Előzmény: cstan (516)
cstan Creative Commons License 2001.06.28 0 0 516
és most már talán így teljes is lesz:)))

A KLUB SÖR - VIRSLI VERSENYT RENDEZ GYULÁN A VÉGVÁRI ESTÉK RENDEZVÉNY KERETEIN BELÜL!!! A VÉGVÁRI ESTÉK 2001. JÚLIUS 27 - 29 IG TARTANAK. A VERSENY PONTOS IDŐPONTJA JÚLIUS 28 19:00!!! AKI SZERETI A SÖRT ÉS A VIRSLIT FELTÉTLEN JÖJJÖN EL!!!! HA MOST JELENTKEZEL AKKOR OLCSÓ SZÁLLÁST IS TUDUNK SZEREZNI!!!!!! 800Ft/éjszaka - remek társaságban TOVÁBBI INFÓ ITT:
Természetesen minden fant várunk szeretettel!!!

Előzmény: cstan (515)
cstan Creative Commons License 2001.06.28 0 0 515
na ez jól sikerült...most akkor mégegyszer...

A KLUB SÖR - VIRSLI VERSENYT A VÉGVÁRI ESTÉK 2001. JÚLIUS 27 - 29 IG TARTANAK. A VERSENY PONTOS IDŐPONTJA JÚLIUS 28 19:00!!! AKI SZERETI A SÖRT ÉS A VIRSLIT FELTÉTLEN JÖJJÖN EL!!!! HA MOST JELENTKEZEL AKKOR OLCSÓ SZÁLLÁST IS TUDUNK SZEREZNI!!!!!! 800Ft/éjszaka - remek társaságban TOVÁBBI INFÓ ITT:
Természetesen minden fant várunk szeretettel!!!

Előzmény: cstan (514)
cstan Creative Commons License 2001.06.28 0 0 514
A KLUB SÖR - VIRSLI VERSENYT A VÉGVÁRI ESTÉK 2001. JÚLIUS 27 - 29 IG TARTANAK. A VERSENY PONTOS IDŐPONTJA JÚLIUS 28 19:00!!! AKI SZERETI A SÖRT ÉS A VIRSLIT FELTÉTLEN JÖJJÖN EL!!!! HA MOST JELENTKEZEL AKKOR OLCSÓ SZÁLLÁST IS TUDUNK SZEREZNI!!!!!! 800Ft/éjszaka - remek társaságban TOVÁBBI INFÓ ITT:
Természetesen minden fant várunk szeretettel!!!
cstan Creative Commons License 2001.06.27 0 0 513
Tegnap megnéztem ezt a Bombajó bokszolót...immár sokadjára..
most kezdek rájönni, hogy ez egy elég jó kis film...igaz, hogy én a Bulldozerért jobban oda vagyok...de ebben is voltak állati jó részek..
talán az a legjobb mikor Bud táncol...na meg mikor sörben fürödnek:)))
cstan Creative Commons License 2001.06.27 0 0 512
hát végülis úgy tudom, már megint felírtunk a yahoo levlistára...de ha nem akarsz leveleket kapni, akkor iratkozz le megint.... az oldalról akkor nem veszlek le, de így nem garantálom, hogy értesülsz az esetleges találkozókról, fejleményekről...bár ha nem szándékod eljönni, akkor végülis mindegy...
üdv

Magyar Bud Spencer & Terence Hill Fan Klub

Előzmény: Törölt nick (511)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.26 0 0 511
A Yahoo listáról leiratkoztam, de -ha megoldható-, szeretnék tag lenni nálatok.
Előzmény: cstan (510)
cstan Creative Commons License 2001.06.23 0 0 510
szia
bocs valószínű félreértés történt...
ugyanis magától leírt a listáról a yahoo és így én is leszedtelek az oldalról....
valszeg azér tszedett le, mert megtelt a postafiókod...és a visszadobott levél ezt generálja...
de jó hogy szóltál...
hamarosna visszakerülsz....
ugyanazzal az e-mail címmel jó lesz?
ugye te voltál a Molotov, a görög néven?
Előzmény: Törölt nick (509)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.23 0 0 509
Miért húzatatok ki a fanklub tagjai közül?
sz_pali Creative Commons License 2001.06.21 0 0 508
Idén jelent meg egy 3 cd-s válogatás. A német TH&BS fanpagen meg lehet nézni. Egyébként magyarországon rendelem meg, csak azok hozzák be. Remélem azok nem fognak átvágni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!