Keresés

Részletes keresés

alfa155 Creative Commons License 2002.06.05 0 0 7
Ausztriai bringaturak ugyeben azt hiszem kompetens vagyok, mivel a hatar mellett nottem fel. Passaut is megjartam a duna mellett. Szallasrol nem kell gondoskodni, mert az ut mellett rengeteg camping van es biztos talalni fogtok helyet.
Előzmény: dagi-gabi (4)
bratyes Creative Commons License 2002.06.04 0 0 6
Ismeritek a Kerekparos topik 2.0-t?
(Ott egy kicsit tobben vannak.)
Pretorianus Creative Commons License 2002.01.10 0 0 5
Sziasztok!
Eladó egy új,garanciális Schwinn woodlands bringa,
21 sebesség,shimano váltó,ára:33000 Ft
tel:06-30-222-08-63
dagi-gabi Creative Commons License 2001.05.13 0 0 4
Engem is nagyon érdeklelne egy passaui út. Tudsz valamit arról, hogy mennyibe kerül a vonatjegy kerékpárral együtt Bp-ről Passau-ig? És szálláslehetőségről mit tudsz?
Gabi
Előzmény: joxy (3)
joxy Creative Commons License 2000.12.10 0 0 3
Szia!

Ha itt írsz azt mindenki el tudja olvasni, ha magánban akarsz irni akkor katints a nevem mellet az adatok feliratra és ott megtalálod az email cimem.
Én Ausztriába szeretnék menni a duna menti kerékpár útvonalra. Magyarországról vonattal passau- ba és onnan vissza bringával magyarhonba.1- 2 hét alat , kényelmes tempóban nézelödve.

Előzmény: PeneloPe (2)
PeneloPe Creative Commons License 2000.12.09 0 0 2
szia!
Én szentendrei vagyok és szeretek bicajozni. De csak olyan vasárnapi szinten. ezen kívül nem vagyok már fiatal csaj, hanem egy vidám öreg csaj. Én is keresek bicajosokat, de műkedvelő szinten.
Most keresek éppen egy nyári túrát, de még nem döntöttem,hogy melyik országba menjek.
Egyébként most léptem be az indexbe és ez az első levelem, nem tudom hogy fogom leolvasni, ha mégis válaszolsz erre. Nem vagyok egy nagy szakértője az internet használatnak.

Üdvözlettel
PeneloPe

Előzmény: Törölt nick (-)
joxy Creative Commons License 2000.10.02 0 0 1
Sziasztok!
Akinek van ausztriai bicótúrás tapasztalata, élménye, az ne tartcsa vissza magát, irkáljon ide mindenféle okosságot!
Én jővő nyáron menék oda túrázni. Minden segitséget köszi.
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 0
Most akarok 0_0 biciklit ven
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Van egy kedves ismerősöm, egy műszaki szaki, hifista ex-mozdonyvezető metrós. Imád kerózni. Szentendrén lakik, és kérdi a Tisztelt-Tasztalt, kinek van kedve és ideje hosszabb bicikliutakhoz. Ő Ráckeve-Dombóvár szakaszhosszon érzi áltban jól magát, de rövidebb-hosszabb túrákhoz is nagy kedve lenne. Csak egyedül unja magát, a haverjai meg csak a kocsmáig hajlandól bicózni. Úgyhogy, aki szereti a kerózást, izenjen nekem! Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!