Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

fepeti001 Creative Commons License 2006.04.20 0 0 352
Szaisztok!
Látom érintőleg szó van a bőkormányról. Utólag kb. 15e. ft-ból lehet bőröztetni a kormány+kézifék+váltót. Szebb mint a gyári és választhatsz, hogy milyen bőrt szeretnél.
helló
ac07 Creative Commons License 2006.04.20 0 0 351

Ráadásul a kis bőrcsomag "csak" a váltó és a kézifékkar bőrözését jelenti. A bőrkormány még plusz huszonezer. Egyébként a távirányítós kormány az bőrös?

 

Más: pénteken megy az autó szervízbe, 1,5 hét gondolkodás után kitalálták, hogy CD csere...

Előzmény: Fabrik (350)
Fabrik Creative Commons License 2006.04.19 0 0 350

Kormánytávirányító alatt a rádiós kiegészítést érted? Olyanom van, frankó, bár hozzáteszem a rádió sincs távolabb:D

 

Mitől jobb? Azaz mi ér meg benne közel 90eFt-ot? (Ti. kis bőrcsomag 21e, távirányítós kormány 65e)

Előzmény: AtSi (346)
Gyula Creative Commons License 2006.04.19 0 0 349
Nekem a majd' három év alatt csak a fojtószeleppel, az első szilentekkel és az ablaktörlőmotorral volt gondom, amit Weltautó garanciában megcsináltak. Egyébként semmi extra, azokra figyelj, amit bármilyen más használt autónál megnéznél. Talán az első tengely környékén érdemes megnézni az alját, mert nagyon alacsony autó, ha valahol odaverték, az ott látszik. Ja, meg a szervízkönyvet, és annak nem árt utánanézni (valóban megcsinálták-e a beírt dolgokat). Ha elektromos az ablak, azokat próbáld ki, hogy jól működnek-e. Ha kipróbálod figyelj oda a hangjára, és csinálj néhány hirtelen kormánymozdulatot és fékezést is, ezzel az első futómű hibái jó eséllyel előjönnek.
Előzmény: lengyelzolee (348)
lengyelzolee Creative Commons License 2006.04.19 0 0 348
Hello!

Köszi az adatokat erösen gondolkodom rajta!

Most egy golf III 1.9 TDi-m van az bivalyul megy de fiatalabb kell és nagyobb!
az Octavia nagyon bejön ugyhogy az lessz az tuti!
És a tdi az kicsit drága ugyhogy benyás lessz.Ha tudsz valamitb amit érdemes meglesni rajta megköszönném az infot!

Zolee
Előzmény: Gyula (342)
ac07 Creative Commons License 2006.04.19 0 0 347
Lehet, szívás lesz, mert H-K-Sz lesz a tesztvezetés, akkor meg dolgozik az istenadta :)
Előzmény: AtSi (346)
AtSi Creative Commons License 2006.04.19 0 0 346

Kormánytávirányító alatt a rádiós kiegészítést érted? Olyanom van, frankó, bár hozzáteszem a rádió sincs távolabb:D ettől függetlenül jó...Kihangosítom nincs.

 

ac07: Adj bele mindent :)))) kiváncsi vagyok a véleményedre :))

Előzmény: Fabrik (343)
ac07 Creative Commons License 2006.04.19 0 0 345

Szia!

 

Nekem egyik sincs, de mintha korábban arról lett volna szó, hogy az a kihangosítás nem is univerzális, hanem csak a Nokiákhoz való.

Előzmény: Fabrik (343)
ac07 Creative Commons License 2006.04.19 0 0 344
Remélem télleg tudok majd időt szakítani...
Előzmény: TUZI (340)
Fabrik Creative Commons License 2006.04.18 0 0 343

Sziasztok!

 

Rendelés előtt állok. Egy kis segítséget szeretnék kérni.

Van valakinek:

1. univerzális bluetoothos telefonelőkészítése?

2. Kormánytávirányítója?

Gyula Creative Commons License 2006.04.18 0 0 342

Az enyém kísértetiesen hasonló volt, tavaly adtam el 5 évesen, 9x.000 km-rel.

 

mit fogyaszt az 1.6-os 75 le-s apparátus és hogy elég ez ennek a kaszninak

 

Én hajtottam, így 7-8 liter között fogyasztott, de el lehetett menni vele 6-6.5 körül is. Nekem elég volt, pláne így utólag, hogy most 1.4 75 LE-s van. Az 1.6-os (több hozzáértő szerint is) amúgy 85LE körüli.

 

Meg hallottam az octavia váltogondjairol!!Ez igaz-e?

Enyémnek nem volt.

 

Előzmény: lengyelzolee (341)
lengyelzolee Creative Commons License 2006.04.18 0 0 341
Hi mindenki!

Most készülök venni egy octaviat és érdekelne a tapasztalatotok hogy mit fogyaszt az 1.6-os 75 le-s apparátus és hogy elég ez ennek a kaszninak?
Meg hallottam az octavia váltogondjairol!!Ez igaz-e?
2002 03 havi és 88 e km van benne.Mire figyeljek mielött beleugrok ??
Elöre is köszike a segitségeteket!

Üdv: Zolee
TUZI Creative Commons License 2006.04.18 0 0 340
Igazából először irigyeltelek ,aztán rájöttem hogy engem hiába is hívnának egyszerűen kivan zárva hogy időt tudnék szakitani.:-) Te ha tudsz mindenképpen kend el a száját a gépnek.:-)
Előzmény: ac07 (339)
ac07 Creative Commons License 2006.04.18 0 0 339
Hétvégén megkaptam a meghívást RS tesztvezetésre a helyi kereskedőtől (meg persze prospektust is).
Remélem rá fogok érni 3 hét múlva hétvégén.
rosszqtya Creative Commons License 2006.04.14 0 0 338

sziasztok!

 

nincs véletlenül valamelyikőtöknek octi I-hez első lökhárítóba való fekete műanyag csík?ma sajnos lehúztam a sarkát és kicsit zavar a dolog.vagy lehet ezt külön venni?

a válaszokat előre is köszi.

 

üdv:rosszqtya

AtSi Creative Commons License 2006.04.12 0 0 337

Nekem van esőérzékelős ablaktörlő. Véleményem az, hogy nem nagy durranás. Mivel előfordul, hogy alig van rajta pár csepp, akkor is teker mint a hülye, de van hogy már alig látok, de nem takarítja. Viszont tény, hogy lassun van, és megyek az autópályán pl, egy teherautó mellett, magától gyorsabban töröl. Kb. ilyen esetben vettem eddig hasznát.

Sötétedő visszapillantó viszont nagyon király. Azt nem bántam meg.

A hátsó hangszórószerelés esetében csak attól félek, ha megbontják egyszer...akkor kitudja utána mi fog zörögni benne...

Előzmény: golyo13 (335)
ac07 Creative Commons License 2006.04.11 0 0 336
Azért én szerettem ezeket a francos extrákat (nálam bejött), igaz megvagyok nélkülük is, de VELE :)
Előzmény: golyo13 (335)
golyo13 Creative Commons License 2006.04.10 0 0 335

Ne fájjon a szíved miatta:

 

esőérzékelő,- 1 jó intervallumkapcsolóval el van az ember, s nem bosszankodik, ha lassan töröl, legfeljebb állít rajta.

 

tolató radar, nem 1 nagy dobás : érezni kell a 4,56m -t, és kész. az előző is ilyen hosszú volt kb. mármint az autó, így nem tolatok neki semminek....

Előzmény: ac07 (334)
ac07 Creative Commons License 2006.04.10 0 0 334

Azért is vittem be többek között, hogy legyen róla munkalapom, ha esetleg garancián túl mondja be az unalmast, akkor is legyen papírom, hogy de én jeleztem a hibát.

Nekem szerencsére (mert sikerült ilyet választani a készletből) 8 hangszórós szett van az autóban. Az előző OFF-ban is 6 volt, a jóhoz könnyű hozzászokni. Sajna az esőérzékelős ablaktörlőről és a tolatóradarról le kellett mondanom :(

Előzmény: AtSi (333)
AtSi Creative Commons License 2006.04.10 0 0 333

Rosszabb is lehetett volna. Ha kipróbálják és működik, a végén azt mondják, nincs annak semmi baja, nincs mit csinálni vele. Ehhez képest, legalább látták hogy nem müxik és talán megoldják.

Nekem a tempomatra mondták hogy utólag is beleszerelhető, de ennek ellenére alapba kértem :) (hálás dolog tud lenni hosszú utakon)

Az viszont dühített anno, amikor kiderült hátra már spórolnak betenni két hangszórót alapba, persze ezt közölni elfelejtették. Ennek plusz ára a kocsihoz képest elhanyagolható (kb. 26e-t mondtak). Viszont Skoda-éknál nem készültek erre, mivel még előkészítés sincs állítólag, tehát küszöböt, stb, fel kell bontani hozzá...Azért ezen egy kicsit ledöbbentem, és azóta sem szereltettem bele :)

A kötelező szervízem lesz nekem is az első azt hiszem:D előtte nem fogok olajat cserelni....

 

Előzmény: ac07 (331)
TUZI Creative Commons License 2006.04.07 0 0 332
Hy.

A szervízek hozzáértéséről.:-(

Igaz hogy nagyon sok minden extrát rendeltem ,de már csak az átvétel útán használat közben derült ki hogy még mindig lemaradt valami.
A másik Off autómon nagyon hozzászoktam a kormányról kezelhető rádióhoz. Itt sajnos nem rendeltem ilyen kormányt.:-(

Utána jártam azt a nem 100% biztatást kaptam hogy elvileg egy kormánycsere (jujj választások előtt ilyet írni:-)) megoldja a problémám, max. az elektronikának kel elmagyarázni ,bekapcsolni ezt a konfort funkciót.

KÓBÉ mestertől kormány megrendel, sőtt mivel úgye több vezeték megy át a kormány elektronikához ,így az összekötő kábelt is meghozta, sőt kicserélte.:-)

A kormány szép ,mivel bőr igy öröm fogni, csak sajnos még a duda sem működik.:-(
Először ismerős ,nincs még progija hozzá:-(, irány a szerviz, nemtudják bekapcsolni,:-( jövőhéten másik szerviz ,kiváncsi vagyok a végeredményre.

Ha nem sikerül ,inkább visssza rakatom a régi kormányom ,és majd Párkányban próbálkozom később.

Ja rákérdeztem az olaj cserére 40 rúgó. Még jó hogy ültem. Rögtön úgy döntöttem hogy kihagyom a 10 ezres cserét és majd a rendest ami kötelező.:-)
ac07 Creative Commons License 2006.04.07 0 0 331
Na kész a szervíz: betették a CD-t, nekik már ki sem adta, azt mondták, hogy megkérdezik a központot, valszeg komplett csere lesz, majd hívnak, ha van eredmény.
Legalább ingyen kipucolták az autót, ez is valami...
Előzmény: AtSi (330)
AtSi Creative Commons License 2006.04.06 0 0 330
Kiváncsi leszek mit mondanak neked...
Előzmény: ac07 (329)
ac07 Creative Commons License 2006.04.06 0 0 329

A 4 hónappal a púpra gondoltam.

A rádió először decemberben csinálta (azaz 1 hónaposan), hogy nem adta vissza a CD-t (eredeti, műsorost, nem írottat).

Most CD nélkül csinált CD ERROR hibát. De majd holnap jól megszakértik...

Előzmény: AtSi (328)
AtSi Creative Commons License 2006.04.05 0 0 328

Az enyém 3 hónaposan csinálja...amúgy megjavult. Fél napra rá. Pedig többször mentem vele közben. Mindenképpen szervíz lesz a vége, attól függetlenül hogy most megjavult. Hja, és írott cd de nem újraírható volt.

Púpom nekem sincs a kocsimon, max a hátamon lesz pár ilyen nap után :)

Előzmény: ac07 (327)
ac07 Creative Commons License 2006.04.05 0 0 327
Azé talán 4 hónapos korában nem kéne kezdenie :(
Előzmény: golyo13 (325)
felsőoktáv Creative Commons License 2006.04.04 0 0 326

Igen, irány a szervíz!

Stream tipushiba, nekem az akut meritette le 2 nap alatt és volt néhány saját akciója, amikor kérésem nélkül hangosodott fel, illetve halkult le...

A szervizekben megcsinálják a sw frissitést.

Előzmény: AtSi (318)
golyo13 Creative Commons License 2006.04.04 0 0 325

Lehet, hogy el akarnak válni 1mástól....????

 

Nálam a szélén kezdte, itt pedig középen indult a "dudor " !

 

Valami ragasztó segített, még bírja, mint a gátak a dunai árhullámot.......

 

Az a tömítő gumicsík így odaragasztva elég "elnagyolt " , ha már kezdi elengedni magát, -gondolom az 5. ajtó gyakori és erőteljes "használatától "..

Előzmény: TUZI (320)
ac07 Creative Commons License 2006.04.04 0 0 324
Marha extra (Gift). Pénteken úgyis megyek szervízbe, ezt is megemlítem, meg a szomszéd most kapta meg az 1,9 Elegance-t, megnézem az övét is.
Előzmény: TUZI (320)
ac07 Creative Commons License 2006.04.04 0 0 323
Nekem gyárira is ezt írta ki (nem adta ki), aztán csinálta, mint AtSinak. Most pénteken megy szervízbe, beszámolok, ha tudok valamit.
Előzmény: Varshi (319)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!