Keresés

Részletes keresés

Sütimüti Creative Commons License 2011.08.19 0 0 526

Á, nem voltam én sehol. :D Nem csináltam semmit. :D Viszont anyuval megnézettem a cba-ba az olivát, és tényleg olcsó, 500ft/L szóval onnan fogom majd venni, vagy hozatok ide a munkehelyemhez közeli cba-ba, mert itt amúgy nem túl nagy a választék... Akkor így 1500ft-ból már 3 litert tudok venni, nem csak kettőt. :))))

 

Ha sok a puha olaj, célszerű levenni a folyadékot kb. 30%-ra, a színtiszta olíva szappanok van, hogy 25-28%-kal készülnek, jópár receptet megnéztem, és pedig elvileg sok mindent nem tudnak változtatni, de mégis, a folyadéktartalommal is lehet játszani, szóval a határ a csillagos ég.

Érdekes különben, hogy a magyar szappanozós oldalakon és kalkulátorokban 38% az alap, én kapásból 35%-on készítem a szappanokat, ha sok a lágy pl. a ricinus, szója, olíva, stb. leveszem 32%-ra. A külföldi, főleg amerikai oldalak meg 30% és az alatt készítik a szappanokat.

A 100% olíva szappanoknak szerintem a sütés után is kellhet a 4 hét, hiszen alapból 6 hétről beszélnek mindenhol, bár tegnap olvastam valami nagyon spéci olíva szappanról, amit 6 hónapig érlelnek, és csak utána kerülnek forgalomba.

 

Én most ezzel a sószappannal szívok, nem tudom, mi lesz belőle, még mindig nagyon folyik belőle a víz, "könnyezik", lehet meg kéne sütőznöm, mert sose lesz kész... Többi szappanommal semmi extrát nem tapasztaltam még, szépen elkészülnek, nem szárítanak (valszeg a tej miatt), de ez a sós tényleg egészen más.

Előzmény: erikafot66 (525)
erikafot66 Creative Commons License 2011.08.19 0 0 525

Amióta mondtad, hogy beteszed a sütőbe a szappanokat, én is beteszem. Nekem is az a tapasztalatom, hogy még az első héten szárít, de utána fokozatosan egyre kellemesebb érzés. 2 hét elég a várakozásra. A sampon szappannál azért akarom kivárni a 4 hetet, mert alig van benne kemény zsiradék, és gondolom az oliva szappanhoz hasonlóan ez is lassabban érik.

 

Sikerült venned dió olajat?

Előzmény: Sütimüti (524)
Sütimüti Creative Commons License 2011.08.18 0 0 524

Én is kerestem, én az illatosszappanost találtam:

 

"A szappanmassza kitöltése és szilárdulása után a szappanokat több hétig kell érlelni. Maga a szaponifikáció 24-48 óra alatt teljesen lezajlik, a többi idő ahhoz kell, hogy a víz elpárologjon a szappanból."

 

Amúgy néztem PH-t, és 8-9 közötti volt mindegyik -tejes és zabtejes, ami ugye nem tej igazából- vagyis lúgos kémhatású. És 4 hét után volt jóval.

CPOP-val meg elég szerintem a 2 hét, legalábbis úgy tapasztaltam.

Előzmény: erikafot66 (523)
erikafot66 Creative Commons License 2011.08.18 0 0 523

Ezt találtam a szappan éréséről:

 

"Egy nap elteltével (gumikesztyűben) felszeletelhetjük a szappant. Innentől jön a leghosszabb szakasz, a szappan érése (4-6 hét), amely idő alatt a lúg elszappanosítja az olajokat, és a lúg is szépen semlegesedik." Erre mondták, hogy ezért nem kell sóval vagy citromsavval semlegesíteni.

 

Víz is párolog és a kémiai folyamatok befejeződnek. Egyébként alig találtam rá leírást, hogy mit jelent.

Előzmény: Sütimüti (519)
Sütimüti Creative Commons License 2011.08.18 0 0 522

Én is megnézem akkor a teszkóban a diót, vagy az osanban, ott olcsóbbak a cuccok, nálunk legalábbis.

Előzmény: erikafot66 (521)
erikafot66 Creative Commons License 2011.08.18 0 0 521

A rózsavizet vettem, egyszer próbáltam csinálni, akkor azt mondtam, meghagyom másnak.

 

A dió olajat a Tescoban vettem, nem T gazdaságos! jó minőségű, 250 ml volt 990 Ft. De legalább nem avas, mint amit régebben vettem máshol.

 

Nagyon érzékeny a bőröm, megérzem, ha hamarabb használok egy szappant, mint ahogy beérik. Én úgy tudtam, hogy a várakozási idő alatt befejeződnek a kötési folyamatok, úgy magyarázták, mint a betont, használhatod már másnap, de terhelni csak 28 nap után lehet.

 

Klassz a mákos szappanod, egyszer én is megpróbálom.

Előzmény: Sütimüti (519)
Sütimüti Creative Commons License 2011.08.18 0 0 520

Második adag mákos:

 

Sütimüti Creative Commons License 2011.08.18 0 0 519

Nagyon klassz. :)

De ezt nem értem: "szerintem még így is kell 4 hét a sok olaj miatt, hogy használni lehessen."

Nem számoltam át, de mennyi a superfat összesen? Olaj+lúg= szappan, hogy lehet sok az olaj? Ez mit befolyásol? Nem azt várjuk az érés alatt, h a fölösleges víz távozzon?

 

Más: 7%-os a mákos szappanom, már elég sok neki supernek szerintem, mert zsíros a felülete picit - átáztatja a csomagolópapírt - de ha 1 évig lenne is a szekrényben is ugyanilyen maradna. Mondjuk szerintem ennél a szappannál elfér, hisz a mák azért elég erősen karistolja a bőrt, elkél a plusz ápolás.

 

Dió olajat hol vettél? Bioboltban? Sajna az én ellátóm szabin van, jövőhéten nyitnak, akkor meg én leszek... :D

Még ricinust is kell vegyek vagy negyed kilót, mert pont 90g-om volt a manduláshoz, mázli, hogy elég lett. :)))

 

És a rózsavizet vetted, vagy csináltad?

Előzmény: erikafot66 (518)
erikafot66 Creative Commons License 2011.08.18 0 0 518

Sampon szappan:

 

150 g dió olaj (nyugtatja a bőrt)

50 g jojoba olaj (1% szuperfat!!!)

200 g kókusz olaj

100 g mandula olaj

50 g ricinus olaj

150 g palmazsír

100 g szőlőmag olaj

100 g oliva olaj

342 g víz (én most rózsavizet használtam)

136,5 g NaOH

 

illó olajok: 4-5 csepp teafa, 4-5 csepp levendula, 4 csepp szantálfa, 20-30 rózsafa és ugyanennyi jázmin, szinezésnek tettem bele porrá darált hibiszkusz virágot, szép lilás volt eredetileg, mára ebből semmi sem látszódik :)

 

Érdekes, hogy először a virág illatot érezni, de az orrban a dió marad meg a legvégén. Kellemes.

 

 

 

Fényképezés után betettem a sütőbe 50 fokra, de szerintem még így is kell 4 hét a sok olaj miatt, hogy használni lehessen.

zsuzsu1218 Creative Commons License 2011.08.17 0 0 517

A hajmosószappanra én is kíváncsi vagyok, hogy a tiéd milyen lesz. Minden érdekel tudod? :) Ügyes vagy!

zsuzsu1218 Creative Commons License 2011.08.17 0 0 516

Én csak dolgoznék. Mármint szappanoznék is, mert amúgy van melóm bőven, de ígértem szappankákat másoknak és nem érkezett meg a lúg már megint. De holnap 4-től lesz folyamatosan :)))

 

A kecsketejes szappanomból már alig van, csak azt a 3 darabot "hagyták" meg, amit ajándékba készítettem. Abból persze egy az enyém, mert hát ki kell nekem is próbálni. holnap pedig, ha minden jól megy megismétlem. Ma vettem kukoricacsíra olajat, jóféle olívát és szójaolajat. Egy kisebb polcot is készítettem, mert nem tudom hol tárolni őket, mármint a szappanokat. MAjd bővíteni kell a helyet úgy tűnik nekem is.

Előzmény: erikafot66 (515)
erikafot66 Creative Commons License 2011.08.17 0 0 515

Hú de nagy a csönd, mindenki dolgozik? :)

 

Én ma csináltam reggel egy sampon szappant, még hül. Anyukám mindig a szappanommal mos hajat, mert nem viszket tőle a fejbőre. Tegnap véletlenül ráakadtam az egyik oldalon sampon tömb néven, de ott csak megvenni lehet. Az összetevőkből kiindulva körbe néztem milyen olaj jó samponnak, így állítottam össze. Holnap teszek fel képeket és az összetevőket is leírom. A lugot rózsavízben oldottam fel és nem ment el a rózsa illata, legalábbis még érezni lehet.

 

Sütimüti Creative Commons License 2011.08.15 0 0 514

Uborkásom férjem szerint már nem olyan "büdös" szerintem mire kész lesz, az illata is jó lesz, mármint nem lesz mellék szag, csak a borsosmenta.

 

Mi lakást festettünk szombaton, ez határozta meg a péntekemet, vasárnapomat, ma meg szabin vagyok, hogy folytassam a pakolást és takarítást.

Azt hittük, nem halmoztunk fel annyi kacatot, szoktunk rá figyelni, ne vegyünk nagyon fölösleges dolgokat, de ezek szerint nem sikerült... Viszont jövőhéten végig szabin leszek, ajjj, annyi szappant készítek majd, már a cirkós szekrénybe csináltunk helyet nekik, meg lesz majd 2 új dobozom is, maradok a szögletesnél, meg a kereknél, az eléggé bejött.

erikafot66 Creative Commons License 2011.08.15 0 0 513

Sziasztok!

 

Én sem voltam nagyon produktív, már nagyon gyenge a mérlegemben az elem, nem igazán mertem próbálkozni. Azért összehoztam a tej-szappant, kis csalással. Van benne 500 g házi vaj, 100 g kókusolaj, 100 g sheavaj, 50 g jojoba, 50 g lenmagolaj (ebből tettem superfatot is).Van még benne fahéj illó és kókuszreszelék teljesen porrá őrölve egy kis kókusztejporral.

Egy tálcára öntöttem, emiatt kicsit vékonyabb lett, mint a többi. Hamar keményedett, ami be is csapott, korán kezdem el felvágni, rátapadt a késre, ezért kicsit ronda a széle. Viszont már most nagyon krémes. 1 naposan betettem a sütőbe 2 órára 45 fokra, akkor kicsit tejeskávé szine lett, de már visszavilágosodott.

 

itt még egyben van

feldarabolva

 

Az új mintákat most nem használtam, mert a tálcának saját mintája van, ami az egybe képen látszik is.

zsuzsu1218 Creative Commons License 2011.08.14 0 0 512

Sziasztok!

 

Tildi! Nincs most új szappanom,  mert nem voltam idehaza, bánatomban elutaztam rokonlátogatóba a hét végere,  ahogy elfogyott idehaza a lúg :))))

 

Nekem az uborkás szappanom már úgy készült, hogy vízben oldottam a lúgot és csak a legvégén a kiöntés előtt tettem bele saccra az uborkapépet. 2 darab kisebb kígyóuborkám volt frissen a fóliában és egy kilónyi olajalapphoz annyit tettem. De ha háromat találok azt is beleteszem. :))

 

A tejes szappanomhoz pedig egy csöpp vizet sem használtam és nekem még most is nagyon szép krém színű. Nem sötétedett szerintem max egy árnyalatot, de én mint írtam is, vagy csak akartam, nem takartam a szappant be. Meg fog az érni így is... Betakartam és 5 perc múlva karammelsszínű lett a közepe, gyorsan kitakartam és úgy hűlt ki lassan, visszavilágosodott.

 

Az avokádópépes az viszont szépen bebarnult. És a magját egy estére eltettem, az is rozsdabarna lett, pedig a külső héját lehúztam, csak a fehér mag maradt. Abból reszeltem a kecsketejes gyógynövényesbe és a gyógynövényes részét ami zöld volt szép rozsdabarnára színezte. A tejes rész az maradt krém színű. De ki tudja lehet, hogy még majd barnul, de nem sokat számít ez a része.

tildi36 Creative Commons License 2011.08.14 0 0 511

Sziasztok Szappanosok!

 

Nagyon szépeket csináltatok, Sütimüti, az a fahéjas...hmmmm, nyamm ♥ :)))

Sajnos úgy néz ki, szökőévente tudok csak benézni, azaz nem sajnos, mert dolgom lett a szappanokkal is, csak alig érem utol magam...még most fogok hozzá egy zabtejeshez, keresgéltem, menyni legyen az aránya a folyadékban, de nem találta, hát majd találomra megy bele. Kaptam végre kakaóvajat is, most kipróbálom.

 

Tegnap kecsketejes levendulásat csináltam újból, az nagyon bejött több ismerősömnek is. Tényleg úgy tűnik, hogy a kecsketejes szappanok a legjobb bőrápolók, legalábbis érzékeny , száraz bőrre nagyon jók.

A  kecsketejjel (a barnulással) nekem eddig nem volt gondom, a mostaniak is szép vanília puding színűek.

 

 Erika, azok a lapkák gyönyőrűek! Próbáltad már őket?

 A tejszínes kupakos ötlet is nagyon tetszik, eztán én sem dobom ki őket :)

 

Megvan minden hozzávalóm a parfümkrémekhez is, csak időm lenen kicsivel több....de jó is volt, amíg szabadságon voltam.

 

Zsuzsu, hozd a még újabb műveidet, hadd legeltessük a szemünket :)

 

Jó hetet, sok új szappankát mindnekinek!

Sütimüti Creative Commons License 2011.08.12 0 0 510

Hát én ezt csak olvasásból tudom, mert nem akartam megnézni, mi lesz ha odakozmál a tej a lúgban... :) Eddig mind nagyon halovány bézs lett, mikor elkészült, fehér ez senkinek sem lesz magától szerintem, mert lehetetlen... max. ha vízben oldja a lúgot, és ha feloldódott tesz hozzá tejet.

Előzmény: selgir (509)
selgir Creative Commons License 2011.08.12 0 0 509

sosem értettem ezt a "fekete lesz" dolgot! nekem a hűtőhőmérsékletű tej (3-6 fok???) maximum halványsárga lesz lúg oldásakor! viszont főzéskor átmegy a főzet alja esetenként csokibarnába. mikor szedem le a szappant, akkor a világosabb rész megy a formába, a feketés lúg meg marad az üstben. ez másnapra bekocsonyásodik, és ha kevés vízzel főztem, akkor esetleg kockázható is lesz pár nap alatt. szóval van világosbarna meg sötétbarna tejes szappanom is:)

 

sőőőőőt! ha egybeöntöm a kettőt, akkor szépen kettéválik a két fázis...

Előzmény: Sütimüti (507)
selgir Creative Commons License 2011.08.12 0 0 508

én pl bennehagyom, nem sózom ki:)

 

na de én FŐZÖM a szappant, fakanállal a kezemben, üstben és venyigével tüzelve:)

Előzmény: halaloszto (429)
Sütimüti Creative Commons License 2011.08.12 0 0 507

Csak fagyaszd le előtte, vagy min. jégkásás legyen, és hűtsd, hűtsd, mert a tejben lévő cukor karamellizálódik, és ha nincs minél alacsonyabb hőmérsékleten tartva, amíg feloldódik a lúg teljesen, fekete is lehet. Nekem majdnem szövegkiemelős citromsárga szokott lenni, kb. mintha sáfrányt tettem volna hozzá.

Előzmény: erikafot66 (505)
Sütimüti Creative Commons License 2011.08.12 0 0 506

Tegnap készítettem uborka szappant, borsmentával és teafával, tök cuki lájtos zöld lett/maradt a reggeli vagdosásnál még legalábbis, de állítólag büdös, sóska vagy spenót szaga van - én nem érzem, mert hetek óta be van dugulva az orrom - férjemnek megköszöntem a kritikát, és az ötletet a spenótra, merthogy van is otthon. :D

 

Most hogy kijönnek e a nyuszi formából, még kérdés. :S

Kb. fél kg olajból van, nem pazaroltam sokat, ha mégsem lesz jó.

 

Aki csinált ubisat, nem érzett az elején furcsa szagot? Lúgot oldottam a fagyasztott gyümi centrifugázott ubiból.

 

És a kép, amit sajna reggel gyorsan mobillal fotóztam, így nem látszik sajna, a lényeg, a cuki zöld.

 

erikafot66 Creative Commons License 2011.08.12 0 0 505

Köszönöm. Tudom, hogy kecsketej lenne az igazi, de az itt nincs, el kellene mennem a Corába, arra viszont most nincs időm. Ez nem bolti tej, valami zsír és vitamin talán maradt még benne.

Előzmény: Sütimüti (503)
Sütimüti Creative Commons License 2011.08.12 0 0 504

Hú, ez nagyon zsírul néz ki. :)

Előzmény: Törölt nick (500)
Sütimüti Creative Commons License 2011.08.12 0 0 503

Igen, de a kecsketej amúgy a legjobb bőrtápláló tej.

Előzmény: erikafot66 (502)
erikafot66 Creative Commons License 2011.08.12 0 0 502

Rászántam magam a tejes szappan készítésére. Vettem tejet, itt nálunk tehén tejet árulnak a csomádi tehenészetből (lehet, hogy felétek is jár Zsuzsu). A víz helyett használjátok a tejet? Egyáltalában nem is tesztek vizet?

ancsaborcsa Creative Commons License 2011.08.12 0 0 501

Huhúú! Ez eszméletlen!

 

Előzmény: Törölt nick (500)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.12 0 0 500

Kép. A tejszinhabos kupakosról.

Előzmény: Törölt nick (499)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.12 0 0 499

Szia!

Én megértem, a héten szabadságon voltam és több kiló szappant készitettem.

 

A vajjal vigyázzatok, mert több fórumon olvastam büdi lesz tőle a szappan.

Tejet én jéggé fagyasztva raktam bele. Tejszint is.Csokis mentás szappant készitettem tejszinensen.Szépen néz ki jó érzés tapogatni szimatolni.

Kókusztejjel is készitettem szappant.Csak oliva olaj + kókusztej. Kecsketejhez nálunk nehéz hozzá jutni.Az is jól néz ki. Én a legtöbb cuccom a mikrézható műanyag ételhordóba raktam.Tettem mindegyikbe sütőpapirt. Igy gyorsan ki is jött a cucc még ha puha is a szappan. Nagyon jól mutat viszont, a tejszinhabos flakon kupakjába öntött szappankám azt hiszem gyüjteni fogom őket.

 

 

 

Előzmény: zsuzsu1218 (494)
zsuzsu1218 Creative Commons License 2011.08.11 0 0 498

De szép ez is.

 

Kicsit tartottam a tejtől, de már bátrabb leszek én is és szerintem, ha kapok tejet akkor mindegyikbe fogok tnni. Max akkor nem, ha valami összetevő matt nem passzol bele.

 

Erika!

 

Biztos szép lesz. Nagyon jó ötlet. Én most a gyerekem régi apróbb betűnyomdáját keresem, nem puha gumi volt, hanem valami érdekes anyag. Ha megtalálom névre szóló lesz az ajándékom. :)

Hiába, a Magyar ember találékony.

Előzmény: Sütimüti (497)
Sütimüti Creative Commons License 2011.08.11 0 0 497

Én csak kecsketejeseket készítettem eddig, a lúg mindent konzervál, nem fog megromlani.

 

Közben találtam képet a fahéjjasról:

 

Előzmény: zsuzsu1218 (494)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!