Keresés

Részletes keresés

apolló13q Creative Commons License 2005.04.20 0 0 74

ez vagyok.

 

apolló13q Creative Commons License 2005.04.20 0 0 73

sziasztok.

apolló13q vagyok.

47 éves vagyok, fiatalos, nem dohányzó. Én nagyon szeretem viselni a női fehérneműket. Mindig van rajtam, ha a körülmény engedik, harisnya, haritartó, bugyi, melltartó és bébydoll. Szeretném kipróbálni, hogy milyen lehet egy másik ilyen beállítotságu fiuval, férfival egy kis szex. Szeretem a kikötözést is,de mindenben tényleg nagyon kezdő vagyok. Nem volt még kapcsolatom senkivel ezen a téren, de ki szeretném próbálni. 

Levél címem nyilvános, irjatok, s majd meglátjuk.

sziasztok. 

tranny Creative Commons License 2005.04.04 0 0 72
Tegyél fel még több képet! Főleg a női ruhás képeid jók!
Előzmény: Boyboy (71)


Boyboy Creative Commons License 2005.03.15 0 0 71
Sziasztok!


Elkészítettem kis perverz weboldalam a boyboy.play.hu címen. Raktam fel néhány harisnyás, cipős képet is.
Várom a hozzászólásokat, ötleteket! (Ha lehet, akkor a vendégkönyvben, mert az indexhez elég kaotikusan férek csak hozzá.)

Üdv:
Boyboy
szksz Creative Commons License 2005.03.12 0 0 70
Bár néha én is elcsábolok arra, hogy felvegyek egy kis efféle aranyos ruhadarabot, de azért a bugyi a nőkön az igazi és izgató. Férfiakon bugyiból azonnal alsónaci lesz. Az pedig, hogy az illetőnek milyen alsó tetszik, az egyéni izlés. Maximum a párjának lehet köze.
selyembugyi Creative Commons License 2005.03.11 0 0 69

Szia apolló!

 

47 éves nős férfi vagyok és hasonló cipőben járok veled. Engem is a szexi női fehérneműk látványa izgat, de a nejem csak pamutbugyit, és trikót hord nem finom selymes anyagúakat. Így aztán vettem magamnak néhányat, amit titokban szoktam velvenni. levelezhetünk e témában, címem: nylonbugyi@freemail.hu

Előzmény: apolló13q (60)
foliatom Creative Commons License 2004.10.21 0 0 68

Ha vkit az izgat fel, hogy a piszkavasat átszúrja az orrcimpáján; tegye.

Engem technikailag érdekel a dolog; hova a rossznyavalyába rakjátok a bránert ilyenkor??? :-)

Visszahajtva a láb közé? De az kutya kényelmetlen lehet oda beszorítva. És nem akar kilógni a kis vékony pánt mögül?

lady_boy Creative Commons License 2004.10.21 0 0 67

Sziasztok

 

Régen jártam a topikban, de látom van egy-két uj arc...

Nekem vannak is fent képeim a PLIWEB-n már elég régóta, és

elég sok dicséretet kaptam..Ma egésznap egy kellemes vörös fekete szatén bugyi volt rajtam:-)

És egésznap...utcán munkahelyen:-)

Igy igazán izgalmas, ha pedig attol félek mi lessz ha elüt egy autó akkor ki sem megyek az utcára...nem mindegy hamár elütött az legyen a legkisebb baj, hogy tanga van rajtam:-(

 

apolló13q Creative Commons License 2004.10.11 0 1 66
Szia tv anett! apolló13q vagyok. az hogy nem jobb az igazinál,én a nőkre értettem, amikor ók viselik a fehérneműket. Mégis csak az az igazi, s nem egy férfin!. de mit lehet tenni, ha nincs rá lehetőség, hogy részesüljek ilyen szép látványban. Csak a szexfilmekben van rá lehetőség, hogy lássam, hogy milyen izgatóak a nők, fehérneműben. ezért viselem idehaza ezeket a cuccokat. Más! senkinek sincs joga, hogy itt a másikat leszólja amiért bugyit ,stb visel. Mindenkinek szuverén joga, hogy mit csinál!!! Kiváncsi lennék rá, hogy akik itt a másikat ócsárolják "hobbila" miatt, mit tenne ha őt is csesztetnék emitt sokan. Biztos neki sem esne jól, s ki is kérné magának. Akinek nem tetszik, hogy a másik mit visel, az ne itt élvezkedjen. Menjen máshova, s hadja békén a többieket, s nézzemn magába először is. hogy ő mennyivel más esetleg a többiektől, s utána szövegeljen. Én akkor is szeretem viselni a női fehérneműket, s senkinek sincs joga, hogy beleszoljon más dolgaiba. Most is van rajtam bordó csipke bugyi, fehér csipkés combfix-haritartóval, fehér melltartóval. JÓL ÉRZEM MAGAM IGY!!!!! Kinek ez, kinek az. szia tv anett. csá mindenkinek!
tranny Creative Commons License 2004.10.07 0 0 65
Én a sötétbordód szeretem legjobban.
kemeri Creative Commons License 2004.10.05 0 0 64
Ennek annyi! Még jó, hogy fekete van rajtam. :(((((
kemeri Creative Commons License 2004.09.30 0 0 63
:((((( Haldoklik! Pedig... Na haggyuk!
Előzmény: tranny (62)
tranny Creative Commons License 2004.09.27 0 0 62

Jó bizony, hogy újra éledt!

 

Nem tudtok oldalakat, ahonnan ilyesmiket lehet letölteni? Főleg film kellene.

tv_anett Creative Commons License 2004.09.18 0 0 61
Szia! De jó, hogy így feléledt a topik!

írod, hogy nem sok lehetőséged volt, hogy női testen láss fehérneműt. Miért, a feleséged nem kapható arra, hogy ezekben mutatkozzon előtted? A másik kérdésem az lenne (ha lehet), hogy mit értesz az alatt, hogy "Nagyon kellemes érzés, de nem jobb az igazinál." Mi az igazi???

Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy ki mit szól hozzá, hogy mi a beöltözésben találjuk meg az örömünket! Nem kell mentegetőznünk.

Én például nem nagyon tudom elképzelni, hogy mi jó lehet a BDSM-ben. Viszont nem járok is ilyen topicokba és nem teszek megvető megjegyzésket azokra, akik ezt élvezik. Egyszerűen mert hidegen hagy a dolog és az sem vonz, hogy másokat ócsároljak. Ennyi.

SZVSZ a mocskolódók esetében legjobb megoldás az IGNORE gomb megkeresése és ON helyzetbe forgatása. :-)

Puszi
Anett
Előzmény: apolló13q (60)
apolló13q Creative Commons License 2004.09.17 0 1 60
Sziasztok. üdvözlök mindenkit. Én 49 éves vagyok, két nagykorú gyermek édesapja. Nem vagyok már fiatal, de fiatalos vagyok, legalábbis mások szerint. Én mint megrögzött szeximádó, nagyon szeretem a női fehérneműket, nagyon izgatóak a nőkön, de én is szeretem viselni a fehérneműket persze csak akkor ha itthon nincs senki. Az utcára nem megyek ki, csak férfi ruhában. Kizálrólagosan csak házi szokás ez nálam. Én imádom a fehérneműt viselni, mert sajnos az életben nem sok lehetőségem volt erre, hogy egy női testen lássam," mindig meztelenűl" ruha nélkül. unalmas lehet egy idő után. de igy beöltözve az más. Olvasom a topicot, s ahogy elnézem itt mindenki csak ir, néha hülyeségeket is. Mindenkinek joga van azt csinálni amit akar ebben a témában, a szexben nincsenek tabuk. Ez még mindig jobb mint a pia, kábszer, stb. persze az is az élvezetk körébe tartozik. Nincs senkinek joga, a másikat leszólni, lesavazni!! MAGÁNÜGY. pláne ha még itt meri is vállalni önmagát. Én mindig mikor egyedűl vagyok itthon viselem a harisnyát-tartóval, bugyit, melltartót, esetleg bébydollt is. Nagyon kellemes érzés, de nem jobb az igazinál. Engem a fehérnemű látványa gerjeszt be nagyon, mindegy, hogy kin van nőn vagy férfin. A látvány az első nálam, utána a többi is mehet. Bevezetés képpen ennyit. ha valaki szeretne velem levelezni azt kéerem hogy jelezze itt, s megbeszéljük. Hali minden nőifehérnemű imádónak. apolló13q.
tv_anett Creative Commons License 2004.09.17 0 0 59
Köszi! De a bolttal még várok. A következő pár hétben nem lesz lehetőségem beöltözni. Viszont ha veszek valamit, akkor azt mindig azonnal fel akarom venni. :-)
Te mennyire szoktál nővé alakulni?
Előzmény: kemeri (58)
kemeri Creative Commons License 2004.09.17 0 0 58
44, L. Irány a bolt!
Előzmény: tv_anett (57)
tv_anett Creative Commons License 2004.09.17 0 0 57
Megmértem. Hát izé, szóval nem keveset tévedtem lefelé. :-) Igazából 105 cm. Újabb javaslat a méretre?
Előzmény: kemeri (56)
kemeri Creative Commons License 2004.09.17 0 0 56
Nem, van ott egy kis üzlet.Combtőig nem fog érni , de térden jóval felül, pláne ha rugalmast veszel.Szerintem lehet, de akkor nagyon vékony vagy! és igy a 38-as, vagy S-ses bugyi bizti jó. Innen kezdve a barinődnek veszed, és már nem is ciki!
Előzmény: tv_anett (55)
tv_anett Creative Commons License 2004.09.17 0 0 55
> Combix a legkevesebb! Azt a Nyugati aluljáróban beszerezheted.
Ott hol? Nem sűrűn járok arrafelé. Utcai árusokra gondolsz?

> Az 5ös bizti jó.
188 cm magas vagyok...még így is biztos vagy benne? :-)

>Nem írtad, hogy mekkora a csípőd!
Mert nem tudom, így kapásból. Mintha 90 cm-re emlékeznék. Ez lehet?


Előzmény: kemeri (54)
kemeri Creative Commons License 2004.09.17 0 0 54
Combix a legkevesebb! Azt a Nyugati aluljáróban beszerezheted. Az 5ös bizti jó. Az objektiv ok a család? Nem írtad, hogy mekkora a csípőd!
Előzmény: tv_anett (53)
tv_anett Creative Commons License 2004.09.17 0 0 53
A csomagküldés sajna objektív okok miatt nem működőképes.

Bevásárlóközpontokban én is próbálkoztam már, de nagyobb méretűeket nem nagyon találni. Pl. combfix esetében egyenesen reménytelennek tűnik a helyzet...
Előzmény: kemeri (52)
kemeri Creative Commons License 2004.09.17 0 0 52
Anett! Vagy ott vannak a csomagküldők. Abban mérettábla is van. És ott arctalan maradsz, pláne ha még fiucuccott is rendelsz. Bár nekem szerencsém van, mert van aki szükség esetén beszerzi.
kemeri Creative Commons License 2004.09.17 0 0 51
Én önkiboltban veszem. Bemégy, nézegetsz. Odamegy hozzád az előadó, megkérdi: "Segíthetek?" ha tudod a méretet, megmondod neki, hogy kösz, csak venni szeretnék egy bugyit, akkor vagy marad, vagy elmegy. Innen kezdve szabad a pálya. A pénztárnál nem foglalkoznak veled. Vagy azt mondod, hogy a barinődnek lesz. Először cikinek tünik, de nem kell belőle ügyet csinálni. Csak azt kell bizton tudni, hogy milyen méretet akarsz. Ehhez "előtanulmány" kell valamely nőismitől, vagy tapasztaltabb bugyiviselőtől. Mekkora a csipőméreted?
Előzmény: tv_anett (50)
tv_anett Creative Commons License 2004.09.17 0 0 50
Tudsz olyan helyet, ahol nyugodt korülmények között vehet magának női bugyit az, akinek erre lenne igénye? :-)
Előzmény: kemeri (49)
kemeri Creative Commons License 2004.09.17 0 1 49
Ez tényleg halódik! Én vállalom! Most is egy világoskék oldalt csipkés van rajtam.
kemeri Creative Commons License 2004.09.14 0 0 48
Nem sokan merik bevállalni! Pedig gondolom hogy máson is van bugyi rajtam kivül most is. :((
Előzmény: tranny (47)
tranny Creative Commons License 2004.09.13 0 0 47
Ez itt akkor megdöglött?
tranny Creative Commons License 2004.07.31 0 0 46

A pliweb-et ismerem, sot nezd meg a www.tony-ellen.com oldalt is.

Engem inkabb filmek erdekelnenek. Ilyened nincs?

Előzmény: panty (45)
panty Creative Commons License 2004.07.28 0 1 45

Sziasztok !

A pliweb.com-on van anyag ez ügyben.

Én gyerekkorom óta imádom a női bugyikat.

Honnan jött magam sem tudom.

Nem neveltek félre a szüleim.

Előzmény: tranny (44)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!