Keresés

Részletes keresés

arabella Creative Commons License 2000.10.21 0 0 159
Én nem is panaszkodom,hogy Szirtes Ági nem szinkronizál többet.Igy van jól.Még csak az kéne,hogy az ő hangja folyjon a csapból is.Nagyon jó,hogy csak szinházban és filmben játszik.Nincs időm megunni,bár azt sose tudnám.
Mellesleg,kihagytad a Bor és Hatalom Eulalia Montsolisaként ami frenetikus volt,de ezt már kifejtettem lejjebb....
Előzmény: derek (158)
arabella Creative Commons License 2000.10.20 0 0 157
petgirl,
akkor egész nap a TV előtt ülsz?:)

tommystar,
hallottad már Almásit Garbót szinkronizálni,Mert az is nagyon jó!

Egyébként nnekem az a véleményem arról,hogy elfelejtik a szinészt aki régen szinkronizált,hogy nem is nagyon törekednek a minőségre.Mindig ugyanazokat hivják.Ezért van az,hogy állandóan Kautzky Armand,Andresz Kati...hangját lehet hallani mindenhol,ami már kezd nagyon unalmas lenni.
(nem úgy mint Szirtes Ági:)))

arabella

Előzmény: petgirl (156)
petgirl Creative Commons License 2000.10.18 0 0 156
Mihályi Gyöző és Szakácsi Sándor!!
Persze csak a TV-ben...amit ők szinkronizálnak azt megnézem :) /hallgatom/
tommystar Creative Commons License 2000.10.17 0 0 155
Streisand legjobb magyar hangja Almási Éva, aki régebben állandó szinkronhangja volt, KÁR, hogy ezt a szinkronrendezők elfelejtik, vagy Almási is túl sokat kérne a szinkronért?
Előzmény: arabella (152)
eMM Creative Commons License 2000.10.15 0 0 154
NeMMtudom,nekem a Ghostban,a tisztességtelen ajánlatban,ás a Becsületbeli ügyben is texett a magyar hang.
Még a Striptease-ban is,ott magával a "filmalkotással" volt bajom.
Előzmény: arabella (152)
bokor Creative Commons License 2000.10.15 0 0 153
Én azért ezt ilyen egyértelműen nem jelenteném ki. Persze jobb, ha egy filmet eredetiben (és feliratozva) nézhetek meg, de volt már rá példa, hogy a magyar szinkron felülmúlta az eredetit. Most csak egy példa jut eszembe, a Men in Black, azt nagyon eltalálták. Viszont néztem DVD-n az eredetit, feliratozva, hát így elb...ni valamit, mint ott a feliratot...
Különben is, az a véleményem, hogy a moziba nem való a szinkron. A tévében viszont kifolyik a szemem a feliratoktól. Bosszantó viszont, ha szörnyű hangokat kell hallgatnom, szörnyű párbeszédekkel, de azért nem mindegyik az.
Ó, és két sorozat, ami remekül sikerült: Vészhelyzet (Alföldit itt én is nagyon szeretem, de a többi is okés) és a JÓBARÁTOK!!! (írtam már: GALAMB!!!)
Előzmény: drotmalac (145)
arabella Creative Commons License 2000.10.15 0 0 152
Szerintem Demi Moore legjobb magyar hangja eddig Détár Enikő volt.
És Catherine Deneuve-ről mit gondoltok?Most láttam a HBO-n Az anyósomat,Hámori Ildikó szinkronizálásában,de nem nagyon tetszett,viszont az Indokinában Fehér Anna volt a hangja,ami nagyon jó volt,de az eredeti hanja mégis Hámori Ildikóhoz hasonlit(na ebbe jól belekeveredtem:) )
Ja,és ha már Détár Enikőt emlitettem,ő a legjobb hangja Barbra Streisand-nak is.
arabella
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.15 0 0 151
szerinted ki lenne néki az ideális?
Előzmény: derek (150)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.14 0 0 149
nekem az a hang valahogy nem tetszett...:(
Előzmény: derek (148)
tommystar Creative Commons License 2000.10.14 0 0 147
Ki volt Demi Moore hangja a Tisztességtelen ajánlatban?
dilemma Creative Commons License 2000.10.07 0 0 146
Jó volt elolvasni, végigolvasni, végiggondolni érveiteket, ellenérveiteket!
Nem akarok hazabeszélni, de... szükség van erre a munkára.
Ez hol jól sül el, hol rosszul.. mint más munkák is, más eredmények is.
(lsd.: fórum - olimpia - kőbán)

Jó, hogy van egy ilyen fórum, jó, hogy érdeklődés is van iránta, jó, hogy
van véleményetek, jó, hogy ide bepillantva valamiféle mérleget állíthat fel az
az ember, aki érintett. Jó, hogy dicsértek, jó, hogy szidtok. Ez a munka nem könnyű,
sokminden kell hozzá, ... pl. jó fül! :-))) Az elöttem hozzászólók közül sokan
rendelkeznek is vele.

drotmalac Creative Commons License 2000.10.07 0 0 145
Az összes magyar szinkron SZAR.kivétel a Született gyilkosok.
Lásd még a Magyar szinkron a HBO-n topicot...
pigeon Creative Commons License 2000.10.07 0 0 144
Ejnye,ejnye Ftam!

Nincs ezzel semmi baj, de nem ismerjük mi egymást valahonnan???????????:)))))))

off
Ja, egyébként szavazz rám!:))

pigeon

Előzmény: Ftam (143)
Ftam Creative Commons License 2000.10.06 0 0 143
Nekem nagyon tetszik Solecki Janka hangja. Hallottam pár sorozatban, illetve az Austin Powers II.-ben Heather Graham magyarhangjaként.
Nézzetek be a "A MAGYAR SZINKRON" címszó alá is.
eMM Creative Commons License 2000.09.20 0 0 142
Most volt a Csigatévékettőn, a Volt1X1amreika DeNiro=Végvári Tamás.
Itt is a Harsányi Gábor szinkronizálja Joe Pescit.
eMM Creative Commons License 2000.09.19 0 0 141
>Vitay Andrásnak van még kísértetiesen jó hangja<

Bizony!

Előzmény: pikszi (132)
ambrozia Creative Commons License 2000.09.19 0 0 140
Stohl András mindig jó. Nők közül, pedig Kisfalvy Krisztina és Györgyi Anna.
mouser Creative Commons License 2000.09.15 0 0 139
Leginkább epizódszereplo, bár igen gyakran lehet látni, amikor a Benton gyereke zurös volt (születése után), o pátyolgatta.
Előzmény: ezekiel 2517 (138)
ezekiel 2517 Creative Commons License 2000.09.15 0 0 138
Milyen gyermekosztályos ápolónőre gondolsz?
Előzmény: mouser (134)
mouser Creative Commons License 2000.09.15 0 0 137
Tényleg Kováts, bocs.
Előzmény: Törölt nick (136)
Törölt nick Creative Commons License 2000.09.15 0 0 136
Kováts
Előzmény: mouser (135)
mouser Creative Commons License 2000.09.15 0 0 135
Ja ER-nél maradva, Kovács Adél - Carol párosítás is zseniális (valaki már írta lentebb).
mouser Creative Commons License 2000.09.15 0 0 134
Ha már ilyen szépen összegyultetek, áruljátok már el, ki az a csaj, aki az ER-ben egy gyermekosztályos ápolónot szinkronizált? Kicsit színes beütésu csaj, a szinkronja meg olyan rekedtes (abból a fajtából, ami közben reszeled a torkod) nem nagyon hallottam máshol a csajt még szinkronizálni, de a hangja oltári.
Ami még felejthetetlen: Cserhalmi a Sok huhó-ban, mint Kenneth Branagh és az Alföldi, mint Carter. A tv-nek háttal is meg lehet állapítani, hogy o most Carter doki, vagy Alföldi Róbert.
arabella Creative Commons License 2000.09.14 0 0 133
Köszi köszi Pikszi!
Sajna nem tudnak 20 katalán sorozatot venni,mert eddig összesen 4 készült,az 5-et hétfőn kezdték!

Kedves eriquita remélem hallottad?

arabella

Előzmény: pikszi (132)
pikszi Creative Commons License 2000.09.14 0 0 132
Hát, én nem vagyok egy nagy szappanopera rajongó, de ahogy visszaemlékszem a Borra és ahogy látom a mai Dél-amerikai giccseket, inkább vegyenek a tv-k 20 katalánt, mint egy brazilt. (mexikóit, venezuelait, stb.) Nem akarom dícsérni, de abban a sorozatban talán még volt valami spiritusz, pl szépek voltak a képi megoldások és ilyen sorozatnál már ez is valami...
Ami a szinkronhangokat illeti: A best az Szakácsi Sándor (D. Hoffman, jobb esetben ő R. Redford és persze Cooper ügynök) egyszerűen fantasztikus az orgánuma. Vitay Andrásnak van még kísértetiesen jó hangja. A lányoknál Timkó Eszter, Kissfalvy Krisztina, Nagy-Kálozy Eszter.
Előzmény: Eriquita (122)
kilgoretrout Creative Commons License 2000.09.13 0 0 131
Brúszviliszt csak és kizárólag Dörner György magyar hangján tudom elviselni (meg eredetiben). Nem tudom, mi lehet az oka, hogy az utóbbi időben nem Ő szinkronizálja...?
arabella Creative Commons License 2000.09.13 0 0 129
Drága Eriquita,
Drágám méghogy senkit nem érdekel?Na ne viccelj.Csak mert nem láttál egy részt sem!Nagyon sajnállak.Egy élménnyel szegényebb lettél.Egyébként ha tudni akarod du 15.25-kor volt a katalán vetitéssel egy időben,csak amikor ott befejeződött akkor tették át délelőttre.És talán azért nem ismeritek mert nem nyomja orrba szájba a tv mint azokat a borzalmakat,ahogy Oneill tökéletesen kifejtette ezt a sorozatos topicba.Melleseg Szirtes Ági elismerte,hogy a sorozat valóban JÓ.
A szinkron akkor jó,ha hallod a zörejeket is,nem csak a szereplők monozon szövegelését!Gondolkozz ezen!
Pá,
arabella
Előzmény: Eriquita (122)
ambrozia Creative Commons License 2000.09.12 0 0 128
Nekem is tetszett, bár szerintem technikailag biztosan rásegítettek a dologra.
Előzmény: Oneill (127)
Oneill Creative Commons License 2000.09.12 0 0 127
Le a kalappal Szervét Tibor előtt, óriási volt a Csillagkapu tegnapi részében! Ebben a részben 100 évesre kellett örgednie a főszereplőnek, ezt eljátszani sem könnyű, hát még egy szinkronstúdióban eszközök és smink nélkül azonosulni O'Neill változásával., de neki remekül sikerült.
Mabuse Creative Commons License 2000.09.12 0 0 126
Garas volt a Profi-ban Belmondo hangja
Előzmény: tommystar (106)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!