Keresés

Részletes keresés

Sherbourgi esernyők Creative Commons License 2021.12.01 0 0 9530

Komolyan, nem mindegy honnan a statisztika? Ő így gondolja, te egészen biztos, hogy másképpen gondolod, de ez így helyes.

Előzmény: artist_not_engineer (9529)
artist_not_engineer Creative Commons License 2021.12.01 0 0 9529

> Maradjunk annyiban , hogy kb. 10-20 % azon nők aránya aki 50 felett még érdeklődik a szex iránt

Honnan a statisztika?

Előzmény: P.Herzfeld (9519)
Sherbourgi esernyők Creative Commons License 2021.12.01 0 2 9528

Vitatkozásnak tűnik? Pusztán leírtam a releváns tényeket. Más dolog megvitatni a szőrös vagy csupasz punci esetét is. Mivel nekem mind a kettő bejön, ahogy a jó bor és a hideg sör, vagy egy csinos fiatal vagy egy belevaló ötvenes is. De nem gondolom, hogy te egyedül képviseled itt a mindenki véleményét, maximum csak a sajátodét (bocsánat, de ez is tény).

 

Előzmény: pantiboly (9526)


murray Creative Commons License 2021.12.01 0 2 9527

Plussz állandó zsémbeskedés, morgolódás . Legjobb ilyenkor menekülni. :-) 

Előzmény: Sherbourgi esernyők (9525)
pantiboly Creative Commons License 2021.12.01 -2 1 9526

Független attól hogy ez az irat így igaz ahogy valaki leírta  anno, erre itt így ebben a formában senkisem kíváncsi és nem is erről volna szó!

Valaki most írtam pro és kontra! Sör vagy a bor hajas punci vagy csupasz érett vagy fiatal és erről valóban az idők végeztéig lehetne vitatkozni

[bocsánat] :))

Előzmény: Sherbourgi esernyők (9525)
Sherbourgi esernyők Creative Commons License 2021.12.01 0 3 9525

Az életkor előrehaladtával megváltozik a női szervezet hormonális egyensúlya. Innen származik az elnevezés: változókor, vagy klimax. A klimax minden nőt érint, azonban nem minden nő éli meg rosszul, kellemetlen tünetekkel a változó kort. A nők körülbelül 20%-a tünetmentes, 30%-nál enyhe tünetekkel jár, és 50%-nál kifejezett, a mindennapi életet zavaró tünetek jelentkeznek.

A klimax okai:

A petefészek működése leáll, nincs több peteérés, nem termel ösztrogént és sárgatest hormont. A továbbiakban menstruáció nem jelentkezik.

A klimax tünetei:

Leggyakoribb korai tünetek a hőhullámok, verejtékezés. Minden előzmény nélkül a nap bármely szakában hirtelen melegségérzés, izzadás lép fel. Magas vérnyomást, fejfájást, migrént, szívritmus-rendellenességeket okozhat a hormonváltozás. Fokozott vízvisszatartás, ezáltal "vizesedés" alakul ki. A szervezet anyagcseréje lelassult, ami hízási hajlamban mutatkozik meg. Középtávon vizelet-inkontinencia alakul ki, mert hormon hatás nélkül sorvad a hüvely-és húgycső nyálkahártya és csökken a húgycső körüli szövetek tónusa, így okozva vizeletcsepegést. Hüvelyszárazság, viszketést, valamint a hüvely és a méhszáj felületének sérülékenysége jellemző, emiatt többek közt a szexuális élet válhat kellemetlenné...

pantiboly Creative Commons License 2021.12.01 -4 0 9524

Sherbourgi esernyők Creative Commons License 2021.12.01 -1 2 9523

Mindenkinek igaza van, meg nem is. Ahány nő, annyi féle történetét lehetne mesélni erről... 

Előzmény: pantiboly (9522)
pantiboly Creative Commons License 2021.12.01 -3 0 9522

köszönöm,a megerősítést!

Előzmény: zsuzsalaca (9518)
pantiboly Creative Commons License 2021.12.01 -2 0 9521

Maradjunk annyiban , hogy kb. 10-20 % azon nők aránya aki 50 felett még érdeklődik a szex iránt

Hagyjunk most engem...

Érdekelne viszont hogy a te STATISZTIKÁD  honnan származik ?

Megjegyzem sok mindenben igazad van de az nem a kor miatt!

Épp te magad írod: "ezernyi oka van,,

Természetesen itt így ebben a formában lehetnek ötvenes hatvanas nők is férfiak is.

Előzmény: P.Herzfeld (9519)
60korulisszex Creative Commons License 2021.12.01 -2 7 9520

73,71 évesek vagyunk szex hetente!

P.Herzfeld Creative Commons License 2021.12.01 0 1 9519

Gondolom a statisztikád a szexpartner kereső oldalakról származik.  Pl. futballrajongó oldalakon nem is lehet olyan embert találni aki nem szereti a focit. Ebből nem következtethetsz, hogy mindenki focirajongó. Maradjunk annyiban , hogy kb. 10-20 % azon nők aránya aki 50 felett még érdeklődik a szex iránt és ennek ezernyi oka van a lelki okoktól a testi okokig.. Ráadásul a női testet sajnos jobban megviseli az idő lehet, hogy minket ez nem zavar de őket annál inkább.  Persze a férfitársakról sem feledkezzünk azért meg mert legalábbis ebben az országban már igen csak le vannak amortizálódva. 

Előzmény: pantiboly (9517)
zsuzsalaca Creative Commons License 2021.12.01 -1 1 9518

Minden szavad igaz! 🥰

Előzmény: pantiboly (9517)
pantiboly Creative Commons License 2021.12.01 -3 4 9517

de azért 50 felett szexelő  nő elég ritka és 60 felett pedig igazi kuriózum. 

 

Honnan veszel ilyen baromságokat mond?[nem sértegetni akarlak természetesen]

Már ne is haragudj, de egyáltalán nem így van! Tapasztalatból tudom hogy az egyik legcsodálatosabban szeretkező  nők  az ilyen hölgyek! Az angyalok nem bánnak úgy, olyan kedvesen odaadóan rád figyelően a mennyekben, mint ezek a hölgyek akik érzik a tiszteletet felőlünk ,férfiaktól!!

Amiről írsz az valóban létezik de nem a kor, miatt nem korfüggő e dolog!

Valóban vannak hölgyek urak akikből eléggé korán kihuny a szexiránti vágy ! Ám ez egyáltalán nem a kor hanem bármi más okozhatja.......

Szeresd tiszteld őket és kinyílnak neked mint a virág,és olyan dolgokkal ajándékoznak meg melyekről még csak álmodni sem mertél!

Előzmény: P.Herzfeld (9516)
P.Herzfeld Creative Commons License 2021.11.30 0 2 9516

Valóban, ilyen is van amit írsz. Sokféle nő és férfi létezik és ez így szép. Azért a merész ruhát ,frizurát illetően vitatkoznék. Ismerek én nagyon szexi ruhákban járó jégkirálynőt. Támpont lehet de ne fogadj!

A beszélgetéskor viszont már valóban lehet következtetni.  Nem akarok én leírni senkit de azért 50 felett szexelő  nő elég ritka és 60 felett pedig igazi kuriózum.  A lenti példák is igazolják, hogy van de nem az átlag az biztos. SAJNOS!

Előzmény: Törölt nick (9512)
Kretén Kroton Creative Commons License 2021.11.30 0 21 9515

Törölt nick Creative Commons License 2021.11.28 0 6 9512

Egyetértek.Az én barátnő is 60 és több,mint 5 éve szexelünk és úgy érzem most akarja bepótolni az elmúlt 30 év unalmas házasságát és szexel 25-60 ig rendszeresen és olyan dolgokban is benne van már amiről előtte még nem is álmodott.Popo,biszex,swinger,többes.Viszont az is tény,hogy ez nem érvényes mindenkire.Sok olyan 50 körüli barátnőm van akik régebben odavoltak a faszért most meg szinte nulla az érdeklődésük a szex iránt.Nem nehéz megtalálni azokat a 50 körüli(feletti)nőket akikben még ég a tűz.Elég rájuk nézni.Ruházat,kozmetika,haj,viselkedés,beszélgetés és máris érzi az ember,hogy egy pezsgő nővel vagy egy nagyival beszél akinek már az unokája a legnagyobb élvezet.Persze ez nem elítélendő dolog csak azért hoztam fel,hogy lehessen különbséget tenni nő és nő között.Ugyanúgy érvényes ez pasikra is persze mert van néhány olyan ismerősöm akinek sajnos már 50 körül csak pisilésre volt alkalmas a cerkája meg olyan is van aki 70 felé is hetente szexel.Tudom mert az előző barátnőmet rendszeresen,hetente megdugta.A barátnőm akkor 45 volt az öreg meg 71.

Előzmény: artist_not_engineer (9509)
Batman888 Creative Commons License 2021.11.28 -3 0 9510

Várjunk csak, te elkaptad fantáziát? 🤔🤐

Előzmény: Tomy86 (9507)
artist_not_engineer Creative Commons License 2021.11.28 0 2 9509

Van hatvanhoz közelítő szexpartnerem. Több, nála fiatalabb sráccal is találkozgat, rendszeresen csoportszexel, tök jól nedvesedik, sokat élvez. Azt mesélte, ötven felett lett igazán jó a szex. Szóval van ilyen is.

Előzmény: murray (9508)
murray Creative Commons License 2021.11.28 -1 1 9508

A nők menopauza után, kb 80%,  kb totál nem érdekli utána a szex. Olvasgass itt a hány férj szenved ettől. 

Tehát ha nézzük a maradék 10-20%ot akinek még van kedve és többször egymás után? ezerből egy. na jó, kettő. 

Előzmény: yesterday41 (9506)
yesterday41 Creative Commons License 2021.11.27 0 0 9506

Köszi válaszod de én elsősorban az öregedő hölgyek orgazmus készségére vagyok kíváncsi. Ők kortól függetlenül el tudnak élvezni úgy mint fiatalon  ?  Vannak szerencsés sorozat élvező hölgyek egy szeretkezés alatt sok orgazmusuk is lehet, mig egy férfi örül ha maximum kétszer el tud menni. És ez a férfiaknál, idősebb korban már csökken egyre.  Az idős hölgyknél is csökkenhet ? 

 

A férfiaknál sajnos köztudott, hogy a kor előre haladtával a potencia csökken de azt is lehet késleltetni és javítani ezt tudom.

Előzmény: Kretén Kroton (9505)
Kretén Kroton Creative Commons License 2021.11.27 0 0 9505

Na azért ez ebben a formában nem hiszem hogy így lenne. Ha nem impotens és megmerevedik neki akkor simán el tud élvezni is. Nem hiszem hogy ez korfüggő lenne. Akár gyereket is tud csinálni még 80 évesen is. Persze ha van valami betegsége ami akadályozza akkor természetesen benne van a pakliban hogy nem tud elélvezni még maszturbálásnál sem. Szerintem nőknél nagyjából ugyanez a helyzet. Persze mind a két nemnél vannak olyanok akiket nem érdekli sehogy a szex ,azok nagy valószínűséggel ezért is nem élveznek.Ha nem tartozol közéjük de mégsem megy valamiért, akkor jobb ha orvoshoz mész. Félre ne értsd! Ez nem lenézés ,csak jótanács. 

Előzmény: yesterday41 (9503)
Kretén Kroton Creative Commons License 2021.11.27 0 1 9504

Sanytól ne várj örök szerelmet!  :) XD

 

Előzmény: Batman888 (9502)
yesterday41 Creative Commons License 2021.11.27 0 2 9503

Tudom, hogy ez nem az a a topik de nem akarok újat nyitni.

 

Arra vagyok kíváncsi, hogy egyidősebb nő hány éves korig tud magának egy jó orgazmust összehoznia pl. ha maszturbál. Sajnos a férfiak egy bizonyos kor után nehezen vagy már nem is tudnak elélvezni

A nők ebben szerencsésebbek ?

Batman888 Creative Commons License 2021.11.27 -3 0 9502

Nem figyeltél, ő Sany 😂🤐🤔

Előzmény: murray (9499)
Törölt nick Creative Commons License 2021.11.19 -2 0 9501

Kié ez a,szép popsi?

Előzmény: Törölt nick (9414)
JOCI45 Creative Commons License 2021.11.17 -1 0 9500

Nagyon gyönyörű tested van.

Előzmény: Candaulist2 (9428)
murray Creative Commons License 2021.11.17 0 7 9499

Sanyikám, vedd elő a tárcádat a húszasokkal és hívd a számot és lesz örök szerelem. 

Előzmény: Szent2011 (9497)
Natur100 Creative Commons License 2021.11.17 -5 0 9498

sziasztok idősebb hölgyekkel ismerkednék aki szeretne írjon ide pepsi12500@citromail.hu előre is köszönöm :) 

Csbk78 Creative Commons License 2021.11.16 0 0 9496

Nem is állnék ellen ha így csalogatna...

Előzmény: julioboss (9492)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!