Keresés

Részletes keresés

ddruid Creative Commons License 2004.02.29 0 0 55

Soha nem is szedett gyógyszert. 3-4 hete volt pár alkalom amikor nem védekeztünk csak megszakításossal. Felelőtlennek azért ne kiáltsatok ki, nem bántam meg egyáltalán. Kedves viszont szvsz komolyan bele se gondolt most a lehetőségbe. Még most sem izgul, csak nekem furdalja az oldalam a kíváncsiság. Nem mondom hogy reménykedve várom, mert kedves nem tudom hogy hogy fogadná. (Neki 1, nekem 2 év van még hátra a fősuliból) Azt meg főleg nem, hogy a párja hogy fogadná.. :))

Hülyeséget nem akarok mondani, de mintha 28-29 napos ciklusai lennének. Bár eddig erre nem figyeltem oda..

Előzmény: ecccsi (54)
ecccsi Creative Commons License 2004.02.29 0 0 54
nem mostanában hagyta abba a gyógyszerszedést? ha igen, akkor bizony könnyen elöfordulhat hogy nem jön meg.
egyébként milyen hosszúak a ciklusai? (hány naponként jön meg neki?)
Előzmény: ddruid (52)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2004.02.28 0 0 53
Ha még csak egy hete késik, és már két tesztet elhasználtatok, akkor szvsz itten nem terhességről van szó... ha még egy hetet késik és mégegyszer letesztelitek, és az is negatív akkor már biztos hogy nem terhesség...
Előzmény: ddruid (52)
ddruid Creative Commons License 2004.02.28 0 0 52

Sziasztok lányok!

Kérhetek egy kis segítséget? Legalább feléled a topic.. :) Nem mozgok túl otthonosan a témában, bár pár napja már némi érintettségem van benne. :)

A kedvesem csinált egy tesztet kb másfél hete, ami negatív lett. Tegnap egy újabbat, ami szintén negatív volt. A probléma hogy ma már egy hete késik neki. Biztos lehet millió oka... Remélem ti tudtok majd valami okosat mondani. :)

Előre is köszönöm! ;)

mzsperx Creative Commons License 2004.02.04 0 0 51
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.02 0 0 50
Ok, akkor addig jegelem a gratulat ;) vigyazz magadra! [gondolok itt kutyavedelem novero barmok ellen es hasonlokra]
Előzmény: Mikolt (46)
Mikolt Creative Commons License 2004.02.02 0 0 49
Midstream egy ujdonsag, nagyon csicsas dobozban merik csak gyogyszertarban 1200 forintert. viszont nem lehet eltenni emlekbe. nekem a ketcsikosom masnapra besargult-elrohadt:(

halkan sem lehet. majd:)

Előzmény: ecccsi (48)
ecccsi Creative Commons License 2004.02.02 0 0 48
Midstream? erröl nem is hallottam még:-)

Mikolt, akkor egy halk gratula megfelel?:-))

Előzmény: Mikolt (47)
Mikolt Creative Commons License 2004.02.02 0 0 47
igazatok van. valamiert en ugy emlekeztem, hogy mindre ra van irva. most elovettem az arzenalt (dobozok, leirasok) es csak 1en talaltam. aztan eszembe jutott, hogy az osszeset gyogyszertarban vettem, es a gyogyszereszkisasszony mindrol elmondta, amit tudni kellett, innen tudtam.

viszont tenyleg ez a mervado, mert a Gravi-Hcg az 3 napos asszem, es korabban kimutatta, mint a legerzekenyebbkent hirdetett Midstream.

Előzmény: ecccsi (45)
Mikolt Creative Commons License 2004.02.02 0 0 46
majd ha 12 hetes lesz, es belinkelem az uh-kepet. addig csak gyanu van:)
Előzmény: Törölt nick (44)
ecccsi Creative Commons License 2004.02.02 0 0 45
Mikolt, igazad van, csak azt ugye nem mindegyik írja rá, föleg kivülre nem...:-(
pregimax is 20mlU/hcg, 599 ft, rossman.
gravi-hcg volt nekem hamis pozitív, azóta nem veszek.
medi-lab is csak 25 mlU, meg a többi is általában.
Előzmény: Mikolt (42)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.02 0 0 44
Nocsak nocsak, ekson van? Izgi nagyon! Szabad gratulalni? :)
Előzmény: Mikolt (42)
Maminti Creative Commons License 2004.02.02 0 0 43
Ez nem is annyira furcsa. Elővettem azt a tesztet (RapiPreg), ami a mostani terhességemet mutatta ki, hátha rosszul emlékszem, de nem: nincs rajta az, hogy hány egység/ml hCG-t képes kimutatni, csak az, hogy hány napos terhességet. Biztos igy tartották közérthetőbbnek. :)
Előzmény: Mikolt (42)
Mikolt Creative Commons License 2004.02.02 0 0 42
furcsanak talalom, hogy az alapjan osztalyozzatok a teszteket, hogy hany napos terhesseget mutat ki a leiras szerint... a HCG erzekenyseget kell nezni. van 25 egyseg/ml es 20 egyseg/ml erzekenysegu. 20 egyseges pl a Gravi-Hcg tesz. kb 500 ft amugy.
Maminti Creative Commons License 2004.02.01 0 0 41
Na most képzeld el ennek az idegességnek a hatványozott változatát, amikor ma tesztelek, negativ, hülye, biztos túl korán teszteltél, ismételd meg holnapután, á, inkább holnap, és holnap ugyanez lesz a helyzet, és a végén már olyan dühös vagy, főleg, hogy az addig pontos menszi is kezd késni, hogy már azt kivánod, jöjjön meg, mert ebből eleged van. :))
Előzmény: ecccsi (40)
ecccsi Creative Commons License 2004.02.01 0 0 40
Mam:-))
az idegességet azt nem, olyan lassan vánszorogtak a napok, hogy csak na.

viszont a mensinek nagyon örülök, mert nem fáj, nem túl sok, és ha 27 napra beállna, az szuper lenne:-Ö)

Előzmény: Maminti (39)
Maminti Creative Commons License 2004.01.31 0 0 39
Sebaj, akkor legközelebb nyáron! :)

(Látod, mennyi pénzt és idegességet megspóroltál most a teszteken? :)) )

Előzmény: ecccsi (38)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.31 0 0 38
mindenkinek köszi a segítséget és a drukkokat, ma reggel megjött (28.napon). nem is baj, úgy látszik rendezödik a ciklusom a tabletta után, nem is lesz hosszú:-))

egy jó idöre el szeretnék dugulni, mert a munka miatt nyárig nem próbálkozunk.
pusssz!

ecccsi Creative Commons License 2004.01.29 0 0 37
köszi, Heady:-)
Előzmény: heady (36)
heady Creative Commons License 2004.01.29 0 0 36
Szorítunk++++++++++++++++++++
ecccsi Creative Commons License 2004.01.28 0 0 35
persze kitalálhattátok, hogy nagyon boldog lennék egy pocaklakóval:-))

szerencsére interjúk, barátnöm, stb egész héten lefoglalnak.

Előzmény: ecccsi (34)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.28 0 0 34
aranyosak vagytok lányok:-))

Shiro, Haspoki, köszi a címeket!
most az a helyzet, hogy teljesen összement a pénztárcám (átvitt értelemben, ugye hóvége van), és a derekam is fáj, úgy mint menzesz 1-2. napján,
szóval most teljesen biztos vagyok benne, hogy vasárnap megjön. így eldöntöttem, hogy kevéske pénzemböl nem veszek tesztet, csak ha vasárnap mégsem jönne meg. akkor jöhet a kétdarabos medilab:-))

ecsv, a titkolózás nem igazán jött össze sajnos, új nicket kellett volna csinálnom. a felk. és a babátszeretnékes fórumon tavaly jópárszor eljátszottam már, hogy védekezés ellenére babában reménykedtem, söt, többször meg voltam gyözödve róla, hogy terhes vagyok. egy álterhességet is sikerült összehozni. így aztán most eröszakkal próbálom magam leállítani, hogy ne koppanjak olyan nagyon nagyot.
most egyébként ciki volna a baba, mert próbaidön vagyok még egy hónapig, ráadásul el akarok jönni, így újabb 3 hónap próbaidö elé nézek... ha állás+baba is összejönne most, 16-20 hetes pocakot is titkolnom kellene....

Előzmény: haspoki (33)
haspoki Creative Commons License 2004.01.27 0 0 33
Szia ecccsi!

A Ferenc krt-.on van egy gyógyszertár, ott 7O5 Ft a két darabos medilab, lehet, hogy már felment az ára, én még tavaly vettem, októberben, azóta nem :-))) De sokszor vettem ott, és mindig volt. Az aluljáróból a múzeum felé jössz fel, ott van egy szoli, mellette van a patika.

Shiro Creative Commons License 2004.01.26 0 0 32
Sziasztok!

Itt a Csatárka úton van egy teljesen magán laboratórium, ahol mindenféle vizsgálatot megcsinálnak pénzért. A cím: II. kerület Csatárka u. 51. T: 438-3738 a rendelő telefonszáma, de ha onnan nem is tudják kapcsolni a labort, akkor biztosan meg tudják mondani, hogy milyen telefonszámon éred el őket.

Üdv.: S.

Előzmény: ecccsi (29)
ecsv Creative Commons License 2004.01.26 0 0 31
Sziasztok!

Eccsike, mire fól ez a nagy titkolózás? :)
Egyébként DRUKK! :)

Maminti Creative Commons License 2004.01.26 0 0 30
Én fagyasztott halfilét szoktam nekik néha venni, teljesen begerjedve űzik ilyenkor végig az előszobában. Csak leszoktam róla, mert a jobb falatokat, mindig a cipőinkben rejtették el...

Valóban brutális áruk van a terhesteszteknek, és a legolcsóbb pont akkora százalékos eredménnyel mutatja meg a tuti frankót, mint a legdrágább, csak nem olyan igényes kivitelben.

Hmm, nem semmi akaraterőpróbát művelsz te itt... :)

Előzmény: ecccsi (29)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.26 0 0 29
Maminti, neked mesélem, hogy karácsonyra a macsek kapott tölem halacskákat enni, de valószínüleg nem jól választottam (díszhalak), mert nem ette meg öket... azóta élnek-virulnak a halak, már vettünk akváriumot is... lassan állatkert lesz itt:o))
/egyelöre 1 macsek+6 hal/

azért ma elég nehéz volt megállni a tesztvásárlást, jártam rossmanban, dm-ben... a legjobb vásárlást elkerülö technikát alkalmaztam- nem volt nálam pénz:-))
leesett az állam, a clearblue 1999 ft-... hát nem semmi...

Előzmény: Maminti (28)
Maminti Creative Commons License 2004.01.26 0 0 28
Hajrá, hajrá! :))
Előzmény: ecccsi (26)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.26 0 0 27
mindenkinek üzenem, aki más fórumokról ismer, hogy azért nyitottam új topicot, mert a régieken egy azaz egy szót sem akarok látni erröl a témáról.
köszönöm a hozzászólásokat és a drukkot, de csak és kizárólag ezen a fórumon!
azt hiszem ez nem nagy kérés:-)
ecccsi Creative Commons License 2004.01.26 0 0 26
Maminti:-))))

sikerült megállnom ma a tesztvásárlást! és egész héten minden nap délutánra van programom munka után...:-)

Előzmény: Maminti (25)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!