Keresés

Részletes keresés

kicsiszonja Creative Commons License 2003.07.25 0 0 191
Clogsboy!

Rád mindig számíthat az ember:-)))
Hétvégén irány a Westend, hátha bejön (mint ahogy a Deichmann is).:-)

szonja

Előzmény: clogsboy (190)
clogsboy Creative Commons License 2003.07.25 0 0 190
Hali!

Ajánlom mindenki (főleg Kicsiszonja) figyelmébe a Westendben a VAGABOND üzletben található fatalpú papucsokat és szandálokat, szerintem észbontóan szépek és a kopogásuk is nagyon szexi!

Van sötét- és világosbarna, fekete telitalpú papucs, fa talp, bőr felsőrész szegecsekkel. Barna és fehér szandál. Azt hiszem 9000,- Ft körül vannak, de megéri! Nagyon szépek és jó minőségűek. Máshol még nem láttam ezeket.

Sajna a Dr. Batz-ból én sem találtam egyenlőre barnát.

Egy kirakatban Érden menet közben láttam valamit, de csak jövő héten tudok beszámolni, akkor nézem meg pontosan. Remélem tényleg az, amire gondolok. Fatalpú, tűsarkú papucs. Ti szeretitek az ilyen fazont? Nekem nagyon bejön!

Csatlakozva az előttem szólóhoz, én is szívesen fotóznék klumpákat, vagy nagyon örülnék, ha mailban küldenétek fotót. Nekem is elég nagy gyűjteményem van, netről, barátnőktől, saját klumpákról. Úgyhogy CD-re írva cserélnék is!

Sziasztok: Clogsboy

kicsiszonja Creative Commons License 2003.07.23 0 0 189
Helló!

Itt vagyok én is, és döbbenten olvastam:
"Kinomban vettem egy birkenstock szerűséget, amin csak egy csatt volt, ezért kicsit 1 exercise-ra emlékeztetett, de aztán később annyira rondának találtam, hogy kidobtam."...ezt nem kellett volna...talán mégsem volt olyan ronda. Meg kellett volna kérdezned más véleményét is....

Ami engem illet, én gyakran járkálok exercise-ban, még a dolgozóban is hordom időnként.
A legnagyobb bajom, hogy sajnos a kopóréteg nagyon hamar tönkrement. Megcsinálták ugyan, de hogy??!!!!....azóta nem kopog olyan szépen, nehezebb is, és kicsit fáj emiatt a szívem.
Biandora, nem vettem kéket, a fentiek miatt.

A barna Batz-klumpát megnézem a Váci-úti üzletben. Majd tudósítok:-))))

Előzmény: Törölt nick (187)
szepkr Creative Commons License 2003.07.23 0 0 188
Szivesen fotóznék klumpás lábakat zokniban , harisnyában, mezitláb
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.21 0 0 187
hello mindenkinek
itt a szezon, ne csináljátok már! megnéztem az auchanban az akciós drbatz-okat-elég gáz. A drapp még kinéz valahogy, de a fehér meg kék is kifejezetten ronda és vacaknak is látszik, egyáltalán nem hasonlit a cipőboltokban kapható Batz okra. Apropó, abból a sötétbarna Batz féléből látott valaki nagyot is? Kinomban vettem egy birkenstock szerűséget, amin csak egy csatt volt, ezért kicsit 1 exercise-ra emlékeztetett, de aztán később annyira rondának találtam, hogy kidobtam. a krokodilban felpróbáltam egy számmal kisebb schweden clog ot, abban a hiszemben, hogy a múltkor túl nagyot vettem. Az meg nyilvánvalóan kicsi volt. Szerintem az egy elég elcseszett széria, de nem adom fel, hogy minőségi árút találjak.

szonja, vettél kék antilop exercise-t?

b)a

szepkr Creative Commons License 2003.07.18 0 0 186
Irhatnátok a klumpa@primlista.hu-ra is elég gyér a forgalom
cloggersl Creative Commons License 2003.07.16 0 0 185
Hello Mindenki!

Mindenki nyaral és holvannak az élmények? és történetek?

Nme látott senki semmi érdekeset?

Előzmény: kicsiszonja (184)
kicsiszonja Creative Commons License 2003.06.30 0 0 184
"egyébként némi ügyességet kiván, és nem túl csúszós harisnyát, de lehet"

na, bummm. még egy dolog amiben ügyetlen vagyok:-)
sebaj, mára már megvígasztaltam magam. egy jó kis parafa talpúval.

igaz, ezt is harisnya nélkül viselem:-)

Előzmény: Törölt nick (183)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.30 0 0 183
ha van egyáltalán összefüggés a "sexy" és a "lehet benne járni" között, akkor az inkább forditott arányosság.:)

egyébként némi ügyességet kiván, és nem túl csúszós harisnyát, de lehet

biandora

kicsiszonja Creative Commons License 2003.06.29 0 0 182
gáz?...vagy szexy?:-)
ezt döntsétek el Ti, férfiak.

én arra lennék kíváncsi - harisnya+fapapucs -vajon, hogyan lépked így a hölgyike?

részemről, harisnya nélkül.....

zimurgy Creative Commons License 2003.06.27 0 0 181
gáz...
Előzmény: Törölt nick (180)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.27 0 0 180
hülyeség. semmi gáz ezzel, sőt nagyon is sexy.
(nem a titokzokni!!)

b)

Előzmény: Törölt nick (179)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.26 0 0 179
Harisnya a fapapucshoz???
Atyaúristen! ez a gáznál gázabb...
Jó hogy nem mindjárt titokzokni...
Előzmény: Törölt nick (177)
kicsiszonja Creative Commons License 2003.06.25 0 0 178
Szia Biandora!

Bővítetted a klumpa-állományodat? Vettél a krokodilosból? vagy csak megnézted?
Nagyon kíváncsi vagyok:-)

Berkemannosból ugyan nem a peggyt próbáltam, de az is szép volt. egyáltalán nem "nagymamás". csak drága.
A Deichmannban viszont láttam halványkék színű exercise-t. Fontolgatom a vásárlást.

szonja

Előzmény: Törölt nick (177)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.24 0 0 177
tapasztalatból mondom, hogy ebből a krokodilosból elég egy számmal kisebb

a berkemannt sehol nem láttam, de a szép honlap ellenére a klumpákat leszámitva elég ortopéd a kollekció, főleg az utcaiak nagymamásak. nekem berkemannból a Peggy tetszik még

ilyen a peggy:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

biandora

kicsiszonja Creative Commons License 2003.06.20 0 0 176
Akit érdekel, a Krokodilban a Keletinél, svéd tip. klumpa 45-ös méretig, fekete, matt.
Ára: 4490-, nekem tetszik.:-)
Nőiben sajnos semmi...
kicsiszonja Creative Commons License 2003.06.19 0 0 175
Helló!

Hiába nyár, hiába papucsmánia, klumpaügyben nincs sok jó hírem. Nagyon szeretnék egy barna klumpát magamnak, még ezen a nyáron, de hiába minden igyekezetem, nincs sehol a méretemben.

Klumpapa, láttam viszont a Berkemann féle papucsokat, amiket említettél előző hozzászólásodban. Tényleg nagyon szépek, volt egy fehér, nagyon tetszett. Már-már vásárolni akartam, de szerencsére időben megkérdeztem az árát - 13 ezer fölött - ez aztán lehűtött.
Inkább irány a deichmann, ott 3-at kapok ennyi pénzért, és nem rossz minőségben.

szonja

clogsboy Creative Commons License 2003.06.11 0 0 174
Sziasztok!

Bocsi, nincs netem! A cégnél meg mindíg vannak körülöttem úgyhogy egyre ritkábban írogatok :-(

Örülök, hogy bővül a "tábor" :-)

Nos, kedves Kicsiszonja, a párom szeret fatalpúban járni, de főleg az exercise-t részesíti előnyben.

puszi mindenkinek: Clogsboy

klumpapa Creative Commons License 2003.06.10 0 0 173
Szia cloggersl és a többiek!
Zárt klumpát, vagy klumpacipőt, tekintve, hogy magyar neve nem is nagyon van, elsősorban Hollandiában vehetsz!
Én az első párat '89 körül vettem, egy illatszerboltban kallódott már egy ideje, (szerintem a vásárlók azt hitték, hogy kiállítási tárgy) aztán én lecsaptam rá. Ilyesmit magyar üzletben azóta sem láttam. (a modell a kb 52 vagy 54. levélben látható két lila ruhás flamand szépség lábacskáin - persze farmerrel kicsit fiúsabb benyomást kelt).
A másikat egy holland kisváros cipődiszkontjában találtam. A cipőboltok ott is a divatcuccokból élnek, ott sem lehet egyébként klumpát kapni.
Amit mindenkinek ajánlok: fel kell keresni egy holland fapapucskészítőt (népi iparművészt - klompenmaker-t), ott van mindenféle, és direkt a túristákra szakosodtak. A totálfa mellett van minden színben, méretben fazonban - lélegzetelállító zarándokhelyek ezek a facipőkészítő műhelynek álcázott klumpa szakboltok!
Ott aztán be lehet vásárolni!
Üdv:
klumpapa
Előzmény: cloggersl (172)
cloggersl Creative Commons License 2003.06.09 0 0 172
Hello!

Hol vettél klumpacipőt (Close Back)klumpát?

Mert én is szeretnék egy ilyet, nekem egyébként 4 db klumpám van, két fekete svéd tipusú egy fehér svéd tipusú, és egy fehér Scholls.

hello

Előzmény: klumpapa (171)
klumpapa Creative Commons License 2003.06.07 0 0 171
Sziasztok!

Kedves klumpában klaffogó, fapapucsban csattogó ismeretlen ismerősök!
Örülök, hogy Rátok találtam, már aggódtam, hogy csak nekem van ilyen lökött mániám, mint a klumpagyűjtés!
Magamról néhány szót:
Pesten lakok a családommal (asszony, gyerek), 30x éves vagyok.
Klumpáim száma: 7 pár (ebből 2 pár klumpacipő -back closed clog).
Engedjétek meg, hogy a dolgok közepébe vágva a lényegre térjek:
web ajánlatom:
www.berkemann.hu
Itt aztán van minden, (kivéve a back closed)
A Berkemann nagy és kisker: 1096 Bp. Haller u. 2.
Gerontex Gyógyászati Segédeszköz Keresk. Kft. tel: 476 1010 Üzlet u.ott tel:476 10 04.
Még nem volt időm elmenni, de egy szórólap ezt a helyet jelöli meg budapesti központnak. Próbáljátok meg!

A mai Auchan reklámújság Dr. Batz klumpákat hírdet 36-46, többféle színben, sima és lyukacsost egyaránt. Akció!2490 Ft/pár jún 19-ig.
Gondolom sokakat érdekel!
(éppen ma délután láttam bevásárlás közben egy nőn teljesen újszerű állapotban egy szép fehér példányt!) - Ez a mai 2 élmény adta meg a kezdőlökést a fórumhoz való csatlakozáshoz!

Apropó!
valamdelyik korábbi leveletekben említitek a Humanicban kapható klumpákat. - Amelyikben én voltam, ott egy darab klumpa sem volt!
Egyébként a korábban a Humanicban forgalmazott klumpák szerintem svédek, legalább is azok a feketék amiket én vettem. Persze a fehér lyukacsos fazonok vöröskeresztel a sarokcimkén már valóban nem svédek.

Mivel elég késő van, most legyen elég ennyi!
Ebben a hőségben mindenkinek jó fatalpon járást kívánok!
Üdv:klumpapa

kicsiszonja Creative Commons License 2003.06.02 0 0 170
Helló!

"Leginkább akkor hordok klumpát amikor egyedül vagyok. A páromnak nem tetszik férfilábon"

pedig jó az! csak ügyelni kell a részletekre:-))
én is mezitláb szeretem hordani, zoknival nem.
és a párod? Ő szeret klumpában járkálni?
szonja

Előzmény: clogsboy (169)
clogsboy Creative Commons License 2003.06.02 0 0 169
Sziasztok!

Mostanában sajnos csak ilyen ritkásan tudok jönni.

Kedves Kicsiszonja!

Leginkább akkor hordok klumpát amikor egyedül vagyok. A páromnak nem tetszik férfilábon, bár mostanában azt mondta, hogy elviselné. Utcán és munkahelyen nem szoktam hordani.

Sajnos tényleg elég lepusztultan tudnak kinézni néha az emberek, hiába van rajtuk klumpa. :-)
Szerintem főleg azért, mert 96-körül egyre nagyobb divat volt, elárasztotta a piacokat és egyre olcsóbb lett. Akiknek pénze volt azok a legújabb divat után mentek (vastagtalp, mostanában hegyesorr, stb.) 1500-3000 Ft-ért már inkább a "csóróbbak" vették és mivel nagyon időtállóak a fatalpú vastag bőrös szandálok, papucsok, 6-7 év elteltével még mindíg látni egyet-egyet.

Szerintem, ha akár a régi modelleket kitennék a plázákban 10-15 ezerért tuti elterjednének újra.
Nagyon sok fiatal lány csak az ár után, meg a divat után megy.

Vastag zoknival tényleg elég "gáz". Én mezitláb szoktam hordani. Imádom a fa és a bőr érintését.

Clogsboy

kicsiszonja Creative Commons License 2003.05.29 0 0 168
Clogsboy!

Lehetnek kérdéseim?
Hol viselsz klumpát? Otthon, munkahelyen, utcán?Mit szól hozzá a környezeted, párod. Ő is szereti?
...és a szomszédok???:-)

Tegnap láttam egy pasit klumpában, fehér Scholl, lelógott róla a lába. Zokni is volt rajta, műszálas, fehér, vastag téli, (de minek?) tele szürke bolyhokkal. Illuzióromboló volt.:-(
Ugye Ti így nem?:-)

szonja

Előzmény: clogsboy (166)
kicsiszonja Creative Commons License 2003.05.29 0 0 167
Köszi a gyors választ!
Ma délután merült fel bennem ez a kérdés, ugyanis exercise-ban akartam elindulni, de mivel nagyon viharszagot éreztem nem mertem mégsem. Nem szeretném, ha idő előtt tönkremenne a féltett papucskám:-)
Természetesen nem tárolom vízben:-)de kíváncsi voltam van e tapasztalata valakinek a "vízállóságáról".

szonja

Előzmény: clogsboy (166)
clogsboy Creative Commons License 2003.05.29 0 0 166
Hali!

Bocsi, pár napig nem tudtam jönni.

Nos, kedves Kicsiszonja a fapapucs, mint minden más rendes fa elkorhad, ha megázik. Főképpen, mivel általában kezeletlen fából vannak és nincsenek lelakkozva. A pácolt fatalpúak ilyen szempontból valószínűleg jobban bírják a gyűrődést. Azért szerintem nem kell aggódj egy-két eső még nem teszi tönkre, de ne egy vödör vízben tárold mikor nem használod! :-))

Puszi: Clogsboy

kicsiszonja Creative Commons License 2003.05.29 0 0 165
Kérdés - mi történik a fapapuccsal, ha megázik? árt neki az eső?
Tudja valaki?
szonja

Törölt nick Creative Commons License 2003.05.28 0 0 164
aha..és ezeket a nőciket ki ismeri?

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

kicsiszonja Creative Commons License 2003.05.28 0 0 163
Ezek a fotók szépek. de amit előzőleg beraktál, pontosabban ez pl.
http://kep.tar.hu/biandora/images/pic1753699.jpg
egyáltalán nem tetszett. Ráadásul fekete harisnya!!!
Én tegnap is fapapucsban:-))))asszem ma is.

szonja

Előzmény: Törölt nick (161)
kicsiszonja Creative Commons License 2003.05.27 0 0 162
Róla lenne szó? http://www.simplysarah2000.co.uk/
Előzmény: Törölt nick (161)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!