Keresés

Részletes keresés

ed30 Creative Commons License 2010.04.16 0 0 6127
sziasztok sorstársak!;)

http://www.letsmix.com/mix/36564/i_like_it/

itt tudtok rám szavazni, ha nyomtok egy play-t ! 2-3 email címet elfogad...

további szép napot nektek!:)
tavasz21 Creative Commons License 2010.04.16 0 0 6126

az árakat nem tudom, csak azt, hogy délelőtt, másik nap délután van bent az ember. Gyógytorna, tangentor, iszappakolás,stb.

 

Előzmény: zgLO (6125)
zgLO Creative Commons License 2010.04.15 0 0 6125
Sziasztok Sorstársak!

Az a kérdésem lenne, hogy valójában mi is ez a nappali kórház? Mit csinálnak ott velem, milyen hosszu egy nap és menniybe kerülnek a kezelések?

Válaszotok előre is köszi,
zgLO
tavasz21 Creative Commons License 2010.04.15 0 0 6124

nincsmit

én meg nappali kórházra várok a Széchenyibe. Már 6 hete. Nem tudtam, hogy ide is ennyit kell várni. Marhára unom már.

 

Előzmény: Törölt nick (6122)
fidelissima Creative Commons License 2010.04.15 0 0 6123

A Cergem jó, csak örökké vagyis igen kitartóan kell járni. Az első 1o-ig azt hiszed, hogy még rosszabb lettél, de mindenki azt mondja, hogy ez igy normális. Utána kezd javulni. Sokan már évek óta járnak, igy több száz alkalomnál tartanak. Vagy persze meg lehet venni az ágyat, egy vagyonért, de rengetegen használhatják, pl. az egész rokonság. Nekem a vérnyomásomon meg a cukromon már javitott valamelyest.

A gerincem még várat magára, de még csak 3o-nál tartok, ami itt még semmi.

Törölt nick Creative Commons License 2010.04.15 0 0 6122
Kösz a tanácsot, majd ma este megpróbálom.
Előzmény: tavasz21 (6121)
tavasz21 Creative Commons License 2010.04.14 0 0 6121
igyál citromfű teát, az feszültségoldó, este el is alszol tőle, én azt iszok, ha nem tudok aludni.
Előzmény: Törölt nick (6117)
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.14 0 0 6120

Hát igen. Gondoltam várok  még hétfőig és utána megengedek egy  udvarias telefont.

Előzmény: bela2200 (6118)
real_geri Creative Commons License 2010.04.13 0 0 6119
nekem az egyszer fent, egyszer lent hullámzás egyre inkább lentbe csap át, szóval eltrappolok a reumára csütörtökön :(
Előzmény: bela2200 (6118)
bela2200 Creative Commons License 2010.04.13 0 0 6118

Ha ennyire idegesít (amit megértek), nyugodtan megereszthetsz egy udvarias kérdést telefonon a nővéreknek. Hogy mire számíthatsz, van-e valam nem várt csúszás.

Rám sem haragudtak meg hasonló helyzetben (és ezért vagy másért pár napon belül sorrakerültem).

Törölt nick Creative Commons License 2010.04.13 0 0 6117
Igazad van és próbálok nyugodt maradni. Borzasztó feszültség van bennem és tulajdonképpen félek is. Félek a műtéttől és ugyanakkor szeretnék már  túl lenni rajta. Utánaremélem hamar felépülök és nem esik ki a nyár az életemből, mert az is rosszul esne. Nehéz eset vagyok.
tavasz21 Creative Commons License 2010.04.11 0 0 6116

nem tudok mit mondani Neked, rossz a várakozás, de próbálj nyugodtan várni.

Elég baj ez, hogy így tönkre van vágva az egészségügy, hogy ennyit kell várni.

Előzmény: Törölt nick (6108)
tavasz21 Creative Commons License 2010.04.11 0 0 6115
ha tudott sétálni, az jó, van amikor elmúlik a baj. Nekem nem múlt el, műteni kellett.
Előzmény: cimbóka (6113)
tavasz21 Creative Commons License 2010.04.11 0 0 6114

nem írtad melyik városban laksz

a neten keress gerincsérvben járatos orvost, olvasd vissza ezt a fórumot, itt is szerepel sok név

vannak magánrendelők amikben sürgősen ellátják a beteget és nem kell erre, arra várni

Előzmény: cimbóka (6109)
cimbóka Creative Commons License 2010.04.10 0 0 6113
Köszönöm.:)

3 nap fekvés után úgy tűnik, hogy valamicskét javult a dolog. Kedden megyünk MR-re, azután már többet lehet majd tudni.
Közben a háziorvos Contramal fájdalomcsillapítót írt fel neki, úgyhogy valószínűleg az is segített. Ma már néhányszor felkelt és sétálni is tudott néhány percig.:)
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (6110)
lamanai Creative Commons License 2010.04.10 0 0 6112

Tud valaki jó, lelkiismeretes, gerincre, gerincsérvre szakosodott gyógytornászt Budapesten (lehetőség szerint XI, XII. kerület, vagy házhoz jövős)?

 

Köszi

 

l

Szokecigany Creative Commons License 2010.04.10 0 0 6111
Sziasztok. Mult hét szombat hajnalban leestem egy két méteres lépcsőről. Nem emlékszem pontosan,hogy történt ugyanis a fejem is megütöttem,de ennek nincs jelentősége. Mikor észhez tértem és fel akartam állni éreztem,hogy nagy baj van. Valahogy sikerült elmennem a telefonomért és hivtamo a mentőt. A lényeg,hogy 12-es hátcsigolyám összeroppant.. Voltam ct-n stb, orvosok szerint négy hét fekvés,utána rehab... A kérdésem, mennyi idő után jövök helyre? Mindenki mást mondd,a törés nem szilánkos és mozog az összes végtagom,de forduláskor nagyon erős fájdalmaim vannak.. Nem kellett volna fűzőt kapnom? Ezt állítólag három hét mulva ct után írják ki,ha minden rendben. Viszont én úgy tudom két hét mire elkészül a fűző.... addig fekvés?? Hosszú távon van esélyem a teljes gyógyulásra?
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2010.04.09 0 0 6110
Masszázzsal általában lehet fájdalmat csillapítani, de magát a sérves részt feltétlenül ki kell hagyni. Jó kérdés, hogy így mi lesz az eredmény, ha a sérv nyomja az ideget. Talán nem reménytelen. Keressetek egy gyógymasszőrt, akinek OKJ-s végzettsége van (nem gyorstalpalós svédmasszőrt, az csak egészséges emberhez nyúljon). Ha jön hétfőn az ideggyógyász, meg is lehet kérdezni, hogy hol szabad masszírozni. A beutalót meg harcosan sürgessétek, mert az orvoslásban is elfogadott dolog, hogy a fájdalmat csillapítani kell, és nem rálegyinteni, hogy éljen vele együtt a beteg.
Előzmény: cimbóka (6109)
cimbóka Creative Commons License 2010.04.09 0 0 6109
SOS segítség kellene

A férjem tegnap éjszaka rettentes fájdalomra ébred, ami a csípőjét, és a jobb lábát érintette. Járni, feküdni, ülni sem tud azóta fájdalom nélkül. Mára még rosszabbodott a helyzet:((( Nagyon aggódom érte!
Itt csak a háziorvos volt elérhető tegnap, aki a tünetekből megállapította, hogy gerincsérve van. Persze a hely, foka nem mert még hiszen nem volt sem szakorvosnál, sem CT-n. Felírt neki Brexint, meg Myderysont.
Ez a fájdalom kibírhatatlan. Nem lehet arra várni, hogy majd hétfőn kijön az ideggyógyász aki egy héten egyszer rendel kis városunkban, majd ad egy beutalót CT-re, majd egy hónap múlva megnézik ....stb.

Mi a leggyorsabb segítség? Egyáltalán van segítség? Hova menjünk? Mit csináljunk?
Persze nem csak innen várom a tanácsokat, de itt olyan sokan vagytok sok-sok tapasztalattal, hogy hátha.........Segítsetek, ha tudtok légyszíves!

Köszönöm.
Törölt nick Creative Commons License 2010.04.09 0 0 6108

Sziasztok!

Már ma  április 9-e van és még mindig nyaki gerincműtétre várok az OITI-be. Várom, hogy telefonáljanak, hogy mikor mehetek be. Várom, hogy menjek, de ugyanakkor rettentő ideges vagyok. A nappal még elmegy, de mivel egyre rosszabbul alszom hát az éjszakáimat senkinek nem kívánom. Összepakoltam, csak a táskámat kell fogni és már mehetek is. Szörnyű ez az állapot és ez mind a várólista miatt van. Legalább azt tudnám, hogy áprilisnak melyik szakasza. Amikor a dokival beszéltem egy kérdés nem jutott az eszembe. Még az sem, hogy áprilisban mikor és meddig leszek kórházban. Gondoltam, hogy betelefonálok, de illik ezt? Nem sűrgetni akarom őket és nem is magamraharagítani. Hát?

boszori Creative Commons License 2010.04.07 0 0 6107

Bocsánat mindenkitől, vissszaolvastam egy kicsit régebbre is, találtam bőven infót. Mindenesetre a telefont eddig nem vették fel.

boszori Creative Commons License 2010.04.06 0 0 6106

 Szia! Szeretném megkérdezni, hogy műtöttek-e, kiszakadt sérved volt (vagy van). Érdekelne, hogy konkrétan mit csinál, (injekció, kimozgatás, fáj vagy nem fáj). Szóval egy kicsit részletesebben szeretném valakitől hallani.

 Én is nyüglődök megint, (szintén lumbális szakaszon, de most mintha a csípőm is bemondta volna az unalmast) hol jobban, hol kevésbé fáj, pedig azt hitttem elég ha rendszeresen járok úszni. (tudom, többet kellene tornáznom)

Előzmény: Törölt nick (6104)
sziporka66 Creative Commons License 2010.04.05 0 0 6105

Mindenkinek Fájdalommentes  Húsvéti Ünnepeket!:-))

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.04.02 0 0 6104
Évek óta szenvedtem ágyéki (lumbális) gerincsérv miatt. Sokféle ilyen olyan kezelést, masszázst kaptam. Végül kikötöttem a vietnámi származású KIEM professzornál. Az első kezelésre 20 perc alatt rendbe rakott, utána havonta egyszer három hónapon keresztül, majd félévenként jártam, járok oda. Hála istennek panaszmentes vagyok. Egy kezelés 10 ezer magyar forint.
tavasz21 Creative Commons License 2010.03.30 0 0 6102

én tegnap meg ma termálvízben voltam sokat és szerencsére jól érzem magam tőle.

3 hónappal műtét után lehet csak!

Előzmény: real_geri (6101)
real_geri Creative Commons License 2010.03.29 0 0 6101
Ez a ceragem is ketős érzés. én mondjuk rossz időszakomban próbáltam, és nem is lett jobb tőle. nagyon törte a derekam.
de mostanság lehet, jó lenne.

ezekkel minddel az a baj, hogy állapota válogatja.

A graviágy is néha sokat segít, néha ront., a meleg fürdő is néha ronthat, de állítólag jó.
Előzmény: Törölt nick (6100)
sziporka66 Creative Commons License 2010.03.24 0 0 6097
Bioptron lámpát, nem próbáltam!

Sensolite módszert nem próbáltam!

Így saját véleményt nem mondhatok, csak amit mások mondtak, ezért írtam, hogy: Majd meglátom!:-)))

Én feldobtam ezt a kezelést, aztán majd mindenki eldönti...................:-)))

Minden egyes kezelésre igaz, az egyik embernek nagyon jó, amíg a másiknak nem ér semmit.

 

Jobbulást real geri, és persze mindenkinek!:-))

 

 

 

Előzmény: real_geri (6091)
PETYUS Creative Commons License 2010.03.24 0 0 6096
Ha a szabad ég alatt vagy de árnyékban, akkor is éppen polarizáltfény-terápiában részesülsz.
Előzmény: tavasz21 (6095)
tavasz21 Creative Commons License 2010.03.24 0 0 6095

szerintem is

én a napsugarat tartom jónak, mértékkel.

Előzmény: Törölt nick (6093)
PETYUS Creative Commons License 2010.03.23 0 0 6094
Nem olyan, hanem ugyanaz. Csak kismillió darab minden irányból.
Előzmény: real_geri (6091)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!