Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.11.08 0 0 133
Megbeszéljük per mail, vagy inkább itt, és akkor nemcsak ketten leszünk? :-))
Előzmény: Sutan (132)
Sutan Creative Commons License 2002.11.08 0 0 132
Már (szinte) csak az a kérdés, hogy mikor és hol?:-)))
Előzmény: Törölt nick (128)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.08 0 0 131
Valahol igazad van, persze, csakhogy ne felejtsük el, minden nőben ott valahol egy terézanyu.
És ne mondd, hogy a pasik nem érzik kihivásnak, ha mondjuk egy nő azon panaszkodik, hogy még sosem volt orgazmusa. Na jó, ez eltúlzott példa, mert ilyenen nem panaszkodunk egy pasinak, de mindenkiben benne van a "majd én megmutatom, hogy..."
Előzmény: Móni és Zsolti (130)


Móni és Zsolti Creative Commons License 2002.11.08 0 0 130
Miért? Ha valakinek emiatt lesz szimpatikus a pasi, megérdemli! :-)

Zsolti

Előzmény: Törölt nick (129)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.08 0 0 129
Ez azért elég durva.
És hatalmas önzésre vall.
Előzmény: Lesley (125)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.08 0 0 128
Na jó, akkor meghivhatsz egy feketére :-))))
Előzmény: Sutan (126)
Sutan Creative Commons License 2002.11.08 0 0 127
Van pár dolog, amit szívesen vennék, s kellemetes örömöket okozhatna.:-))
Előzmény: Törölt nick (120)
Sutan Creative Commons License 2002.11.08 0 0 126
:-))) Nekem 7 a(z egyik) szerencseszámom. :-))
Előzmény: Törölt nick (124)
Lesley Creative Commons License 2002.11.08 0 0 125
Most úgy érzem, most ide kívánkozik egy történetem:

Van egy jó kollégám, aki korára, nem túl férfias kinézete ellenére is nagyon népszerű volt a nőknél.
Egyszer egy külföldi utunk alatt a megivott repikonyakok hatására elmesélt a titkát:

Megismerkedés után kellő időben el kezdek panaszkodni a nőnek, hogy túl „erős” vagyok a feleségemnek, ezért vannak otthon problémáim.
Dejszen, gyorsan rájönnek, hogy nem mondtál igazat! – Vetettem közbe.
Igen, de akkor már késő! Mondta kaján vigyorral az állán. : - ))

Lesley

Előzmény: Törölt nick (124)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.07 0 0 124
Szia, te hány másodperc alatt találod meg a G-pontot?

:-)

Előzmény: Sutan (118)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.07 0 0 123
Köszi az ötletet, adaptálni fogom, feketére és feketére.
(értem, nem szőke, nem sör:-))
Előzmény: az utolsó kuructigris (122)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.07 0 0 121
Én nem gondolom, hogy tanitásra van szüksége:-)))
Pont ez tetszik:-))
Előzmény: xispix (119)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.07 0 0 120
Persze, hoyg az a jó:-))Nade hát mégsem próbálhatok végig mindenkit:-)))

Miért, mit szeretnél kapni a fejedre? :-))

Előzmény: Sutan (118)
xispix Creative Commons License 2002.11.07 0 0 119
Na a választ leírta Sutan. Gyorsabb volt. A lényeg hogy egymással jól összejöjetek és akkor meg is taníthatod. Szóval, vagy ha bátrabb vagy csináld előtte.
Fog neki tetszeni.

Ispi

Előzmény: Törölt nick (117)
Sutan Creative Commons License 2002.11.07 0 0 118
Ugye, egyértelműen az a jó, ha olyat találsz, aki némi tapasztalattal és természetesen minél nagyobb tudással bír.:-))
Azért akkor sem lehet túl nagy baj, ha egy olyan pasit fogsz ki, aki nem túl rutinos, viszont jóindulatú tanuló.:-)
Hogy első látásra honnan lehet tudni? Szerintem sehonnan. A külső nem árulkodó e téren (sem). Néha érhetik az embert egész nagy meglepetések, ha első látásra előre "beskatulyázza" a másik felet.:-))
Most mondjam azt, hogy nem kell próbálkozni, hisz itt vagyok én?:-O)))) Kapok ezért még a fejemre...:-))
Előzmény: Törölt nick (117)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.07 0 0 117
Maradjunk a "tudnak valamit"-nél. Mások olyan bénán kotorásznak, hogy az ember esze megáll.
Akkor olyat kell keresnem, aki tud valamit? :-)))
És ezt honnan fogom tudni első látásra?:-))Mindenkit csak nem próbálhatok ki:-)))
Előzmény: Sutan (115)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.11.07 0 0 116
Talán mert tapsztaltabbak, vagy szerencséjük van. :) Vagy a te adottságaid ilyen kedvezőek :-)
Előzmény: Törölt nick (114)
Sutan Creative Commons License 2002.11.07 0 0 115
Tán, mert tudnak vmit...:-))
Arról nem is beszélve, hogy netán Te is szerencsés adottságokkal bírsz.:-))
Előzmény: Törölt nick (114)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.06 0 0 114
Akkor miért van az, hogy bizonyos férfiak első alkalommal is tévedhetetlenül találnak rá?
Előzmény: Sutan (112)
h_g Creative Commons License 2002.11.06 0 0 113
Hát azért bőrrel bevonva jóval gusztusosabb! (Talán ezért nem szoktam nőket boncolni. :))

Előzmény: TWICE (108)
Sutan Creative Commons License 2002.11.06 0 0 112
Eléggé megoszlanak a vélemények szakmai körökben és a laikusok szerint is. De abban mindenki egyetért, hogy nem egy konkrét pontról van szó, mint pl. a csikló esetében, hanem egy területről, ami nem egyértelműen behatárolható, s a helyét csak közelítőleg lehet megadni.
Előzmény: mfalcon76hu (111)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.11.06 0 0 111
Gondolom különbözünk testileg is, ezért csak tapasztalati úton tudjuk meg, hogy hol is az a G. Hiába rajzolnák be, hogy ott van, ha egy kicsit odébb van, akkor azt mondjuk, hogy nincs is.
Előzmény: az utolsó kuructigris (110)
mfalcon76hu Creative Commons License 2002.11.06 0 0 109
Szemléletes :-)
Előzmény: TWICE (108)
TWICE Creative Commons License 2002.11.05 0 0 108
Itt láthatod metszeti képét:
Előzmény: h_g (97)
TWICE Creative Commons License 2002.11.05 0 0 107
h_g!

"a csikló és a g-folt tulajdonképpen ugyanaz a szerv"

Kukk ide:

Ahogy a képen is látszik,a csikló és a g-pont egyetlen,vaskos idegköteg,melynek egyik végét Grafenbergről nevezték el.

Üdv,
TWICE

Előzmény: h_g (97)
TWICE Creative Commons License 2002.11.05 0 0 106
Great Gatsby!

"Nincs köze az orgazmushoz.Azelőtt érkezett a lányból."

Persze,hogy azelőtt érkezett (már,ha ugyanarról a jelenségről írkálunk mindketten).
Ha megfigyeled,nálunk fiúknál is előbb van a spricc,aztán az érzet.Jó-jó csak pár tized másodperc,de akkor is! Kedvesem is először lő,utána élvez.Ez így természetes.

Üdv,
TWICE

Előzmény: Great Gatsby (98)
TWICE Creative Commons License 2002.11.05 0 0 105
Tiger!

A fél milibárt a normálishoz képesti túlnyomásként értettem.

Üdv,
TWICE

Előzmény: az utolsó kuructigris (94)
TWICE Creative Commons License 2002.11.05 0 0 104
h_g

Nem én nevezem annak,hanem a szakirodalom,amúgy ne nekem higyj,hanem az említett webhelyen nézz szét!

Előzmény: h_g (97)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.05 0 0 103
Akkor "sűrűbb" formában használtad, mint mondottam, nem tudom pontosan idézni.

Ne légy idealista. Vagy ha már az vagy, beszélgess néha nőgyógyászokkal.
Nem bántalak, félre ne érts. Nő lévén hallottam nőgyógyásztól hihetetlen történeteket, és hallottam nőktől eszméletlen badarságokat.
Nem tudom már, melyik topicban irtam példákat: vannak nők, akik 28 évesen még sosem maszturbáltak, vannak, kik bizonyos rejtett betegségből kifolyólag folyamatosan hüvelyfertőzésben szenvednek, s azt a váladékot tekintik normálisnak, s csak azon csodálkoznak (mig a nőgyógyász fel nem homályositja őket, hogy ez nem normális), hogy a pasijuk panaszkodik, mind, kivétel nélkül, hogy mit kapott tőle (azt már csak halkan teszem hozzá - életből vett példákat sorolván, hogy az illető elég korlátolt lévén, azóta sem helyileg kezeli magát, hanem "diétázik", nem véleményezem, csak emlitem), s vannak olyan nők, akik még sosem nézték meg a nemi szervüket, s nem tudják, hogy' néz ki...soroljam még??

Felnőttek vagyunk tán mind, s tán egy kivételes társaság intelligencia s nyiltság tekintetében, ezért ha valakinek nem inge, ne vegye magára.
Ha még sok nő maga sem tudja a saját testének müködését, hogyan várhatjuk el a Férfiaktól??

A higéniához annyit, hogy fogat ugye mosunk mindennap....viszont sok nő csak kivülről mossa meg a nemi szervét...
aposztrofálva ez olyan, mintha a fiúk nem húznák fel a bőrt, hanem csak kivülről pocsálnák le vizzel.

Az undorodás egyéni kérdés.

off
megjegyzés: ha valakit szeretek, sosem zavar semmilyen testváladéka, szaga, stb....
on

szóval igy valahogy...

Előzmény: nagypatkany (101)
nagypatkany Creative Commons License 2002.11.05 0 0 101
A "penetráns" jelzőt én mondtam, a "sűrűt" aligha.
Az meg, hogy ki mit tart penetránsnak, egyéni megítélés kérdése.
Nem akarok valamiféle számokkal bajnokoskodni itt, de több olyan nővel találkoztam, akiknek a szagát nem viseltem el - és ez nem tisztálkodás kérdése volt; szívem joga, hogy ezeket büdösnek, ad absurdum penetráns büdösnek tarsam.
Ahogy egy nemdohányzó egy dohányzótól akár hányingert is kaphat, érzi a bőrében, akármennyit is pucolkodik.

A fehér folyásról pedig annyit, hogy aligha fehérfolyás az, amiokor a szeretkezés közepette a folyadék pont úgy lövell ki, ahogy itt többen is részlezeték, s mégsem olyan a színe, szaga, sűrűsége, mint amit itt kívánatosnak tartanak.
hadd utaljak ismét az ondó szagára, amiről bármelyik rutinosabb versenyző elmondhatja, hogy paramétereit tekintve hihetetlen szórást képes mutatni, ebben a kategóriában az tetszett a legjobban, amikor esküdtek rá többen, miszerint az ananász zabálásától ananász-íze lesz. Meglehet, így van.

Szóval nem hinném, hogy a büdös fogalmát itt képesek lennénk definiálni - ahogy a WC-ben a saját produktumát sokkal inkább képesek elviselni az emberek, mint 10 perccel más után bemenni.

Hadd tételezzem fel az itt versenyzők többségéről, hogy elég pontosan tudják, mikor miért mitől undorodnak, s mikor kell azonnal az ügyeletet kihívni.

Előzmény: Törölt nick (100)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!