Keresés

Részletes keresés

TJucus Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5855

Sziasztok Lányok!

 

Éjjeli bagolyként még ideröppenek egy kicsikét!

 

Veramami, gondoltam, hogy a tigris még a farkasnál is bonyibb. De biztos, hogy nagyon szép lesz. Kitartás!!! A szemedre vigyázz azért.

 

Margitka! Nem is dicsekedtél a gobleinnel. Nem tudod a fonóba elhozni? Vagy kereten van? Kíváncsi lennék rá.

 

Ildikó, amint beszereztem a fonalakat, el fogom Neked küldeni a részedet. Elég nehéz a fémessel dolgozni, még jó, hogy csak pár öltés kell. Egyébként jól mutat. Majd írd meg emilben a címedet légyszives!

 

Ma este egyedül vagyok, úgyhogy egy picit nekiültem, haladtam is vele, de azért lassan megy. REmélem októberig azért elkészülök vele.

szikralány Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5854

Szia Ildikó!

 

Hogy válaszóljak a kérdésedre,most  Csontváritól az Olvasó lányt hímezem gobelin öltéssel.

Elég nagy kép 45x60 -as és még felénél sem tartok,de reméllem egyszer csak elkészül.

Szép kézimunkás napot és jó öltögetést.

Előzmény: szaboildiko (5853)
szaboildiko Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5853

Margitkám, köszönöm szépen, te min dolgozol mostanság?

Előzmény: szikralány (5850)
szaboildiko Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5852

Jucus, nem vettem fényes fonalat, mert a kislány azt mondta a boltban, hogy nem tudja beszerezni, látod is ugye, hogy a szem környéke és a fül körül -ahová a különleges fonal szükséges, nincsen meg. Azután meg tudod megbeszéltük, hogy felezünk, ha neked sikerül megvenned. Persze én nagyon örülnék neki, ha feleznénk, ugyanis tényleg egy-két szálnál nem kell több belőle. Úgyhogy nagyon örülnék neki, ha ebben is tudnál segíteni. :-))

Előzmény: TJucus (5847)
szikralány Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5851

Szia Veramami!

 

Nagy munkának fogtál te is,nagyon szép lesz.

Ugye mutizod  ha egy kícsitt haladsz vele.

Tartalmas szép napott vihar nélkül.

Előzmény: Veramami2 (5848)
szikralány Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5850

Szia Ildikó! Le a kalapokkal , nagyon szép lesz a farkasod.

Te aztán tényleg gyorsan dolgózol és szépen.Gratulálok.

Előzmény: szaboildiko (5846)
szikralány Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5849

Jucus ! Máris kész vagy a fonóban csak félig volt kész,nagyon szép lett gratulálok.

Előzmény: TJucus (5845)
Veramami2 Creative Commons License 2012.06.05 0 0 5848

Szia Jucus... Nem falt fel , dolgozzunk rajta...Figyusz, azt hittem hogy a tigriseimet felfalom... nem bonyolult... H u az anyát... csak a talpán három napja molyolok...

Kinagyitattam... így sem egyszerű... a jelek nem tiszták... nagyitó, forgatás szemüvegek...Vagy én vagyok béna... Én egyelőre a wolfnak neki sem állok...Így is mi van az asztalon? még jó hogy megtűrnek.../Ráadásul sikerült egy szivárványgyulladást is megint begyűjteni... már 3 éve nem tudok kikeveredni belőle/

 

 

Na pá.... ha a talp legalább kész mutatom...Jó

 

cacakát!!!

 

 

 

Aranyos a minta amin dolgozol..!

 

 

 

 

Ildikó! Te aztán vágod ezt a témát....!!!!!!!!Ügyes!

Előzmény: TJucus (5845)
TJucus Creative Commons License 2012.06.05 0 0 5847

Hűűű! Te már nagyon előrehaladtál. Nem még csak a bal füle van meg és a homloka egy része. De még talán csak 4x tudtam igazán nekiülni.

 

Fényes fonalat vettél már? Én már pár szemre használtam a feketét, a többit talán a jövő héten fogom megvenni. Felezünk akkor?

 

Közben egy gyűrűpárnát is készítek, lehet, hogy már írtam. Azt aug. elejére.

 

Egyébként nem is annyira vészes a feketére varrni. Hozzászokik az ember.

 

További jó munkát!

Előzmény: szaboildiko (5846)
szaboildiko Creative Commons License 2012.06.05 0 0 5846

Jucus! Ez nagyon aranyos, biztosan fog örülni a dokinéni ennek:-))

 

Hááát igen, elég nagy a pangás, éppen néztem, hogy máj.29-én voltunk utoljára. Nézd csak itt tartok a wolf-fal, még egy párezer öltés kell, hogy készen legyen. De nekem nagyon tecccik:-))))))))))

Már előkészitettem a Mucha nyarát, de nem merek belekezdeni, mert akkor otthagyom a farkast, azt meg nem szeretném, igy csak igyekezek készen lenni vele, hogy hozzáférhessek az újabb munkához.:-))

 

 

Előzmény: TJucus (5845)
TJucus Creative Commons License 2012.06.05 0 0 5845

Szerbusztok, felfalt benneteket a farkas és a tigris, hogy ilyen nagy a csend??

 

Azért megmutatom mivel ügyködtem az utóbbi időben. Ajándéknak készült, az unokahugom viszi az ő dokinénijének.

 

 

 

livia néni Creative Commons License 2012.05.29 0 0 5844

Köszönöm, megérkeztek a minták.

Előzmény: plmari (5843)
plmari Creative Commons License 2012.05.29 0 0 5843

Lívia néni! Ismét elküldtem, esetleg a Spam-ek nézzél szét! Ha mégsem, légyszives add meg az email-címedet. Talán nem jól néztem valamit!

Előzmény: livia néni (5842)
livia néni Creative Commons License 2012.05.28 0 0 5842

Kedves Plmari!

Sajnos eddig még nem érkeztek meg a minták. Igaz ma értem haza, de a postaládámban nem találom.

Előzmény: plmari (5837)
TJucus Creative Commons License 2012.05.28 0 0 5841

Sziasztok!

 

Veramami, erre csak azt tudom mondani, ATYAÚRISTEN.....

 

Gyönyörű nagy munka lesz. Már szemezek én is egy tigrissel, igaz, csak portré. A kisebbik unokámnak nagyon tetszik, majd meglátjuk.

 

Csak legyek túl a farkason. Már 1 darab füle készen van. :-))) Sajnos ez nem olyan, hogy viszem magammal és pl. ha anyukámnál vagyok akkor csinálom, nekem ehhez teljes magány kell, hogy oda tudjak figyelni.

 

Holnap dolgozik a Zuram, úgyhogy talán tudok egy kicsit haladni. Igaz, már főznöm kell, mert jön a nagyobb gyermek ebédelni.

 

Én szeretek elmolyolni a kicsikkel is, most is éppen befejeztem pár pici mintát, 2x3 cm-esek kb. Az a jó benne, hogy hamar van eredmény. Na ezt lehet anyunál is csinálni.

Előzmény: Veramami2 (5838)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.26 0 0 5840

Nem baj, legalább elleszel egy darabig, örülök, hogy örülsz. Én is várom majd a folyamatokat a munkádról. A Mucha és a farkas után valószinüleg én is el fogom készíteni. Úgyhogy már látom nem leszek válságban én sem.:-)) De ig a jó:-)) 

Előzmény: Veramami2 (5838)
t.ági74 Creative Commons License 2012.05.26 0 0 5839

Biztosan nagyon szép lesz! :)

Várom már a kis szösszeneteket a munkádról!

Előzmény: Veramami2 (5838)
Veramami2 Creative Commons License 2012.05.25 0 0 5838

Szépen látszik már mi lesz belőle....

Ez a B betű jó kis molyoló... Lehet hogy azért nem szeretem az aproságokat varrni mert hiába szép, eltökölök vele?Nagy munkákat nagyon szertem varrni, de idesség fog el mikor picurkát kell varrni.. A jó ég tudja miért, pedig hamar látszik a végeredmény...

 

Na most nem panaszkodhatom lehet hosszú hónapokat öltögetni mire kész lesz, ha ?kész lesz...

Őt varrom legalábis elkezdtem...Szerelmetes lettem bele...

 

Szép böködös  pihenős hétvégét kívánok! Sajnos annyira pici a varrásom, hogy nincs mit mutatnom rajta de majd jövök......

Előzmény: szaboildiko (5822)
plmari Creative Commons License 2012.05.24 0 0 5837

Lívia néni! email-ben elküldtem a hajót, mostart, Mária és Jézus képeket. tárgy: plmari

szaboildiko Creative Commons License 2012.05.22 0 0 5836

Jucus!

 

Semmmmi baj, nem sürgős, ismered a mintát, van még mit csinálnom rajta anélkül is. Menek áttotyogok a gmail-ra és elküldöm email-ban neked. Köszike:-))

Előzmény: TJucus (5835)
TJucus Creative Commons License 2012.05.22 0 0 5835

Ildikó! Valóban nagyon pici, küldd el emilben. Megnézni  csak holnap tudom, most itthon a Zuram és nem tudom kiteríteni a mintámat. Bocsi! :-)))

Előzmény: szaboildiko (5832)
t.ági74 Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5834

Nagyon ügyi vagy,szépek a munkáid!Gratula!

Előzmény: plmari (5830)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5833

Ááá nem tudom miért lett ilyen kicsi én nem kicsinyítettem le, ha nem látod szólj és elküldöm emailba jó?

Előzmény: szaboildiko (5832)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5832

Jucus!

 

Azt hiszem sikerült a paintban bejelölni, nézd csak ehhez kértem segítséget:

 

Előzmény: TJucus (5828)
szaboildiko Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5831

Igen látom, és örülök is neki nagyon! Csak gyere közénk és mutassad a szép munkáidat továbbra is. Ezenkivül meglátod itt mindenki nagyon segítőkész.:-))

Előzmény: plmari (5830)
plmari Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5830

 

 

 

Kedves Kézimunkázók! Szeretnék egy kicsit dicsekedni! Elkészült a Mária kép párja a Jézus szíve!!

Ildikó! Köszönöm szépen a segítséget, látod sikerült lekicsinyítenem!! Marcsi

 

 

 

 

szaboildiko Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5829

Jucus!  Igen megpróbálom paintba tenni és azzal kijelölni, bár még ott nem dolgoztam, de mindjárt áttotyogok és azután elküldöm email-ba jó?

Előzmény: TJucus (5824)
TJucus Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5828

Csak vigasztalásképpen, most halvány sárgára dolgozom fehérrel. Az sem piskóta!

t.ági74 Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5827

Köszi!  :))

Előzmény: TJucus (5824)
TJucus Creative Commons License 2012.05.21 0 0 5826

Azt meg persze nem is mondom már, hogy hihetetlen sebességgel dolgozol!!!

Előzmény: szaboildiko (5822)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!