Keresés

Részletes keresés

veraaaa Creative Commons License 2016.11.03 0 0 3707

Sziasztok! Keresek valakit, aki meghívót küldene számomra a http://www.sorozat-barat.club  oldalra. (Szeretnék sorozatokat nézni, de csak regisztráltaknak lehet. A szabad regelés lezárult, már csak meghívóval lehet regelni.) Help please! Help!

Camel73 Creative Commons License 2016.10.30 0 0 3706

Bízom benne,hogy valahol leadják majd.Csak az baj én több csatornájukat nem is fogok.  Digi tv nem adja a Spíilert,Izaura,Zenebutik,Humor tv-k et. Nekem a Super tv2 a TV2 és a Prime amit fogok. 

 

Irni lehetne nekik de,hogy lépnek-e az ügyben ki tudja. Én már írtam de lehet csak szófecsérlés.

Előzmény: v_peti (3705)
v_peti Creative Commons License 2016.10.29 0 0 3705

Ja nem, hét, hanem nyolc új csatorna!

A humor tévén fognak menni a vigjátékok, írni kellene nekik, hogy ismételjenek!

Előzmény: v_peti (3704)
v_peti Creative Commons License 2016.10.29 0 0 3704

Mivel elég sokat ismételnek, főleg úgy, hogy most már 7 új csatornájuk indul vagy indult az Isaura TV-től a Spílerig, ezért van remény rá, hogy meg fogják ismételni.

Előzmény: Camel73 (3703)
Camel73 Creative Commons License 2016.10.29 0 0 3703

Irtam nekik. Nem jártam sikerrel. :(  Az volt a válasz,hogy belső szabályzat miatt nem adhatják ki a sorozatot pedig írtam,hogy megvenném.

Előzmény: pobeda (3702)
pobeda Creative Commons License 2016.10.29 0 0 3702

Írj a tv-nak, hátha segítenek, a hirdetés meg erre nem jó út szerintem.

Előzmény: Camel73 (3700)
eroberter Creative Commons License 2016.10.29 0 0 3701

Hihi, én is keresek/nék egy TV2-s sorozatot, a "Rendőrsztori" címűt, de még a tiednél is kevesebb sikerrel...

Előzmény: Camel73 (3700)
Camel73 Creative Commons License 2016.10.28 0 0 3700

Sziasztok.

 

Nem tudom,hogy jó helyre írok-e. Keresnék egy sorozatot ami a tv 2 saját gyártású sorozata volt a 7-es Csatorna címmel 35 részes volt. VHS felvétel is érdekelne ha valakinek úgy lenne meg. Rég keresem 0 sikerrel. :(

 

 

Köszönöm a választ előre is.

Makkoscipo Creative Commons License 2016.10.24 0 0 3699

Sziasztok!

Egy film címét szeretném megtudni. A hetvenes években láttam egy talán olasz filmet egy tábornok lánya egy hippi zenészt visz haza (aki pacifista is), és az e körüli konfliktusokról szól a film. Az volt a csúcspont amikor a hippi a katonaságról énekelt egy dalt. Amiben azt énekli, hogy egy nagy folyam szeretne lenni, egy nagy bűzös szarfolyam ami elviszi az összes fegyvert és katonát... Ekkor ájult el a tábornok.

 

Szóval a címét szeretném tudni.

THX.

tpp1 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 3698

Létezik magyar szinkronnal, talán a TV2-ön láttam így utoljára.

Előzmény: eni96 (3697)
eni96 Creative Commons License 2016.10.23 0 0 3697

Sziasztok! Nekem csak egy kèrdèsem lenne :) Keresem màr règòta az Az ifjú Don Juan ( 1988-as ) c. filmet. Azt szeretnèm kèrdezni hogy valaki tudja-e hogy ez a film van magyar szinkronosan? :) megköszönnèm ha valaki tudna valami informàciòt adni a filmröl! :) 

 http://www.port.hu/az_ifju_don_juan_a_night_in_the_life_of_jimmy_reardon/pls/w/films.film_page?i_film_id=72771

eroberter Creative Commons License 2016.10.19 0 0 3696

Helló

 

A Rózsaszín párduc bosszúja megvan valakinek a Gálvölgyi-s szinkronnal?

 

Meg még az Extralarge-sorozatot keresném a VICO-szinkronnal, Mint a bulldog néven futott.

 

Olyan érdekes, anno minden viedótékában megvoltak, de mostanra azokat felszámolták, már csak DVD-ket lehet találni, és természetesen azokon mindenütt csakaz újab szinkronnal fellelhetőek...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

És persze keresem továbbra is a Comenius élete című cseh filmet is, ha lehetne, angol felirattal, ha már magyar szinkronnal sehol nem elérhető...

zthebig Creative Commons License 2016.09.23 0 0 3695

Sziasztok! Keresek egy filmet. Valamilyen kaszkadőrös film volt, vígjáték lehetett, pl. telefonálás közben többször is belecsapott a villám, pisztollyal belelőtt a lakatba ami visszapattant rájuk, meg ha jól emlékszem, a végén autóval ugratott át valami felett?? 2003. körül láttam a tévében. Ha valaki emlékszik rá köszi.

atari2 Creative Commons License 2016.08.27 0 0 3694

Üdvözlet mindenkinek!
A "Komplexusok" című régi olasz filmet keresem. Hajdanában a magyar mozikban is vetítették. Hol lehetne nyomára bukkanni? Előre is kösz a segítséget.

ludwig0006 Creative Commons License 2016.08.18 0 0 3693

Sziasztok,

 

ha valakinek kellene valamilyen moziplakát írjon az alábbi e-mail címre:

 

ludwig0006@gmail.com

BlackCatWithHat Creative Commons License 2016.08.06 0 0 3692

Sziasztok!

 

Keresek egy filmet aminek nem emlékszem a címére csak egyszer láttam de nagyon tetszett. Maga a film a 2000-es években készülhetett, arról szól hogy két fiatal lány már nem emlékszem miért de megöregednek. nagyon hirtelen. Van benne egy idegesítő srác aki szerelmes a lányokba, de a lányok undorodnak tőle. Az egyik lány szőke a másik meg barna hajú, mind a ketten csinosak. egy jelenet maradt meg: a csaj (már öreg néni) egy supermarket-ben vásárol, és közben véletlenül maga alá pisil. Az eladó megkérdezi, hogy mi az a szag, de a csaj ráfogja a parfümjére, és a pisit a nyakára meg az arcára keni mint parfümöt. Én ezt a filmet olyan 6-7 éve láttam. Remélem valaki felismeri, és segít nekem!

histván Creative Commons License 2016.08.02 0 0 3691

Keresem a Volt egyszer egy vadnyugat eredeti nyelven-feliratos változatát,kösz:-)

Topaa Creative Commons License 2016.08.01 0 0 3690

Sziasztok. Keresek egy filmet! A story lényege az volt, hogy 2 pali vadorzókra vadászott és egymásra is azt hitték, hogy vadorzó. És az egyik lelőtte a másik lábujját. Majd évekkel később a városba, volt valami party szerűség ott nagy balhét csináltak majd lecsukták őket. Aztán kiengedték őket és együtt kellet nagyon messzire sétálniuk és közbe filmezték őket a tudtuk nélkül. Ha valaki tudná a címét nagyon megköszönném

termosz Creative Commons License 2016.07.20 0 0 3689

Keresek egy filmet, valamikor a 80-as években jelent meg triller , nyomozós...Egy pszihopata gyilkost  keresnek aki egy moziterem,vagy szinházterem feletti titkos helyen bujkál és ott  talál rá a detektiv és végez vele a film végén ! Csapdát állitanak neki de mindég valahogyan megszökik titkos ajtókon ,réseken keresztül. A föszereplö (nyomozó ) haverját ( fekete ,szintén rendőr ) kinyirja a gyilkos az üres moziterem vagy szinházteremben. Azt hiszik hogy a detektiv a gyilkos mivel egy megbizhatatlan züllöt alak... Valami ilyesmi a történet.. 

qdz Creative Commons License 2016.07.12 0 0 3688

Igen, ez az (eredeti német címe "Der schweigende Stern"):

 

http://www.imdb.com/title/tt0053250/?ref_=nm_flmg_wr_32

 

Nekem megvan a film magyar felirattal, szívesen odaadom. Ha megadsz egy e-mailcímet, lelevelezzük.

 

Előzmény: la mancha (3686)
Csimpolya Creative Commons License 2016.07.11 0 0 3687

A leírtak alapján ez alighanem a Holtak bolygója c. 1960-ban bemutatott német film. A történet Stanislaw Lem: Asztronauták c. regényéből készült, de eléggé szabadon alkalmazta a cselekményt. A fekete massza azt példázta, hogy az anyag energiává alakulhat, illetve fordítva. Maga a történet a Vénuszon játszódik, ami az ötvenes években a fantasztikus írók kedvenc helyszíne volt, lévén, hogy akkor még szinte semmit nem tudtunk róla.

Előzmény: la mancha (3686)
la mancha Creative Commons License 2016.07.10 0 0 3686

Sziasztok!
Valamikor az ötvenes évek végén, vagy a hatvanas évek elején láttam egy nem magyar mozifilmet, aminek valami utazás a holdra, vagy holdba volt a címe. Legalább is így emlékszem, és  tényleg arról is szólt.
Nagyon riasztó volt, az emberek megrémültek mint egy horror filmen. Valójában ma ez is lenne a kategória, hogy sci-fi horror. A főszereplő a film vége felé, megy fel valami hengeres zikkurat féle épületre, és mögötte valami, szurok szerű,  fekete massza emelkedett, és már - már majdnem elérte a lábát. A főhős társa egy 30 cm magas lánctalpas  kis robot volt.
Ennyire emlékszem.
Köszönettel venném, ha valaki tudná, hogy mi volt ez, illetve, volna valami tippje, hogy miként lehet kideríteni, esetleg megszerezni.

Steven777 Creative Commons License 2016.07.03 0 0 3685

Sziasztok keresek egy filmet talán 90-es években készült. Röviden a sztori amire emlékszem: srácnak el akarja venni a bank a házát és filmesek átverik a bankárt, úgy tesznek,mintha ufók elrabolták volna. Melyik lehet ez a film? Előre is köszönöm

pobeda Creative Commons License 2016.06.20 0 0 3684
Előzmény: Rebeka72 (3682)
0101011 Creative Commons License 2016.06.20 0 0 3683

Ha magyar film, akkor róbáltad keresni a magyar gyártású filmek listáján?

https://hu.wikipedia.org/wiki/Magyar_filmek_list%C3%A1ja_(1945%E2%80%931989)

 

 

Nyilván kicsit belolvasva le lehet szűkíteni kezelhető mennyiségre.

Előzmény: Rebeka72 (3682)
Rebeka72 Creative Commons License 2016.06.15 0 0 3682

Sziasztok!

Keresek egy filmet ... 1981. augusztásában, egy budapesti templomban forgatták a mozifilm egyik jelenetét, amelyben a férfi szereplőt csendőrök(?)/katonák(?) hurcolják el a templomból, miközben a templomban zsoltárokat énekelnek. A statisztákon szegényes, régi öltözet volt. Sajnos nem emlékszem milyen időszakot jelenít meg a film, talán a II. világháború idején vagy valamivel utána játszódhatott a történet.

Előre is köszönöm a segítséget!

Kelegy Creative Commons License 2016.06.15 0 0 3681

Üdv.
2000-2005 körüli szerintem sci-fi filmről van szó, arra emlékszem hogy nagyon elvont, nehezen érthető (ha van mit megérteni) épp ezért akarom megint megnézni...
Talán valami párhuzamos világok, vagy történések vannak benne.
Amire tisztán emlékszem hogy a film végén egy hegyvidéki házban lövöldöznek, ahol van valami nagy giliszta vagy féreg, meg valahogy az ajtón kívül, látnak valami történéseket a múltból  vagy a párhuzamos világból.

Szerintem emlékezni fog rá valaki, bár nem volt olyan nagyon nagy film.
Köszönettel:Gyuri

H_G Creative Commons License 2016.06.15 0 0 3680
Előzmény: Cukorka (3679)
Cukorka Creative Commons License 2016.06.15 0 0 3679

Sziasztok,

 

Egy feltehetőleg amerikai film, amiben mesztelen nőkre lövöldöz egy mezőn egy krapek (egyszerre csak egyre), a főhős is belekerül ebbe a helyzetbe, aztán mintha valami esti szórakozóhelyen kellene dolgoznia ebből kifolyólag, végül aztán valahogy megmenekül, és elkapják a lövöldöző elmebeteg ürgét, és bosszút állnak rajta... Ha valaki emlékszik a címére, megköszönném! Üdv.

 

forestghost Creative Commons License 2016.06.06 0 0 3678

Szia! Ez az Angyalbőrben c. filmsorozatból egy részlet, ahol Klammer honvéd, azaz Juhász Illés töcskölget egy szemrevaló menyecskét.

Előzmény: Bal steffl (3660)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!