Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

baal Creative Commons License 2013.02.17 0 0 332

igen

van egy xado kereskedő pesten tőle rendelek, kicsit mindig olcsóbb, mint a honlapon:-)

telefonálok, és küldi.

 

Előzmény: strzoli (331)
strzoli Creative Commons License 2013.02.17 0 0 331
Előzmény: baal (330)
baal Creative Commons License 2013.02.16 0 0 330

a motorba az 1szeri kezelést tettem

meg xado olajat a cserénél, előtte meg a motortisztitót.

de, mint irtam az olaj kár volt, egy jó minőségű sima olaj jobb lett volna.

Előzmény: strzoli (329)
strzoli Creative Commons License 2013.02.16 0 0 329

Melyik adalékot használod ,úgy láttam van több fajta ,van amit 3 szor kell az olajba rakni stb..

Előzmény: baal (328)
baal Creative Commons License 2013.02.16 0 0 328

én próbáltam a xado olajat.

olajcserekor xado mosót tettem bele, utána xado olajjal töltöttük fel.

nem jött be

jobban jársz egy jó minőségű olajjal, és tegyél bele xado adalékot.

nálam nagyobb xado fan amugy nincs is, én már mindenféle adalékát kipróbáltam.

az automata váltómat rendbehozta, 370 ezer lett volna a javitás

a szervómat rendbehozta 50 ezer körül lett volna a javitása...

 

 

Előzmény: strzoli (325)
strzoli Creative Commons License 2013.02.16 0 0 327

Te mit használsz mert több féle van belőle ,és mik a tapasztalataid?

Láttam valami 3 tubusost és van 1 szeri kezelés.

Előzmény: ottofon (326)
ottofon Creative Commons License 2013.02.16 0 0 326

Benne van, de csak a már xado-val kezelt motorba elég. Első xado motorolaj feltöltés esetén kell bele adalék is, de elég az előírt mennyiség fele. Ezt mondták nekem, és én is így használom.

Előzmény: strzoli (325)
strzoli Creative Commons License 2013.02.16 0 0 325

Mit javasoltok és milyen olajat vegyek mert azt is olvastam hogy a xado olajokban benne van az adalék,igaz ez?

Előzmény: strzoli (324)
strzoli Creative Commons License 2013.02.16 0 0 324

Szeretném kipróbálni a xado adalékot elkezdte csipegetni az olajat a paripa.

Esetleg ezzel kapcsolatban megosztanátok velem tapasztalatokat?

Eddig Metabondot használtam,nem tudom mennyire férnek ezek össze.

 

 

Mézengúz69 Creative Commons License 2013.02.09 0 0 323

Valószínű a keveredés miatt, hogy jó sok cucc ráfolyjon és már akkor keveredik. De szerintem ha nincs tele a tartály és úgy megy bele, egy budapesti séta az utakon és habzik az üzemanyag a tankban olyan turmixot csinál:-)

Előzmény: rdani8807 (322)
rdani8807 Creative Commons License 2013.02.07 0 0 322

Üdv ! Vettem Xado adalékot üzemanyagrendszerhez, az a kérdésem lenne hogy ajánlatos tényleg kevés üzemagyagra tölteni a szert és aztán teletankolni vagy lehet 3/4 tankra is tölteni, ugyanaz marad a hatás?

Mézengúz69 Creative Commons License 2013.01.30 0 0 321

Lehet de kicsit érdekesnek találom. Ha így lenne akkor a spuri leold mindent ami fém és kerámia meg ami még útjába kerülhet. Viszont utánnanéztem a spuri cuccnak az is tartalmaz fémkeményítő valamilyen  nanométeres szilicium-szén vegyületet ami beépűl. szóval lehet, hogy ütik egymást. Vagy az egyik vagy a másik de ezek szerint együtt nem.

Előzmény: staker (320)
staker Creative Commons License 2013.01.29 0 0 320

Nem érzéki csalódás volt a tapasztalatom. Ugyanis mikor együtt dolgozott a két anyag 50 km/h-nál 5. sebességben kis gázzal is erőteljesen kezdett el húzni a gép, utána legalább 70-ig kellett kihúzatni, hogy egyáltalán fel lehessen kapcsolni. Érintkezni pedig a henger falán mindenképpen tudnak. Szóval az elmélet miszerint nem lehetnek egymásra hatással alapvetően téves. Csak az a kérdés milyen módon?

Előzmény: Mézengúz69 (319)
Mézengúz69 Creative Commons License 2013.01.29 0 0 319

Szerintem a napi használatban hozzászokik az ember. Amikor hirtelen javúl az szembeötlik de utánna sokáig nem történik semmi egyszerüen hozzászokunk a tartós állapothoz és unalmassá válik. Azt nem lehet elvárni, hogy minden nap meglepetést okoz és minden nap egy kicsivel jobban megy a verda. A spurinak meg a Xadonak szerintem semmi köze egymáshoz, hogy bántanák egymást. A Spuri égésjavító a Xadó fémkerámia naoszemcsés cucc ami a nyomás és hő hatására bedifundál /felszívódik/ a fém külső felületére.

Előzmény: staker (318)
staker Creative Commons License 2013.01.24 0 0 318

Sziasztok!

Most fogom kipróbálni a xadót. Ezelőtt a ristore-t tettem bele a gépbe, ami jónak is tűnt. Aztán kb. 3000 km megtétele utám elkezdtem a spurit használni . Az első pár száz km-ig mintha megtáltosodott volna aztán hirtelen elmúlt a hatás. Szerintem a spuri lepucolta a ristore-t. Hasonló megtörténhet a xadónál is? Van valakinek tapasztalata a xadó és a spuri egyidejű használatával?

Mukibá Creative Commons License 2013.01.14 0 0 316

Én ezt mondtam mindekinek .énis minden autómba mindenbe használom még a kapagépekben és a motorfürészbe is használom . A XADÓ OLAJROL   én másodszorra inkább magasabb minőséget választottam mert  a xadó vagy ásványi vagy csak fél szintetikus  és ezét az árért jobb minőségü szintetikus is kapható,az 5 literben meg csak 1 tubusnyi 9 ml adalák van .

Előzmény: baal (314)
Mukibá Creative Commons License 2013.01.14 0 0 315

Az autó lada samara 1.5-s karburátoros  a mágnes egyszerü hangszoróból lett kiszedve  átmérője pont befér a légszürő fém csövébe  .ha kiveszem ,mert egyszer ez történt a gyerek kiszedte mert szerinte minek  ,aztán rögtön rájött .hogy minek  nemvolt olyan gyors a dinamikája az autónak én jó szivvel ajánlom mindenkinek kipróbálni. Még a mercimbe is szeretnék beletenni de erősebb neodim mágnest  gondoltam minél közelebb a szivó torkokhoz.

Előzmény: amper_vadasz (313)
baal Creative Commons License 2013.01.13 0 0 314

én is kezeltem xadoval a motort, de most olajcserénél megvettem a xado olajat, mert alig volt drágább, mint amit amugy is vettem volna bele

a szervóolajat most fogom cseréltetni, abba is xado adalék megy

a diffibe is van adalék, az üzemanyagrendszer is kapott már.-)

amióta az automataváltómat rendbe tette a xado, én hivő lettem:-D

egy majd 400 ezres javitástól mentett meg.

 

 

 

Előzmény: Mukibá (312)
amper_vadasz Creative Commons License 2013.01.12 0 0 313

Üdvözlöm! Érdeklődni szeretnék a karburátoros gázos autóján a légáramba használt gyűrű mágnesről. Ferrit gyűrű mágnest használ? Milyen típusú az autó? Mekkora belső átmérőjű a légszűrőbe vezető friss levegő cső, és mekkora átmérőjű ( külső-belső illetve a vastagsága-hossza ) volt a használt mágnes?
Nagyon érdekes, amit írt, eddig csak a Messerschmidt repülőgépek víz-metanol befecskendezéséről hallottam, mint rövid idejű drasztikus teljesítményfokozóról

Előzmény: Mukibá (267)
Mukibá Creative Commons License 2012.12.03 0 0 312

Én is használok xadót,de nem igy, axadó 5 literes olajban csak egy tubusnak megfelelő 9 ml adalék kerámia van ,költséghatékonyabb az alábbi használat xadó motormosó, ujj olaj,és az olajba a 3-4 db 9ml-es  adalék. a Stag 1 27ml -est én is próbáltam és kompressziómérővel után vizsgálva szart sem  ért  ellemben a 9ml -es kis tubusokkal ami 1-3 bárt is hozott Ezekek öreg dieselen és benzines autóban is kipróbáltuk még kissé kopott difinél és váltónál autómatánál és mechanikusnál is müködik, javulás érhető el vele . Nekem bejött még a szervópumpát is felhuzza egy kicsit. Ez az én tapasztalatom.

Előzmény: baal (311)
baal Creative Commons License 2012.11.30 0 0 311

most vettem xado olajat 5 litert,  meg motormosót.a jövő héten lesz olajcsere, majd beszámolok a tapasztalatokról

Előzmény: ottofon (305)
bajusz01 Creative Commons License 2012.11.28 0 0 310

Gázosnál hova rakom ?  Talán a csomagtartóba ?!

Előzmény: ottofon (309)
ottofon Creative Commons License 2012.11.28 0 0 309

Hallott már valaki erről? NASA-ra hivatkoznak mint mindig. http://motorvitamin.hu/barocco/

Minimum 20% fogyasztáscsökkenést igér. Igaz ez nem olajadalék hanem üzemanyagba kell tenni. Érdekelne tapasztalat.

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.13 0 0 308

Az az aksira köthető bizbaszt használta már valaki? Elvileg fogyasztáscsökkentő ,csak nem értem, hogy hogy. Más fórumban dícsérgették.

 

f_astra_96 Creative Commons License 2012.11.01 0 0 307

Sziasztok

egy benzines astrába próbálnám ki a xado gélt, benzines motorhoz van a piros géljük, ami 3 külön tubus lenne és 100km-enként kell betőlteni, a 1stage gél 3x akkora és egyben betőlthető - erre van valakinek tapasztalata, hogy hatásában van-e valami különbség?

Mézengúz69 Creative Commons License 2012.10.11 0 0 306

Hát a mágnes még kevésbé lessz hatékony mint az adalék. Én is egy hónapja raktam bele de semmi változás.

Előzmény: ottofon (305)
ottofon Creative Commons License 2012.10.10 0 0 305

Xado olajjal járok revitalizálóval (kerámia cucc). Semmi változást nem tapasztaltam én sem. Kicsit én is hangosabbank érzem a motor hangját. Sem fogyasztáscsökkenés sem más eredmény... Most van egy hiper erős mágnespárom, még azokat akarom ráakasztani a gázolajcsőre.

Előzmény: Törölt nick (302)
baal Creative Commons License 2012.10.09 0 0 304

én is vettem

xart sem ért

vissza is kértem a pénzemet.

 

Előzmény: ottofon (299)
baal Creative Commons License 2012.10.09 0 0 303

én nem hiszek az adalékokban.

de!

tavaly vettem kinomban xado automataváltó cuccot

(merthogy megörvendeztettek egy 300 ezer körüli javitással)

belketettem, semmi nem történt, kb vagy 2 hónapig.

aztán egyszer csak megjavult a váltóm:-)

a fene bele, ennek örülök, aztán, hogy a xado tette-e vagy magától jött meg az esze, azt persze nem tudom, hisz nem tudom megismételni a kisérletet.

de a végeredmény tetszik

a motorba is vettem, de változást nem tapasztaltam

most még kipróbálom az üzemanyag adalékukat, aztán ennyi.

az a baj ezekkel, hogy nem megismételhető a kisérlet, hogy milyen lett volna xado nélkül, vagy azzal.

 

a lényeg, hogy nekem a váltóm megjavult, sejtem, hogy a xado miatt, merthogy magától nem szokott..

de mindenki maga döntse el, hogy mire áldoz pénzt.

 

Előzmény: Törölt nick (302)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.08 0 0 302

üdv. mindenki.

hát kipróbáltam a XADO Maximum
1 Stage
-et. hát nem dobtam tőle szaltót, az biztos, gyakorlatilag semmi nem történt, (már 2000km-ert használtam a kocsit ) talán annyi, hogy mintha hangosabb lenne a motor.

biztos jó dolog, de csak annak aki eladja/ elkészíti. nekem 1,8-as citroen xara picasso-m van 166000 kilóméterrel. olajcsere majd 8000km után lesz. hozzáteszem, total quarc fullszintetikus olajat használtam mindig.

kinek milyen tapasztalata van?

üdv.: ÉN

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!