Keresés

Részletes keresés

Manilax Creative Commons License 2008.08.29 0 0 7833
Lycra-bol van hasonlo a Vivianna.hu oldalon. A Tamasek 4d-s sztercs lakk anyaga meg pont olyan mint a noi modellen levo. Amazona.hu Mindketto oldal uzemeltetoje nagyon kedves es segitokesz! Csak ajanlani tudom oket!
Előzmény: strangekid (7832)
strangekid Creative Commons License 2008.08.29 0 0 7832
Szevasztok! Van itt 3 kép, 3 ciccanaciról:)), amik bejönnek! Ilyeneket szeretnék venni és a kérdésem az, hogy szerintetek milyen anyagból vannak (vmi speckó lycra talán)? Amcsi oldalakon "liquid leggings" néven futnak főleg, tuti nem latex. Ill. a másik kérdésem természetesen az, hogy

szerintetek honnan tudnék ilyent rendelni akár netről vagy valami online shopból?

Előre is köszönöm a segítségeteket, bocs, ha ez kicsit offra sikerült

Üdv: én



utazo23 Creative Commons License 2008.08.28 0 0 7831
Ez kedves, de majd megoldjuk valahogy;)
Előzmény: Nelli32 (7830)


Nelli32 Creative Commons License 2008.08.28 0 0 7830
Pontosan. Én meg sajnálom, ha nem jössz mostanában rendezvényre, mert látnálak:).
Előzmény: utazo23 (7829)
utazo23 Creative Commons License 2008.08.27 0 0 7829
Végülis be lehet, de nem kell.
Előzmény: Latexboy24 (7828)
Latexboy24 Creative Commons License 2008.08.27 0 0 7828
hali lenne 1 olyan kérdésem h a lakk ruhákat be kell-e kenni fényesítővel mint a latexet
válaszokat előre is thx
rubber76 Creative Commons License 2008.08.27 0 0 7827
Hája, csak a hely nem követeli meg a dresscode-ot... Sokan szeretnék betartani. :)
Előzmény: petilatex (7826)
petilatex Creative Commons License 2008.08.27 0 0 7826
Hmm 3500Ft szerintem a mai világban semmi.
Ha belegondol az ember egy bulihelyre 3000 simán a belépő,jó le lehet belőle fogyasztani valamit,de ez más.Ez egy Fetish buli ahová azért megy az ember hogy jól érezze magát a hasonló gondolkodásúakkal.Kár hogy a mostanira még nem tudok elmenni.Egy dolog ami viszont fontos a dresscode,ezt be kéne tartatni.
Jó bulizást mindenkinek!
a-t-o-m Creative Commons License 2008.08.26 0 0 7825
hello
hát közben átgondoltam a dolgot. úgyhogy egyetértek
tényleg leszarás a 3500 huf
bocsánat ha indulatokat keltettem volna :) vagy bármi mást
ott találkozunk

és shady mouse rulz!

umbrella fetish welcome

peace
rubber76 Creative Commons License 2008.08.26 0 0 7824
És a taxin kívől még itt a következő eshetőség is. Magyaro.-n 10 emberből 8 NEM budapesti. Mégha tudja is, hogy el szeretne menni, akkor se éri meg 200km-t autókázni, az 1500 Ft-os különbözetért, tehát eleve a 3500 Ft-os jegy az övé. És őt még nem is kéne szűrni, hisz előre is tudta, hogy megy, meg érintett is. Ja, s még neki is ott a benzin, a vonat...
Előzmény: dóri_brown (7821)
rubber76 Creative Commons License 2008.08.26 0 0 7823
Ha meg zsebébe is vág, akkor se ezen múlik a dolog. Mégse 50€-ról van szó, meg a legszigorúbban vett dresscode-ról. Ha mégis erről lenne szó, hát valamit tenni is kell egy közösségi tagságért, a bemondás mégse elég... :)
Előzmény: Kontrol Sende (7820)
utazo23 Creative Commons License 2008.08.26 0 0 7822
Annyi negatív kritikát hallottam, hogy inkább nem megyek.
De nem a belépő a fő szempont, mert szerintem Kontrol Sendének tök igaza van, akit ez érdekel 3500 forint rohadtul nem érdekli. Hiába voltam pl diákként szegény félretettem, mert azt mondtam ilyen helyeken ott kell lennem.

Visszatérve a pár hónappal ezelőtti témára ezzel a klippel is kezdődőtt a gyerekkori nevelés különösen Estelle-lel és barátjával, hogy a lányok is lássanak valamit:)
http://www.youtube.com/watch?v=KXj2TudPCYU
dóri_brown Creative Commons License 2008.08.26 0 0 7821

" a-t-o-m : a múltkori rendezvényükön voltam a MONO klubban, az gyakorlatilag egy katasztrofálisan rosszul szervezett dolog volt, ahol az 50 emberből kb. 8-an voltunk az állítólagos dresscode-nak megfelelően öltözve...

a mostanira biztos nem fogok beöltözni, mert nem szeretném hogy a sima utcai ruhás emberek ujjal mutogatva röhögjenek rajtam (a múltkor ez történt) "

 

Sajnos ezt nem csak a-t-o-m-tól hallottam, és bevallom semmi ingerenciám ahhoz, hogy "elkelljönnimegkellnézni..." Továbbá az a bizonyos 2, vagy 3500 sem annyi, gondolom nemcsak én járok taxival, -pláne nyakig lakkban- és más is fogyaszt egy bulin.

Ha mindez párosulna még kólát szürcsölgető nyálasokkal, hát én olyan agymenést kapnék, hogy egyből lenne performance. :))

Na persze azért van a honlap, hogy ezeket a kritikákat meglehessen cáfolni egy laza galériával.

Lásd, Flusztráció Party, ami irányadó szerintem minden téren...

 

Összegezve, én speciel a garanciákat nem látom, minden egyéb (akár fizetős wc, ruhatár, belépő, árak) másodlagos.

Egy ilyen szűk célközönség megnyeréséhez nekem ez elég agresszív üzletpolitika, tekintettel arra, hogy -hál'istennek- van már választék.

 

Természetesen sok sikert kívánok, soraim kizárólag a magánvéleményemet tükrözik.

Kontrol Sende Creative Commons License 2008.08.26 0 0 7820
"szerintem a drága belépő riasztó hatású bizonyos rétegekre, akik viszont lehet hogy komolyan érdeklődnének a műfaj iránt"

Á, aki komolyan érdeklődik a műfaj iránt, annak annyi lóvéja van, h egy 3500 ft-ot ott szarik le, ahol van.

A pénzes wc amúgy tényleg lúzer dolog.
Előzmény: a-t-o-m (7818)
max69 Creative Commons License 2008.08.26 0 0 7819

Engem speciel a belépő ára izgat a legkevésbé. Én csak attól félek, hogy kevesen leszünk. Egyébként a fórumról eddig ki tervezi, hogy eljön?

a-t-o-m Creative Commons License 2008.08.26 0 0 7818
hello,
ja ez az első... asszem, de nem néztem utána.
ezt a búvárruha lakkcipővelt hova is írtam? :)
te vagy az lány akinek leszakadt a ruhája pántja? avagy hol is, mit is, kit is?
a szöveg ismerős, de már nem emlékszem (én írtam volna?)
mindenesetre jó nyomozó vagy :)
hát igen, volt is benne némi irónia, de csak amolyan belülről (a személyiségemből) fakadó irónia, mert így szemlélem a dolgokat, még akkor is ha én is részt veszek benne... (tény hogy nem a fetisizmus tölti ki a napjaim nagy részét)
tehát nem kell utálni :) önirónia

mielőtt vita alakulna ki, én a 3500-at bazi soknak találom
nem azért mert annyira csóró lennék (inkább elvi megfontolásból), de utálom a belépős dolgokat, véleményem szerint ha egy hely a fogyasztásból nem tudja eltartani magát, akkor az hát hogyismondjam....

a 2000 jobb, de csak utolsó nap derül ki hogy megyek-e, akkor is vehetek?

amit írtál hogy ruhatár, wc, pénzbe kerül, azt is mindig nonszensznek találtam, ez a klubtulajdonosok (mondhatni családilag érintett vagyok) egy részének remek elképzelése, hogy hogyan gyűjtsünk pénzt a pisilésből, stb.
(hasonló dolog ez mint a fizetős halászbástya...)
mert utána úgyis megveszed a redbullt 800-ért, a 2dl kólát 400-ért, stb...

szóval szerintem az a klubtulaj aki a wc és ruhatár-ért pénzt kér, nagyon kisstílű...

a szűrésről annyit, hogy a drága belépővel, valóban lehet szűrni...

van sok budapesti szórakozóhely belépővel (drága és nemdrága), és valóban
ott aztán igazán igényes és intelligens közönség szokott összegyűlni :)

szerintem a drága belépő riasztó hatású bizonyos rétegekre, akik viszont lehet hogy komolyan érdeklődnének a műfaj iránt

ellentétben azokkal akiknek a 3500FT-os belépő nevetséges (mivel megvesznek mindent kilóra) de nem biztos, hogy ők azok akik a fetispartik igazi rajongói.

de lehet az is, hogy mindennek az ellenkezője is igaz :)

viszont mindenkinek sok sikert kívánok és további eredményes partizást!

remélem találkozunk az összes fetishparty-n :) (akár ilyen, akár olyan)






rubber76 Creative Commons License 2008.08.26 0 0 7817
Apró jótanács: azt senki se látja, hogy egy készülő oldalról van szó. Megnézik, s leszűrik: béna, vacak, s többet nem nagyon néznek vissza, így azt se látják majd, ha már teljes pompájában virágzik. Mindenesetre magyar oldal létére, s főleg magyar buli létére furcsállom én is, hogy a reklám angol nyelvű. Kizárólagosan. Valamint erősnek érzem a gyenge dresscode-ot. A minimum fekete nem szűr meg semmit, s bár nyertek néhány plusszfogyasztót (mi más értelme lenne a vendégeknek, nemdebár?), biztos vagyok benne, hogy pár hardcore arcot vesztetek. A jövő szempontjából egyértelmű a nyereség?
Előzmény: fetishshop (7816)
fetishshop Creative Commons License 2008.08.26 0 0 7816
Azert latod ugy hogy ez egy tesztoldal ami meg keszul...mert ez valoban igy is van.
A belepo arahoz annyit fuznek hozza,hogy elovetelben 2000,tehat aki elore tudja hogy szeretne jonni,azt igy olcsobban juthat hozza,a helyszinen levo 3500 ft-os reszben arra is szolgal,hogy megszurjuk az embereket es valoban csak az jojjon be akit erdekel a dolog,ne beessenek az emberek nyalat csorgatni az utcarol,masreszt meg eleg sok szorakozohelyen is 1500-2000 a beugro,es ott valoban nincs semmi benne,sem musor,sem egy erdekes,autentikus helyszin,sot meg a ruhatarert es a wc-ert is fizetni kell utana...szoval ha igy nezzuk..
Előzmény: a-t-o-m (7812)
rubber76 Creative Commons License 2008.08.26 0 0 7815
Ne csodálkozz ha kiröhögnek, a fétis jellegű öltözködés nem jár együtt a jó izléssel...

"jobb vagyok élőben mint online...
az a baj
nem vagyok egy kifejezett grafomán
talán legközelebb
fetisparty? december, gyárban
persze csak ha addig megtalálom a búvárruhám,vagy a lakkcipőm..."

A kettőben legalább egyszerre szokol pompázni? Vagy netán nem véletlenül érzek némi gúnyt?
Előzmény: a-t-o-m (7812)
rubber76 Creative Commons License 2008.08.26 0 0 7814
És a fórumon ez az első hozzászólásod? :D
Előzmény: a-t-o-m (7812)
lakkfreek Creative Commons License 2008.08.26 0 0 7813

 

 

Jaaaaajj.....

 

 

Hát azt hiszem ennél már nincs rosszabb..... de hát ha valakinek ez kell... Egészségére.

Előzmény: a-t-o-m (7812)
a-t-o-m Creative Commons License 2008.08.26 0 0 7812
hello... nézegetem az ezfetish oldalt...
minden angolul van (ez szerencsére számomra nem gond, de azért furcsa, mivel valószínűleg magyarok mennek el a fétispartikra, tévedek-e?)
semmi info, semmi adat... olyan mintha csak egy tesztoldal lenne ami még készül.
ejjj, nagyon nem tetszett a weboldaluk...
más hogy látja ezt?
(vagy talán az én gépemen nem fut rendesen?)


valamint érdeklődnék, hogy a 3500 forintért kínált belépőjegy miért ilyen drága?

van valamilyen extra szolgáltatás ebben? ingyenes italfogyasztás? esetleg?

a múltkori rendezvényükön voltam a MONO klubban, az gyakorlatilag egy katasztrofálisan rosszul szervezett dolog volt, ahol az 50 emberből kb. 8-an voltunk az állítólagos dresscode-nak megfelelően öltözve...

a mostanira biztos nem fogok beöltözni, mert nem szeretném hogy a sima utcai ruhás emberek ujjal mutogatva röhögjenek rajtam (a múltkor ez történt)

A shady mouse performance érdekes volt, bár láttam hogy mindenkinek leesik az álla, mikor a seggébe betöltött 3liter vizet a közönség irányába nagy nyomással szétporlasztotta...

a hely személyzete rekordidő alatt megtalálta felmosóeszközöket és a megdöbbenéstől szótlanul takarította fel a bemutató szétporlasztott maradványait...

HAVE FUN!!!

fetishshop Creative Commons License 2008.08.25 0 0 7811
Teljes mertekben egyet ertek azzal amiket leirtal,a ket parti valoban nem konkurense egymasnak,sot...orulnenk ha vegre te is eljutnal hozzank a kovetkezo bulira!:-)
Hasznos informacio gyanant meg annyit fuznek hozza a dolgokhoz,hogy az 5.-ei bulira a helyszinen 3500 ft lesz a belepo,de viszont elovetelben megvasarolhatoak az Ezfetish shopban 2000 ft -ert.ha esetleg az elovetel mellett dontenetek,kerlek hivjatok fel mielott bejottok,hogy biztosan ott legyek-7vegen is akar,a 06709328069-es szamon.
Es a fekete oltozk valoban a minimum elvaras,szoval elo a lakk,bor es egyeb ruhakkal!!
Előzmény: Latex Bond (7805)
wannabe Creative Commons License 2008.08.25 0 0 7810

szia

írnál nekem egy emailt? a tiéd nem publikus.

 

Előzmény: Törölt nick (7807)
utazo23 Creative Commons License 2008.08.24 0 0 7809
Fekete catsuit imádóknak:)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ChrSo9Dw90s" target="_blank"></a>
Nelli32 Creative Commons License 2008.08.21 0 0 7806
Vettem az adást;-).
Előzmény: Latex Bond (7804)
Latex Bond Creative Commons License 2008.08.21 0 0 7805

Ja, még valami: a 2 parti nem konkurense egymásnak, mielőtt elkezdenének FFP kontra EZF beírások születni - noha természetesen az egészséges összehasonlítás úgyis elkerülhetetlen. A lehetőségekhez mérten nem kívánunk pl. egyazon napon partit rendezni és pláne nem akarjuk elvenni egymás látogató közönségét, sőt bármilyen furcsa, jó viszonyban vagyunk egymással és remélhetően ez így is marad.

Az lenne tehát az ideális, ha mindkettőre kellő mennyiségű ember látogatna, hogy még sokáig élvezhessük mindkét buli örömeit.

Latex Bond Creative Commons License 2008.08.21 0 0 7804

Amint a dátum határozottan körvonalazódik a fő szervező fejében, azonnal közzé teszem a Frusztráció honlapján.

De az általános felállás az szokott lenni, hogy a "bennfentesek" hamarabb szereznek róla tudomást, mint bárki más, így a közléssel egy időben nagyjából már mindenki tudni véli (tudni fogja) a "pontos időt". ;o)

 

L.B.

Előzmény: Nelli32 (7803)
Nelli32 Creative Commons License 2008.08.21 0 0 7803
Köszönjük, ez hasznos volt. Lehet már tudni valamit a következő Frusztráció időpontjáról?
Előzmény: Latex Bond (7802)
Latex Bond Creative Commons License 2008.08.21 0 0 7802

RubberFan válaszához csatlakozva és utólagos engedelmével mindössze egy apró kiigazítással élnék, mert némi félreértés érződik a bulik terén (akinek egyértelmű volt eddig is, attól elnézést kérek):

 

"...a legközelebbi speciel új helyszínen lesz..."

 

Nos, NEM lesz új helyszínen! A Frusztráció partik - amelyeknek korábbi otthona a Gyár volt - ősztől továbbra is az SM's Café-ban kerülnek megrendezésre.

Az EZFetish buliknak lesz új és egyben vélhetőleg végleges székhelye az Ó utca 4.

Mindkét parti dresscode-os és a maga módján szigorúan betartatott, de "farmer-pólós" jelenséggel szerencsére egyre ritkábban lehet már találkozni. A fekete (önmagában) a Frusztráción nem tartozik a dresscode-ba, de Szilviéknél is talán csak az alsó határt súrolja.

Amit RubberFan a látogatók átlagos számáról, a belépőjegy áráról és a nyitvatartásról írt, az nagyjából stimmel a Frusztráció partikra, az EZF partik statisztikájáról meg majd EZFetish-ék referálnak.

 

Összegezve tehát:

 

FFP partik : fetishparty.hu

EZF partik : www.ezfetish.hu

 

Előzmény: RubberFan (7788)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!