Keresés

Részletes keresés

Magyar Virág Creative Commons License 2001.03.06 0 0 225
Nem tudom. A Twin Peakset nem láttam. De előfordulhat, hogy Szakácsi szinkronizált abban is. Sok filmet szinkronizált.
Előzmény: Ketchup (223)
arabella Creative Commons License 2001.03.05 0 0 224
Na és mit szóltok Harsányi Gábor Sziamiaú hangjához?Fantasztikus!
Ketchup Creative Commons License 2001.03.05 0 0 223
Szakácsi Sándor télleg elég király.
Ha jól emlékszem ő szinkronizálta Cooper ügynököt a Twin Peaksben, nem?
Előzmény: Magyar Virág (221)
fmsahs2 Creative Commons License 2001.02.25 0 0 222
Mindenek fölött: Epres Attila. Amiben hallottam eddig, mindig jól passzolt a karakterhez, és nagyon jól használta a hangját. Ld. Cypher-Mátrix, Ed Harris-sokminden (de főleg A Szikla), meg a Szomszédok... :)
Ugyan nem szinkronszinész, de nagyon jó a hangja, meg a hogyhivják na orgánuma: Kaszás Attila.
Amúgy pl. a magyar rajzfilm szinkron nagyon rulez. A Macskafogóban a Benedek, Kern, meg a Szombathy annnnnnnnnyira ott van. :)
Magyar Virág Creative Commons License 2001.02.25 0 0 221
Szakácsi Sándor a szinkronkirály. Még szeretem Benkő Péter, Kozák András, Tóth Sándor és Boros Zoltán hangját is. Olyan nyugtató a hangjuk. Nők közül: Bencze Ilona, Hámori Ildikó, Kovács Nóra, Andresz Kati, Pápai Erika, Tolnay Klári, Szerencsi Éva.
dzsó Creative Commons License 2001.02.18 0 0 219
Nemrég elővettem nosztalgiából a Die Hard 1-et. A film jó volt, de Bruce szinkronja...

Vass Gábor szinkronizálta, hú, de szarul...

Conscience Creative Commons License 2001.02.18 0 0 218
Ezt már én is említettem korábban. Sinkovits csodálatos volt. Csodálatos azért is, mert az Eljön Joe Black mondandója és az Ő személyisége által ehhez hozzátett plusz a halála után még hátborzongatóbbá teszi az egészet.
Előzmény: pikszi (217)
pikszi Creative Commons License 2001.02.16 0 0 217
Anthony Hopkinst már sokan szinkronizálták, pl. Sinkó László: Bárányok hallgatnak (Csúcs), aztán Szersén Gyula és Reviczky is. A Ha eljön Joe Blackben tényleg Sinkovits szinkronizálta, és szerintem nem is rosszul. Szegény többet már senkit sem fog... De Törpapaként (is) emléke örökké él.
Előzmény: v79 (215)
Gejza21 Creative Commons License 2001.02.15 0 0 216
Nálam Für Anikó a nyerő...
v79 Creative Commons License 2001.02.15 0 0 215
Sinkovits Imre mint Anthony Hopkins??? Nem kevered véletlenül össze az öccsével, Sinkó Lászlóval, aki valóban gyakran szinkronizálja?
Egyébként zseniális Sinkó is. Legszeniálisabb a Batman-ben volt, mint Joker-Nicholson
Előzmény: Conscience (202)
Mr. Question Creative Commons License 2001.01.17 0 0 214
Sziasztok.
Igazság szerint nekem mindig is Dörner György (remélem jól írom) volt a kedvenc szinkronhangom. Régebben ő volt Bruce Willis szinkronhangja csomó filmben, és a Simlis és a Szende címü tv sorozatban is.
Na ez a bajom, hogy mostanság nem tudom mi lett vele, manapság bűnrossz szinkronhangjai vannak Willis komának, teszemazt a 6. érzék, vagy az Armageddon címü filmben. Nem tudjátok mi lett vele.
Utoljára szerintem a Die Hard 3 részét szinkronizálta (nem biztos), mert a Sakál napjában már nem őt hallhattuk. Mi történt Dörner György el?
Bocsi ha már volt ilyenről szó, de nincs energiám az egész topicot végigolvasni.
E T Somlai Creative Commons License 2001.01.17 0 0 213
Szia White Falcon,

Somlai Edinarol csak annyit , hogy kb. masfel eve Angliaban el, es Oxfordban a Brookes University diakja.
Valoszinuleg o mar nem fog tobbe szinkronizalni,ezert aztan kulon boldog , hogy vannak akik szerettek hallgatni a hangjat.

Szia

Előzmény: White Falcon (185)
dzsó Creative Commons License 2001.01.14 0 0 212
Reviczky már egy csomó filmben szinkronizálta Schwarzit, de a 6.naponban Gáti Oszkár volt a szinkron.
Előzmény: Törölt nick (210)
bonnano Creative Commons License 2001.01.14 0 0 211
az emberbe 20-éven át beleverik hogy bud spencer=bujtor istvan, aztán meg bedobjak kranic lajost, akivel nyilvan semmi bajom nem lenne ha ö lenne 20 éve BS, de igy elkurják az egész filmet. és ugyanez a kockázat fenáll minden filmnel.
ez olyan mint az nba a sport1-en. amiota hajdu béla a kommentátor azota nem nézek nba-t.
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.14 0 0 210
Kedvenc szinkron hangom:Kerekes József-Jim Carrey
magyar hangjaként.Bujtor István-Bud Spencer magyar hangjaként.A 6.napon c.filmben isReviczki
szinkronizálja Schwarczenegert?Mert az Itéletnap
c.filmben ő szinkronizálta és szokatlan volt.
Régebben ha jól tudom Gáti Oszkár szinkronizálta.
Ugye?A Váratlan utazással kapcsolatban Hetty King
magyar hangja Schubert Éva ,Sarah magyar hangja:
Vadász Bea,Feliciti King magyar hangja:Simonyi Piroska, Félix magyar hangja:Gerő Gábor,Janet
magyar hangja:Menszátor Magdolna,Alex magyar hangja:Szersén Gyula,Olívia magyar hangja:Tóth Enikő,Gus Spike magyar hangja Minárovits Péter volt.A Boldog karácsonyt Miss King c. filmet sajnos nem láttam.
bonnano Creative Commons License 2001.01.14 0 0 209
szerintem abszolut nem kellene szinkronizálni a filmeket. az egesz egy pénzkidobás nyomják eredeti nyelven feliratozva még a tv-be is!ugy mint pl skandináviában. ott löki az angolt még a rendör is
Előzmény: Törölt nick (208)
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.14 0 0 208
Én szinkron párti vagyok!Mert úgy sokkal kényelmesebb végig nézni egy filmet a moziban vagy videón,hogy nem a képernyő alján lévő feliratokat figyeljük.Főleg ez az akció filmeknél igaz ahol az izgalmas jelenetekről lemaradok,mert
kép alját figyelem.Bár mostanában hozzászoktam
a moziban a feliratos filmekhez .De szerencsére
a vigjátékokat leszinkronizálják.Egyébként Németországban 2 féle képen lehet megnézni egy mozifilmet szinkronizálva,vagy eredeti nyelven feliratozás nélkül.Ezt nálunk is lehetne alkalmazni.Aki tökéletesen beszéli az angolt az nézze meg eredeti nyelven és nem bosszankodik azon,hogy rossz a szinkron hang.
Geitenbeffer Creative Commons License 2001.01.14 0 0 207
Dörner György űberállesz.
Fruzso Creative Commons License 2001.01.14 0 0 206
Egyébként szerintem nagyon jó a nem olyan rég hallható szinkronhangok közül Csöre Gábor - Cartman a South Parkban, Sebastian a Kegyetlen játékokban... De legzseniálisabb az Űrbalekokban volt, mint Harry!!!
Fruzso Creative Commons License 2001.01.14 0 0 205
Selmeczi Roland a Vígszínházban játszik, ott elérheted!!!
Előzmény: Herold (79)
bonnano Creative Commons License 2001.01.14 0 0 204
legkiralyabb harsanyi alias joe pesci
és székhely j homer simpsonként
bonnano Creative Commons License 2001.01.14 0 0 203
eredetileg nem kétséges hogy bujtor, de most kranitz slojzi:(
Előzmény: mikimanó (201)
Conscience Creative Commons License 2001.01.14 0 0 202
Sinkovits Imre. A " Ha eljön Joe Black" c. filmben Anthony Hopkins magyar hangjaként lett visszavonhatatlanul a kedvencem.
mikimanó Creative Commons License 2001.01.14 0 0 201
Nem tudja v.ki ki volt a szinkronhangja Bud Spencernek a Különben dühbe jövünk c. filmben? Kb. 2 hete ment a tévében. Elég fontos lenne, fogadás múlik rajta :-))
Medve Gábor Creative Commons License 2001.01.14 0 0 200
kedvencek: Coulombo, Sir David Attenborough, Rocko a Nickelodeonról
nem kedvencek: Spájbül és Hurvinyek, a Varjúdombi mesék narrátora, a festményeket bemutató dokumentumfilmek bensőségeskedő hangon beszélő narrátora, talán Juhász Jácint?
Ketchup Creative Commons License 2001.01.14 0 0 199
Lux Ádám-Orosz Anna párost hallhatjátok holnaptól az rtl-en, 15.35-tol a Paula&Paulinában.

Előzmény: v79 (198)
v79 Creative Commons License 2001.01.11 0 0 198
Mondjuk Travoltának borzalmas volt, Rés a pajzson. Péter mentségére szolgáljon, hogy a film is bűnrossz volt.
Előzmény: Laslow (196)
szódás lova Creative Commons License 2001.01.07 0 0 197
Hali!

Sztankay totál nyerő, Belmondót anno Garason és rajta kívül más vétek volt, ha szinkronizálta.
A csigakettesen hogy elcseszték a Profi című filmet is az új hangokkal. A szöveget is leegyszerűsítették, a savától és a borsától fosztoták meg az egészet. BOTRÁNY VOLT!
A minden lében két kanál-t is elkezdték új hangokkal, de pár rész után – gondolom a telefonok miatt – visszaálltak a sztenderdre.

A bádszpenszer filmek is halál gyengék így, hogy dzsokival nyomatják, ráadásul csomó jó dumát itt is átírtak, nem tudom, milyen megfontolások alapján Meg általában véve minek kell ezeket megpiszkálni? Mert az még nem dolby? És? De legalább jó és nívós. Ez lehet, jobban szól, dehát annak, aki ismeri az "eredetit"...... Akkor már inkább legyen feliratos, vagy imádkozzanak a
Bujtornak.
Orosz Helga hangja is király szerintem.
Na első lendületből ennyi.

Laslow Creative Commons License 2001.01.07 0 0 196
Rudolf Péter. Bár elég szélsőséges a hangja, de néha azért határozottan jóle sik:)
Ketchup Creative Commons License 2001.01.06 0 0 195
Paulinának hála, most tudtam meg, hogy ismétlik a Paula és Paulinát!
Így most alkalmam lesz ismét élvezni Orosz Annát, amint Paulát és Paulinát szinkronizálja!:)))

Nézzétek meg, hogy milyen zseniális Orosz Anna!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!