Keresés

Részletes keresés

BFeri53 Creative Commons License 2009.01.05 0 0 3221
A Panangin nem vitamin, hanem egyfajta kálium és magnézium készítmény.
A szervezet, a sejtek elektromos működéséhez szükséges 4 fő makroelem (kálium, magnézium, kálcium, nátrium) közül kettőt tartalmaz.

Gyakran segít enyhébb ritmus zavarok ellen.

Azért nem árt néha vérvizsgálattal is ellenőriztetni a főbb dolgokat.
Előzmény: Sandy girl (3216)
BFeri53 Creative Commons License 2009.01.05 0 0 3220
Szia Kaamilla!

"Aztán....itt jön a bonyodalom, amit össze-visszaságot csinál, az hogy nem tudom, a hörgőm vibrál be, vagy a szívem, mert amikor jön a vibrálás, mint egy ultrahang végigvibrál az egész mellkasomon, és ez szinte egyfolytában.
Tudom, hogy zavaros, de mivel a nyakamon jobb oldalt lent, ha megnyomom, fáj mint egy mandulagyulladás, belül, és a manduláim egyfolytában mindíg pirosak, nem fájnak, de gondoltam, hogy egy gulladásos, vagy gennyes góc kialakult.
Aztán.....most hirtelen hólyaggyulladás, gennyes, erre Cifrant írtak.
Aztán .... mostanában volt probléma a fogaimmal, nem tudták gyökérkezelni, de a fog bentmaradt, mint góc, 2 rágó fogam letört, fel lett építve, nem engedtem kihúzni.
És mintha azt olvastam volna a net.-en, hogy a fog, mandula gyulladás is okozhat fertőzéseket, tehát hólyaggyulladás is lehet ettől.
Hát lehet, hogy megint összezavartalak, de sok-sok lehetőség a FŐ préblémámra, hogy "bevibrál" a szívem."

1.) Fontos lenne egy friss laborlelet. Abból látszik a gyulladás. Meg kellene nézetni a pajzsmirigy hormon szinteket is. A nyakadon van a pajzsmirigy is. Ne nyomogassad a nyakad!
2.) Honnan tudod, hogy a fogad góc? Miből gondolod? Mozog, rothadt, gennyes, fáj, vagy mi? Homályosan írtad le ezt a fog ügyet. Nekem is kitörött egy rágófogam. Fogágy gyulladás volt. Gyökérkezelték, felépítették (igaz, hogy Kárpátalján, mert ott sokkal olcsóbb!) . Csak semmi pánik! A szervezet felszívja az elhalt szöveteket, foggyökereket is. Gondolod, régen nem életek emberek?
3.) Egyébként, nincs kizárva, hogy a FŐ problémádat vagy pajzsmirigy elváltozás okozza, vagy a Carvetrend (nem specifikus azaz nemcsak a szívre, hanem minden szervre ható béta blokkoló és alfa blokkoló) mellékhatása okozza. Ez a szer a hólyaggyulladásban is közrejátszhat. Csökkenheti az általános tónust. Nem lettél mostanában egy kicsit "löttyedtebb"? Nem vettél észre refluxos tünetet, vagy vizelet visszatartási tünetet? Komolyan kérdezem.
4.) A talajon végzett óvatos gerinctornát ajánlom. A gerinc lazításával és a hát óvatos homorításával kell próbálkozni.

5.) Amikor éppen vibrál a hörgőd-szíved, ülj egyenesen, kulcsold össze a kezeid a tarkódon és próbáljál nyújtózkodni, kicsit a széktámlára támaszkodva hátra homorítani. Próbáltad már?
Előzmény: Kaamilla (3212)
szívzűrök Creative Commons License 2009.01.04 0 0 3219
Sziasztok!

Édesapám számára keresünk egy nagyon jó kardiológust. Olyan kardiológust keresünk, aki:


- kitűnő szakember
- lelkileg is motiválja a beteget és pozitívan áll hozzá
- Budapesten elérhető, lehetőleg a belső kerületekben

Ha lehet, mindenképpen olyan orvost javasoljatok, aki nem magánklinikán, magánrendelőben dolgozik, hanem kórházban vagy kerületi rendelőintézetben, mivel nem vagyunk képesek a magánklinikák árait megfizetni.

Köszönöm előre is! Nagyon sürgős lenne!


Amennyiben privátban szeretnétek orvost ajánlani, akkor a fenyogabor11@freemail.hu
címre tudtok írni.
Thomas a mozdony Creative Commons License 2009.01.04 0 0 3218
Kedves Ibolya! Válaszodat köszönöm, mail ment.
Előzmény: illesibolya (3214)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2009.01.04 0 0 3217

Igen, én szedem.

Vízhajtó mellé szokták adni, mert a vízhajtó az ásványi anyagokat is kimossa.

Előzmény: Sandy girl (3216)
Sandy girl Creative Commons License 2009.01.04 0 0 3216

Sziasztok!

 

Szedi valaki a Panangin tablettát? Én amióta szedem kicsivel kevesebbek az extrák.

Nem árt, szívvitamin, recept nélkül kapható.

villy68 Creative Commons License 2009.01.04 0 0 3215
Üdvözlöm az itt hozzászólókat.


Ajánlom mindenkinek a linket.
Nagy mértékben megegyezik BFeri szemléletével.
A sok hozzá nem értő orvos(tisztelet a kivételnek)hogyan tesznek tönkre egy életet.

http://www.digitoll.hu/default.asp?id=20453

Jobbulást mindenkinek.
illesibolya Creative Commons License 2009.01.03 0 0 3214
Szia Thomas a mozdony!! E-mail elment a kérdéseidre a válaszokkal! Üdv.:Ibolya
Előzmény: Thomas a mozdony (3213)
Thomas a mozdony Creative Commons License 2009.01.03 0 0 3213
Szia Ibolya!

Engem a szívkatéterezés érdekel. Megteszed, hogy engem is tájékoztatsz? Kérdések mentek mail-ben.
Előzmény: illesibolya (3202)
Kaamilla Creative Commons License 2009.01.02 0 0 3212
Boldog Új Évet mindenkinek!
Szia BFeri!
Köszi a választ. Teljesen igazad van, zavaros amit írtam, de már nem is tudom mi a tünetem, mert ami igazán aggaszt az zavaros. Még pedig.......
Tudod... ősszel ritm.zavarral kardiológus, és minden eredmény negatív, de mivel magas a pulzus Carvetrend 12,5 jó megadtam magam, ezt most is szedem, bár a vérnyomásom mindíg jó volt, sőt alacsony inkább.
Aztán....szív UH volt, és az is jó.
Aztán....itt jön a bonyodalom, amit össze-visszaságot csinál, az hogy nem tudom, a hörgőm vibrál be, vagy a szívem, mert amikor jön a vibrálás, mint egy ultrahang végigvibrál az egész mellkasomon, és ez szinte egyfolytában.
Tudom, hogy zavaros, de mivel a nyakamon jobb oldalt lent, ha megnyomom, fáj mint egy mandulagyulladás, belül, és a manduláim egyfolytában mindíg pirosak, nem fájnak, de gondoltam, hogy egy gulladásos, vagy gennyes góc kialakult.
Aztán.....most hirtelen hólyaggyulladás, gennyes, erre Cifrant írtak.
Aztán .... mostanában volt probléma a fogaimmal, nem tudták gyökérkezelni, de a fog bentmaradt, mint góc, 2 rágó fogam letört, fel lett építve, nem engedtem kihúzni.
És mintha azt olvastam volna a net.-en, hogy a fog, mandula gyulladás is okozhat fertőzéseket, tehát hólyaggyulladás is lehet ettől.
Hát lehet, hogy megint összezavartalak, de sok-sok lehetőség a FŐ préblémámra, hogy "bevibrál" a szívem.
Tehát a házirovosnál voltam, más gyógyszert nem szedek, illetve a Rivotril-ból 0,25-öt naponta 5 éve már. Hőemelkedésem nincs, de abban igazad van egy laborvizsgálat kellene, amit minden éveben meg is szoktam csináltatni április körül, deddíg jó volt, és tavaly voltam tüdőgondozóban is, gondolod, már oda is menjek el?
Az biztos, hogy a hátam maszírozása jó lenne, mert az olyan jól szokott esni, hogy síkítani tudnék, és a gerincemnek is jó lenne, mert mostanában keveset mozgok, sokat ülök, és a forgóm is fáj.
Csalánteát rendszeresen iszom, meg mentát is, a köpölyözést a lányom vetette egyszer fel, de igazából nem ismerem, majd utána nézek.
Szóval ennyi tünetem van, de igazából, nem is tudom mit kellene csinálnom, melyik testrészemtől induljak ki.
Hát...... megpróbáltam rövid, és érthető lenni, de nem megy, mivel nem tudom mi van. Szerinted, mi lehet a fő problémám, a leírtak alapján, hol kezdjem a kivizsgálást, neked jó meglátásaid vannak.
Várom a válaszod, és köszönöm. (Nem gondoltam, hogy 50 felett, ennyi problémám lesz),most pedig fogadalmakat teszek erre az évre vonatkozóan, most úgy gondolom, a stressz is túl sok, mert az a tipus vagyok, ha nincs rendbe minden, nyomaszt, letör, lehangol, állandóan foglalkoztat. Pedig a betegségek terén a felfogásom mindíg pozitív volt, "engem aztán nem győzöl le nyavalyás betegség".
Már hülye is vagyok gondolod.....
Előzmény: BFeri53 (3206)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2008.12.31 0 0 3211
szia,
ugyan még nincs a kezemben a papir, de azt már tudom, hogy a vasam 2,3 meg több érték,még gyulladást jelez és egy tumrmarker-még enm tudom melyik,azt mutatja, hogy nem lehetetlen nőgyógyászati daganat. De persze ez sem biztos. lényeg,azt a kört is meg kell futnom.

Csak kiváncsiság képpen:mivan,ha vlakinek teljesen kiürrül aszervezetéből a vas?
Előzmény: BFeri53 (3210)
BFeri53 Creative Commons License 2008.12.30 0 0 3210

Szia!

 

Örülök, hogy elmozdultak a dolgok!

 

"Nagyon ugy tűnik, hogy minden problémám hátterében a vashiány áll. (ez jó alapvetően..."

Ez így nem igaz, mert maga a vashiány valaminek (gyulladásnak, vérzésnek, stb.) tünete. Utána kell járni.

 

A tüneteid kialakulásában a 3 féle idegrendszeri gyógyszereid is ludasak lehetnek. Olvassad át mégegyszer a mellékhatásaikat!

Például Cymbalta:

Ne szedje a CYMBALTA-t:

Ha májbetegsége van.

Ha súlyos vesebetegsége van.

A CYMBALTA fokozott elõvigyázatossággal alkalmazható:

A következõkben olyan okokat sorolunk fel, ami miatt a CYMBALTA esetleg nem alkalmas Önnek. Ha a felsoroltak körül bármelyik vonatkozik Önre, a gyógyszer szedése elõtt beszéljen kezelõorvosával:

Ha vérzéses rendellenesség szerepel a kórtörténetében (hajlamos véraláfutás kialakulására).

 

Előzmény: kutykuruty brekege (3209)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2008.12.30 0 0 3209

Szia BFeri53,

 

Nagyon ugy tűnik, hogy minden problémám hátterében a vashiány áll. (ez jó alapvetően, csak ne utálnám annyira a vastablettákat)

 

Ileltve még azt nézik, hogy milyen gyulladás lehet...

 

És köszi, hogy időt és energiát szánsz ránk.

 

 

Előzmény: BFeri53 (3206)
illesibolya Creative Commons License 2008.12.29 0 0 3208
Mindenkinek eredményekben és egészségben gazdag Boldog Új Évet!
Sandy girl Creative Commons License 2008.12.29 0 0 3207

Sziasztok!

 

Boldog új évet szeretnék nektek kívánni erőben, EGÉSZSÉGBEN, szeretetben, boldogságban és lelki békében!

BFeri53 Creative Commons License 2008.12.28 0 0 3206

Szia Kaamilla!

 

Mostanában milyen gyógyszereket szedsz?

 

Zavaros, amit írsz.

 

Több út is áll elötted.  Egyszerre több úton is mehetsz.

1.) A HIVATALOS orvoslás útja. Minél előbb menj el a háziorvoshoz. Ő beutal, ahova kell (pl tüdőgondozóba). De már egy laborvizsgálatból látszik, van-e gyulladás. Mi van a pajzsmirigyeddel? Hol fáj a nyakad? Mért nyomogatod? Hőemelkedésed van-e?

2.) MASSZŐR, vagy hasonló. A szívritmus zavar elég gyakran magától megszűnik egy jó hátgerincmasszázs után.

3.) Népi gyógymódok. Csalántea, kamilla tea, menta tea, hársfa tea ... van, miből választani. Kenés, köpölyözés, stb.

 

Az biztos, hogy jó lenne kevesebb húst és tejterméket fogyasztanod. Több folyadékot lehetne innod. Gyümölcsök. Tisztuljon az a nyavalya belőled.

 

Jobbulást! Ne pánikolj, mert attól csak rosszabb lesz!

 

BFeri53

Előzmény: Kaamilla (3205)
Kaamilla Creative Commons License 2008.12.28 0 0 3205
Szia BFeri53 Szia mindenki!
Nem tudom, hogy az idén jön e ide még valaki, már elég rég volt eszmecsere. Sajnos én is rég voltam itt, idő hiányban szenvedtem, kimerültem a munkában, és már nem volt kedvem a net.-hez.
Pedig a problémám régóta meg van, és rövidebb időkre megszünt, de végül is van.
Rettenetesen zavar, de senki nem tud igazából segíteni. A fő problémám a szívritm. zavar volt, egy olyan érzés, gyakran ami történik, mintha a szívem áram ütés érné, "bevibrál", ilyesmi. Szóval az eredmények jók voltak. EKG, szív UH., de most ezt a tünetet, még kíséri egy légcsőgyulladás szerü, fáj a hátam és a mellkasom, a nyakam egy helyen ha megnyomom, jobb oldalt elöl, belül fáj valami, és teljesen kétségbe vagyok esve, mintha tüdő v. mellh. gyulladásom lenne, szóval mintha az egész be lenne gyulladva, néha levegővételre allergiás köhögés fog el. Igaz, hogy pár hete, falat csiszoltam, és beszívtam a sok port, mert nem tettem a szám elé semmit, arra gondoltam ettől begyulladtak a hörgők, de viszont, mi fáj a nyakamon belül, talán genny góc, és az sugárzik ki a szívre? Próbáltam homeopátiás gy.szert szedni a léguti megb.-re, és a falvinnak a retekcsíra kapszulát. De semmi nem használ.Sós vizzel gargalizálok, kenem a mellkasom, hátam, de ezek a hörgőgondok mintha a szívbe sugároznának. Nem is tudom, mi ez, mit csináljak, milyen szakorvoshoz menjek ezzel. Belgyógyász, kardiológus? vagy mi! Ha valaki tud tanácsot adni kösz! Nagyon bepánikoltam.
Visszaolvastam a hozzászólásokat, a BFerinek jó az ötlete, hogy egy kicsit kellene diétázni, mert szeretek össze-vissza enni, és megterhelem a gyomrom, és az epém alíg bírja megemészteni, a hátam ettől is fájhat, de a hörgődolgok aggasztanak, meg a nyakamban egy ponton a fájdalom. Talán valami gennyes valami, ami nem szívódik fel? Valaki mondjon valamit! Köszi és remélem jól teltek az ünnepek. Üdv. Kamilla
illesibolya Creative Commons License 2008.12.11 0 0 3202
Szia! Engem 5 éve műtöttek, azóta most októberben újra visszakerültem katéterezésre elzáródás miatt és januárban is ismét megyek egyre. A műtét után nem voltak fulladásaim, szédüléseim igen, mert kicsit leesett a vérnyomás. A mellkasi seb természetesen érzékeny addig, amíg teljesen be nem heged. Nekem a lábam szárán is van nagy heg majdnem combközépig, mert ércsere volt. És elég hamar el is fordultam a bal felemre, mert eléggé mozgékony vagyok. És a nővérek is mondták, hogy amint lehet, meg kell próbálni elfordulni is. Én nagyon hamar fel is keltem, mert a családom szerint "örökmozgó" vagyok. Azt mondták, ezért is gyógyultam gyorsan. Jobbulást kívánok neked és ha kérdésed van még, tedd fel bátran, szívesen válaszolok (sajnos van tapasztalatom elég).
Előzmény: Mártuska03 (3200)
BFeri53 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 3201

Szia,

 

1.) Szvsz a gyógyóid mellékhatásai közrejátszottak jelen állapotodban. A májad szenved. A veséd szenved. A szíved a májadtól, vesédtől szenved. Ezek a szerek vegyi fegyverekkel egyenértékűek. Majdnem drogok. Muszály ezzel élned? Epilepsziás vagy, vagy mi?

 

2.)Mellkasi fájdalmak, ekg, laborleleletek. Tuti, hogy alapos kivizsgálásra lenne szükséged. Terheléses ekg, hasi ultrahang, szív ultrahang ? Az orvosod jobban tudja. A vér-vizelet leletekből gyulladásra, elhalt sejtekre lehet következtetni. Böjtölni kellene, komolyan! Hadd zabálja fel a szervezet a saját fölösleges fehérjéit. A májad is pihenne. Oda kellene figyelni a vízre is.

Előzmény: kutykuruty brekege (3199)
Mártuska03 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 3200

Sziasztok!

 

Látom vannak itt a fórumon köztetek szívműtöttek is. Engem szeptember 25-én műtöttek. Szeretném megkérdezni tőletek a műtét után mennyi ideig voltak fulladásos tüneteitek persze ha voltak. Még azt szeretném kérdezni, hogy szédültetek-e? A mellkas seb meddig érzékeny? Tudtok-e aludni a bal oldalatokon?

Várom válaszotokat!

Sziasztok!

kutykuruty brekege Creative Commons License 2008.12.10 0 0 3199
Szia,
köszi, hogy írtál.
A kérdezett gyógyszereket depresszióra, illetve hangulatstabilizálásra kaptam, a gerodormot, meg hogy azért legalább néha tudjak aludni. :-))

Igen, szokott fájni a mellkasom, meg a vállam is sokszor, de igazából nem tudom, hogy mikor okozza a szorongás és mikor lehet esetleg tényleges szervi háttere.

Illetve bizonyos különbség szokott lenni a fájdalmak között.
Előzmény: BFeri53 (3198)
BFeri53 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 3198

Szia!

 

cymbaltát, lamitrin, gerodormot.
Mire és milyen orvos írta fel ezeket a gyógyszereket?

 

Talán a vesédre és a húgyhólyagodra is kellene figyelni.

Látszik, hogy van valami gyulladás.

 

Mellkasi fájdalmad szokott lenni?

 

Előzmény: kutykuruty brekege (3197)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2008.12.09 0 0 3197
szia kedves BFeri53,

referencia értékekkel együtt:
HGB 94 g/l 120-155
HCT ,32 l/l ,37- ,45
MCV 68 fl 80- 99
MCH 20 pg 27- 35
MCHC 297 G/l 310-370
PLT 661 G/l 150-400
RDW-CW 18 % 11- 16
Vvt süllyedés 30 mm/óra 5- 18

Húgysav 383 umol/l 143-339
Klorid 90 mmol/l 98-106
összkoleszterin 6,4 mmol/l < 5,2
GGT 60 U/l 5- 36
Alkalikus foszfatáz 308 U/l < 240
reaktív fehérje usz 14,52 mg/l < 5


Glukoz 5,4 mmol/l 3,9-6,4
Nátrium 137 mmol/l 136-145
Kálium 3,7 mmol/l 3,5-5,1
Kálcium, Magnézium értékek nincsenek

46 éves 155 cm 55 kg (alapesetben), de most érthetetlen okból 61-62 kg.
Jelenleg szedek: cymbaltát, lamitrin, vízhajtót (higro...) panangint, gerodormot.

Hasi uh és vese vizsgélat nem volt.

köszi, ha reagálsz.

Előzmény: BFeri53 (3191)
BFeri53 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 3196
Ne is stresszeld magad!

Ma a betegek felének idegi eredetűek a panaszai, csak nem ismerik fel.
Téged annó encephalopátia (ez egy gyűjtőfogalom) gyanúval vittek a kórházba. A fejedben kellene kutakodni. Ezen a nyomon kéne újra elindulnia az ideggyógyásznak. A vegetatív disztónia is okozhat magasvérnyomás tünetet! Vedd hozzá a látászavart, szédülést, zsibbadást.

De lehet, hogy triviális elektrolit zavar áll a háttérben és egy pár szem Panangin is megteszi! A sejtekben a kálium, magnézium játszik fontosabb szerepet, a sejtközi térben a kalcium és a nátrium. Természetesen a sejthártya csatornáin át ki-be pumpálódnak.

Fiatal vagy még! Még el kell mozdítanod pár hegyet!
Hagyjad, hogy a jóval idősebbek betegeskedjenek!
Előzmény: mdodger (3195)
mdodger Creative Commons License 2008.12.09 0 0 3195
Nem stresszeltem magam és mégis előjött ez a vérnyomás probléma, nem tudom, hogy ezen egy ideggyógyász mit tudna segíteni? Gondolom nem csak dilinyósok járnak ideggyógyászatra :))))
Na jó, akkor csütörtökön megpróbálok elmenni háziorvoshoz és elküldetni magam kivizsgálásra. Inkább legyen 1-2 negatív leletem, minthogy valamit azért nem nézetek meg, mert félek az orvosoktól :)
Eddig lényegében a vérnyomásmérésen kívül máshogy nem is nagyon vizsgáltak meg. Azaz volt még 1 laborom meg hasi és szívultrahang. Én is úgy vagyok vele, hogy ráérek még beteg lenni.
Lehet, hogy valami triviális dolog, vagy rejtett hiba áll a dolgok mögött amire eddig még senki nem gondolt.
Előzmény: BFeri53 (3194)
BFeri53 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 3194

Kedves barátom!

 

Én kívülről látom az esetedet, te belülről.

Kívülről ez vegetatív disztóniának (egyfajta pánikbetegségnek) tűnik.

A tünetek (vérnyomás) kezelésével, ahogy látod, nem lehet előbbre lépni.

A nebilet placebó hatása elmúlt, előjönnek a központi idegrendszerre ható mellékhatások.

Keresned kell egy OKos orvost, aki az OKot keresi.

Sűrgősen el kellene menned egy ideggyógyászati szakrendelésre.

 

A keleti gyógymódot én még nem próbáltam. Miért ne?

 

Előzmény: mdodger (3193)
mdodger Creative Commons License 2008.12.09 0 0 3193
Kedves Ferenc,

Vettem a lapot :) Megint előjöttek a problémák, pont miután írtam, hogy már minden jó és a vérnyomásom is rendben van. Vettem be Tritace-t, de nem használt. A múlt héten magas volt folyamatosan a vérnyomásom ráadásul homályosan is láttam, ami nagyon zavart.
Nem idegeskedtem és mégsem tudtam kontrollálni a vérnyomásom. Azon gondolkodok, hogy visszamegyek az orvoshoz, mert azért, mert nem találták meg a vérnyomásproblémám okát, nem lehet mindent a stresszre fogni. Elhiszem, hogy stresszes, rohanó világban élünk, de ezzel a magyarázattal nem fogok jobban lenni.
Most minden beteg fogadja el, hogy stresszel és ugyanúgy szenvedjen tovább??
Fogadjam el, hogy kész, ez van, nem tudnak mit tenni.... ? Gondolkozom azon, hogy megpróbálkozok valami alternatív Keleti gyógyítással is, hátha jobb lesz tőle. Igazából veszítenivalóm, csak pár ezer forint van, ami a konzultációk díja.

Előzmény: BFeri53 (3187)
abdhulbin Creative Commons License 2008.12.08 0 0 3192
Változatlan, de a disznóvágás szezon után ismét teszek érte.
Előzmény: BFeri53 (3189)
BFeri53 Creative Commons License 2008.12.07 0 0 3191

A lelet adatokhoz a referencia értéket is írjad fel, lszi.

Vércukor? Nátrium, kálium, kálcium, magnézium értékek milyenek?

 

Szív ultrahang jó lenne.

 

Hány kilós, hány éve, hány cm magas vagy?

 

Milyen gyógyszereket szedsz?

 

A vesédet mikor vizsgálták? Hasi ultrahang volt?

 

 

Előzmény: kutykuruty brekege (3190)
kutykuruty brekege Creative Commons License 2008.12.07 0 0 3190

elindultam kideríten, mi is van és a vérvételen a következő eredmények születtek:

sziasztok

 

le írom ide azokat az eredményeket, amik a vérvételi papíromon csillagosak.

Van, aki szerint nem túl jót jelentenek, szrintem meg egy sima vérszegénység, legfeljebb kis -gyógyszerek okozta - visszaordítható májkárosodással

Fontos: alkohol szinte egyáltalá nem iszom, csak kivételes alkalmakkal, visont gyógyszert elég sokat szedek.

 

HGB: 94

HcT: 0,32

Mcv: 68

Mch: 20

Mchc: 297

PLT: 661

RDW-CV: 18

vvt sülly.: 30

 

Húgysav: 383  (húst nagyon leveset eszem)

Klorid: 90

összkoleszterin: 6,4

GGT: 60

Alkalikus foszfatáz: 309

C reaktiv fehérje ultraszenzitiv: 14,52

 

vízelet:

laphámsej: 9

baktérium: 516

 

Mindehhez van egy EGK-m is, amire az van írva. negatív T-hullám és kosszurúér szükület.

 

Köszi, ha valaki segít értelmezni.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!