Keresés

Részletes keresés

lackjeans Creative Commons License 2008.09.15 0 0 7908

Hú, gothicure, ezt nagyon eltaláltátok! És ez a Janett!! Ha nem dohányozna, elvenném feleségül. :)

Remélem, a jövőben még több lakknacis képet nyomtok.

Előzmény: Törölt nick (7904)
RubberFan Creative Commons License 2008.09.15 0 0 7907
"Illegális szeánsz" - ez megütöte a szememet! Miért is lenne manapság bármi is illegális, ami bármiféle kapcsolatban van a szexualitással, a fetish-el, a BDSM-el? Tudomásom szerint semmiféle (jog)szabály nem korlátozza vágyaink megélését; kivételként talán csak az emberek prűdségét tudnám mondani. De ilyen alapon elkárhozom millió más okból is; mert olyan, hogy mindenkinek megfeleljek, nem létezik! Eggyel több vagy kevesebb, már nem mindegy? :-) Akkor már inkább csak magamnak akarok megfelelni, nemigaz?

De hogy a kérdésedre is feleljek: Íme az én szentháromságom!

Törzshelyem, az SM's Cafe

Szórakozásom, a Fetish Party-k

Jövőbeli reményem, a Dungeon

Kutató
Előzmény: horizont53 (7906)
horizont53 Creative Commons License 2008.09.15 0 0 7906
Köszönöm Mindenkinek a segítséget...

Nézegetem az ajánlásaitokat... Egyébként van olyan hely Budapesten ahol lehetne találkozni ilyen stílusú emberekkel (hölgyekkel), buli , party, illegális szeánsz vagy bármi... Jöhet privibe is ha nem publikus.

Üdv.


l.i.d. Creative Commons License 2008.09.15 0 0 7905

Ez csúcs! Bombanő tuti lakk ruciban a szabadban. Ennél többet elképzelni is nehéz.

Gratula, és köszi!

Előzmény: Törölt nick (7904)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.15 0 0 7904

Sziasztok!


Frissült a Fetisha.hu galériája !
Janett vasárnapi fotózásán készült anyag egy része
már megtekinthető a honlapon.

Janett

www.fetisha.hu

Latex Bond Creative Commons License 2008.09.14 0 0 7903

Nelli, smszex, utazo: Nincs mit! :)

 

smszex:

Persze, ezek közül mindegyiknek van szombati nyitvatartása is sőt, Rosengarn-ék azt hiszem, csak a hétnek ezen napján, 1 hónapban 1x szoktak ú.n. Hosszú Szombatokat tartani, amikoris személyesen lehet felkeresni őket. Ezek időpontját mindig előre jelzik a honlapjukon, de előre megbeszélt időpontban bármikor mehetsz hozzájuk.

 

Mac's Mystic nyitvatartása:

H-P : 11:30 - 20:00

Szo : 11:30 - 17:00

 

Latex Fashion Design:

H    : 15:00 - 20:00

K-P : 10:30 - 13:00 , 15:00 - 20:00

Szo : 10:00 - 16:00

 

Cosmic-Ware:

K-P : 12:00 - 18:30

Szo : 11:00 - 15:00

 

Előzmény: smszex (7901)
Nelli32 Creative Commons License 2008.09.14 0 0 7902
Bámulatosan hasznos infók, rá is vetettem magam a honlapokra. Nagyon köszönjük:).
Előzmény: Latex Bond (7898)
smszex Creative Commons License 2008.09.14 0 0 7901
Szia.
Óriási köszönetem! Sokat segítettél! Azt hiszem a 3 -as számú ajánlatod tetszett meg leginkább. Még annyit ha tudnál segíteni, hogy vajon szombat délelött ezek közül nyitva van valamelyik? Akkor jövök vissza és akkor leszek egyedül. Kifelé szerintem nem tudok erre időt szánni. Köszi még 1x.
Előzmény: Latex Bond (7898)
utazo23 Creative Commons License 2008.09.14 0 0 7900
A tavaszi interrail csavargásnál, de jól jött volna ez az információ. Most verem a fejem a falba, hogy nem kérdeztelek meg. De most el is mentem a címeket egy txt fileba. Köszi a részletes leírást, egyszer még hasznos lesz.
Előzmény: Latex Bond (7898)
ToMCaT Creative Commons License 2008.09.14 0 0 7899
Kedves Kriszta!

Meghajlok előtted, mert be kell, h valljam nem nagyítottam ki az idelinkelt képeket, hanem úgymond csípőből tüzeltem a válaszomat képnézegetés helyett. Valóban ezen a képen egyértelműen latexben van a hölgyemény.
A fets-fash-ről azonban illik tudni, hogy régebben még csak spandex és sztrecslakk cuccokat készítettek és leginkább a zentai felé kacsingattak. Nemrég alakult át az oldaluk és bővítették ki latex termékekkel is www.skintight-shop.de néven. Ezért is tudható be a reakcióm ennek, mivel meggyőződésem volt, hogy ha fets-fash, akkor sztrecslakk. Egyébként mi is ugyanattól a gyártótól szerezzük be a 4D lakkot, mint a skintight-shop.

Köszi a kiigazítást:
ToMCaT


Előzmény: rubberkriszta (7897)
Latex Bond Creative Commons License 2008.09.14 0 0 7898

Szia smszex!

 

(Bocs Gitta, hogy helyetted válaszolok, de nem biztos, hogy benézel ide csütörtökig és talán én is tudnék ilyen üzletlátogatós kérdésben némi segítséget nyújtani, lévén bejártam már jópárat. :) )

 

Ha Belgiumba tartasz, feltételezem, hogy Németországban javarészt az A3-ason fogtok haladni (a Passau, Frakfurt, Köln vonal is erre enged következtetni), azonban ez esetben a Kunzmann elég nagy kitérő lenne, így azt most jobb, ha kihagyod.

Azt azért nem árt leszögezni, hogy mindenképpen jelentős plusz autózást jelent bármelyik üzlet felkeresése is, hiszen ezek egyike sem közvetlenül a főút mentén helyezkedik el és a "beugrom a belvárosba egy kis fétis-shoppingra" legalább plusz 1-1 óra kiesés szinte minden esetben a sztrádáról való letéréstől számítva.

A fétisüzlet-túráimon személy szerint legalább(!) ennyit szoktam szánni rá - természetesen az üzlet nagysága és választéka valamint a település forgalmának függvényében akár ennél jóval többet is.

 

A fenti vonalon ajánlataim tehát a következők lennének (mindegyiket úgysem lesz időd végiglátogatni, úgyhogy válassz tetszésed és belátásod szerint):

 

1.) Mivel valószínűleg a külvárosát érinteni fogod, Nürnbergben található a:

Macs Mystic Store  ( www.mystic-store.com )

Címük: D-90489 Nürnberg, Ludwig-Feuerbach-Str. 13.
Főként gót cuccokra vannak beállva, de a belvárosi kis üzletükben (amelynek közelében sajnos elég nehéz a parkolás) rengeteg csizmára, tűsarkúra, fűzőre, valódi bőr- és lakkcuccra lelhetsz.

 

2.) Frankfurt vonzáskörzetében, egy kisvárosban található a:

Latex Fashion Design ( www.latex-fashion.de )

Címük: (Figyelem, októbertől átépítés miatt megváltozik és a nyitvatartásuk is módosul, nézz utána a honlapjukon, nehogy épp zárva legyenek!)
Október 1-ig: D-65197 Wiesbaden, Dotzheimerstraße 49.
Október 4-től: D-65196 Walluf, Im Grohenstück 13b.
Latexből és lábbeliből igényes választékuk plusz bondage és heavy cuccokból is komoly raktárkészletük van.

 

3.) Amit semmiképp nem érdemes kihagyni, a kölni óriás-fétisáruház 500 négyzetméteren, a:

Cosmic-Ware ( www.cosmic-ware.de )

Címük: D-50674 Köln, Engelbertstrasse 59-61. (Vigyázat, hétfőn zárva vannak!)
Na, itt aztán minden van, amit csak egy fétiskedvelő el tud képzelni.

 

4.) Végezetül, ha az A4-esen hagyod el Németországot és mégy át Belgiumba, akkor egy nagyobbacska kitérővel ugyan, de a B56-os mentén (ami szintén a Belga határhoz visz) el lehet érni egy latexruha gyártót is, aki saját készítésű ruhákat árul
és nem viszonteladó, tehát a ruhák egyediségéért tarthat főként érdeklődésre számot:

Rosengarn ( www.rosengarn.de )

Címük: D-52511 Prummern (Geilenkirchen mellett), Feigengasse 13. Karin Plum
Náluk kapható pl. hamisítatlan német dirndli full latexből, tehát egyszer az életben mindenképp érdemes felkeresni őket. :)

 

A fenti üzletek mindegyikének hivatkozási címe egyébként a Frusztráció Party honlapján is megtalálható a Linkek között.

Többet nem írnék le, mert azok már sajnos végképp nem esnek útba, de örömmel segítek, ha bármi kérdésed adódna ennek kapcsán vagy esetleg visszafelé más utat választasz. ;o)

 

L.B.

Előzmény: smszex (7894)
rubberkriszta Creative Commons License 2008.09.13 0 0 7897
Kedves ToMCaT!

Valóban csalóka az anyag, ugyanis tisztán látszanak a ragasztásai (a vállkörívnél, a csípőnél oldalt, ill. a zippzár behelyezésénél is). Tehát latex. Ezt én mondom a beszerző, a szabó és a ragasztó. ;) :)

Egyébként a képen látható webcímen utánanéztem (fets-fash.de->latex->body). Ott is megtalálhatók ugyanazek a képek, ráadásul nagyobban, ahol még jobban látszanak a fentebbi részletek. ;)


Kriszta
Előzmény: ToMCaT (7896)
ToMCaT Creative Commons License 2008.09.13 0 0 7896
Köszi l.i.d.!!!:)))

Kedves horizont53!

Csalóka ez az anyag, mert megtévesztően hasonlít a latex-re, de ennek ellenére sztrecslakk. És ez teljesen ugyanaz az anyag, mint a nálunk kapható 4D lakk. Ezt én mondom, a beszerző...:)))
Ja és asszem méretre is készítünk bármit, úgyhogy várunk szeretettel!

Üdv:
AmaZona

Hosszúujjú 4D-s lakk body
Előzmény: l.i.d. (7893)
utazo23 Creative Commons License 2008.09.13 0 0 7895
Kérdezd gumigittát szerintem, ő elég jól tudja merre vannak ezek a boltok. Pl. A Kunzmann Pforzheimba, ami így hirtelen eszembejutott és ő már többször volt ott, bár igaz az inkább stuttgarti irány esetén lenne jó neked.
Előzmény: smszex (7894)
smszex Creative Commons License 2008.09.13 0 0 7894
Sziasztok.
Régóta olvasgatok itt mindenkit és csak ritkán szólok, de kéne egy kis segítség!
Csütörtökön megyek Belgiumba. Tud-e valaki német, vagy osztrák területen útbaeső boltot, ahol lakk cuccok, tűsarkú cipők vannak. És esetleg pontos címet is tudnátok ilyen helyről? Körülnéznék arra felé ha sikerülne konkrét helyre mennem. Mert ismeretlenül nem bóklszok arra nincs időm az 1400km-es út közben. Frankfurt, Köln, Passau, Linz. előnyben, de bármi más is jöhet ha meg található a hely.
Köszi előre is.
(úgy néz ki, hogy végre eljutok a partyra is 27.-én. )
l.i.d. Creative Commons License 2008.09.12 0 0 7893

horizont!

 

Ha sztrecslakkból szeretnél ilyet, akkor szerintem a www.amazona.hu csapattal vedd fel a kapcsolatot. Nagyon jó ár-érték aránnyal dolgoznak.

Előzmény: horizont53 (7883)
latex-71 Creative Commons License 2008.09.11 0 0 7892
Sziasztok!
Én szívesen taliznék veletek!
(A legközelebbi partin pl., vagy addig is?!)
Előzmény: andirobi (7891)
andirobi Creative Commons License 2008.09.11 0 0 7891
Sziasztok,
mi is tök újak vagyunk itt a fórumon, de olvasni már régebb óta olvassuk. Imádjuk és párom hordja is a lakkokat.
Szívesen találkoznánk hasonló érdeklődésűekkel is.
Más.
Voltunk az SmS cafeban, nagyon szimpi hely a kiszolgálás is kedves volt és szakszerű, köszönjük
ar
ezérdekes Creative Commons License 2008.09.11 0 0 7890
uv50 Creative Commons License 2008.09.11 0 0 7889
Király ez a szerkó.
Előzmény: horizont53 (7884)
2heroine Creative Commons License 2008.09.11 0 0 7888
rubberkriszta Creative Commons License 2008.09.11 0 0 7887
Helló!

Ez latexnek tűnik, így nem varrják, hanem ragasztják. Olvass vissza a fórumban, a különböző készítési technológiákról sok mindent megtudhatsz: az előnyeikről, hátrányaikról, a lehetőségeikről, stb.

Ha érdekel egy ilyen, keress a kriszta@rubber.hu címen!

------------

Továbbra is 2008-as akció - részletek e-mailben.
Előzmény: horizont53 (7883)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.11 0 0 7886
Egyébként üdv itt! Sokan vagyunk így gondolom:- "jó lenne a páromat egy ilyenben találni"- Csak nekem még párom sincs:(
Előzmény: horizont53 (7883)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.11 0 0 7885
Mikor feltöltöd a képet nyomni kell a beszúrás gombot.
Előzmény: horizont53 (7883)
horizont53 Creative Commons License 2008.09.11 0 0 7884
Bocsi a képek lemaradtak..



üdv
horizont53 Creative Commons License 2008.09.11 0 0 7883
Sziasztok!

Na ez az első hozzászólásom ebben a topikban, úgyhogy fogadjatok kedvesen :)

Nekem - ha ruhákról van szó - ez a kedvencem (mármint jó lenne a páromat egy ilyenben találni ha a fárasztó munkának vége..)

Elnézést a reklámért!!

Szóval egy ilyen megvarrását ki vállalná és mennyiért....

Üdv.
2heroine Creative Commons License 2008.09.11 0 0 7882
Ja, csak úgy. :) Nem tudom ki az, találtam.
Előzmény: Törölt nick (7881)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.11 0 0 7881
Ezt csak úgy? A felső kép Heike? Vagy Vanessa?
Előzmény: 2heroine (7880)
2heroine Creative Commons License 2008.09.11 0 0 7880
rubberkriszta Creative Commons License 2008.09.10 0 0 7879
Egy maszk 15800.-

DE

kizárólag személyes elképzelések egyeztetése, és méret után dolgozok minőségi alapanyagokból (Radical Rubber, 4D).

Keress e-mailben a kriszta@rubber.hu címen!
Előzmény: Latexboy24 (7877)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!