Keresés

Részletes keresés

ancsaborcsa Creative Commons License 2011.09.06 0 0 699

A sáfrányt próbáltad már?

Most jött el az ideje, hogy kilépjek.

 

MEGYEK SZAPPANOZNÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ !

Előzmény: zsuzsu1218 (651)
Sütimüti Creative Commons License 2011.09.06 0 0 698

Nálunk 3800körül volt a fél kg.

Előzmény: blankavajka (697)
blankavajka Creative Commons License 2011.09.06 0 0 697

Köszi Zsuzsu, akkor lehet, hogy ma útba is ejtem az egyik patikát. Kb. milyen árban van?

Előzmény: zsuzsu1218 (691)
blankavajka Creative Commons License 2011.09.06 0 0 696

Megpróbálok képet feltölteni a legutóbbi - ominózus - szappanról.

.

A balo oldali a tiszta kókuszos (kókusztejjel, kókuszolajjal, és kókuszreszelékkel).

A jobb oladli a céklaporos, amibe tettem maradék kókuszkockát, de mivel a céklapor a színét útközben elhagyta, ezért ez nem jön át.

 

Tapasztalatom: kókusztejjel dolgozni nehéz. Nagyon besűeíti a lúgót, és nem lehet - vagy csak nagyon nehezen - maradéktalanul kivarázsolni az edényből.

zsuzsu1218 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 695

jaja.. :)) másra nem is..max krémekbe

Előzmény: Sütimüti (694)
Sütimüti Creative Commons License 2011.09.06 0 0 694

Ezért sütkéreznék inkább kókuszban. :) A pálma jó hidegen a szappanba. :D

Előzmény: zsuzsu1218 (693)
zsuzsu1218 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 693

Igen, igen, meg a pálma is, ezt nagyon nagy előszeretettel használják sütödések, mert nem ég meg egyszerűen. Semmi sem ég meg benne. Én nem hittem, de valóban nagyon nehezen. Bár étkezésre nagyon s@r. Ezt nem lehet másképp jellemezni. :( Nem ízre, hanem élletani hatása borzasztó....

Előzmény: Sütimüti (692)
Sütimüti Creative Commons License 2011.09.06 0 0 692

Esetleg a kókusz olajban sütögetés talán a legkevésbé rossz, mert ő viselkedik a hőre legjobban az összes bázisolaj közül.

Előzmény: zsuzsu1218 (687)
zsuzsu1218 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 691

Bocsáss meg, mondom, hogy front van ma. :)

 

Igen a gyógyszertárban veszem én is, és meg kell mondjam, nem szívesen adnak mindegyikben. Én is csak sf- nek használom. Én megkérdeztem, hogy lehet-e kapni, volt ahol azt mondták nem igazán adnak, volt ahol azt kérdezték mennyi és mihez kellene. Ott mérik ki, nagy papírtasakokban van nekik általában, fél és egy kilósban. Én 25 dkg-ot kértem akkor épp. Nem mintha többnek nem lett volna helye mostmár látom.

Előzmény: blankavajka (688)
zsuzsu1218 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 690

Én egyszerre kb 250 g-ot vettem, de olyan klassz helyet sikerült kifognom, ahol adtak volna egy kilót is, ha ki bírom fizetni :))))

 

Mi van a horgászboltban? Én is kérek! :))

Előzmény: blankavajka (688)
zsuzsu1218 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 689

ugye milyen guszták a szappanjai?? Nekem is tetszik nagyon.

Előzmény: Boxmókus (683)
blankavajka Creative Commons License 2011.09.06 0 0 688

Szépséges ez a vaníliás szappan, tényleg, mint egy süti :)

 

Nekem eddig a kecsketejesek mindig jobban sikerültek, mint a vizesek. Nem tudom ez miért van.

Kakaóvajat mekkora kiszerelésben lehet, ill. szoktatok kérni a gyógyszertárban? Gondolom csak sf-nek használjátok.

 

Nekem a pirospaprikától barackszínű lett a szappan. Mézzel kevertem még (ugye mézes-parikás lehet pálinka is, akkor szappan  miért ne?), de a paprika így 4 hét után is erősen elnyomja a mézet, mondhatom azt nem is érezni.

 

A színezésen nekem is állandóan játr az agyam, jó tipp a horgászbolt, megnézem majd.

 

zsuzsu1218 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 687

ÁÁÁÁÁÁÁ! Ez kizárt, hogy cickafark olajjal kékre színezett, akkor valami szintetikus gezemüze volt az olajban. Na de akkor is kékre??? Nem hallottam még ilyet.

 

A cickafark egy erőteljes vékony fés száron ami zöld, egy tányérszerű hófehér virágokból álló kis csoport ül a szár tetején. Ebből nem lesz kék tuti. Az olaj ha drága akkor készítsd el magad. A növényt vágd apróra és jó minőségű olajba tedd bele egy befőttes üvegbe. Jól tömd tele növénnyel, majd öntsd rá az olajat és nem árt ha cseréled rajta a növényt, de ha nem akkor is nagyon jó lesz. Legyen benne annyi amennyi csak belefér. Bár már csak gyógynövényszaküzletben kapható szárítmányt lehet szerintem beszerezni, azok megmondom őszintén nem igazán jók olajnak.

 

A másik módszer, ha a növényt sütöd bő olajban, vagy zsírban. De ebben az esetben nagyon sok nemkívánot átalakuláson megy át mind az olaj és mind a növény.

Előzmény: Törölt nick (686)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.06 0 0 686

Én  festőmályvát hallottam ,bocs olvastam természetes szinezőként.

Kreativikinél 1 lány cickafark illóval szinezett kékre, csak az is drága sztem.

Nomármost nem tudom a növény maga szinez-e.

ZSuzsu ?

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.06 0 0 685

Uff, uff ez nagyon jól néz ki. Ügyes vagy, nagyon.

Előzmény: erikafot66 (662)
Boxmókus Creative Commons License 2011.09.06 0 0 684

Köszönöm! Csak küldjetek sokat! :)

Jaj Istenem, de mi közben felújítunk!

Boxmókus Creative Commons License 2011.09.06 0 0 683

Ezeket nem lehet megenni? :)

Előzmény: Törölt nick (595)
mimi49 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 682

Kedves Szappanos Hölgyek !

 

Esetleg lakik valaki közületek Szegeden? Én is foglalkozom szappankészítéssel , de sajnos eddig mindent  (kiv. olajak ) Bp.-n tudtam beszerezni. Ha valaki tudja, hogy hol lehet pl. titán-dioxidot vagy Nátrium hidroxidot beszerezni Szegeden, megköszönném ha megosztaná velem. 

Üdv Mindenkinek és jó szappanozást: Andi

Sütimüti Creative Commons License 2011.09.06 0 0 681

Szia, üdv nálunk. :)

 

Én készletem:

3 méretű műanyag keverőtál csőrös, tetővel - IKEA, egy csomagban volt azt hiszem

1 kiszuperált fakanál - jó volt, csak lenyúltam szappanozósnak :D

1 konyhai mérleg - elem legyen mindig kéznél, nekem múltkor a lúg kimérése közben merült le... igaz, 5 éve használjuk..

1 szájmaszk

1 botmixer - teszkó gazdaságos, így nincs az, h még szappanos, mert lusta voltam betenni gépbe, de kéne a kajakészítéshez

 

Nekem ennyi. A legkisebb tálba szoktam kimérni a fagyott tejet, vagy zöldséglevet, egy kerámia tálba a lúgot, amit a tejhez öntök. Ha nagyobb mennyiségű olajhoz (kilónál több) készítem, akkor a közepes edényben oldom a lúgot, és a legnagyobb edénybe mérem ki az olajokat.

Előzmény: Boxmókus (674)
erikafot66 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 680

Igen, hidegen készítem a szappant. Amióta Sütimüti írta, hogy sütőzi őket, azóta én is beteszem, így hamarabb használható. Ez még enm volt sütőzve, de délután beteszem. Én ilyenkor 40 fokra állítom a sütőt, légkeverésesre, így megy fel kb 60-70 fokra.

Előzmény: zsuzsu1218 (675)
mimi49 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 679

Sziasztok !

 

Gratulálok Erikának a szegfűszeges szappankához. Gyönyörűűűűűűűűűű

zsuzsu1218 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 678

Kezd a legegyszerűbbel, de olvass el egy pár másik szappanos oldalt is, ahol egy csomó jó tanácsot tudnak adni.

 

Létezik tiszta olíva szappan is, ahhoz csak olíva olaj kell, víz és lúg, vagy víz helyett fagyasztott teák, tej. De ne ez legyen az első. Az elsőt szerintem majd vízzel  készítsd. Ennek a szappannak azért tudni kell, hogy legalább 6 hét az érési idelye.

 

Rgy egyszerű szappannal kezd, amibe mindenképp legyenek szilárd olajok is, mint pl. a pálmaolaj, más néven pálmazsír, kókuszzsír- kókuszolaj, én néha margarint is használok, de csak jó félét ám, napraforgó olaj, olíva, kukoricacsíra, kakaóvaj, ( ezt gyógyszertárban lehet venni )

 

Ezzel a szappankalkulátorral számold ki mid van hozzá és mit akarsz beletenni, és akkor kiszámolja mennyi folyadék és lúg kell hozzá.

 

http://www.soapcalc.net/calc/SoapCalcWP.asp

 

Ez is egy elég jó videó:

 

Ezen az oladolon

so

k jó tanyács és recept is van, de a saját receptjeidnek se vége se hossza nem lesz ha egyszer belefogsz :)))

 

Sok sikert!

 

 

 

Előzmény: Boxmókus (674)
Boxmókus Creative Commons License 2011.09.06 0 0 677

Nekem eddig még csak az ételeim lettek akkor tökéletesek amikor csak úgy összecsaptam őket. :) Remélem ha már rutinosabb leszek, a szappanjaim is! :)

Előzmény: erikafot66 (671)
Boxmókus Creative Commons License 2011.09.06 0 0 676

Köszönöm a kedves fogadtatást! :)

Előzmény: zsuzsu1218 (673)
zsuzsu1218 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 675

Ezt feljegyeztem! Köszi!

 

Azt kérdezném még tőled, hogy ez is hideg eljárással készült? Szoktad sütőzni?

 

Képzeld el, hogy a méhviaszom a trace állapotnál visszacsomósodott a masszában :(((

Előzmény: erikafot66 (672)
Boxmókus Creative Commons License 2011.09.06 0 0 674

Szeretnélek megkérni titeket, hogy írjátok meg nekem a "hozzávalókat", mivel azt sem tudom, hogy kezdjek hozzá. Annyit tudok hogy gumikesztyű és rozsdamentes tálak kellenek. :) Sok receptet olvastam, nem tudom melyiket válasszam, ezért kerestelek meg titeket akik már tapasztaltak vagytok, hogy milyen hozzávalókkal érdemes dolgozni.

Segítségeteket előre is köszönöm:

Dóri

zsuzsu1218 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 673

Erika! Klassz darabok, nekem nagyon tetszik ez tény.

 

Nekem igazából azért születtek ilyen sok méretben a szappanok, mert szeretném előbb megismertetni a környezetemmel és bizony sok idős ember is van a közelemben, aki nem biztos, hogy egy tetemesebb darabot megvenne kipróbálás céljából. Illetve a fiatalok, akik esetleg ismerik, de csak kis ajándéknak szánják valakinek, szóval ilyenek. De mindenképp a tömb alakúak a nyerőek számomra is és azok használhatósága ahogy írtad is, mert az sem utolsó szempont, hogy gyorsan egy-két nap alatt elvékonyodik és elkopik egy szappan ( az enyém az uborkás pl. ilyen lett) , mert nincs megfelő

mérete.

Boxmókus üdv köztünk, amiben tudunk segítünk, kérdezz bátran, amit már mi tapasztaltunk azt szívesen megosztjuk veled.

 

 

erikafot66 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 672

3,8x5x10 cm

 

Az ügyfelek vendégváró sütinek hitték az illata és a kinézete alapján :)

Előzmény: erikafot66 (669)
erikafot66 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 671

Szia, üdv a csapatban :)

 

Persze, hogy segítünk, kérdezz bátran.

 

Köszönöm a dícséretet, igazából véletlenül lett pont olyan, amilyet szerettem volna :)

Előzmény: Boxmókus (667)
zsuzsu1218 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 670

Olyan szórakozott vagyok, front lesz vagy van:)) Akkor jutnak eszembe, miket is akarok még írni, mikor már elküldöm.

 

Régebben írtam netket, hogy kelet-varázs illót használtam az első kecsketejeshez, és annyira tetszett mindenkinek.

 

Na aztán most visszanéztem a papíromat, és lejegyeztem akkor, hogy mandarint is tettem hozzá. Na készítettem máskor is ilyet és nem ugyan az lett az illatt. Az ma reggeli olíváshoz is tettem, mert nagyon kellemes és "távolról" érezhető, mint egy igazi keleti fűszerpiac és gyümölcs keveréke, de csak a távolból. Fantasztikus. De tettem bele kamillát is, mert nekem gyerekkori kedvenc szappanom mindig a kamilla illatú volt és annyira a tisztaság jelképe a kamillavirág, illik ebbe a tiszta szappanba, gondoltam.

 

Egyáltalán nem lehet érezni benne a kelet-varázs illót, pedig az volt a több jóval, csak a kamillát, de az nagyon klassz lett.

 

Szóval rájöttem, hogy az illatokat amiket én használok legalább is, nem mindegy hogyan keverem és az sem, milyen összetételű a szappan, mi az ami jobban magába zárja a "szagokat" és mi az amiből jobban "kiszellőzik".

 

Máskor is jártam már úgy, hogy a kamilla nem érződött és egy másik igen, mikor egyenlő arányban raktam bele.

 

Biztos nem találtam fel ezzel a spanyol viaszt, csak leírtam. :))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!