Keresés

Részletes keresés

police2 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 448
elnézést, de én súlyos fokú mozgáskorlátozott vagyok 6 térdműtét,gerincsérvek.. alig tudtam mozogni! Kollár Erikának, teljes készüléke van, nagyteljesítményű kb 500 000 Ft-ért vette..teljes leírással..Engem Ő kezel és láss csodát! 4 kezelés után a lábdagadásom ( trombózis mindkét lábra ) teljesen elmúlt..most futotam éppen 2 kört a ház körül...ha érdekel valami, írja a police2@citromail.hu.-ra...összehozlak az Erikával....
Előzmény: n.attila (322)
police2 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 447
tévedésben vagy..a lámpához lehet vásárolni színetalonokat, csak rettentő drága.. ezért potólják minden szarral...celofán stb. adok egy mai címet...neki teljes berendezése van , oxygénsprayyal, kencével, és vállal kezelést is...és olcsón... erikakollar2@citromail.hu...mindent tud a lámpáról...én is hozzá járok...szalagszakadás.. a kezelés határára, nem indokolt már a műtét... nekem megér alkalmanként pár ezer forintot az egészségem....fordujatok bizalommal erikához...Letenyén megtaláljátok..de szerintem egyeztetés esetén házhoz is megy... az élettársa meg sportmaaszőr, nem vizsgázott sportmasszőr, de válogatott atléta volt..ért hozzá..a kezeléshez az új csodaszert a KUR-A-SAN kenőcsöt használja...semmi szteroid gyulladáscsökkentő!
Előzmény: vilagito (427)
police2 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 446
Ismerek egy hölgyet, akinek teljes leírása van a BIOTRON lámpa használatáról ! Én is tőle vettem meg a használati útmutatót... azt hiszem 3000 Ft-ot kért érte + a fénymásolás és posta költség..engem is ő kezel...térdszalagszakadással és porcleszakadással! 6-szor műtötték a jobb térdem, és Baker cysta is kialakult benne ! Forduljatok hozzá bizalommal...erikakollar2@citromail.hu. kezeléseket is végez...Zala megyében...
Előzmény: GoaGeorge (444)
vilagito Creative Commons License 2008.04.01 0 0 445
Százezer fölött van de ha venni akarsz akkor ne a Zepterét vedd meg hanem itt lentebb van egy link ahol ugyanazt meg kapod 60 000 körül. Én Zepter terméket elvből nem veszek sok átkozódás, emberi szenvedés tapad a céghez.
Előzmény: dappa (443)
GoaGeorge Creative Commons License 2008.03.31 0 0 444

Szép napot, Nektek!

 

Én nekem 8 éve van allergiám parlagfűre. Augusztustól Októberig tart és eléggé erős. Egy jó pár éve kölcsönkaptam egy Bioptron alap lámpát, színterápiával és napi 2x-es kezelés tünetmentessé tett, arra a szezonra. Erre csak bivaly erős gyógyszer volt képes, ami álmossá és nyomottá tett. Na mindenesetre most sikerült vennem egy lámpát, viszont sajnos használtan jutottam hozzá és nincs meg a leírás. Ebben kérném a segítségeteket, hogy allergiára (nem bőr), hanem rendes allergiára melyik színnel, hol és mennyit kell pontosan kezelni?

 

Valamennyi pénzt is hajlandó lennék fizetni, ha muszáj a segítségért. Remélem valaki tudja mi kell nekem! :)

 

Köszönettel,

B. Gergő

dappa Creative Commons License 2008.03.31 0 0 443
Sziasztok!
tud valaki arról, mennyibe kerülhet mostanság egy bioptron kompakt lámpa-- a kicsi kézi példány?
segítsetek ha tudtok kösz
vilagito Creative Commons License 2008.03.25 0 0 441
Nézz körül a netten és rájössz, hogy Zepter a színterápiát nem is értékesíti minden országba. Vajon miért is, mert ha jó akkor mindenhol eladható, ha meg nem akkor csak az exkeleteurópában.
Előzmény: n.attila (430)
vilagito Creative Commons License 2008.03.25 0 0 440
Jól láttad semmi különbség nincs a kettő között. A nagy lámpa előállítható kb. 20 000 Ft ból Gondolkodom is azon, hogy felrakom az adatait.
Előzmény: Olok Anya (431)
vilagito Creative Commons License 2008.03.25 0 0 439
Igen csakhogy az idős célalany előtt nincs nett és ha ezzel ködösítenek bizalma lesz.
Előzmény: n.attila (429)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2008.03.23 0 0 437
Előzmény: Otto Normalverbraucher (436)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2008.03.23 0 0 436

Ez az egyik, az active light.

http://www.activelight.hu/

 

 

Előzmény: Otto Normalverbraucher (435)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2008.03.23 0 0 435

Bocsánat, nem szándékos félrevezetés akart lenni. Rájöttem, hogy időközben átkonfigurálták a Magyar Rádió honlapját, és a régebbi cikkek már elérhetetlenek. :-(((( 

 

Megpróbálok majd keresgélni infót, ha érdekel téged alternatív lámpa.

Előzmény: Olok Anya (434)
Olok Anya Creative Commons License 2008.03.22 0 0 434
Köszi, csak nem tudom megnyítni a linket:-(((( "404-es"
Előzmény: Otto Normalverbraucher (433)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2008.03.22 0 0 433

A 329-es hozzászólásban írtam, bemásolom:

 

 

Hopp, egy érdekes cikkre bukkantam:

http://www.radio.hu/read/218928/rid/d0FUTQ==

 

Fényterápiás konkurenciaharc

 

 

A Bioptron készüléknek mára lejárt a szabadalmi védettsége, és pillanatok alatt megjelent tucatnyi koppintás a piacon. Haas Endre szerint 20-25 éves konstrukcióról van szó, ami nem lépett tovább. Ő megtanulta az orvosi szakma biokémiáját, biofizikáját, orvosi hátterét, hogy továbbfejleszthesse az eszközt.

 

Tovább a fenti linken

Előzmény: Otto Normalverbraucher (432)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2008.03.22 0 0 432

A lámpát (evolite néven) magyar kutatók fejlesztették ki. Anno nem volt pénz a gyártásra, így eladták a szabadalmat a Zepternek, akik aztán ráépítettek egy mlm piramist. Ettől lett ilyen drága.

De nemrég lejárt a szabadalmi védettség, és most már bárki gyárthatja/forgalmazhatja. Ha visszaolvasol, talán megtalálod az infót, hogy melyik két cég is forgalmaz hasonló elven működő lámpákat, tényleg töredék áron.

Előzmény: Olok Anya (431)
Olok Anya Creative Commons License 2008.03.22 0 0 431

Helló,

Én is voltam Zepteréknél okításon, hát amennyi jót előtte hallottam a lámpáról, ott az előadáson annál több kérdés fogalmazodott meg bennem. Ráadásul az előadó személye egyenesen irritált. Nem szeretem azt, amikor valaki állít valamit, de egy dologgal sem támasztja alá, vagy körbe rohan úgy képekkel, hogy nem látsz belőle semmit. De nem is erről akarok eszmét cserélni.

Az árakon egyenesen elájultam. A családunkban van 3 lámpa már. A vicc, hogy 4 éve a közepes méretűt 170 e-ért vették, most meg 370-390 e-t kínálták akciósan. Hát, ennyiért inkább köszönöm nem. A kicsire is hasonló árat mondtak, mivel arra most nincs akció.

Majd a Mammutban csatangolva ott egy boltban a kicsit 125 e-ért láttam, a Lurdyban meg 100 e-ért. Hogy is van ez?

A Lurdyban az üzletben viszont nagyon kedves eladó volt, aki egyáltalán nem erőszakoskodott, csak megjegyezte, hogy 54 e-ért tudja ajánlani a Biopolár lámpát, ami ugyanaz, csak nem áll mögötte akkora marketing, irodaház, stb. költség, mint a Bioptron-Zepter mögött. Ő anno kórházban dolgozott, mindkettőt használták, ugyanolyan eredménnyel. Teljesen ledöbbentem, mivel a Zepter okításon azt mondták, hogy ilyen csak nekik van, stb. (Amúgy nem hiszem, hogy az eladó azért ajánlotta volna, mert többet keresne az olcsóbb lámpán...)

Elkezdtem most a neten nézelődni, hogy akkor tényleg mi a különbség a 2 lámpa között. Nem találom a választ.

Itt is visszaolvastam. 1-2 dologgal megvilágosodtam (szabadalami jog lejárata, stb.).

De! Valaki, aki már nagyon kiművelte magát ebben (mert úgy látom vagytok páran), világosítsa meg l. sz. az elmémet!

Köszönettel.

n.attila Creative Commons License 2008.03.20 0 0 430
Ezeken a színeken már én is elgondolkodtam, hogy érdmes-e kiegészíteni vele a lámpát. Biztos, hogy nem Zepter találmány, mert az egyik barátnőm is sorra elmondta a csakrák színeit és az megegyezett a zepterével. Azt mondja, hogy ez egy többezer éves dolog, csak nekünk tűnik újnak. Jó lenne visszajelzéseket kapni hozzá, hogy ha valaki már használta, az milyen erdményeket ért el vele, mert amúgy elég drága.
Előzmény: ^^Riana^^ (424)
n.attila Creative Commons License 2008.03.20 0 0 429
Na, mindössze eddig tartott:

http://nobelprize.org/nobel_prizes/medicine/laureates/1903/

szerintem erre gondolnak a zepteresek
n.attila Creative Commons License 2008.03.20 0 0 428
Egy Nobel-díjat hogy lehet hazudni? Annak könnyű utánanézni!
Előzmény: vilagito (427)
vilagito Creative Commons License 2008.03.20 0 0 427
Ja annyit a színterápiáról , hogy a nagy úgynevezett orvosi lámpába nincs is be építve mint mondják, és nem is lehet hozzá rakni. Vajon miért mert elég komolytalanná tenné.
Minden lámpa eredetileg fehér halogén fényt ad, ezért előtte van gyárilag egy sárga fólia. Nem is ér semmit a színterápia szerintem felesleges rá egy fillért is kiadni. Más országba ezért nem is használják.

Ja még annyit, hogy a lámpa soha nem kapott orvosi nóbeldíjat. Ez is csak ködösítés.
Előzmény: ^^Riana^^ (424)
vilagito Creative Commons License 2008.03.20 0 0 426
Nagyon jól leírtad az eseményeket.

Az tény, hogy jó a lámpa de nem mindenre és nem mindenkinek.
Viszont az sem etikus, hogy az az elv, hogy senkit ne engedjenek el lámpa nélkül, ha nincs lámpája minimum kis lámpa (ilyenkor az is jó), ha pedig kis lámpája van akkor, az nem jó elavult le kell cserélni.

A másik amit hülyítésként használnak. Fényről lévén szó ugye gondolja át mindenki. A kis lámpa és nagy között az a különbség, hogy a nagy mélyebre hatol a bőrbe. A kicsi 4 cm re a nagy 15 cm re. Ez akkora baromság, hogy csak na. Győződjön meg róla mindenki személyesen tegye a tenyerét a lámpa elé és ha átvilágítja a nagy lámpa akkor igazat mondtak, ha nem akkor hazudtak a jobb eladhatóságért.

Azt írtam, hogy az elv, hogy maradjon mindenki egy terembe, de ha felviszik az irodába akkor se sokkal jobb mert jönnek mennek az idegenek és közbe ő vetkőzik. Tudom sok Zepteres azt állítja, hogy igaz, hogy sokan inkorrektek eladáskor, de ők aztán becsületesek. Dolgozik ott egy kopasz figura, hát úgy szédítette a vendégeket. Egyszer egy öreg nénire beszélt rá egy Zepteres csomagot 700 000 ért mert a néninek csak kis lámpája volt. Hát ez nem korrekt értékesítés. De ez csak egy példa.

A levelek túl személyesek és nincs felhatalmazásom ezek kiadására.
Előzmény: ^^Riana^^ (424)
^^Riana^^ Creative Commons License 2008.03.13 0 0 425
Elirtam 5 alkalmas ajándék kezelést kapott (biztos van több félregépelés is sry már késő van:) )
^^Riana^^ Creative Commons License 2008.03.13 0 0 424


Sziasztok!

Én is hozzászólnék.

Édesanyámon pár éve kijött a psoriasis. Ez egy nagyon csunya börbetegség és gyógyíthatatlan. Tetőtől talpig tele lett pöttyökkel amik viszkettek hámlottak rohadt rondán nézett ki. 100 000 feletti összeget kidobott börgyógyászokta kenceficékre nem hatott. Végül németországbol kapott egy kencét amit itthon nem is lehet kapni és egy ismerősünktől kapott kölcsön biotron lámpát és a 2 együttes használatával sikeresen elmultak a pöttyei. De mire lement ez az egész hercehurca több mint 1 év volt kb. Nyáron is isteni volt nyakig felöltözbe mászkálnia szoval megkinlodta. Ezután mi is vettünk egy kislámpát. Kb fél évre rá én is megkaptam ezt a betegséget és nekem 3 honap alatt elmult. Azota is jön ki egy két pötty de lámpával szerencsére el is mulnak.

Mindenesetre nem véletlenül kapott orvosi nobel dijat a biotron lámpa.

Van amire bizonyitottan jo pl börbetegségek fájdalomcsillapitás etc le van irva orvosilag igazolt ez most nem érdekes.

1 hete anyut leszolitotta egy fiatal nő a metromegálóban, hogy válaszoljon pár kérdésre.
hogy milyen egészségügyi betegségei vannak családban milyen betegségek voltak majd elkérte a számát.

Én persze otthon jol leszúrtam, hogy vadidegen nőnek kiadta a telefonszámát úgy hogy semmilyen kártyát igazolványt egyebet nem mutatott hogy mi célbol kinek dolgozik és minek kellett a telefonszám.

Majd pár nap mulva felhivta a hölgy hogy menjen el egy előadásra kozmetikai csomagot is kap ajándékba és juj de jo lesz.

El is ment a kozmetikai ajándék 2 db szalvétagyürü volt...

Majd felajánlották neki hogy 3 alkalmas bérletet kap hogy kiprobálhassa a biotronlámpát hiszen ők "nem győznek meg senkit arrol hogy vegye meg a terméket mert az eredmény önmagáért beszél"

el is mentünk beültettek minket egy terembe hölgy jöttlámpázott majd jött egy idősebb högy azt is elkezdték lámpázni a hátát egy pasi lámpázta. És ott akadtam ki előszőr hogy levetették vele a bluzát. Pdős hölgy egy szál melltartoban egy 20as vadidegen pasi előtt fejet lehajtva türte hogy lámpázzák ugy hogy miközben mi is ott voltunk a teremben 2 székkel odébb.

Majd bejött egy fiatalabb hölgy szintén egy pasival zsupsz arrol is levetették a felsőjét és azt is elkezdték lámpázni nemtom a nő kb 30as lehetett és abszolut nem érezte kényelmetlenül magát hogy a pasi ott stiröli hátulrol a dekoltázsát miközben lámpázta.


És a folyoson ahol végigjöttünk több szoba is volt szal nem hiszem hogy ne tudtak volna mindenkit külön szobába betenni...

Nagy csend "hullaszag"... A vendégek kinosan feszengtek és igyekeztek nem egymásra nézni én azt se tudtam hova ne nézzek mert mindenhol félmeztelen vadidegenek. Ha pasi lettem volna biztos élvezem a helyzetet de igy nőként hát nemtom...

Aztán az egyik előado elkezdte a "terjesztős dumát" hogy ez a lámpa milyen jo meg mennyi mindenre jo a saját pácienséhez beszélt de kb üvöltött szal egyértelmü volt hogy direkt ugy mondja hogy mindenki hallja a teremben. És hogy neki is mennyit segített és hogy az ő családjában xyznek az ilyen olyan betegségét hu de meggyogyitotta.

Ez ahogy írtátok tömegpszihozik

következő alkalom.. hogy árrol is írjak gonolom sokakat érdekel...
1888 euro
de most husvéti akcio és csak most és csak nekem meg juj csak azért mert eljöttünk a kezelésre adnak árengedményt sőt mivel kislámpánk is van beszámitják az árba(nem becserélik hanem beszámítják vagyis a lámpa nálunk marad)

szuper extra ajánlat közepes lámpa+színterápia+állvány 470 000(kicsit több fe fből nem emlékszem mennyi a vége 470 680 asszem de erre nem esküszöm meg)

És hogy gyorsan döntsek mert ez később akár a háromszorosára is felmehet. hiszen az euro egyre drágul és ők napi árral dolgoznak vagyis az lámpa ára minden nap más.Mert megy fel az olaj ára a benzin ára és ezeket a lámpákat svájcban gyártjákés a szállitás is igy egyre drágább. Ne halogassuk sokáig a döntést hiszen ez az akcio csak most érvényes és rengeteg pénzt takarithatunk meg vele és vehetem hitelre is itt van a bank az épületben fel is jönnek velem el is intéznek mindent vagy vegyem meg előtakarékosságra ha nincs munkahelyem és nem tudok hitelt felvenni.

Az ajándék kezelés 5 alkalom. minden egyes nap elmondják hogy addig kell dönteni amig ez az akcio van és hogy utána sajnos többszáz euroval fel fog menni az ára.
És hogy természetesen egy két nappal vissza tudják dátumozni a szerződést bár ez nem szabályos de a vevőért ugye mindent...

És akkor megkérdeztem hogy mennyi garancia van a termékre válasz: ú ez ugyse fog tönkremenni 5-8 év mulva kell csak égőt cserélni benne mert az esetleg tönkremehet de az kb 5000 ft) Garancia: 1 év

fél millio forint és garancia 1 év teljesen korrekt nemde? :D

És amikor mondtuk hogy igen de nekünk van kis biotron lámpánk és elég lenne nekünk arra is a szinterápia mit mondott a nőci?

Ő a kis lámpa nem jó. Eza közepes lámpa sokkal jobb és hatékonyabb és mélyebre hatol a bőrbe mert a kis lámpának csak kicsi a hatékonysága de aközepesnek akár 10-12 is lehet amélysége színterápiával meg 16 is!

közbe jött ujabb páciens és elado páros sztriptiz lámpázás minden az hogy a teremben megint voltak férfiak is cseppet sem zavarta őket. Majd az uj eladó is kezdte sorolnia szinterápia eredményeit és mélységet és h hoppá más számokat mondott

vagyis "ki mennyit tuloz hogy a közepeset rátukmálja szerencsétlen vevőre" szitu :)bejött egy másik elado is és minő meglepő ő is más számot mondott a hatékonyságra. Namost mindenki ugyanazt a kiképzést kapta vagyis 3 külünbözö elado nem tanulhatja meg rosszul a számokat. 2 emberből egy tévedhet de hogy egy kezelésen véletlenül 3 ember egy teremben téved az ugye enyhénszóla gyanús, ergo egyértelmü hogy mindegyik tuloz picit hogy rábeszéje a vevőt a közepes lámpára.

És amikor szerencsétlen nyugdijas házaspár már ott tartott hogy hát tényleg betegek és jo lenne egy ilyen mert mennyi gyogyszert megsporolnak majd és azon visszajön az ára( ez is eladoi duma hogy hu ha használja a lámpát nem kell majd gyogyszer és mennyi pénzt megsporo és nincs káros mellékhatás meg méreganyag)
de nem tudnak ennyi pénzt összeszedni ennyi idő alatt elado mit mondott? hozzanak még ismerősöket az előadásra mindegyik után kapnak ajándékot és további 5 kezelést és közben szépen megbeszélhetjük a részleteket hogy hogy vehetik meg a lámpát de mivel ketten is vannak és több területet is kell kezelniük érdemesebb lenne megvenni a nagy lámpát és persze a szinterpiát és hisz ugy sokkal hatásosabb... no comment

megint következő alkalom volt...

Általában páciens akinek nincs konkrét elképzelése mit szeretne kezeltetni rögtön felajánlják neki hogy megkezelik a szemet hisz ott rögtön kiderül majd mennyit javult a szeme. Már xedik kezelésen tulvoltunk és bejött egy elado és kérdezte anyut hogy mennyi javulást érzetta szemén anyu közölte: nem érzett változást. Pillanatra megdermedt a levegő összes többi teremben lévő páciens anyura nézett látszott hogy az eladok összenéztek majd az egyik fenhangon közölte hogy az kizárt az nem lehet hiszen a szemkezelésnek már 1-2 alkalommal is van hatása.Dehát ugye egy kezelés sajnos nem elég amit itt csinálnak mert ezt minimum napi 2szer kéne és minimum 20 alkalommal és ezért is lenne jo otthonra egy közepes lámpa...

Megint másik alkalom ugyanugy kezelték anyu szemét megkérdezte elado hogy hogy érzi javult a szeme? anyu közölte hogy fáj a szeme. Elado rögtön az biztos hogy nem a lámpátol van. mondta anyu hogy a kezelés alatt kezdett el fájni neki elado az kizárt hogy a lámpátol legyen hiszen annak nincs mellékhatása.


namost kislámpánkrol tudom hogy minimum 10 cmről kell kezelni az adott területet. A nagy lámpának erősebb is a fénye és néha szinte belenyomják az ember fejébe a lámpát. És szerintem ez sem tul egészséges dolog hisz a tartos erős fény akár káros is lehet...

mindenesetre aki szeretne venni lámpát:

ne higyjen el mindent amit mondanak hogy hu ez mindenre jo!Mert van amire bizonyitottan jo de az ajándéklámpázáskor minden betegséget amit kérdezel egyből rávágják hogy ó persze jo arra is(olyanra is ami még az ő könyvűkben sincs feltüntetve...)

ha adott betegsége van kérdezze mega z orvosát mi a véleménye mert akár ronthatnak is a dolgon pl begyulladt viszeret tilos lámpázni

Valamint azt értékesítők mondták (zepteres elado v szakértő nyugodtan megcáfolhat ha nem igy van), hogy alámpában csak egy kis ég éghet ki amit ki lehet cseréltetni más baja nem leheta lámpának (napersze ha nincs leejtve) ergo használtan is ugyanugy müködni fog max nem 5-8 év mulva kell égőt cserélni benne hanem rövidebb időn belül. Napersze vásárláskor édemes megnézni hogy nincs e rajta repedés törés satöbbi.És hazsnáltan adásvételit kel csinálni 2 tanu jelenlétében a későbbi gondok elkerülése végett...(lámpa szériatartozékai: 1 db oxispré kézikönyv és huzat a lámpára (csak mert sokan ezeket külön eladják de ez hozzá járna :) )



És most jön amiben szeretném zepteres szakértők /eladok segítségét kérni:

színterápia ugye teljes mértékben zepter fejlesztés. Se én zepter értékesitő oldalakon és termékeken kivül nem találtam sehol olyan leirást ami független orvosi és zeptermentes hogy tényleg használ teszteredmények milyenek. Szoval ha létezik ilyen valaki küldjön linket vagy ilyesmit mert a cégnél 250 000 a színterápia(akciosan:D) és az mind szép és jo hogy elmondják hogy hatékonyabb meg mélyebb és ilyen csakra meg olyan szín de ez egy zepteres elado szájábol akinek az érdeke hogy minnél nagyobb jutalékot kapjon ez nem hangzik őszintének.

És ettől még lehet hogy igaz és müködik de akkor miért nem lehet erről orvosi szakvéleményt találni esetleg termékbevizsgálást vagy ilyesmit?
Mert a neten semmit sem találtam ezzel kapcsolatban(ami zepter érdekektől mentes)

Elnézést hogy hosszúra sikeredett de akit nem érdekel úgysem olvassa el...:)

Szoval mindenki gondolja át ne hagyja magát befolyásolni ha sürgetik a döntést a kislámpa is ugyanugy használ csak kisebb területre gat és max nem 20 alkalommal kell használni hanem 40 .)(de vigyázat mert azt hamisitják) és ez is csak humán termék nem csodalámpa vagyis nem jo mindenre szoval mindennek tessék szépen utánanézni mielőtt beleugranak egy ilyen vásárlásba.:)

Jaj és a legaranyosabb volt mikor vége volt az előadásak és mentünk volna ki a teremből én már kint voltam a folyoson majd egy pasas beszolt az eladomnak h gyorsan csukja be az ajtot. Egy toloszékes hölgyet tolt a férje a folyoson 2 elado kiséretében és a hölgy elég hangosan orditozott hogy becsapták őket és adják vissza a pénzüket vagy mennek a biroságra azonnal. de Sajnos a részleteket nem hallotam hogy hogyan és miért mert betolták egy szobába- gondolom nehogy elriasszon másokat a vásárlástol.

Szóval engem is érdekelnek azok a levelek egy két példábol esetleg okulhatnak mások is. Pláne hogy mi is vásárlás előtt állunk :)

szoval igazán megoszthatnád a leveleket velem akár privátban is ...
vilagito Creative Commons License 2008.03.11 0 0 423
Mint mobndtam az értékesítési rendszere van úgy kialakítva, hogy gáz szerződések születnek.
Nekem semmi bajom azzal, ha bejön valaki érdeklődik és vásárol. Viszont amikor bejön a vendég és a környezetet már eleve olyanná alakítják, hogy vásárlási kényszere legyen, vagy a meghívó hetet havat összehord, csak azért, hogy ne menjen el a vendég üresen, vagy amikor a vendégnek azt állítja a meghívó, miután a kérdőív alapján látja, hogy mi a betegsége, hogy na arra találták ki, nem számít, hogy nem igaz. Többször voltam tanúja, hogy egy csoportvezető hölgy alpári stílusban hordott le egy meghívót, hogy miért nem íratott alá egy előszerződést legalább a vendéggel. Erről tudni kell, hogy ez rendes szerződés, csak azért, hogy a vendég aláírja előszerződésként tálalják. Vagy zavar hogy van aki csomagokat ad el, a vendégnek, általában nyugdíjasok, ugyan nincs szüksége mindenre, de az üzletkötőt ez nem érdekli, hiszen őt nem a vendég érdekét nézi, hanem a saját zsebét. Ezért olyan komplet csomagokat ad el, szédítő szövegével, hogy a vendég megveszi. Csakhogy másnapra kijózanodik és vissza jön rendszerint, hogy miért is fizettem én 7- 800 000 Ft ot akkor leűlnek többen és győzködik, hogy megkötötte az évszázad üzletét. De őszintén egy ilyen csomagra senkinek nincs szüksége, viszont jó a jutaléka.
Stb.

Az ajándékoknál, pedig amit azért kapsz mert végig hallgatod az előadást, megkapod és ingyen. Igaz fordult elő már olyan is, hogy a végére már csak kisebb érték maradt de valamit kapott az ügyfél, kivétel ha el ment és nem várta meg a meghívóját.
A fizetős ajándék az óra, kencefice, de ezek a számlán külön szerepelnek. Persze vannak akciók, azok általában tényleg ajándék.
De mint mondtam nem az a célom, hogy a Zeptert lejárassam, hanem a leendő áldozatok éberségét felkeltsem.
Előzmény: n.attila (422)
n.attila Creative Commons License 2008.03.11 0 0 422
Igen, leírhatnál pár esetet. Úgy látszik, akkor én megúsztam átverés nélkül. Bár ki tudja? A kamu ajándékról jut eszembe: anno én is kaptam egy késkészletet, de nem látom nyomát, hogy ezt is kifizettették volna velem. Nekem ez azért furcsa egy picit, mert nem tudok elképzelni egy ekkora céget, ahol mindenki csaló és konkrétan tudom magamról, hogy pl. amikor a Postánál dolgoztam, azt is mindenki szidta (tolvaj banda...), de általánosságban köze nem volt a valósághoz, néhány embert leszámítva.
Előzmény: vilagito (420)
Zottjoghurt Creative Commons License 2008.03.10 0 0 421
Idézhetnél egy csokorra valót.
Előzmény: vilagito (420)
vilagito Creative Commons License 2008.03.10 0 0 420
Nem is gondoltam, hogy a beírásommal egy lavinát indítok el. A sok átvágott ember levelei elárasztották a postaládámat, alig győzök válaszolni, szóval ezek után még inkább látom, hogy a Zepter Medical nál a becsület szikrája sincs jelen.
vilagito Creative Commons License 2008.03.10 0 0 419
Csak részben értek veled egyet, ugyanis valóban sokba kerül a marketing oktatás. Csakhogy ez nem az a marketing ami a nyugati kultúrában honos, hanem egy keleteurópai sumák mutyizós változat. Ismerem a nyugati változatot, ahol még ismert a korrektség, persze nyilván ott se becsületes mindenki, de itt a becsületes üzletkötöt kell keresni. Én már 21 éve vagyok üzletkötő és néha nagyon szégyenlem magamat mások kapzsisága, inkorrektsége miatt. Tudod én nyugodtan alszom és tartom a kapcsolatot az ügyfeleimmel akik elégedettek velem, sőt ajánlnak másnak. Viszont a Zepter Medical részlegénél nem is ismerek olyat, hogy valaki korrekt, vagy ha igen az nem sokáig marad ott. Sokmindent tudnék még írni, de nem a Zeptereseket akarom támadni, hanem az áldozatjelölteket tájékoztatni.

Egyébként sokkal többet is lehet keresni mert valakibe minnél kevesebb korekktség van annál többet keres. De volt már Zepteres verés tehát nem mindenki lett büntetlen.

Don Palesz Creative Commons License 2008.03.08 0 0 418
Asszem 3-400ezer/hó.
Előzmény: n.attila (416)
n.attila Creative Commons License 2008.03.08 0 0 417
Jajj, utolsó kérdés felejtős, most olvasom, hogy piramisjáték. Az meg nem érdekel.
Előzmény: n.attila (416)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!