Keresés

Részletes keresés

caseyhandler Creative Commons License 2007.08.26 0 0 117
Szia!

Kösszi... bár tudom, hogy véletlenül sem fogod a kezembe adni, de nagyon tetszik Wasco!!! Nagyon Köszönöm a vendéglátást a múlthéten! ;)
Puszi!Ági
Előzmény: Bichon Frise (115)
Solyci25 Creative Commons License 2007.08.24 0 0 116

Húú, mennyien írtatok mostanában!

Üdv mindenkinek! :)

Előzmény: Bichon Frise (115)
Bichon Frise Creative Commons License 2007.08.23 0 0 115
Csak Neked!...............no meg nekem! ;-))
Előzmény: caseyhandler (113)
cheereck Creative Commons License 2007.08.15 0 0 114
ELVESZETT!!
2007-08-14 éjszaka elveszett (Zugló, Öv utca)a képen( adatlapomon http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=8044776 ) látható 9 hetes ,vörös-fehér, szuka amerikai staffordshire terrier kiskutyánk, Emma.
Kérjük a becsületes megtalálót ,jelentkezzen a 0620/9776006 –os telefonszámon.
Nagyon várjuk haza!
Köszönettel : Dara Daniella
caseyhandler Creative Commons License 2007.08.13 0 0 113
Szia Heni!

Írtam még a másik fórumon! csak ezek szerint nem olvastad el :(
a jani kérdezte tőlem, de mondtam, h megkérdezem apámat... apám meg azt mondta, h normál ember futópad (megvásárolható: Auchan, Tesco) jó, ő is azon futtatja a Hurkát (Bullterrier).
Előzmény: Bichon Frise (112)
Bichon Frise Creative Commons License 2007.08.13 0 0 112
Sziasztok! Szeretnék venni a kutyámnak egy elektromos futopadot,és a segitségeteket szeretném kérni, hogy hol találok ilyet,vagy gyártok cimeit .Segitségeteket előre is köszönöm!
caseyhandler Creative Commons License 2007.08.13 0 0 111
? azt tudom, hogy van náluk yorki, de pontosan nem tudom, h mi hogy... az amstaff az egyik kedvenc fajtám... így inkább róluk érdeklődtem és a Schnaciról.
Előzmény: bvaszp (110)
bvaszp Creative Commons License 2007.08.13 0 0 110
Meg van egy egész alom yorki
Előzmény: caseyhandler (109)
caseyhandler Creative Commons License 2007.08.13 0 0 109
Lemaradt: van egy óriás Schnauzerjük akit édesanyám tenyésztett :)
Előzmény: caseyhandler (108)
caseyhandler Creative Commons License 2007.08.13 0 0 108
Tudom :) a szülei is a kiskutyáidnak és Sunny is, meg Kis Mucho is... és még mások is :) Voltam már ott.
Előzmény: bvaszp (107)
bvaszp Creative Commons License 2007.08.13 0 0 107

A háttérben Antalmajor látható , itt lakik kis Mucho is.

 

Előzmény: caseyhandler (105)
caseyhandler Creative Commons License 2007.08.13 0 0 106
nagyon szép a kis fiad Heni! :) A ringresszúrája is nagyon tetszik! Sok sikert! :P
Előzmény: Bichon Frise (103)
caseyhandler Creative Commons License 2007.08.13 0 0 105
=) nagyon aranyosak :) Az utolsó képen ismerős a háttér :)
Sajnos még nem értek a fajtához, de remélem egyszer fogok egy kicsit, és nem csak a felvezetésükhöz.
Előzmény: bvaszp (104)
bvaszp Creative Commons License 2007.08.12 0 0 104

Sziasztok !

Nekünk Goodheart kölykeink vannak , kettő egy kis szuka meg egy kis kan.

Az apjuk Mucho , az anyjuk Héra. Ma 3 hónaposak!

 

Nico , NinaHéra a szülők

 

 

Előzmény: caseyhandler (101)
Bichon Frise Creative Commons License 2007.08.12 0 0 103
Bichon Frise Creative Commons License 2007.08.12 0 0 102
Előzmény: caseyhandler (101)
caseyhandler Creative Commons License 2007.08.12 0 0 101
:P gondoltam =)
Én vagy GOOD HEART FIGHTER vagy TIGER TATTO'S kutyut veszek... :D Beleszerettem Kis Muchoba így lehet, hogy az első Good Heart Fighter lesz :P
Elvileg jövőre már érkezik a kis Bullterrier szukám =)
Előzmény: Bichon Frise (100)
Bichon Frise Creative Commons License 2007.08.11 0 0 100
Szia Ági!
Nekem meg Ő a kedvencem:-))
Előzmény: caseyhandler (99)
caseyhandler Creative Commons License 2007.08.10 0 0 99
Ő meg Kis Mucho =) kétszer vezettem fel Kis Mucho-t kutyakiállításon az óta ő a kedvenc amstaff! :P
caseyhandler Creative Commons License 2007.08.10 0 0 98
Mucho Mucho
caseyhandler Creative Commons License 2007.08.02 0 0 97
értem... nálunk az összes kutyának tudjuk a várható reagálását. pedig 10 van nálunk. nincs sok időd a kutyusodra?
Előzmény: Törölt nick (96)
caseyhandler Creative Commons License 2007.07.30 0 0 95
SZia!

Én jó ötletnek tartom és nálunk be is vált az, hogy fellocsoljuk napközben többször is a kennelt. hogy a kutyák már nem szeretik a slagot akkor addig engedd ki őket az udvarra ameddig fellocsolsz náluk.

Üdv! Ági
Előzmény: Törölt nick (93)
caseyhandler Creative Commons License 2007.07.30 0 0 94
Szia!

Nekem is Schnauzereim vannak, de szeretnék egy Amstaffot is!
Szerintem ha a gazda eleget foglalkozik a kutyával és tanítgatja akkor ilyemni nem fordul elő... Volt Argentín dogom is és azzal sem volt semmi probléma. Rá lett szólva már amikor csak próbálkozott és utána semmi problémánk nem volt vele.

Üdv! Ági
Előzmény: Törölt nick (92)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.27 0 0 92

Sziasztok!

 

A szomszédomnak van egy kb egy éves Staffija, nekem meg egy snacim,eddig el volt a két blöki, sokat nem találkoznak ugyan, de szerdán elkapta az enyémet, és jól megtépte. Hogy lehet ilyenkor leállitani, mert a gazdája nem nagyon tudott mit csinálni vele, csak probálta lehuzni az enyémről, de az meg csak tépte tovább az enyémet?

 

Szeretem a kutyákat, de azt azért nem szeretem amikor az enyémet gyilkolják!!!

 

Köszi:

 

Medve

caseyhandler Creative Commons License 2007.07.25 0 0 91

Sziasztok!

 

Én még új vagyok a fórumon.

 

Dhokthol Genya!

 

Szép kis kutyus! Sok sikert hozzá! Anyujáról tudsz képet felrakni? Az apukája véletlenül nem Mucho?

Üdv! Ági

Előzmény: Dhokthol Genya (87)
Niori Creative Commons License 2007.07.17 0 0 90
Szia!

Én itt is itt vagyok! :oP

Szerintem a többség az amstaffos fórumot használja! (Mint mi! :o))
Előzmény: Solyci25 (89)
Solyci25 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 89
Hú de nagyon nem pörgünk... :(:(:(:(
Előzmény: Solyci25 (88)
Solyci25 Creative Commons License 2007.02.19 0 0 88

Ó, nagyon szép kutyus! :)

Tudom, és értem az aggodalmaid. Számtalan fórumon látom, hogy milyen állapotban és hová tudnak kerülni Staffordok és keverékeik. Én úgy érzem, sikerült minden kiskutyámnak felelősségteljes gazdit találnom, de ennek ellenére mindenkivel megbeszéltem, hogy ha bármi miatt nem tudják vállalni tovább a neveléseiket, mi legyünk az elsők, akinek szólnak. Szerencsére zöme a gazdiknak már fajta ismerő, aki meg nem, már volt kutya tulajdonos. Én minden gazdinak a jövőben is állok bármilyen kérdésben-kérésben a rendelkezésére. Ennél többet nem tehetek. Sok jelentkezőt utasítottam vissza, mert éreztem, nem lennének jó helyen, ezeknél az embereknél jó megérzésem volt. :)

 

Értük majd csak márciusban jönnek a gazdik, így ketten maradtak:

 

 

 

 

Előzmény: Dhokthol Genya (87)
Dhokthol Genya Creative Commons License 2007.02.18 0 0 87
Sziasztok!
Volt egy 13 éves korában elpusztult gyönyörű stafim. Még életében gondoskodtam utánpótlásról, mert úgy gondoltam hogy ha ő már nem lesz, legalább az unokája legyen majd az én kutyám. Mindössze 2 kölyköt tartottunk meg, mert nem akartam menhelytölteléket gyártani. Mindkettőnek már születésük előtt megvolt a gazdija.
Remélem a topic kiskutyák már gazdához kerültek, de kérlek tartsátok szem előtt, hogy néha még törzskönyves kutyáknak is hehezen akad gazdája, vagy mikor az új gazda meglátja, hogy ez a kutya micsoda törődést igényel, inkább visszaadja a feladónak, menhelyre teszi, vagy egyszerűen eladja. Utóbbi 2 esetben komoly eséllyel pályázik az állat, hogy kiképzési példány váljon belőle, mert nincs túl nagy szelektálás a jelentkezők között.

Az élet nálam viszont úgy hozta, hogy elpusztult kutyám annyira mély nyomokat hagyott bennem, hogy nem akartam hozzá hasonló tigriscsíkosat, és meglátva egy tenyészet weblapján levő kutya képét, párommal eldöntöttük, hogy onnan akarunk új kutyát. Ebben méginkább megerősített mikor megláttuk az ott levő valamennyi kutya küllemét és főképp a viselkedésüket!

És most bemutatom, ő Flop!
Flop

Várhatóan pedig teljesen hasonlítani fog az apukájára, mert szinte mindenhol azonosak a fehér rajzolatok.
Apa
Solyci25 Creative Commons License 2007.02.05 0 0 86
Hát ez sajna még most nála egy darabig jelen lesz mint jelenség. :) Most nőtt ki nemrég a kis foga, rajta van a rághatnék, aztán azért, mert szépen el fogja kezdeni hullatni a tejfogait, aztán meg azért, mert épp nőnek a csont fogai, szóval ez kutya betegség. Ne hagyd neki, hogy a kezed rágcsálja, szólj rá kicsit határozottabban, tiltószóval, esetleg amikor elkezdi a kezed csócsálni, valami játékot adj a szájába. Minden kiskutya ilyen ám, csak nálunk méretükből kifolyólag ez kicsit kellemetlenebb tünetekkel jár. Szerintem szerezz be minnél több rágható kütyüt neki gumiból, kötélből, préselt csontból... stb.
Előzmény: Báró_21 (85)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!