Keresés

Részletes keresés

Hedonisz Creative Commons License 2006.10.18 0 0 2718
BDSM Filmeket keresek. Belenyugodtam, hogy fizetek erte, mivel mi mast is tudnek adni :)
Koszonom
Hedonisz
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.18 0 0 2717
Elfogadom, de nem értem. Ha valakinek ilyen szép gömbölyű popója van, miért ne mutogatná. Ettől még anonim marad, hiszen nem lehet ráismerni
Előzmény: Extrém (2716)
Extrém Creative Commons License 2006.10.08 0 0 2716

ursusm! Ha kinagyítod a képet, láthatod, hogy nem saját, bár kétségtelen, nagyon hasonlít a rabnőjének a hátsójához, engem is majdnem megtévesztett. :)))

Gondolom, nagyon nem örülne a rabnője ha kitenné a képét, mégha az a fenekéről készült is.

Előzmény: Törölt nick (2715)


Törölt nick Creative Commons License 2006.10.08 0 0 2715
Nagyon szép a popsi és remekül látszanak a pálca nyomai. Nekem nagyon tetszik. A tied ?
Előzmény: rebel1 (2714)
rebel1 Creative Commons License 2006.10.08 0 0 2714
A mindenit!

De régen jártam erre.Látom,néhány lelkes ember még tartja a lelket ebben a topicban.Nem is tudom,mi hozott ide ismét.Talán,hogy spanking fanatikus vagyok?-lehet.Na mindegy.Mostantól szerintem ismét aktíválom itt magam.Addig is:
-Rengeteg vesszőütést kívánok mindenkinek,aki arra érdemes!:-)


Üdv.rebel1Jó is ez!
spankking Creative Commons License 2006.10.02 0 0 2713
Spanking témájú filmeket készítünk.
Szívesen dolgozunk lelkes, a témát kedvelő munkatársakkal.
Folyamatos munkára keresunk grafikust, webdesigner-t, vágót.
Amennyiben erdekel, egy önéletrajzot, referencia listát es egy telefonszámot küldj nekünk: spankking@gmail.com
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.23 0 0 2710
Érzéki, erotikus elfenekelést kedvelő barátnőmet keresem, aki hosszú távú komoly kapcsolatra is vágyik: charliex1162@yahoo.com
Abby.Lockhart Creative Commons License 2006.09.20 0 0 2709

off

 

Nem értem, miért nem kapod meg.

Átküldöm egy új e-mail-címről, hátha az "én készülékemben" van a hiba.

 

on

Elnézést kérek mindenkitől, hogy itt beszéljük meg a technikai problémákat.

Abby

Előzmény: GoodGuy (2707)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2006.09.18 0 0 2708

off

 

megint átküldtem. Most nézd meg. :)

 

ON

 

Bocs az off-ért!

 

Előzmény: GoodGuy (2707)
GoodGuy Creative Commons License 2006.09.18 0 0 2707

off

 

sajna nem:(

 

on

Előzmény: Abby.Lockhart (2706)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2006.09.16 0 0 2706

Kedves tőled, GoodGuy, hogy felhívtad rá a figyelmem.

Most megnéztem, és néhány képet találtam ott, úgy vélem, izgalmas videórészleteket. :)

Nem mertem letölteni a videókat, mivel nyilvános netezőből kapcsolódok a netre.

Ha lesz saját gépem - tán karácsonyra - akkor biztosan letöltöm. :)

Köszönöm figyelmességed!

 

off

Megkaptad a mail-em?

 

on

mindenkinek szép napot!

 

 

Előzmény: GoodGuy (2705)
GoodGuy Creative Commons License 2006.09.15 0 0 2705

Szia Abby,

 

És amit a 2568-as hozzászólásban említettem, azt megnézted már? 2569-ben említettem , melyek a legjobbak;)

 

Szerintem nagyon jók, a dicső Insex romjain támad föl a site...

Előzmény: Abby.Lockhart (2704)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2006.09.15 0 0 2704

Szia!

 

Megint sokat időztem az oldaladon, pedig azzal a szándékkal ültem le egy órával ezelőtt a géphez, hogy írok valamit a topikba.

Nagyon tetszik az oldalad, vagy mondtam már? :)

 

Szerepel a terveid közt a képtárad bővítése? Rongyosra nézegettem megint a képeket... :))

 

üdv.: "szószátyárka"

Előzmény: Törölt nick (2703)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.13 0 0 2703
Szia,

nem személyesen Neked szólt az észrevétel annak ellenére, hogy Te voltál a hivatkozásban, hanem a téma eltévelyedésének, de hát az egy nyílt fórumnál természetes és rendszeresen előfordul. Más fórumok kapcsán is az derül ki, hogy rendszeresen vannak impulzusszerűen feltámadó viták, amit többnyire friss tagok, illetve látogatók generálnak. Az ilyenek túlreagálása mindig csak ront a helyzeten és felesleges indulatokat kelt. A megoldás általában a figyelmen kívül hagyás, aminek eredményeképp aki kilóg a sorból, magától távozik rövid időn belül.

Abban is egyetértünk, hogy a "kipicsázás"-sal a baj nem annak irodalmisága (habár tényleg nem tetszik), hanem a mögötte megbújó vélemény.

Minden jót!!!

RedMarks
Előzmény: GoodGuy (2702)
GoodGuy Creative Commons License 2006.09.13 0 0 2702
Köszönöm, igyekeztem a témánál maradni. Próbáltam egyértelmű lenni, de ha mégsem sikerült röviden azt akartam jelezni, hogy a spanking szvsz nem egyenlő egy nő ostoba 'kipicsázásával'.  Dehát neked ezt nem kell magyaráznom, azt tudom jól.
Előzmény: Törölt nick (2700)
azaiak Creative Commons License 2006.09.13 0 0 2701

Bizonyos finom, alig észrevehető, ámde általam mégis észrevett jelekből arra következtetek, hogy nem szívlelitek igazán egymást! Sztem lépjetek túl ezen az apró kis szalmaszálon. Beebe! Egy férfinak kell bizonyos ütésállóság. A fórum erre is jó terep. Persze azért zsákolni is le kell járni.

Amit egyébként Goodguy olyan szépen és élesen megfogalmaz a motivációs különbségekről, az úgy van.

 

Előzmény: beebe (2698)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.13 0 0 2700
Megint sikerült egy jó kis témába illő társalgást folytatni. Akkor már inkább legyen (az egyébként kifogásolt) informatikai biztonsági alaptanfolyam. Annak legalább van haszna.

:)
Előzmény: GoodGuy (2699)
GoodGuy Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2699
Ámen.
Előzmény: beebe (2698)
beebe Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2698

Különben ne strapáld magad, hogy újra sértegessél, mert nem nézek ide többet,mert nem éri meg.Mert felidegesít.

 

Nyugodjatok békében.

Előzmény: GoodGuy (2687)
beebe Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2697

A helyesírás is olyan dolog, hogy akkor válik készséggé,hogy ha az ember sokat ír.

Én olyan életet éltem, hogy inkább olvastam, vagy beszéltem, viszont nemigen írtam.

Ezért lehet az, hogy az én helyesírási készségem kívánni valót hagy maga után.Végül is ez "egydolog".Attól még az ember személyisége nem a nullával egyenlő.Ha valakié az, éppen te vagy.Szerintem ez a hozzáállás maga a psychopathia kategóriája.Valamiféle megaloman szemétkedés.Kikérem magamnak, hogy analfabéta vagyok....és hogy én azért nem vagyok méltó még egy picsára sem.

Még egy olyanra sem mint amilyen te vagy.Szép is volna.Ez miatt az általános mentalitás miatt Magyarország a tíz millió kaszt országa.Persze az ilyesmiben is inkább a nők járnak az élen.Erre is megvan az elméletem.Analfabéta az, aki nem ismeri az írásjeleket, és nem tud sem írni, sem olvasni.Vagy az életében sem olvasott el egyetlen könyvet sem.Hát azért egy párat csak el olvastam.Van vagy 200 db.Különben is, van egy felsőfokú műszaki végzettségem.Tehát nem lehetek analfabéta.Te hülye vagy.De főleg szemét.De még szakbarbár sem vagyok,mert elég széles az érdeklődési köröm.Olvasok psychológiát, olvasok verseket.(újabban).

Előzmény: GoodGuy (2687)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2696
off
GoodGuy, ment válasz :))
Abby.Lockhart Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2695
off

Bingó!!! Átjött!!! :))

on
én is elnézést az offolásért
Előzmény: GoodGuy (2694)
GoodGuy Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2694
Nem tudom - mégegyszer elnézést mindenkitől, hogy ezt a topicban tesszük - talán a citromail hibája. Küldtem egy tesztemailt magamnak, az átjött, bár SPAM felirattal. Újraküldtem egy yahoo-s emailről  - remélem ezúttal sikerrel.:)
Előzmény: Abby.Lockhart (2693)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2693
Ellenőriztem, ott sincs. Hová lett?
Előzmény: GoodGuy (2692)
GoodGuy Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2692
Nem kerül a tőlem érkezett mail automatikusan a spam-szűrőbe?
Előzmény: Abby.Lockhart (2691)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2691
Sajnos még mindig nem jött át az e-mailed.

abby.lockhart kukac citromail.hu

Ide küldted át?
Előzmény: GoodGuy (2690)
GoodGuy Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2690
Megpróbáltam újra - bízom benne, hogy ezúttal sikerült. Elnézést az off-ért.
Előzmény: Abby.Lockhart (2688)
Abby.Lockhart Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2689

Nehezen idézem már fel pontosan az akkor történtetet, ezért egy másik alkalmat írok le. Erre még jól emlékszem, mert még most is érzem. :))) 

----------------------------------------------

 

Hétvégén megint kaptam, ezért most élvezem az ülést.

 

Valentinnal kettesben voltunk, most Donát nem ért rá. Beöntéssel kezdtük, és rájöttem, mennyire élvezem a sub szerepét, a rám parancsolt engedelmességet.


Ismét szerepjátékot játszottuk, Valentin az orvos, én a páciens szerepét játszottam.
Csípős injekciót fecskendezett a popsilyukamba - térd-könyök pózban kellett fogadnom - , és utána megKérdezte, hogy csíp-e.

Válaszom hallatán felajánlotta, hogy a kellemetlen érzést megszünteti, ha huszonöt botot mér a fenekemre.

Elfogadtam ezt a módszert, és engedtem magam kikötni, kis terpeszben, meztelenül.
Izgatottan vártam a botozást, és már attól nedvesedtem, hogy amíg kikötött, letette mellém a botot, és láthattam az eszközt, amivel kapni fogom.
Most nem az ágy közepén hasaltam, hanem az egyik felén, így arról az ágy mellé állt, és figyelmeztett - olyan hivatalos hangon, mint orvos a pácienst - hogy viseljem önuralommal, és ne jajgassak hangosan.
Utána elkezdett botozni, és valóban szükség volt minden önuralmamra, mert eléggé fájtak az ütések. Sok gondolat cikázott át agyamban, amíg vert, mind izgatóak voltak.

Sajnos botozás alatt még mindig nem tudom a hangom visszafojtani, és így az első néhány ütés után már hangosan nyögdécseltem. Aki kapott már így verést, az tudja, milyen égető, fájdalmas érzés. Nem lehet hozzászokni, és ha nem lennék kikötve, nem is bírnám ki.

 

Néhány perc alatt vége lett, ami nekem jóval hosszabbnak tűnt. Miután kioldott, és engedte, hogy felkeljek, elégedettek voltunk mindketten az eredménnyel.

Bármennyire is sajgott a fenekem, kérdésére azt feleltem, hogy igen, jólesett a kemény botozás, és már alig érzem az előtte kapott injekció csípését.

 

---------------------------------------------------------------------------------

Remélem, fogalmazásom hiányosságai ellenére szavakba tudtam önteni az eseményeket.

 

"szószátyárka"

Abby.Lockhart Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2688
Nem, nem válaszoltál. :(
Előzmény: GoodGuy (2685)
GoodGuy Creative Commons License 2006.09.11 0 0 2687
A ti mesebeli egymásratalálásotok csak egy újabb lenyűgöző példája annak, ahogy az élet polaritásai feloldódnak az Univerzum egységében. Férfi és nő, sötétség és fény, Dom és sub, spanker és spankee(?), az író és az analfabéta...  
Előzmény: azaiak (2678)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!