Keresés

Részletes keresés

yons Creative Commons License 2000.10.30 0 0 6
Egyik barátnőm csak két dolgot mondott egyszer:

Először:
"És Te hogy hívod?" - 5 perc röhögés

Majd
"Ja óvszer nincs, mert múltkor elhasználtam valaki mással" - hmm :))

Azóta néha megnézem a fiúkat is :))

yonsboy

Előzmény: GáBOR (5)
GáBOR Creative Commons License 2000.10.30 0 0 5
Egyik ismerősöm megismerkedet egy lánnyal. A lány egész randi alatt nem igazán szólt, mindig csak hümmögött.
Amikor este a srác ágyában kötöttek ki és már egész foró volt a dolog, a lányból kitőrt:
Moft jó fimogafd a teftem!
Endorfin Creative Commons License 2000.10.30 0 0 4
Azt hiszem, ide illő:
Tudjátok-e, mi az a "rodeo-szex" ?
Éjszaka félálomban az asszony mögé kerülve be kell csempészni a lompost, és amikor már egészen kellemessé kezd válni a dolog, a fülébe súgni, hogy pl.

...drágám, ugye nem baj, lefeküdtem a titkárnőmmel...

A rodeo ezután jön, a feladat: minél tovább, de legalább három másodpercig rajta maradni...:)

Endorfin



Ethan Hunt Creative Commons License 2000.10.30 0 0 3
Egyszer egy korábbi barátnőm, aki elméletileg fogamzásgátlót szedett, az elélvezésem előtt kb. 3 másodperccel (már érezhette, hogy közeleg a dolog) belebúgta a fülembe: Gyere élvezz belém, gyönyörű kis gyerekünk lesz...
Na, elképzelhetitek azt a görcsöt, visszafogni már nem tudtam, elengedni meg nem igazán sikerült magamat. Utána bevallotta, hogy csak viccnek szánta, és természetesen ebben a hónapban is bevette a bogyót.
LeNoir Creative Commons License 2000.10.30 0 0 2
Néhány szösszenet az ismeretségből és saját tapasztalat alapján is :)

1.
N: Basszuuuuus, mekkora repedés van a plafonon!!!

2.
F: Padlószőnyegen többet nem szeretkezünk... lenyúzza a bőrt a térdemről...
N: Bazzmeg... mi lenne, ha éreznéd a hátamat...

3.
F-N: Úgy gondolom kicsi ez a kád kettőnknek...

4.
N: Ha ennyit bagózol, akkor a továbbiakban lőttek az orális szexnek!!!

5.
F: Te jó ég! Ez vér... te szűz vagy?
N: Nem, megjött...

Egyenlőre ennyi elég lesz... nem árulom el, hogy melyik saját és melyik ismerősé :P

LeNoir
Fekete Arkangyal

Bárányfelhő man Creative Commons License 2000.10.29 0 0 1

...
- Fáj?
- Nem drágám...pont ellenkezőleg...
- Jáf ???
...

mladost Creative Commons License 2000.10.29 0 0 topiknyitó
Hallottam egyszer egy történetet, ami nagyon megragadott. Alaposan belemerültek már a érintettek a szeretkezésbe, mikor a leány elragdtatásáben a következőket mondta a fiujának:
B*sszal, csak b*asszál szét Te gumi f*szu b*szó Isten! A fiú erre olyan röhögésben tört ki, hogy mindjárt pár perc "technikai" szünetet kért, s mely után még nagyobb hévvel folytatták a szeretkezést.
Más: Bár ez azthiszem talán gyakrabban fordul elő főleg házaspároknál:
Anyuci nehezen akart kötélnek állni. Kitartó udvarolgatás után csak sikerült a férjnek felkeltenie párjban a vágyat. Szeretkezés közben
megy a szokásos szöveg a férj részéről: milyen szép vagy , milyen aranyos stb..., mikor megszólal az ara: "Betetted a paprikás krumplit a hütőszekrénybe?" No ezzel sikerült lehütenie a férje vágyait is ...
Szivesen olvasnék ehez hasonló történeteket.
Mladost

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!