Keresés

Részletes keresés

livia néni Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5873

Köszönöm kérdésed Fárosz. A keresett mintát begyűjtöttem. Még nem varrtam semmit a hölgytől, nem régen figyeltem fel az egyik képre. Most próbálok minél több mindent begyűjteni, hátha még időm is lesz többet is kivarrni.

Mivel tudatlan vagyok ezen a téren, nagyon halkan megkérdezem, hogy az a bizonyos technikai protokol hol található meg, mert, ha franciául van, akkor én azzal nem sokra megyek. Most legnagyobb gondom, hogy valahol megfelelő alapanyagot találjak, mert a képek szépségéhez az én megitélésem szerint nagyban hozzájárul a megfeleő alapanyag is.

Köszönöm az érdeklődésed, és tanácsaidat.

Előzmény: fárosz (5860)
_tyúkanyó Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5872

Na ugye. :)

 

Jucus, küldtem a mailt. 

Előzmény: szaboildiko (5871)
szaboildiko Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5871

No, akkor már nemhiába éltem már itt köztetek hála az Öregnek:-))

Előzmény: _tyúkanyó (5869)
szaboildiko Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5870

Köszönöm Margitkám, egyben meg is ragadom az alkalmat és nagyon boldog névnapot kivánok neked és a többi bujdokló Margitkának is. Puszillak szeretettel: Ildikó

Előzmény: szikralány (5864)
_tyúkanyó Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5869

A háttér blackwork, igen. 

 

Köszi a dicséreteket. :)

Előzmény: szaboildiko (5866)
szaboildiko Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5868

Jucus, köszönöm. Hát igen, de ne irigyelj, hiszen neked kétszeresen nehezebb dolgod van, először is, mert te titkositva vagy, másodszor pedig feketére varrsz. Hát ezért bizony én felnézek rád, mert ebbe nem mertem belevágni! Már alig várom, hogy a Mucha nyarát csinálhassam! Nagyon izgi!:-))

Előzmény: TJucus (5862)
_tyúkanyó Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5867

Persze.. :) De a hátteret a képről kell lelesned, mert azt magamtól varrtam. 

Előzmény: TJucus (5865)
szaboildiko Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5866

Jujj tyúkanyó, ez gyönyörű lett el is hiszem, hogy volt vele dolgod! Ez a blackwork hímzés?-vagy nem?! Szégyellem magam:-((

Előzmény: _tyúkanyó (5863)
TJucus Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5865

JUjj, Tyúkanyó, ez is nagyon nagyon szép. Koldulhatok? :-))))

Előzmény: _tyúkanyó (5863)
szikralány Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5864

Ildikó!

Ó.........ez valami csoda szép,de a függönyöd is.

Emelem kalapom,ügyes lány vagy gratulálok.

 

Tyúkanyó!

Te is nagyon szépet készítettél .

Neked is gratulálok.

Egy nagyon szép hétvégét,mindenkinek.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: szaboildiko (5861)
_tyúkanyó Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5863

Gyönyörűeket készítettetek megint! Én csak egy kis képpel lettem kész, ez is nagy munkát jelentett nekem.. :)

TJucus Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5862

Gyönyörű!!!! Nem mellékesen a függöny is.

 

Gondolod, hogy a jövő hétre már készen is leszel? Irígyellek!

Előzmény: szaboildiko (5861)
szaboildiko Creative Commons License 2012.06.08 0 0 5861

Szervusztok!

 

Jucusom, jó lesz akkor is, legfeljebb félreteszem addig, ha készen leszek a többivel:-))

 

Azért megmutatom a Muchámat felöltözve is:-))

 

fárosz Creative Commons License 2012.06.07 0 0 5860

Szia!

 

Meg van már ez a Marie-Therese Saint-Aubin tervezte minta?

Nemtudom varrtál-e már ettől a hölgytől mintát?

Ha esetleg nem akkor felhívom a figyelmedet, hogy a technikai protokolban megadja, hogy mely öltéseket hány szállal, vagy farnciacsomóval kell varrni.

Fantasztikusan szépek a tervezései, én nagyon kedvelem, egyszerü, de nagyon mutatos darabok lesznek a végeredmények. Csak a protokólt kell nagyon figyelni.

De, ha esetleg a protokolt figyelmen kívül hagyod, és varrod "simán" anélkül akkor is látványos dekorativ képek lesznek.

Előzmény: livia néni (5820)
TJucus Creative Commons License 2012.06.07 0 0 5859

Margitkám, ennek egyetlen bibije, hogy csak akkor dolgozhatok a farkason, mikor a párom nincs itthon. Különben hol a meglepetés.

Mert ő 3 naponta dolgozik 24 órát.  És akkor meg nem biztos, hogy napközben mindig ráérek.

 

Ildikó! A jövő héten megyek, remélem meg is lesznek a fonalak és akkor küldöm.

Előzmény: szikralány (5856)
szaboildiko Creative Commons License 2012.06.07 0 0 5858

Szikralány Margitkám, hát te is gyönyörűségességeset alkotsz, az nagyon tetszik nekem is, de ilyen hatalmas munkába még bele se merek kezdeni, gratulálok neked ügyes kislyányka vagy!

 

Jucusom, köszönöm szépen, hálás vagyok érte, küldöm email-ban a cimem:-))

Előzmény: szikralány (5854)
Veramami2 Creative Commons License 2012.06.07 0 0 5857

Nagynehezen megtaláltuk az képet...Ez az olvasó lány se piskota...ráadásul 8 öltés  1 centibe?   Jó nagy munka...Azért megmutathatnád...Szép napot Neked is...

 

Én egyenlőre örülök, ha 5 xszem van  1 centibe... és látom varrni...sokszor még ez is gond...

Előzmény: szikralány (5854)
szikralány Creative Commons License 2012.06.07 0 0 5856

Szia Jucus!

 

Mi az,hogy oktober,te amilyen gyors vagy,akár csak Ildikó,ripsz-ropsz és kész is vagy.

Azért nem vittem a fonóba a gobelinemet mert kereten van,és elég nagydarabb,maceráns vele utazni.

De ha  kész mutatom.

Mindenkinek egy tartalmas szép napot.

Előzmény: TJucus (5855)
TJucus Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5855

Sziasztok Lányok!

 

Éjjeli bagolyként még ideröppenek egy kicsikét!

 

Veramami, gondoltam, hogy a tigris még a farkasnál is bonyibb. De biztos, hogy nagyon szép lesz. Kitartás!!! A szemedre vigyázz azért.

 

Margitka! Nem is dicsekedtél a gobleinnel. Nem tudod a fonóba elhozni? Vagy kereten van? Kíváncsi lennék rá.

 

Ildikó, amint beszereztem a fonalakat, el fogom Neked küldeni a részedet. Elég nehéz a fémessel dolgozni, még jó, hogy csak pár öltés kell. Egyébként jól mutat. Majd írd meg emilben a címedet légyszives!

 

Ma este egyedül vagyok, úgyhogy egy picit nekiültem, haladtam is vele, de azért lassan megy. REmélem októberig azért elkészülök vele.

szikralány Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5854

Szia Ildikó!

 

Hogy válaszóljak a kérdésedre,most  Csontváritól az Olvasó lányt hímezem gobelin öltéssel.

Elég nagy kép 45x60 -as és még felénél sem tartok,de reméllem egyszer csak elkészül.

Szép kézimunkás napot és jó öltögetést.

Előzmény: szaboildiko (5853)
szaboildiko Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5853

Margitkám, köszönöm szépen, te min dolgozol mostanság?

Előzmény: szikralány (5850)
szaboildiko Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5852

Jucus, nem vettem fényes fonalat, mert a kislány azt mondta a boltban, hogy nem tudja beszerezni, látod is ugye, hogy a szem környéke és a fül körül -ahová a különleges fonal szükséges, nincsen meg. Azután meg tudod megbeszéltük, hogy felezünk, ha neked sikerül megvenned. Persze én nagyon örülnék neki, ha feleznénk, ugyanis tényleg egy-két szálnál nem kell több belőle. Úgyhogy nagyon örülnék neki, ha ebben is tudnál segíteni. :-))

Előzmény: TJucus (5847)
szikralány Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5851

Szia Veramami!

 

Nagy munkának fogtál te is,nagyon szép lesz.

Ugye mutizod  ha egy kícsitt haladsz vele.

Tartalmas szép napott vihar nélkül.

Előzmény: Veramami2 (5848)
szikralány Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5850

Szia Ildikó! Le a kalapokkal , nagyon szép lesz a farkasod.

Te aztán tényleg gyorsan dolgózol és szépen.Gratulálok.

Előzmény: szaboildiko (5846)
szikralány Creative Commons License 2012.06.06 0 0 5849

Jucus ! Máris kész vagy a fonóban csak félig volt kész,nagyon szép lett gratulálok.

Előzmény: TJucus (5845)
Veramami2 Creative Commons License 2012.06.05 0 0 5848

Szia Jucus... Nem falt fel , dolgozzunk rajta...Figyusz, azt hittem hogy a tigriseimet felfalom... nem bonyolult... H u az anyát... csak a talpán három napja molyolok...

Kinagyitattam... így sem egyszerű... a jelek nem tiszták... nagyitó, forgatás szemüvegek...Vagy én vagyok béna... Én egyelőre a wolfnak neki sem állok...Így is mi van az asztalon? még jó hogy megtűrnek.../Ráadásul sikerült egy szivárványgyulladást is megint begyűjteni... már 3 éve nem tudok kikeveredni belőle/

 

 

Na pá.... ha a talp legalább kész mutatom...Jó

 

cacakát!!!

 

 

 

Aranyos a minta amin dolgozol..!

 

 

 

 

Ildikó! Te aztán vágod ezt a témát....!!!!!!!!Ügyes!

Előzmény: TJucus (5845)
TJucus Creative Commons License 2012.06.05 0 0 5847

Hűűű! Te már nagyon előrehaladtál. Nem még csak a bal füle van meg és a homloka egy része. De még talán csak 4x tudtam igazán nekiülni.

 

Fényes fonalat vettél már? Én már pár szemre használtam a feketét, a többit talán a jövő héten fogom megvenni. Felezünk akkor?

 

Közben egy gyűrűpárnát is készítek, lehet, hogy már írtam. Azt aug. elejére.

 

Egyébként nem is annyira vészes a feketére varrni. Hozzászokik az ember.

 

További jó munkát!

Előzmény: szaboildiko (5846)
szaboildiko Creative Commons License 2012.06.05 0 0 5846

Jucus! Ez nagyon aranyos, biztosan fog örülni a dokinéni ennek:-))

 

Hááát igen, elég nagy a pangás, éppen néztem, hogy máj.29-én voltunk utoljára. Nézd csak itt tartok a wolf-fal, még egy párezer öltés kell, hogy készen legyen. De nekem nagyon tecccik:-))))))))))

Már előkészitettem a Mucha nyarát, de nem merek belekezdeni, mert akkor otthagyom a farkast, azt meg nem szeretném, igy csak igyekezek készen lenni vele, hogy hozzáférhessek az újabb munkához.:-))

 

 

Előzmény: TJucus (5845)
TJucus Creative Commons License 2012.06.05 0 0 5845

Szerbusztok, felfalt benneteket a farkas és a tigris, hogy ilyen nagy a csend??

 

Azért megmutatom mivel ügyködtem az utóbbi időben. Ajándéknak készült, az unokahugom viszi az ő dokinénijének.

 

 

 

livia néni Creative Commons License 2012.05.29 0 0 5844

Köszönöm, megérkeztek a minták.

Előzmény: plmari (5843)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!