Keresés

Részletes keresés

betaville Creative Commons License 2008.10.01 0 0 8052

Hahó!

Köszönet Mindenkinek, aki megjelenésével emelte szombati partink fényét! Reméljük, a következő (nov.15.) legalább ilyen jó lesz!

Még egyszer köszönet!

Üdv:I.

Manilax Creative Commons License 2008.10.01 0 0 8051
Tovabba elado ez a combcsizma is,csak valamiert nemakar feltoltodni a foto.

A 7176-os hozzaszolasban megtalaljatok!

Manilax Creative Commons License 2008.10.01 0 0 8050
Eladoak ezek a holmik.

Erdeklodni az alex.coomann@gmailon tudtok.





rubber68 Creative Commons License 2008.10.01 0 0 8049
Mit jelent az, hogy ,,kűl hon"? Azt hogy te fényképezted le az utcán vagy egy ismerősöd tette?
Előzmény: 2heroine (8048)
2heroine Creative Commons License 2008.10.01 0 0 8048
Külhon...

Előzmény: Latex Bond (8038)
M.Nory Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8047
Ott a pont :DD Én is próbálom magam néha meggyőzni róla, hogy "minek", de sosem jön össze :DD
Előzmény: dark-angel (8037)
smszex Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8046
Mintahogy nelli is kielégítette a "magyarázat" fogalmát, én is csak annyit fűznék hozzá, hogy ez a hely nem egyértelműen a szexről szól. Persze minden ruhában van valami erotikus töltet és sok hölgy vendég kimondottan rátett mégegy lapáttal, de mint máshol sem az életben nem esett nekik senki. Mindenki bírt a hormonjaival. Buli utáni szexre pedig ugyanannyi az esélyed, mint bármely más szórakozó hely meglátogatása után. Mint tudjuk kettőn áll a vásár és talán ebből te vagy az egyik és vagy ősszefutsz a másikkal vagy nem. Sok szerencsét!
Előzmény: leather tom (8030)
smszex Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8045
Hali, hát emlékszem rád, de azt ígérted, hogy megkeresel? Én miután 3 embert is megkérdeztem, hogy ő te vagy-e, nem kerestem tovább. Hiszen nem írtál a ruhádról semmit. Én viszont megadtam az enyém paramétereit. (mint ahogy mással megtaláltuk egymást.)
Amúgy a csizmád és a tőbbi is nagyon tetszett, jó lett volna dumálni erről is.
A nejedhez csak gratulálni tudok. Én sajnos rosszabb helyzetben vagyok.
Legközelebb talán dumálunk is. Kitartás!
Előzmény: Csaba11 (8027)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8044
Én is növelem az esélyeiket:)
Előzmény: Latex Bond (8043)
Latex Bond Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8043
Igen, igen! :o)) Azon nők túlélési esélyeit növeli, akik szeretik a tűsarkús férfiakat. ;o)
Előzmény: rubber76 (8042)
rubber76 Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8042
Férfi tűsarkúban? Igazi altruizmus... :)
Előzmény: Xyntia (8041)
Xyntia Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8041

" Azért fontos az elegáns, tiszta, fényes cipő mert élesen elhatárol,elválaszt minket a piszkos, formátlan, romlandó és pusztuló világtól, óvja az emberi autonómiánkat, személyiségünket, jelzi, hogy nem vagyunk részei és rabjai a por és hamu világának, a romlás és enyészet világának; egy másik, tisztább, szellemibb, szabadabb világban élünk."

 

"Elképzelehtő, hogy a  nők, jobb híján, magas cipősarokkal akarták megemelni, a férfiak mellé emelni magukat. De ha valójában ez történt, akkor ezzel végül is csapdába sétáltak bele... Sőt talán még értékesebb szexuális zsákmánnyá váltak és kiszolgáltatottabbá. Mert magas sarkon tipegve még gyengébbé ügyetlenebbé, magatehetetlenebbé váltak. "

 

Hankiss Elemér

Az ezerarcú én c. könyvéből idéztem, hogy miért fontos még egy újabb pár cipőt venni. Szerintem is sexi egy férfi tűsarkúban egy igazi PRÉDA:)

rubberkriszta Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8040
Október, Oktoberfest... Olvasgattam visszafelé, s egy hozzászólásban említették, hogy egy helyen még dirndl-t is készítenek. Én is csináltam már, de sajnos csak asztalon tudom megmutatni. Mivel nincs kitöltve a belevaló idomokkal, kissé esetlenül hat. :-)

Latex Bond Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8039

Nelli!

Ezért a hozzászólásodért külön köszönet az összes tűsarkút kedvelő férfi nevében! Ritkán hallani ilyesmit nő szájából...

(OFF: A másik adásodat is fogtam! Köszi! :o)) )

Előzmény: Nelli32 (8029)
Latex Bond Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8038

Teljes mértékig egyetértek!

Rendkívül érdekes galériát lehetne nyitni a "Reakciók és a latexviselet hatása az utca emberére" témában... :o)

Előzmény: Törölt nick (8019)
dark-angel Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8037

Ilyen, amikor a hóhért akasztják.

Olivér, ahogy fogalmaztál, ezért kell a nem tudom hányadik fűző és csizma. CSAK :-)

Köszi l.id. , már nem kell kitalálnom valamit, amikor tetszik valamelyik csizma vagy fűző. :-)

Előzmény: l.i.d. (8036)
l.i.d. Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8036

Nelli!

 

Mi a bánatnak? Ezt a kérdést egyszer Olivér fogalmazta meg legtalálóbban egy budapesti buszmegállóban: CSAK. És igaza van. Ha ez örömöt okoz, akkor vedd meg. Én úgy vagyok vele, hogy ezen kívül más pénzes hobbim nincs, még csak nem is dohányzok, így ha valami megtetszik, akkor megveszem. Na, ha éppen van miből ugye. Mostanra jutottam el odáig, hogy amire vágytam, minden megvan a szekrényben. Persze sok volt a feleslegesen kidobott pénz (tanulópénz) főleg az elején, mikor Magyarországon még nagyon gyerekcipőben járt a dolog. Amit itthon gyártottak az gagyi volt, és drága, de akkor is megvettem. Külföldről meg körülményes volt a rendelés, és az sem volt mindíg jó minőségű.

Most már szerencsére más a helyzet. Olivér és ToMCaT minden igényt ki tud elégíteni lakk terén. Csak hát most már minden megvan itthon.

Előzmény: Nelli32 (8023)
Nelli32 Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8035
Nem is maga a kérdés, hanem a körítés árulkodott erről (talán nem véletlen a másik két reakció sem). A kérdés maga érthető, időről-időre nem árt ezt itt tisztázni.
Előzmény: leather tom (8033)
rubberkriszta Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8034
"Egyedül hülyeség..." Szerintem ez egy általános probléma Magyarországon (?? vagy mindenhol?), hogy az emberek nem merik nyíltan vállalni magukat és amit szeretnének. És itt nem arra gondolok, hogy arcba mászóak, tolakodók, sőt bunkók, esetleg idétlenek legyenek, csak mert "joguk van a szabad véleménynyilvánításra", hanem hogy természetesen mások érzékenységét tiszteletben tartva vállalják a saját véleményüket, érzéseiket. Alkalmazva ezt a jelen szituációra: mi a fenéért ne lehetne egyedül elmenni bárhová, ahová csak kedved tartja?? Legyél őszinte, tisztázd magadban mit vársz az egésztől, mit tudsz te adni hozzá és érezd jól magad! És persze nem kell, nem lesz minden tökéletes elsőre, de mindent lehet jobbá tenni az elkövetkező alkalmakkor, de ha soha nem teszed meg az első lépést, soha nem érsz be a célba sem.
És ennek a tételnek az alkalmazását még tudnám folytatni a végtelenségig... *sóhajt*
Előzmény: leather tom (8030)
leather tom Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8033
Nagyon okosan válaszoltál a kérdésemre.De ezt csak azért kérdeztem,mert a honlapon láttam képeket,igaz nem a szexről...de erről a témáról még nem esett szó.Na hát most én meg kérdeztem.Nem hinném hogy a saját érdekeimet nézném ezzel.
Előzmény: Nelli32 (8031)
RubberFan Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8032
Szexelni biztos nem "szoktak", bár a hely szabályai szerint behúzott függöny mellett a tulajdonosok is lehunyják a szemüket. Szóval ha zártkörű buli van, akkor az emeleten, főleg éjfél után szokott ez-az történni, de mivel ez nem egy nyilvános ház, szexre még nem került sor; inkább csak simogatás, némi petting. (Régen a Gyár területén volt épp elég eldugott kis hely, így szinte mindenkinek van valami pikáns kis élménye, de itt ez megvalósíthatatlan.)

A kérdés másik fele, hogy izgat-e egy nőt az, hogy valaki "ráveri"? Ha engem kérdezel, kötve hiszem, hogy ez izgató egy nőnek! Sőt, inkább szánalmas és visszataszító! Ha egy nő felmegy a netre, kapásból ráugrik egy csomó degenerált alak, akik camszex-et, MSN-es video-masztit akarnak, így kb. 5 perc után a hócipője is tele lesz vele... No meg kb. 11 éves korukban szerintem már ki is nőnek szellemileg ebből a szintből...

A fetish party az én szememben olyan nyitott emberek gyülekezőhelye, akik nyíltan fel merik vállalni legintimebb vágyaikat és fantáziáikat, és nem kielégülési lehetőség. Aki ilyet keres, válasszon olyan "szolgáltatót", aki hajlandó lakk vagy latex ruhában neki "segédkezni". A SmPixie címen találod Magyarország legdinamikusabban fejlődő BDSM társkeresőjét, ott jópár "hivatásos" hölgyet találsz. Ugyancsak van néhány az Eropolis címen is, meg még pár helyen.
Előzmény: leather tom (8030)
Nelli32 Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8031
Idézet a fétisparti honlapjáról:

"A Frusztráció Fétis Parti NEM "szexparti", sem NEM swinger-parti vagy valamiféle "orgia"!
Az idelátogató vendégek pontosan oly mértékben kívánnak másokkal szexuális kapcsolatot létesíteni, mint amennyire azt bármely más, zenés-táncos szórakozóhelyen tennék. A szervezők mindvégig fokozottan ügyelnek a vendégek felhőtlen és atrocitásoktól mentes szórakozására."

"Nem volt még olyan,hogy egy pasas oda ment valamelyik csajhoz,hogy szeretne előtte maszturbálni,az izgató ruhájára?" Szerencsére velem nem. Úgy hiszem, goromba is lennék vele.
"de ha valaki fel izgultan el megy ide,óhatatlan hogy ne szexeljen még aznap!" Bizonyára más világban élünk, velem, bizony, az ilyesmi akár hónapokon át is megesik, és önfegyelemnek szoktam hívni a megoldást:)). Valahogy nem is igazán szeretném, ha egy úriembert csak azért kéne kiszolgálnom, mert ha már ráizgult a ruhákra, akkor nehogy már kibírja aznap szex nélkül:)... Szexelni egyébként parti után is lehet, és ezzel meg is oldódott a problémád... persze, nem árt hozzá egy készséges partner.
"kettő:egyedül tényleg hülyeség...": akkor én hülye voltam már egyszer:). Egyébként ha senki nem akar, nem mer egyedül elmenni, akkor nem is lesz ott senki, akivel esetleg meg lehetne ismerkedni:)). Ha megbocsátasz, valahogy az a benyomásom az egész hozzászólásodról, hogy téged elég direkten a saját vágyaid, álmaid kielégítése izgat, te viszont nem sokat akarsz beletenni a saját részedről. Én azt javasolnám, hogy igenis fektess be egy rend tisztességes öltözetbe, menj ki a Lajtán túlra, szurkold le a belépőt, légy nyitott és aktív, és akkor talán a vágyaid tényleg valóra válnak...

Előzmény: leather tom (8030)
leather tom Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8030
Én csak egy nagyon merész kérdést szeretnék fel tenni!Ezen a fetish party-n,nem szoktak szexelni?Nem volt még olyan,hogy egy pasas oda ment valamelyik csajhoz,hogy szeretne előtte maszturbálni,az izgató ruhájára?Bocs hogy ilyeneket kérdezek,de ha valaki fel izgultan el megy ide,óhatatlan hogy ne szexeljen még aznap!Én azért nem voltam még ilyen bulin,mert egy:nincs elég cuccom,kettő:egyedül tényleg hülyeség...
Előzmény: Nelli32 (8029)
Nelli32 Creative Commons License 2008.09.30 0 0 8029
Még egy adalék a magassarkú cipő vitához: az alábbi klipben a valaha létezett egyik legnagyobb előadó, autonóm művész visel ilyet, és nem először (David Bowie: Hallo Spaceboy). Róla, pediglen nem nyitok vitát. (Mindenki életében van szentség, talán, remélhetőleg.:))

http://www.youtube.com/watch?v=cwdssHTfPJQ
Nelli32 Creative Commons License 2008.09.29 0 0 8028
Igen, emlékszem rád, figyelemre méltó színfolt voltál. Nagyon jó olvasni, hogy a te kedves feleséged ezt el tudja fogadni. Sok srác írt már nekem innen, akinek gondjai vannak ezzel, azt hiszem, a ti kapcsolatotok példaértékű lehet.

Viszont Csaba hozzászólása is megerősíti bennem a gondolatot: kedves uraim, miért nem próbáltok legalább egy bemutatkozás erejéig odamenni a többiekhez? Senki nem harap:). Ma is beszéltem telefonon egy kedves ismerősömmel innen, aki hiányolja szingli lányokat a bulikról. Én kétszer voltam szingliként fétispartiban, és nem emlékszem arra, hogy bárki is odajött volna hozzám. Urak, szerintem egy picit több bátorságot és kezdeményezőkészséget kéne tanúsítani, akár csak egy beszélgetés erejéig, és akár csak látszólagos párok irányában is (a párok mulandók lehetnek, az ismeretségek viszont tartósak).
Előzmény: Csaba11 (8027)
Csaba11 Creative Commons License 2008.09.29 0 0 8027
Szerintem is jó volt a buli bár végig egyedül voltam. Sörözgettem, nézelődtem, belenéztem az újságokba... Aki ott volt talán emlékszik rám mivel, ha jól emlékszem, szinte egyedüliként nem fekete csizmában hanem egy piros lakk csizmában voltam fekete lakk szoknyában meg fekete felsőben és egy piros necc "harisnyapólóban". Feleségem, akit mindennél jobban szeretek, tud az egészről, tudta hol vagyok, miben vagyok. Igaz, hogy ő maga nem szívesen jön el ilyen helyre de elfogad így. Persze azért én is tiszteletben tartom az ő érzéseit így igyekszem nem túlzásba vinni a dolgokat. Egy szó mint száz imádok magassarkúban lenni!!!!
Előzmény: smszex (8012)
Nelli32 Creative Commons License 2008.09.29 0 0 8025
Sejtettem, hogy nem vagyok egyedül ezzel a szenvedélybetegséggel:). Remélem, azért ti sem meritek összeadni, hogy összesen mennyibe fájt a fétismánia már eddig is, nem csak én vagyok gyáva és strucc:)).
Előzmény: Törölt nick (8024)
Nelli32 Creative Commons License 2008.09.29 0 0 8023
Nem vagyok érintett a dologban, viszont töredelmesen bevallom, hogy három újabb lakk korszázzsal szemezek. Sokba fog ez nekem már megint kerülni... és egy gyenge hang az kérdezgeti belül, hogy mi a bánatnak még három a már meglévő három mellé:)... Nem ismerős valakinek a probléma:)?
Előzmény: djt-123 (8022)
djt-123 Creative Commons License 2008.09.29 0 0 8022

Hali mindenkinek.

Szorgalmasan rendelgetek a lengyel sráctól latexruhákat a legujabb latexkardigánom most jött meg itt egy pár kép róla.Tényleg más nem szokott rendelni töle ?Esetleg megoszthatnánk a postaköltséget mert nemsokára megint rendelek töle.

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.09.29 0 0 8021
Húú! Szívemből szóltál.
Előzmény: Nelli32 (8020)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!