Keresés

Részletes keresés

eksön_ Creative Commons License 2001.06.18 0 0 448
Biztosan szétszedted volna ízekre. Természetesen. Mert kemény vagy. Természetesen. Ezt a topikot is csak tűz ébrentartása miatt olvasgatod. Természetesen. Vagy tudományos érdeklődésből...
Előzmény: Sheme (444)
eksön_ Creative Commons License 2001.06.18 0 0 447
:)))))))))))))))))))))))
Előzmény: Ninácska (445)
Ninácska Creative Commons License 2001.06.18 0 1 445
Sheme, Sheme, Sheme! Szóval ilyesmire vágysz... gyere... látogass meg... ez itt a mi koli szobánk a barátnőmmel. Ő most épp zuhanyozni ment, de mindjárt jön. Bejössz? Addig iszunk valamit. Tequila? Vágok egy kis citromot. Na gyerünk! De egy hajtásra kiinni! Ügyes fiú... :)

A Tiéd is olyan ízű, mint az enyém? Megkóstolom a szádról... hmmm, lenyalogatom a maradékot az ajkaidról. Upsz! Ezt elbénáztam! Lelöktem az üveget és az öledbe borult! Gyere vegyük le a nedves nadrágot Rólad... segítek jó? Kicsatolom az öved és kihúzom... erre még szükségünk lesz! Kiterítem a nadrágod a szék támlájára és előveszem a hajszárítót, hogy megszárítsam a nadrágod. Te kis cseles! Hogy az alsógatyád is olyan lett? :))) Le ne vedd! Fújok rá egy kis meleg levegőt a hajszárítóból... csúnya fiú, mégis levetted... :) Kiveszed a kezemből a hajszárítót és a nyakamnál befújsz vele a hajam alá... aztán lejjebb irányítod, a melleimre, olyan vad ahogy tartod, mintha egy fegyvert fognál rám, de ugyanakkor erotikus is... úúúúú, nagyon finom meleg levegő símogatja a puncim...

Nekiesem a szádnak és csókollak. Tedd le azt a buta kis hajszárítót! Tudok jobbat... sokkal jobbat! :) Hanyatt löklek az ágyon. Kapjuk le a fölsődet is, túl sok rajtad a felesleges ruha! Hmmm, rádfekszem és beleharapok a nyakadba, de csak finoman... látom tetszik :) Belenyalogatok a füledbe is, ez felizgat, mi? :)
Úgy érzem jobban szeretnéd ha lejjebb csúsznék... hát tessék... csúszom, a nyelvemmel közben játszom a testeden. A kezeddel ne nyúlkálj! Legjobb lesz, ha a nadrágszíjaddal kikötöm a fejed felett az ágyhoz. A szemedet pedig bekötjük ezzel a sállal. Látsz? Nem látsz? Jó. Így ni. Mostmár nyugodtan játszhatok veled. Finoman, nedvesen nyalogatlak, kis köröcskéket írok le.

Nyugi, nyugi! Menni fogok majd arra is amerre szeretnéd! De most még elmegyek jobbra az oldaladon... csiklandoz? :) Akkor vissza a hasad irányába, a köldököd körül... és lejjebb... ú, mi ez itt? Nem, nem, még nem kapod meg amit akarsz! Szépen elnyalogatok mellette... egészen közel, úgy, hogy beleremegj! A számmal masszírozgatom a combod belsejét... Mi? Mit lihegsz? Hogy hol? MONDD! Mondd, hogy akarod! Hogy már semmi másra nem tudsz gondolni! Hogy úgy érzed szétrobbansz mindjárt!

Jóóó... :))) Most akkor nagyon finoman végignyalom a tövétől a tetejéig, aztán a körbenyalogatom a fejecskéjét és végül egy határozott mozdulattal a számba csúsztatom...

Nyílik az ajtó, a tested összerezzen. Nyugi, nyugi, itt van a kis szobatársam! Erre vágytál, nem? Mindjárt ledobja magáról a türülközőt és együtt fogunk a csúcsra nyalogatni! Finom, puha, jóillatú, frissen fürdött.

Rákacsintok Petire és a szám elé tartom a mutatóujjam: Pszt! :)
Peti veszi a mókát és mosolyog. Nézi, hogy milyen gyönyörűre felélesztettem már a szerszámod.
Közelebb lép és megnyalja, Te mélyet sóhajtasz. Aztán ketten nyalogatjuk, csókolózunk rajta, felváltva becsúsztatjuk a szánkba egész mélyen, közben játszunk rajta a nyelvünkkel.
Tetszik, mi? Pedig, ha tudnád... Peti kezd belemelegedni, hagyom, hogy egyedül játsszon. Olyan szép, annyira beleéli magát, egész extázisban van. Rólad nem is beszélve, már dobálod a fejed...
Ahhh. Egy rángás... kettő... aztán több kisebb és finomabb... Peti mosolyog rám és nyel :)
Te ernyedten fekszel és úgy érzed életed eddigi legnagyobb élménye volt...
Peti magára csavarja a türülközőt és kimegy. Én meg kioldalak. Látnod kéne magad. Vigyorogsz, kisimult arccal, mintha valami túlvilági csodát látnál... És én is... mert én tényleg azt láttam... :)))

Előzmény: Sheme (444)


Sheme Creative Commons License 2001.06.18 0 0 444
Undorító, nem kellemes. Szerencse, hogy nem voltam koleszos: szét szedtem volna ízekre, aki ilyennel próbálkozik velem. Bocs.

Nina! Inkább azt írd le, Veled történt valami hasonló? Az számomra sokkal izgatóbb: a barátnőddel nyelveznétek, és a kis makkomat lassan, óvatosan a nyelvecskétek közé raknám. ÚÚúúúhhhhhhh, ez dúúúúúrrrrvaaaaaa! De jó lenne ...

Előzmény: Ninácska (443)
Ninácska Creative Commons License 2001.06.18 0 0 443
Ez nagyon kellemes volt... :)))
Előzmény: Inkognito01 (441)
Ninácska Creative Commons License 2001.06.18 0 0 440
"Rábuktam a farkára, és szinte azonnal a számba élvezett annyira fel volt izgulva..."

Na, coito, így jó? :)))

Előzmény: coito_erGO (439)
coito_erGO Creative Commons License 2001.06.16 0 0 439
....nem lehetne mindjárt a szopással kezdeni?!?!? minek az a sok körítés, AZONNAL ÖMÖLJÖN A GECI! ;)))

Előzmény: yons (438)
yons Creative Commons License 2001.06.15 0 0 438
Ugyan már coito, tudod az embernek némi irodalmi szépérzéke is van....ha sallangmenteset akarsz olvass el egy párat bármelyik gay-siteon, azokban a 10. sorban már minimum szopnak :I, valahogy így

'Teljesen kikészülve indultam haza a vizsgáról. Nem elég hogy megbuktam, az is zavart, hogy nincs kinek elmondani. Erika, a volt barátnőm már több mint 4 hónapja otthagyott, amikor elmondtam neki, hogy én el tudnám képzelni a szexet egy fiúval is. Összepakolt és elrohant - és azóta nagyon magányosnak éreztem magam. Ezen, és még hasonló, nem túl vidám dolgokon töprengtem a villamoson, amikor azt vettem észre, hogy egy irtó jóképű srác mosolyog rám a szemben lévő ülésről. Hiszen ő az egyik évfolyamtársam, rémlett fel. A villamos éppen beért a megállóba, ő a szemével intett hogy szálljak le. Nem tudtam miért, de követni kezdtem. Néhány perc múlva már a szobájában találtam magam, az ágy szélén ültünk, és simogatta az arcom. "Látom, hogy nagyon kivagy, és régóta szeretném már, hogy jobbkedvűnek lássalak" - mondta, és aranyosan mosolygott. Nem volt rossz srác, így - legalább történjen valami jó is velem alapon - nagyot sóhajtva hátradőltem, és engedtem, hogy megszabadítson a farmeromtól...."

innen meg már jöhet a naturália, ugye coito?

Előzmény: coito_erGO (437)
coito_erGO Creative Commons License 2001.06.15 0 0 437
helyes!
egyébként engem a sok FÖLÖSLEGES, a történet szempontjából LÉNYEGTELEN ballaszt zavar leginkább!
Előzmény: Inkognito01 (436)
coito_erGO Creative Commons License 2001.06.14 0 0 435
....egész yo, bár kicsit sok a körítés :)))
SecretBoy Creative Commons License 2001.06.14 0 0 434
Csak így tovább! :)
Előzmény: Inkognito01 (428)
R-Action Creative Commons License 2001.06.13 0 0 433
...akarom mondani: topicba

Inkognito01: ne csigázz minket túl sokáig, pls.

R-Action Creative Commons License 2001.06.13 0 0 432
Bocsi, ezt elcsesztem, egy másik fórumba akartam írni az alábbit.

Késő van már...

R-Action Creative Commons License 2001.06.13 0 0 431
git: azért mert Te nem ismersz olyan lányt, attól még létezhet, nemdebár? Én személy szerint is ismerek egyet.
Előzmény: Inkognito01 (428)
benjámin Creative Commons License 2001.06.13 0 0 430
Eddig ez ígérkezik a legjobb történetnek, ami ezekben a fórumokban előfordul!

Tényleg klasszul írsz!

Az sem érdekel, hogy megtörtént, vagy csak fikció - egyszerűen jó!

Előzmény: Inkognito01 (428)
Ninácska Creative Commons License 2001.06.13 0 0 429
Alig várjuk a folytatást... :)))
Előzmény: Inkognito01 (428)
coito_erGO Creative Commons License 2001.06.12 0 0 427
........szóval. uszi. észrevettem egy helyes párocskát /pasi+csaj: úgy 28-30évesek lehettek/. pasi elé jó alakú, de nem kigyúrt izomagy.helyes szőrös mell, + hál' istennek nem boroválta ki a hónalját....aztán a nap végefelé, midőn hazafelé indulám magam, a zuhanyzó felé visz utam. és ahova beálltam, ott velem szembe volt ez a helyes hapi! egy szál faszban. a farka körül csak körbe volt nyírva-értsd rövidítve, de nem borotválva/szerencsére!/. szóval ott zuhanyzunk egymással szemben...és hát én néha ODA pillantok....aztán néha összeakad a szemünk, és ...és érzem, h MÁSKÉNT érdeklem...aztán látom, h nézi az én farkamat...ami már jócskán megindult....szóval vizslatjuk egymást szappanozás közban, ahogy végigmossuk a testönket, a különös figyelemmel a farokra...én óvatosan hátrahúztam a makkomról a bőrt, és úgy mosom...ő nézi, és a farka egyre nagyobb volt... és mosolyog. én kilépek félig a zuhany alól...ő kicsit megijed, de a kezében tartja a szinte teljesen merev farkát...nekem meg elindul a kezem...ő meg hagyja....aztán összekapjuk magunkat, és a fülkében először csak simogatjuk egymás dákóját...jó nagy tojásai vannak...súlyosak, tele gecivel....a farka is vaskos, pont a kedvenc méretem :) aztán én a számba veszem, ő felnyög, és élvezi, de hamarosan szól, h vigyázzak, mert nagyon közel van már....aztán ő kezd el szopni...mit mondjak: istenien....nem engedi, h kivegyem azsájából, telelövöm, majd fölpattan és rámereszti a magját....aztán percekig csak pihegünk, majd ad egy puszit, és kimegy:annyit mondok: nagyon jó volt vele...ő rámmosolyog: azt mondaj: veled is....

na, eddig tart, aztán megyek zuhanyozni, de már többen vannak, ő siet, rámvigyorog, int, és eltűnik....

szóval igen csak jó élmény volt :) UNVERGESSLICH GUT!

coito_erGO Creative Commons License 2001.06.12 0 0 426
4-5 nap?!?!?!?...hmmm... a helyedben inkább HETET írtam volna! :)

viszont most itthon műxik újra a net...

szóval:

a szavak soxor ölnek, és soxor elrontanak mindent...itt sem mondtunk AKKOR semmit, hanem úgy történtek a dolgok....félmosoly, meg félmozdulatok, meg izgalom, h valaki jön, de aztán arréb mentünk...

nem létezik, h másnak nem volt ilyenje!!!!!!

Erik_a_viking Creative Commons License 2001.06.12 0 0 425
És mi lett uána pontosan? Kezd már nagyon érdekelni a történet. emélem, 4-5 napon belül válasz is jön...
hujenick Creative Commons License 2001.06.11 0 0 424
coito, es az ilyen pontosan hogy megy? mit mondassz, amikor odalepsz hozza? vagy egybol nyulsz? vagy hogy megy az ilyen?
Előzmény: coito_erGO (423)
coito_erGO Creative Commons License 2001.06.11 0 0 423
.-...bocs, de az itthoni gép bedöglött, munkahelyen meg nem lehet...főleg időbelileg!...

szóval volt olyan kérdés, h nem féltem-e a tökönrúgástól....nos, mivel egymással szemben zuhanyoztunk, és néha összeakadt a tekintetünk, és láttam, h mit néz rajtam, és láttam, h növexik neki a farka,....szóval nem volt itt mit félreérteni!de szerintem nem ez lehetett neki az első "kemény" kalandja :)

Erik_a_viking Creative Commons License 2001.06.10 0 0 422
Nem zaklattam. Egyszerűen elmondtam neki, hogy homo vagyok.
Előzmény: Timna (421)
Timna Creative Commons License 2001.06.10 0 0 421
Azt azért én is nehezen tudnám kezelni, ha egy barátom a szerelmével ostromolna... Az, hogy meleg, nem zavarna, de a szerelemmel kicsit már durvul a helyzet...
Erik_a_viking Creative Commons License 2001.06.09 0 0 420
Köszi, próbálkozom.
Samurai-girl Creative Commons License 2001.06.09 0 0 419
Sürgősen el kell felejteni és keresni kell valaki mást. Mint látod nem vagy egyedül:))))
Erik_a_viking Creative Commons License 2001.06.09 0 0 418
Igazad van, az volt.

Harmadik legnegatívabb élményének nevezte vallomásom.
Jó érzés, mi? Erre mit lehet csinálni?

Előzmény: yons (417)
yons Creative Commons License 2001.06.09 0 0 417
Ez esetnben qrva jó barát lehetett...
Előzmény: Erik_a_viking (416)
Erik_a_viking Creative Commons License 2001.06.08 0 0 416
A történet - előrebocsátom, nem nagy szám.

Beszerveztek egy kolibeli focicsapatba. Ott játszott a legjobb barátom is, akibe idővel egyre jobban beleszerettem. Ezt a fiúval nem akartam tudatni, mert tudtam, hogy hetero. Csak egyszer zuhanyoztunk közösen, és akkor láttam először meztelenül. Hmmm. Eszméletlenül jó teste volt (legalábbis nekem bitangul tetszett). Vékony és sportos felépítés, kockás has, formás lábak, segg... Éreztem ezt túl sokszor nem tudném megcsinálni (egyrészt az árulkodó jel miatt, másrészt, mert szerelmes voltam belé, és talán emiatt tiszteltem.)

És minthogy született vesztes vagyok (+ naív stb, stb), voltam olyan hülye, hogy egyszer elmondtam neki, hogy érzek iránta. Azóta persze látni se bír, nemhogy beszélni velem.

Ennyi volt, remélem, nem aludtak el sokan rajta.

keisti Creative Commons License 2001.06.08 0 0 415
És mi az? És mikor írod...? pedve várom! (-juk?)

kei

Erik_a_viking Creative Commons License 2001.06.08 0 0 414
Nekem van egy homoerotikus élményem, koliból. Nem nagy szám, de ha akarjátok megírom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!