Keresés

Részletes keresés

Tibi974 Creative Commons License 2011.06.16 0 0 885

Sziasztok!

 

Én a barátommal szeretnék kimenni Ausztriába dolgozni!

Sajnos a nyelvet nem beszéljük,és gondolom ez kint nagy probléma.

De mi mindenképp ki szeretnénk menni-és ott megtanulni a nyelvet.

Bármilyen segéd betanított munka érdekelne csak nagyon nehéz kimenni!

Rengeteg hirdetést olvasunk válaszolunk rá-de mindenki csak ujságot akar eledni

külföldi hirdetésekkel,vagy pénz fejében szeretne segiteni,

Valaki tudna tanácsot adni vagy esetleg segíteni? Mindketten Vácon lakunk,és nagyon mennénk már!

E-mail=lifefinger01@gmail.com

Előre is köszönjük a válaszokat....

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.16 0 0 884

Helyes!

Én péntek, szombat és vasárnap leszek szabad. De még nem tudom mihez kezdjünk a sok szabadidővel.

Előzmény: defcon (882)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.16 0 0 883
defcon Creative Commons License 2011.06.16 0 0 882

Nem volt semmi dolgom a szabadnapomon... Gondoltam megnézem mi újság St. Anton am Arlbegben.

Előzmény: Törölt nick (881)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.16 0 0 881

De szép helyen jártál :-)

Előzmény: defcon (880)
defcon Creative Commons License 2011.06.15 0 0 880

Chirillo Creative Commons License 2011.06.14 0 0 879

Koszi csincsilla72!

 

Csak miota itt vagyunk elegge beszukult a latokorunk (sajnos). Itt meg az idojarast is neten kell megneznunk, ha azt szeretnenk tudni milyen is az ido Britannian kivul.

 

Minden segitsegert/tippert halasak vagyunk.

Előzmény: csincsilla72 (877)
Chirillo Creative Commons License 2011.06.14 0 0 878

Szia Lyn00!

 

Koszonjuk.

 

Tudnal esetleg adni egy-ket tippet, hogy hol nezelodjunk. Meg ugy altalaban. Ugy max. 3000 eurot tudnank osszekaparni es abbol elindulni.

 

Nagyon szepen koszonjuk

Előzmény: Törölt nick (873)
csincsilla72 Creative Commons License 2011.06.14 0 0 877

Külföldi cégek ausztriai partnerirodájánál vagy kihelyezett irodájánál érdemes próbálkozni. A nagyon jó angol bejöhet!

Előzmény: Chirillo (872)
csincsilla72 Creative Commons License 2011.06.14 0 0 876

Ha te 20 éves létedre ilyen talpraesett vagy, akkor hajrá:-) Az interjún kiderül, hogy elég-e a tudásod és van-e helyed odakint. Nincs semmi vesztenivalód. Mondjuk a helyedben rágyúrnék a nyelvre, ha úgy ítélném meg, hogy egy hónap alatt fel tudok fejlődni, és utána ugranék neki.  

Előzmény: Törölt nick (874)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.14 0 0 875

Sok szerencsét!

Előzmény: Törölt nick (874)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.14 0 0 874

Sziasztok!

 

A segítségeteket, véleményeteket szeretném kérni.

 

20 éves vagyok, most végeztem magasépítő technikusként, középfokú német nyelvvizsgával rendelkezem, lehetőleg Bécsben vagy környékén szeretnék elhelyezkedni építőipari területen. 9 évig tanultam németet, ebből 2 évig szakmai németet is, a nyelvtudásom pillanatnyilag alap-középfok között van, de egy kis gyakorlással (1 hónap intenzív) vissza tudnám fejleszteni folyékony középszintűre. 1 év gyakorlatom van műszaki előkészítői, CAD rajzolói területen.

A google.at-n keresztül kerestem állásajánlatokat és ilyen végezettséggel (Magasépítő technikus OKJ=Hochbau techniker HTL) az alábbi munkakörökre pályázhatok: Junior Bauleiter, Junior Bautechniker, Junior CAD Techniker (a Junior kezdetűeket esélyesebbnek tartom, mivel oda nem szükséges több évnyi tapasztalat).

Esetleg arra a lehetőségre is gondoltam, hogy ha minél hamarabb - ilyen alapszintű nyelvtudással - kimennék, akkor elvállalhatnék egyéb más - alapfokú nyelvtudást igénylő - építőipari állást és amint egy megfelelő szintre sikerül felfejlesztenem a nyelvtudásom, megpályáznék egy komolyabb állást.

 

Véleményetek az elképzelésemmel kapcsolatban? Mi a helyzet az ottani építőipari állásokkal kapcsolatban?

Bármilyen észrevételt, véleményt, információt szívesen meghallgatok.

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.13 0 0 873

Nem feltétlenül kell a német, állástól függ. Ha tudtok fejvadásznál pályázni irodai munkára, találhattok olyat, ahol nem kell német (persze ebből kevesebb lehet).

Előzmény: Chirillo (872)
Chirillo Creative Commons License 2011.06.13 0 0 872

Sziasztok!

 

Mi egy magyar par vagyunk akik itt szeretnenk hagyni Manchester-t, meg ugy Britanniat altalaban es szeretnenk minel kozelebb koltozni Magyarorszaghoz. Tobb, mint 5 eve lakunk itt es ez a kultura, az emberek... Nem a vilagunk. Nem is volt sosem eddig is csak az tartott itt minket, hogy nem mertunk valtani. Szeretnenk a segitsegeteket kerni. Mindketten remekul beszelunk angolul (parom angoltanar), de nemetul nem tudunk szinte semmit. Itt leginkabb irodakban dolgoztunk, legalabbis az utolso 3- 3 es fel evet. Elotte vendeglatasban. Nagyon elhataroztuk magunkat. Menni akarunk. Ha tud valaki legyen szives segitsen.  A nyelvet mindenkepp megszeretnenk tanulni termeszetesen, de mar ott ha van ra lehetoseg.

 

Elore is koszonjuk a segitsegeteket, tanacsotokat

 

 

defcon Creative Commons License 2011.06.13 0 0 871

Remélem tényleg tudtam segíteni és meg tudja venni a kártyát.

Előzmény: mandi31 (870)
mandi31 Creative Commons License 2011.06.13 0 0 870

Szia

Ne haragudj, de mivel nem vagyok jártas ebben a külföldi dolgokban,valóban nem tudom sokxor mit is kell nézni vagy épp mi mit is jelent.

De nagyon köszönöm a segítségedet.

 

Előzmény: defcon (869)
defcon Creative Commons License 2011.06.12 0 0 869

Ezt ugye most nem mondod komolyan....

3. oszlop 12. sor: Ungarn

Előzmény: mandi31 (868)
mandi31 Creative Commons License 2011.06.12 0 0 868

Szia

Köszönöm megnéztem a linket,de.....az 50országnál a listában nem szerepel magyarország.Akkor lehet oda nem is jó ez a perc díj?

Előzmény: defcon (867)
defcon Creative Commons License 2011.06.12 0 0 867

http://www.lidl-mobile.de/html3/preisliste.html

 

Gespräche ins Festnetz von Europa, den USA und Kanada*
Gilt für folgende 50 Länder

9 Cent / Min.

 

Gespräche in Mobilfunknetze von Europa,
den USA und Kanada*
Gilt für folgende 50 Länder

29 Cent / Min.

Előzmény: mandi31 (866)
mandi31 Creative Commons License 2011.06.12 0 0 866

Már én a perc díjra gondoltam,hogy 9cent/perc.

Mert ajánlottak neki olyan sim kártyát amit csak kint tudott volna használni,csak németországban.

Előzmény: defcon (865)
defcon Creative Commons License 2011.06.12 0 0 865

Miért ne tudna Magyarországra telefonálni?!

Bármelyikkel fog tudni Magyarországra telefonálni és sms-t küldeni.

Előzmény: mandi31 (864)
mandi31 Creative Commons License 2011.06.12 0 0 864

Ez pont az álltalam keresett Fonic SIM kártya árával megfelelő.

Ott is 9cent/perc a vezetékes hívása.

 

 

Ezzel tuti tud magyarországot hívni?

Előzmény: defcon (862)
mandi31 Creative Commons License 2011.06.12 0 0 863

Köszönöm szépen

Minden lehetőséget és segítséget köszönök.

kb.ha jól számolom akkor 32-33ft jön ki /perc.

Ez még mindig jobb mint ami most van.

Köszönöm

Előzmény: defcon (861)
defcon Creative Commons License 2011.06.12 0 0 862

Lidl Mobile

 

Európa vezetékes €0,09

Európa mobil €0,29

 

Kezdőcsomag €9,95 SIM kártya + €10 egyenleg

 

A Lidl is 8 - 20 van nyitva.

Előzmény: mandi31 (860)
defcon Creative Commons License 2011.06.12 0 0 861

Mit szólnál ehhez:

 

ALDI TALK

 

Európa vezetékes €0,12

Európa mobil €0,29

 

Kezdőcsomag ára €12,99 ami tartalmazza a SIm kártyát és €10 lebeszélhető egyenleget.

Nem a legolcsóbb, viszont bármelyik Aldiban kapható, és az üzletek 8 - 20 vannak nyitva.

 

 

Előzmény: mandi31 (860)
mandi31 Creative Commons License 2011.06.12 0 0 860

nincsenek ott reggel 6-este 6-ig dolgoznak.

Kint nincs egyiknek sem net,mind most ment ki dolgozni.

Nekem itthon nincs online bankom.

De ha lenne is,mivel nem értek semmilyen nyelven azt se tudnám mit kell csinálnom.

Ezért szeretnék személyesen megvenni.

Előzmény: defcon (859)
defcon Creative Commons License 2011.06.12 0 0 859

Miért nem kérheted oda? (amúgy Magyarországra nem is tudnál rendelni...)

Attól még, hogy a cég által vannak elhelyezve, még a postás megtalálja őket, vagy nem?

Előzmény: mandi31 (858)
mandi31 Creative Commons License 2011.06.12 0 0 858

Nem tudok rendelni.

Még ha lenne rá lehetőségem akkor is nekik kint kellene,oda meg nem kérhetnek postát,cég álltal vannak elhelyezve.

Haza meg 6hét múlva jönnek.

De azért köszönöm.

Előzmény: defcon (857)
defcon Creative Commons License 2011.06.12 0 0 857

Szia!

Ne sértődj meg, de nem ártana megnézned a mobilszolgáltatók honlapjait...

Bármelyik oldalon (pl. a fonic kártyánál fonic.de) lehet SIM kártyát rendelni, és postán elküldik. Ez megoldaná a problémát, nem?

Nekem kb. fél percig tartott, amíg meg tudtam volna rendelni :-)

Előzmény: mandi31 (856)
mandi31 Creative Commons License 2011.06.12 0 0 856

Gondolom igen használják,de erről én is itt tudakoltam,Exxon és jancsy1 segítettek.

A lényege az egésznek,hogy párom kint dolgozik Ausztriában (határ),de németországban laknak.Haza telefonálással kapcsólatban kértem segítséget,melyik megoldás lenne jó,azaz olcsó.

Exxon javasolta A vectone sim kártyát,a másikat meg olvastam talán jancsy1 írt róla.Ezek ólcsok Ausztriában,azaz SIM kártyák amivel párom tudna hazatelefonálni ólcson.

Eddig azért beszéltünk ezekről a SIM  kártyákról ,mert egy hete kezdett párom kint dolgozni,akkor még Ausztriában szálásólták el öket, de 3napja Németországba költöztették őket.Ez miatt most a Németországi ólcsó hazatelefonálást probáljuk mególdani.

Akkor ajánlották a Fonic Sim kártyát,de ez az amit nem tud beszerezni párom,mert mindenhól csak töltik.

 

1-2oldal vissza,ott adtak linkeket is nekem.

Ott a Vectone SIm(Ausztria) 1cent/perc magyar vezetékes hívása.

Ez tök jó lett volna,de sajna elköltözették őket németbe.

 

Ahól most laknak nincs telefon(vezetékes)csak mindenkinek a saját mobilja.Most ehhez keresnek SIM kártyákat amivel tudnának olcsón ha szólni,telefonálni.

 

Jelenlegi megoldásunk rosz,én itthoni tarifával hívom páromat ami 35ft, de neki már kint 52ft percenként akkor is ha én hívom.Ha ő hívna akkor meg 134ft lenne/perc.

 

Előzmény: Törölt nick (854)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!