Keresés

Részletes keresés

Ninácska Creative Commons License 2001.06.22 0 0 465
Nem kellenek a segédeszközök! A puszta férfierődet hozd és nyomj le az ágyra!!! :)))
Előzmény: Sheme (464)
Sheme Creative Commons License 2001.06.22 0 0 464
Oké!

Hozom a tűket, a korbácsot, a bilincseket, és a gyertyát! Ja, a maszkomat is és a késeimet! Lefőzzük Dino Velvet-et! Kezdhetjük?

Előzmény: Ninácska (463)
Ninácska Creative Commons License 2001.06.22 0 0 463
Gyer már át "A Ring"-be és legyél egy kicsit durvább, mert veszekedni akarok!!!! :)))))
Előzmény: Sheme (462)


Sheme Creative Commons License 2001.06.22 0 0 462
Fi(j)úknál igencsak! ;>
Előzmény: Ninácska (461)
Ninácska Creative Commons License 2001.06.22 0 0 461
Hm, neked már biztosan van gyakorlatod az emelt fővel való vesztésben, hogy ilyen jól megy!!! :)))
Előzmény: Sheme (460)
Sheme Creative Commons License 2001.06.22 0 0 460
Kedves Nina!

Köszönöm az elismerésedet - az a 15 perc, amíg bepötyögtem igazán nem volt sok érte.
Egyébként leszbisre készítettem a végét - hiszen azt kértem Tőled, hogy két nővel lehessek egyszerre, de nem jött össze. Nem baj.

Költői vénám kiapadhatatlan, szívesen foglalom rímes sokoba elképzeléseimet, ha igény mutatkozik erre. Ha meg nem, hát nem: tudni kell emelt fővel is veszíteni.

Előzmény: Ninácska (459)
Ninácska Creative Commons License 2001.06.22 0 0 459
Na ebben aztán semmi koleszos, még kevésbé homoszex nem volt (csak sejtetett a végén). Ellenben túlságosan is naturalista, és az ígérgetett újszerűhöz képest mégiscsak a nyalom/kiteszem/beveszem/mozgok-hoz tudnám hasonlítani. Azonkívül teljesen érzelemmentes, több szempontból is, főleg a végén, ez a megyek a haverokhoz, hát az kiakasztott.

Egyetlen pozitívuma, hogy versbe van szedve, ami dícséretes, mert látszik rajta a sok munka, ezért elismerésem...

Sheme drágám, azt hiszem nem mi leszünk az álompár! :)))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: Sheme (458)
Sheme Creative Commons License 2001.06.22 0 0 458
Szívesen adtam volna Ninácska p..ácskájára habot! Meg máshová is. Sajna' még nem jöttünk össze, de majd tudósítok, ha lett valami.

Nina drágám, hol vagy?

Tele van a zacsim,
Ürítésre vár,
Add ide a nedves puncid,
Vagy a pici szád!

Ha nem nedves nem nagy baj,
Nyelvem csak rá vár,
Mellbimbóid cirógatnám,
Szádat csókolnám!

Míg a bugyid és melltartód
Lassan lehúznám,
Játszhatnál a farkincámmal,
Kemény lenne ám!

Mellbimóid keményednek,
Pulzusod gyorsul,
Kedvencembe minden vér,
Az agyamból letódul.

Bemegyek a lábad közé,
Nyelvem puncidba ki-bejár,
Csiklód vörös, puncid nedves,
Farkincámra vár.

Nem adom be, nem teszem,
Most te követ kezel,
Szádat nyitod, nyelved nyújtod,
Forrón lehelj!

Kibújok már a bőrőmből,
Mikor nyelved éri makkom,
Lassan csúszol lejjeb-lejjebb,
Érzem már a torkod.

Hú de jó mély, ez nem semmi,
Még, még, tovább, csináld még,
Nem volt ilyenben részem,
Csak nagyon-nagyon rég.

Felhúzod a gumióvszert,
Lassan hanyadt fekszel,
Rudacskám a lukacskádnál,
Várakozik, lebzsel.

Cirógatom ajkait,
És megadom magam,
Becsúsztatom tövig neked,
Már húzod is a hajam:

"Csináld már te állat!!!
Nem bírom tovább,
Mozgassad a rudat ki-be,
Többet ne tétovázz!!!"

Megindulok mint a gőzös
Dugattyúja imbolyog,
Egyre gyorsul ez a mozgás,
A pléd már a lucsoktól tocsog.

Nyelved a számban,a farkam benned,
Melleidet markolászom,
Gyönyör felé közeledünk,
Látom nagyon várod.

Húzom még az időt,
Ameddig lehet,
De ugye nem felejtesz sokáig el,
Ha egyeszer elmegyek?

Hallom a sikolyod,
A tested remegett,
Kiveszem a bájdorongot,
Szádhoz térdelek.

Lehúzod a gumit,
Farkam megszorítod,
Szádat nyitod, nyelved nyújtod,
Makkom bekapod.

Szívod ahogy tudod,
Már nem bírom tovább,
Kirobbanok mint a siker,
Tetőfokon a vágy.

Sehol egy csepp, mind belement,
Látom, lenyeled,
Gyorsan húzok még egy gumit,
És hátulról bemyegyek.

Szűk a popsid, ne nem baj,
Lassan enged előre,
Tovább nyomom, óvatosan,
Szükség lesz itt kenőcsre?

Babaolajjal meghintem,
Hopp, becsusszanok,
Indulhat megint a gőzös,
Dejó! Megint toppon vagyok!

Gyönyörű a popód,
Jó kemény a segged,
Jó szűk ez a lyuk,
De én csak nyomom beljebb!

Nyílik az ajtó, kattan a zár,
Egy barátnőd az ajtóban áll,
Odasiet hozzád,
Nyelve máris a szádban jár.

Nem sokáig viszem a prímet,
Odaintem magamhoz,
Kiveszem a lyukból a kincsem,
A gumit lehúzom.

Elemi erővel tör ki a vulkán,
Mely landol a barátnődön,
Nyalogatja hímtagom,
Hogy a sperma még dőljön.

Én kész vagyok, nincs bennem több,
Elégetetten leülök,
Ti meg játszatok tovább,
Közben felöltözök.

Beszállnék, de nem tehetem,
A haverok várnak rám,
Felébredek párnáim közt,
Ez álom volt csupán?

Előzmény: Törölt nick (456)
coito_erGO Creative Commons License 2001.06.21 0 0 457
....és mikor jön a következő torta a habbal?!?!? már nagyon aktuális!!!

addig is senkinek sincs semmilyen története?igaz, ilyen remekművek után....de AKKOR IS!

Törölt nick Creative Commons License 2001.06.21 0 0 456
Egyetértek. Inkognito, hihetetlenül tetszett a sztorid, Ninácskáé meg hab a tortán...
Előzmény: benjámin (452)
Ninácska Creative Commons License 2001.06.21 0 0 455
Tapasztalatgyűjtés kéne, hogy az élményekről beszámolhassunk! :)))
Előzmény: coito_erGO (454)
coito_erGO Creative Commons License 2001.06.20 0 0 454
...elepedtak a források...?hm...kár...
coito_erGO Creative Commons License 2001.06.19 0 0 453
....cooool!ahogy itt olvasgatok....hát támad egy-két KEMÉNY gondolatom!....a következményekről akár a MASZTURBÁTOROK! c. topikban is beszámolhatnék!!!

hm! az itt leírtakat a végén még könyvesíteni fogom! all rights reserved :)))

benjámin Creative Commons License 2001.06.19 0 0 452
Ez a topic fénykorát éli!

Inkognito01: Ez volt eddig a legjobb ilyen történet, amit olvastam. Izgató, ízléses... egyszerűen tökéletes!

Ninácska: Kösz...

Sheme Creative Commons License 2001.06.19 0 0 451
ÓÓhhhh Nina! Ez fantasztikus volt - egyedül a Petike paramétereivel nem vagyok tisztában -, ismétlésre én jövök. Ha Petike esetleg homóca lenne, az gáz, de ha Petrácskának a beceneve, úgy már más!

Egyébként túlságosan hamar befejezted ezt a gyönyörű fantáziafolyamot! Kát érte! Viszonzásul Én jövök Neked egy álmodozással Veled! Vegyük fel videóra - á la Csisztu -, hátha másoknak is megtetszik! Na, benne vagy? Hozz még két CSAJT is, hogy totális legyen az őrület! (Csak megjegyzem, de ugye nem sértődsz meg: nem szeretem, ha valaki piásan, bagószagúan kezd neki eme nemes tevékenységnek. Csak patyolattisztán.
Na, akkor addig is: hárman ültök bent a szobátokban, amikor mondvacsinált problémával betoppanok...
(A többit holnap, most dolgom van. Nem lesz hétköznapi kikapom-bekapod-beverem-mozgazom-kiverem forgatókönyv!)

Előzmény: Ninácska (445)
zs0m Creative Commons License 2001.06.18 0 0 450
Azt hiszem, engem nem tudnál így becsapni. Tudod, miért? Mert mire sor keülne rá, már egészen mást akarnál... Peti bejönne, és úgy vágnád szájon a hajszárítóval, hogy csak nyekkenne.. "A srác az enyém!" És talán te is több élvezetetben részesülnél; hogy pontosan milyenekben, azt hihetetlenül bőséges fantáziádra bízom.
Az írásod tényleg ász, gratula...
Előzmény: Ninácska (445)
Elephant Creative Commons License 2001.06.18 0 0 449
Nina!!!! :o) Tied a pálma! :o))))
Előzmény: Ninácska (445)
eksön_ Creative Commons License 2001.06.18 0 0 448
Biztosan szétszedted volna ízekre. Természetesen. Mert kemény vagy. Természetesen. Ezt a topikot is csak tűz ébrentartása miatt olvasgatod. Természetesen. Vagy tudományos érdeklődésből...
Előzmény: Sheme (444)
eksön_ Creative Commons License 2001.06.18 0 0 447
:)))))))))))))))))))))))
Előzmény: Ninácska (445)
Ninácska Creative Commons License 2001.06.18 0 1 445
Sheme, Sheme, Sheme! Szóval ilyesmire vágysz... gyere... látogass meg... ez itt a mi koli szobánk a barátnőmmel. Ő most épp zuhanyozni ment, de mindjárt jön. Bejössz? Addig iszunk valamit. Tequila? Vágok egy kis citromot. Na gyerünk! De egy hajtásra kiinni! Ügyes fiú... :)

A Tiéd is olyan ízű, mint az enyém? Megkóstolom a szádról... hmmm, lenyalogatom a maradékot az ajkaidról. Upsz! Ezt elbénáztam! Lelöktem az üveget és az öledbe borult! Gyere vegyük le a nedves nadrágot Rólad... segítek jó? Kicsatolom az öved és kihúzom... erre még szükségünk lesz! Kiterítem a nadrágod a szék támlájára és előveszem a hajszárítót, hogy megszárítsam a nadrágod. Te kis cseles! Hogy az alsógatyád is olyan lett? :))) Le ne vedd! Fújok rá egy kis meleg levegőt a hajszárítóból... csúnya fiú, mégis levetted... :) Kiveszed a kezemből a hajszárítót és a nyakamnál befújsz vele a hajam alá... aztán lejjebb irányítod, a melleimre, olyan vad ahogy tartod, mintha egy fegyvert fognál rám, de ugyanakkor erotikus is... úúúúú, nagyon finom meleg levegő símogatja a puncim...

Nekiesem a szádnak és csókollak. Tedd le azt a buta kis hajszárítót! Tudok jobbat... sokkal jobbat! :) Hanyatt löklek az ágyon. Kapjuk le a fölsődet is, túl sok rajtad a felesleges ruha! Hmmm, rádfekszem és beleharapok a nyakadba, de csak finoman... látom tetszik :) Belenyalogatok a füledbe is, ez felizgat, mi? :)
Úgy érzem jobban szeretnéd ha lejjebb csúsznék... hát tessék... csúszom, a nyelvemmel közben játszom a testeden. A kezeddel ne nyúlkálj! Legjobb lesz, ha a nadrágszíjaddal kikötöm a fejed felett az ágyhoz. A szemedet pedig bekötjük ezzel a sállal. Látsz? Nem látsz? Jó. Így ni. Mostmár nyugodtan játszhatok veled. Finoman, nedvesen nyalogatlak, kis köröcskéket írok le.

Nyugi, nyugi! Menni fogok majd arra is amerre szeretnéd! De most még elmegyek jobbra az oldaladon... csiklandoz? :) Akkor vissza a hasad irányába, a köldököd körül... és lejjebb... ú, mi ez itt? Nem, nem, még nem kapod meg amit akarsz! Szépen elnyalogatok mellette... egészen közel, úgy, hogy beleremegj! A számmal masszírozgatom a combod belsejét... Mi? Mit lihegsz? Hogy hol? MONDD! Mondd, hogy akarod! Hogy már semmi másra nem tudsz gondolni! Hogy úgy érzed szétrobbansz mindjárt!

Jóóó... :))) Most akkor nagyon finoman végignyalom a tövétől a tetejéig, aztán a körbenyalogatom a fejecskéjét és végül egy határozott mozdulattal a számba csúsztatom...

Nyílik az ajtó, a tested összerezzen. Nyugi, nyugi, itt van a kis szobatársam! Erre vágytál, nem? Mindjárt ledobja magáról a türülközőt és együtt fogunk a csúcsra nyalogatni! Finom, puha, jóillatú, frissen fürdött.

Rákacsintok Petire és a szám elé tartom a mutatóujjam: Pszt! :)
Peti veszi a mókát és mosolyog. Nézi, hogy milyen gyönyörűre felélesztettem már a szerszámod.
Közelebb lép és megnyalja, Te mélyet sóhajtasz. Aztán ketten nyalogatjuk, csókolózunk rajta, felváltva becsúsztatjuk a szánkba egész mélyen, közben játszunk rajta a nyelvünkkel.
Tetszik, mi? Pedig, ha tudnád... Peti kezd belemelegedni, hagyom, hogy egyedül játsszon. Olyan szép, annyira beleéli magát, egész extázisban van. Rólad nem is beszélve, már dobálod a fejed...
Ahhh. Egy rángás... kettő... aztán több kisebb és finomabb... Peti mosolyog rám és nyel :)
Te ernyedten fekszel és úgy érzed életed eddigi legnagyobb élménye volt...
Peti magára csavarja a türülközőt és kimegy. Én meg kioldalak. Látnod kéne magad. Vigyorogsz, kisimult arccal, mintha valami túlvilági csodát látnál... És én is... mert én tényleg azt láttam... :)))

Előzmény: Sheme (444)
Sheme Creative Commons License 2001.06.18 0 0 444
Undorító, nem kellemes. Szerencse, hogy nem voltam koleszos: szét szedtem volna ízekre, aki ilyennel próbálkozik velem. Bocs.

Nina! Inkább azt írd le, Veled történt valami hasonló? Az számomra sokkal izgatóbb: a barátnőddel nyelveznétek, és a kis makkomat lassan, óvatosan a nyelvecskétek közé raknám. ÚÚúúúhhhhhhh, ez dúúúúúrrrrvaaaaaa! De jó lenne ...

Előzmény: Ninácska (443)
Ninácska Creative Commons License 2001.06.18 0 0 443
Ez nagyon kellemes volt... :)))
Előzmény: Inkognito01 (441)
Ninácska Creative Commons License 2001.06.18 0 0 440
"Rábuktam a farkára, és szinte azonnal a számba élvezett annyira fel volt izgulva..."

Na, coito, így jó? :)))

Előzmény: coito_erGO (439)
coito_erGO Creative Commons License 2001.06.16 0 0 439
....nem lehetne mindjárt a szopással kezdeni?!?!? minek az a sok körítés, AZONNAL ÖMÖLJÖN A GECI! ;)))

Előzmény: yons (438)
yons Creative Commons License 2001.06.15 0 0 438
Ugyan már coito, tudod az embernek némi irodalmi szépérzéke is van....ha sallangmenteset akarsz olvass el egy párat bármelyik gay-siteon, azokban a 10. sorban már minimum szopnak :I, valahogy így

'Teljesen kikészülve indultam haza a vizsgáról. Nem elég hogy megbuktam, az is zavart, hogy nincs kinek elmondani. Erika, a volt barátnőm már több mint 4 hónapja otthagyott, amikor elmondtam neki, hogy én el tudnám képzelni a szexet egy fiúval is. Összepakolt és elrohant - és azóta nagyon magányosnak éreztem magam. Ezen, és még hasonló, nem túl vidám dolgokon töprengtem a villamoson, amikor azt vettem észre, hogy egy irtó jóképű srác mosolyog rám a szemben lévő ülésről. Hiszen ő az egyik évfolyamtársam, rémlett fel. A villamos éppen beért a megállóba, ő a szemével intett hogy szálljak le. Nem tudtam miért, de követni kezdtem. Néhány perc múlva már a szobájában találtam magam, az ágy szélén ültünk, és simogatta az arcom. "Látom, hogy nagyon kivagy, és régóta szeretném már, hogy jobbkedvűnek lássalak" - mondta, és aranyosan mosolygott. Nem volt rossz srác, így - legalább történjen valami jó is velem alapon - nagyot sóhajtva hátradőltem, és engedtem, hogy megszabadítson a farmeromtól...."

innen meg már jöhet a naturália, ugye coito?

Előzmény: coito_erGO (437)
coito_erGO Creative Commons License 2001.06.15 0 0 437
helyes!
egyébként engem a sok FÖLÖSLEGES, a történet szempontjából LÉNYEGTELEN ballaszt zavar leginkább!
Előzmény: Inkognito01 (436)
coito_erGO Creative Commons License 2001.06.14 0 0 435
....egész yo, bár kicsit sok a körítés :)))
SecretBoy Creative Commons License 2001.06.14 0 0 434
Csak így tovább! :)
Előzmény: Inkognito01 (428)
R-Action Creative Commons License 2001.06.13 0 0 433
...akarom mondani: topicba

Inkognito01: ne csigázz minket túl sokáig, pls.

R-Action Creative Commons License 2001.06.13 0 0 432
Bocsi, ezt elcsesztem, egy másik fórumba akartam írni az alábbit.

Késő van már...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!