Keresés

Részletes keresés

latexxx85 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 8132
Sziasztok én új vagyok itt nagyon orulok hogy van ilyen fórum a helyesirásom azért ilyen mert nekem csak szlovak nyelv van a gépembe sajnos ugyhogy bocsi remélem el tudjátok olvasni.Szeretnék egy szivességet toletek mivel én új vagyok a dolgokba nagyon szeretem a latex rucikat van nekem is egy pár megkérni szeretnelek benneteket csak egy dolgora nincs e veletlenul valakinek latexcultrol video valakinek ezekbol a újakbol nagyon megkoszonnem ha valaki tudna elkudleni valahogy legalabb eggy vagy kettot foleg a mostani amik vannak font a piros lakk catsuitba és a maszkba ,??nagyon megkoszonném.mivel nem talállok videokat róla megkoszonnem elore a mail címem a kovetkezo:jasonxxx85@azet.sk nagyon koszonom elore is ha valaki tudna segiteni en meghálalnám koszi sziasztok szep latex napot !!!!
rubber68 Creative Commons License 2008.10.09 0 0 8131

Igen. Így van. Nekem nagyon is high-tech:) Főleg az érzés. Egyébbként még nem állított meg senki, hogy HU de jó a szerkód!:) Pedig elég borotva élen ,,táncolok" mert jópár ismerőssel szoktam összefutni.

Izzadás. Eddig egy sárga gatyóban futottam de lekellett válatnom mert olyannyira feltünő volt az izzadás. Legalább is számomra. De zsíégetésre igen kiválló. Erre mondják, hogy kellemes a hasznossal.

Előzmény: technograd (8130)
technograd Creative Commons License 2008.10.09 0 0 8130
Nem is néz ki olyan "veszélyesen". Az utadba akadó delikvensek nézhették akár egy high-tech izzasztóruhának is. Azért nekem ez a latexben futás meredek lenne, egy háztömb megkerülése után pálcikaemberré fogynék! :D
Előzmény: rubber68 (8129)


rubber68 Creative Commons License 2008.10.08 0 0 8129

A múltkor említett futás ,,felszerelése".

 

 

 

leather tom Creative Commons License 2008.10.08 0 0 8128
Helyesírásom?Köszönöm drága!Biztos azért van,mert jó a billentyűzetem,vagy talán jobban figyelem milyen betűt nyomok le.De igazad van!BÉKE!!!CUPP!!!
Előzmény: Nelli32 (8125)
leather tom Creative Commons License 2008.10.08 0 0 8127
Egyszerű a magyarázat.Nézd meg a korábbi hozzá szólásokat,és meg látod miért írtam ezt.De természetesen nem bántásként írtam erről a személyről.Mondom...valahol még szimpatizálok is vele!
Előzmény: rubber76 (8124)
bársonypille Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8126
:))
Előzmény: Nelli32 (8125)
Nelli32 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8125
Néha nem tudom eldönteni, hogy a toleranciád, az intelligenciád vagy a helyesírásod becsülöm benned a legjobban:).

Na de szeressük továbbra is egymást és egymás fétisét, de tényleg:)!
Előzmény: leather tom (8123)
rubber76 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8124
Nem bicikli külsővel, hanem lenyúzott marha külsővel? Komolyan nem értem, különösen a végét. Magyarázd el, kérlek.
Előzmény: leather tom (8123)
leather tom Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8123
Na végre!Mondom én,hogy lehetséges a kupakolás(minden egészséges ember ezt csinálja),és ha nem ezért megy a buliba,akkor nem fetish kedvelő!Vagy legalábbis nem érti.Ezek szerint,nem bicikli külsővel kéne próbálkozni,hanem ruhával!
Nelli32 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8122
És én is csatlakozom a Szeressük egymást és a fétisünket mozgalomhoz:)).
dóri_brown Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8121

Sziasztok.

 

Tehát...

Leather Tom-nak vissza a fejét, mert nemegyszer volt már szex is a partyn, (a Gyárban) mégha nem is a színpadon. Vártam, hogy írjon valaki más erről, de úgylátom a sárdobálás a módi. (bár az is fétis)

 

Lakk ruházatból pedig van egy csomó olyan is, pláne a télre való tekintettel pl. kabát, ami simán elmegy uniszexnek. Egyébként is mi történhet? Feljelenik az embert közveszélyes fetisizmusért?

 

Minden más pedig vihar a biliben. Pöstön kik képviselik ezt a vonalat a mindennapokban? Mennyien? Max. 40-50 ember. Én is benne vagyok jópár éve, tehát majdnem mindenkit ismerek személyesen, (és fordítva) ezért csak mosolygok, ahogy a régi nagy cimborák fikázzák itt egymást, (lásd. én az apukám erőssebb)

élőben meg füligvigyor.

Mindazonáltal érdemes kimondani a dolgokat, -a bulikkal kapcsolatban- hátha segít egy közös nevező kialakításában, elvégre kicsi a felvevő piac.

 

Uff, vagymi.

lackjeans Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8120
Gothicure gratulálok az oldalhoz, iszonyú igényesek a képek, szerintem nem fétis partik kellenek, hanem ilyen oldalak, hogy az utcán is megjelenjenek ezek a ruhák. Külön öröm számomra, hogy egriek vagytok, mivel én is ott lakok, előbb-utóbb fogok is rendelni tőletek. Csak így tovább.
Előzmény: Törölt nick (8084)
rubber68 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8119

Háát én nem sok latexot látok. Még lakk is, sajnos igen kevés. Bár 1,2 helyen lehet jó minősgégű és fazonú ( férfi ) latex nadrágot venni. Igaz elég komoly áron. De azokban szerintem kilehetne menni utcára. Már csak azért is mert össze keverhetik a bőrrel ha nem túlzottan van kifényezve.

Kiemelném hogy nekem személyszerint a lakk táska férfiakon nem túl ,,macsós". Ám ha viszont valkiben több a női vonás azt meg ne érdekelje, hogy mit mondanak rá. nehogy valaki félre értse evvel még véletlenűl sem akartam ,,raszti" lenni.

Mint már többszőr megírtam engem még a bőrcuccban is igen megnéznek és nem mindig a remek alakom miatt :D:)) Meg azért annyira én sem merném túlzásba vinni a latexos őltözködést utcán, nappal. Sötétben már azért sokkal bátrabb vagyok:) Volt már rá példa hogy nem túl késői de már sötét órákban a várban igen látható volt a latex szerelés rajtam és sok emberrel találkoztam.

Ha belegondolok még mindig az a tendencia, hogy a bőr, mert most inkább a ,,hétköznapi" viseletre gondolok, annak ég mindig igen komoly szexuális hangulata, zöngéje van. Még ha ezt az emberek többsége nem is ismeri el. Sőőőt. Én kihasználom az időjárást és a motor adta lehetőséget és igen csak felöltözöm bőrbe és ennek ellenére megmelítik, hogy - Micsoda bőrnaci!:) - Semmi rosz indulat nincs benne de maga a tény, hogy megemlítik az már jelzi, hogy ez nem szokványos, héköznapi stb-i viselet.

Igen a nőknél jobban ,,elnézik" az extrémebb öltözködést. Bár ha egy bunkó veszi észre az egybő leQ-za. Pedig ha 1 ici-picit inteligensebbek lennénk akkor látnánk ki AZ és ki az aki csupán divatból viseli.

 

És én is csatlakozom a  Szeressük egymást és a fétisünket mozgalomhoz.

 

 

 

Előzmény: smszex (8116)
leather tom Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8118
Szóval KRISZTA!Még nem voltál Fetish bulin?Én tudod ezzel úgy vagyok,hogy csak jó lenne ki próbálni,de nem erre el menni.Ezen az oldalon vagyunk annyian,hogy így együtt(akik szintén még nem voltak)meg csinálnánk a mi kis bulinkat.Amúgy nekem ez a frusztrációs dolog valahogy nagyon zsibogós!Fizetni csak azért,hogy az ember meg igyon egy sört,beszélgessen(amit bárhol lehet)és nézze a többieket?Ha még lenne valami élmény.Olyan ez,mintha én el mennék egy METÁL koncertre(meg nézni a kedvencemet)és nem az jönne a szinpadra,hanem egy köcsög ugrálós gyerek,akkor azt mondanám hogy:engem át ba...tak!Nem énekelne,hanem verset mondana!Így nem élveztem semmit.A fetish partyra úgy lenne jó el menni,hogy kapjon is az ember valamit.Persze még nem voltam,tehát nem tudom mi a pálya...!De ha valaki szexuálisan vonzódik a dologhoz,azoknak is kéne egy lehetőséget adni.
Előzmény: rubberkriszta (8112)
leather tom Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8117
Ez végül is,nem "vitát kavarás",hanem inkább békítés,csak aki békíteni akar az is bele esik a vitába!Én sem azért léptem bele ebbe a "buliba" mert annyira jó nekem.Azért írtam hogy ..."annak sz...ok a szájába",hogy ha valaki jól érzi magát valahogy,vagy valamiben,akkor azt ne mások szabják már meg!Most nem KRISZTÁRÓL beszélek(mert valahol őt is védem),ha ő szeret gumiban lenni(ami szerintem frankó)akkor senki ne mondja hogy "ciki"!Most egy kicsit olyan volt az (anno)veszekedés,mint ha a FRADI össze veszne a FERENCVÁROSAL.Mi együtt,egy csapatban vagyunk.Aki lakkot,latexet,gumit,bőrt hord,az is köztünk van.TÉMA LE ZÁRVA!!!!!!!!!!
Előzmény: rubber76 (8114)
smszex Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8116
Szia. Igazad van, hogy "egyre tobb lakk es latex ruha jelenik meg". Nekem csak annyi a bajom ezzel, hogy egyik sincs a pasiknak kitalálva. Mert én személy szerint kisebb darabokkal kiegészíteném az öltözékemet néha, de ha pasin van ilyesmi, akkor mindenki csúnyán néz és a legdurvább, mikor még le is buziznak. Még némelyik kisebb fajta lakk táska is elmenne a kézben, de mint majdnem minden a csajokra van kitalálva. Sajnos köztük pedig kevés a bevállalós. De talán egyre több lesz. Mert szerintem is az van, hogy egy lányt nem fújjolnak meg a lakk, vagy hasonló cuccokért. Max. jól megnézik és azt mondják, hogy ez sok, vagy durva, de véletlenül sem bántják érte. Egy nő sokkal könnyebben lehet merész. A cipőkre ugyanez vonatkozik.

A buli vitához csak annyit, hogy mindenki menjen el abba a buliba, amelyik szimpatikus neki. És próbáljon valóban saját véleményt alkotni róla. Mint mindenben itt is ki kell alakulnia igényeknek megfelelő kínálat. És lehet több szinten is igény. Akár kisebb akár nagyobb, komolyabb és profibb dolgok iránt. Akár mindkettőt lehet teljesíteni és máris megszünik minden vita. Mindenkinek további kellemes fórumozást! Szeressük egymást.... és a fétisünket!
Előzmény: Manilax (8105)
Kontrol Sende Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8115
Ezt a juj.hu-ra is írd be kommentek közé. A legtöbben a videó után egyből azt olvassák.

u.i: egy ilyen rendezvényen mér engedik, h a vendég kamerázzon?
Előzmény: BlackDream (8090)
rubber76 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8114
Ez is vitzes nagyon, hogy ha nincs hűdenagyegyetértés, akkor akinek más a véleménye, az kapásból vitát kavar, bunkó, nem szégyelli magát, hogy bomlasztja a közösséget, stb.

Egyébként fasza a hozzászólásod, főleg a végén válik primitívvé! Akkor most kinek is sz.rsz a szájába? Miért? Mert valaki megpróbál közös nevezőre hozni valamit, hogy legyen talaja a közös álláspont kialakításának?
Előzmény: leather tom (8106)
rubber76 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8113
Marja a hóhér. :) Csak sokan kapásból azzal jönnek, mennyi ideje, mintha az bármit is számítana. Ki 6-8 éve, ki Los Angelesben... Ráadásul ez a lekezelő hangvétel kicsit furcsa volt, főleg hogy úgy gondolta, így válaszolni volt értelme.
Előzmény: Manilax (8105)
rubberkriszta Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8112
Hejja! Történelmi korokba kellett visszaásnom, hogy megnézzem mikor is haraptam le a fejed... lol (fincsi volt ;-) ) Akkor most "magyarázkodni" fogok: én néha temperamentumos vagyok, néha elragadnak az indulatok, de ez nem jelenti azt, hogy viszájt akarok szítani (abból szerintem is túl sok van a hétköznapi életben)! Komolyan, aki ismer tudja, hogy maximálisan türelmes és megértő/nyitott szoktam lenni... amíg be nem gurulok... (naja, az adrenalin :-P)
De én nem vagyok főnökasszony... sem ennek a bulinak, sem másmelyiknek. Sajnos még egyszer sem tudtam elmenni egyikre sem különféle rajtam kívülálló okok miatt. (Na de majd fogok.) Alig várom már, hogy a nevek mellé arcokat is társíthassak! :-P (fránya internet, a kommunikáció 80%-át adó metakommunikáció nem megy át... csak a szavak)
Egyébként én alapból mindenkiről jó szándékot feltételezek (akár hiszitek, akár nem), de ha egyszer van valami véleményem/álláspontom, akkor azt merem vállalni.
Barátok?? *nyújtja a kezét*
Előzmény: leather tom (8106)
leather tom Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8111
Jól mondod barátom!Szívjunk egy kis friss levegőt,és nyugodjon meg mindenki!
Előzmény: rubber68 (8107)
rubber68 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8110

Jó a szerelésed. De ez a pucsítás nem igazán macsós:)))

Előzmény: djt-123 (8109)
djt-123 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8109

Hali mindenkinek.

Ismét itt van pár fotó a legujabb szerzeményeimröl.

Üdv.

 

Törölt nick Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8108
Már miért ne vigyünk állatot? "Lovat, kutyát, macskát":))
Láttam én is a mokkát, a jútábon. Hogy tiltakozott a csaj, "én nem, én nem, ezt csak rám adták..." Szegény zavarban volt, azt sem tudta, hogy meneküljön a maszktól. Pedig milyen jól nézett ki benne. A Kis H.Réka viszont belevaló csaj, és szép csizmája is volt:)
Ha nő lennék sz@rnék a világra, és simán felvennék latexet az utcára. Főleg a tegnap látott csaj után. Nem áttetsző, hanem olyan jó tömör citromsárga harisnyában volt, a Piac utcán(Debrecenben ez a fő utca - tehát némiképpen forgalmas), szoknya nem sok tehát amíg lába volt addig citromsárga is. Figyeltem az emberek arcát, mindenki észre vette ez nem kérdés, de nem szörnyülködtek rajta, pedig egymaga úgy nézett ki mint egy bolondballagás(+). Bátor volt az biztos.
Előzmény: Manilax (8105)
rubber68 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8107

Én felajánlom a három darab bilincsemet, hogy legyen egy fétises összetartás, összetartozás:)) No fölös duma, csak csevegés. Aki meg túlzásba viszi annak meg szavazzunk meg egy gaggball-t:))

 

Béke ( latex, lakk, bőr, stb ) veletek!!:))

Előzmény: leather tom (8106)
leather tom Creative Commons License 2008.10.07 0 0 8106
Azt hittem,a múltkori kérdésem a leg nagyobb vitát felkavaró...hát látom nem.Van ám itt veszekedés bőven.Én csak egy egyszerű kérdést tettem fel múltkor(a főnök asszonynak)rubber krisztának,hogy van-e szex a fetish party-n?!Erre új fejet kellett csináltatnom,mert az előzőt le harapta!Erre meg azt látom,hogy mindenből csak vita van.Jó ez a forum,csak tartanánk már össze,nem pedig ellenségeskedni.Az okoskodást viszont én sem szeretem,mert lenéző.Én a magam módján,tudom mi a fetish fogalma,ha egy személy nekem azt feltételezi,hogy már pedig mást jelent,akkor sz..ok a szájába!!!
Manilax Creative Commons License 2008.10.06 0 0 8105
Nehogy mar elkezdjetek egymast marni! Eleget latok en ilyen vitakat a munkahelyemen.Hiszen a vezetosegnek az a jo,ha marjuk es mutogatunk egymasra!Az orszagban is ez megy! A hires " oszd meg es uralkodj " hozzaallas! Ne engedjetek! Ha igy mutatjak be ezt a mufaj,hat alljatok ki,egymassal kez a kezben es mutassatok meg mi a helyes!Mit takar ez a mondat!Ami pl. a furum cime is!Ha sikerult erotika paradet es erotika kiallitast megrendezni,miert ne lehetne egy hasonlot a fetisunknek rendezni!Egy nagy parti!Ahova neves vendegeket is meghivnank,aki megmutatna magat.Ezalltal mar a nevevel reklamot csinalva a rendezvenynek! Pl a Tornoczki Anita A mokkaban,abban a szep lakk macskajelmezben! Biztos,hogy van meg a mediaban szereplo szemely,akinek hasonszoruen retszik ez az oltozek fetish. Farsangra! Pont jol jon es az ido is eleg lehet! Egyebkent eszrevettetek,hogy egyre tobb lakk es latex ruha jelenik meg a normal aruhazak ruhazati polcain?Egy tobb a lakk csizma,a platformban is es hol nincs mar lakk taska a kirakatban!Lattam mar lakk kabatot,ruhat es nadragot is nehany uzletben! Tessek a sarkatokra allni.Ha oriasplakatra nem rakja ki az a ceg,csak az Andras uzletet,hat majd egy ilyen rendezvenyt ki fog rakni.Csak meg kell talalni a megfelelo hangsulyt es az arnyalt nevet hozza! Aztan csak semmi durvasag! Semmi allatot ne hozzatok!pl. ''halat''! Ez vicc volt!Csak nyugottan es csak kis leptekkel!Nehogy mar egy perverz no alltal bemutatott jelenet hatarozza meg ezt a kellemes szemet es testet gyonyorkodteto FETISH-t.
rubber76 Creative Commons License 2008.10.06 0 0 8104
"Igen a bicska kinyilik a zsebemben amikor ilyet latok. El kell gondolkodnom azon, hogy valyon az a maroknyi elszant ember (velunk egyutt ), aki az elmult 6-8 evben kemenyen dolgozott az emberek felvilagositasan most kidobhatja a szemetbe a munkajat !!! Hat koszonjuk szepen !!"

Ezzel a hozzáállással kemény munka? Felvilágosítás? Ne röhögtess, két aprócska kis fétisparty van itthon (még 375 embert se látni a fotókon), meg ugyan minden beszerezhető itthonról (kétszer olyan drágán), de ha minőséget akarsz, a Lajtán túlról kell megvenned.

Ráadásul azt, hogy 6-8 éve kezdtétek, nem minősíti magát a munkát és az eredményességet. Nem lehet bedobni az unalmast, folyamatosan nyomatni kell az újabb és újabb dolgokat, folyamatosan meg kell felelni a vevőknek, az érdeklődőknek, hisz közöttük is egyre több az újabb és az újabb. Aki a mostani hozzászólások alapján dönti el, kitől vásárol, hova megy, milyen apropóból, és nem fognak 8000 hozzászólást végigolvasni, mert már egyszer leírtad, és UFF. Persze lehet, majd jönnek mások a másik oldalról is és végre lesz normális verseny.
Előzmény: lakk-fetis (8102)
rubber76 Creative Commons License 2008.10.06 0 0 8103
Baszki, ha nem nyitsz vitát, meg mindent lerázol magadról, mert nem alacsonyodsz le a pórnéphez, és csak akkor írsz, ha valami ARRA ÉRDEMES... Akkor mi a pi-nak írtad a nyolcezerkilencvenhármas hozzászólást? :)
Előzmény: lakk-fetis (8102)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!