Keresés

Részletes keresés

terimamy Creative Commons License 2016.01.15 0 0 4192

Jázmin 2 éves nápolyi masztiff.

terimamy Creative Commons License 2016.01.15 0 0 4191

Jó reggelt !

Örülök, hogy ismersz és tudod mit csinálok én is. Azért mert nem válaszolok minden beírásra, olvasom . 

Örülök, hogy mentesz és befogadsz talált kutyákat és elviszed a  a menhelyre és otthonodba is.

Megmutatom a tegnapi mentettet, azt hiszem elég  ez az egy kép.

 

coleng Creative Commons License 2016.01.14 0 0 4190

Kedves terymamy!

Kettő, nemrég még három volt, mindegyik menhelyről kihozott. Igaz, eddig az utcáról vagy nyolc kutyát mentettem és vittem be az alapítványhoz és csak ezt a hármat hoztam ki.

Én viszont ismerlek, legalábbis e topicból, már akkor feltűnt egy gazdi keresés kapcsán, hogy nem mindig olvasod el az előzményeket. Keresd vissza, s a szóban forgó gazdi keresésben megtalálod annak a két kuttynak a fényképét, akiket sikerült befogatnom a gyepmesterrel és örökbe fogadtam őket. Meg a hozzájuk csatolható Gí hozzászólásokat tanulmányozhatnád. Javaslom, hogy az ez évben feltett hozzászólásaimat olvasd el még egyszer, s rájössz, hogy most is mentésről lenne szó.

 

Előzmény: terimamy (4189)
terimamy Creative Commons License 2016.01.14 0 0 4189

Coleng,

amíg Te itt reklamálsz és kritizálod az állatmentőket a gép előtt, addig van aki a szabadságán /mert  dolgozik/ Nyíregyházára ment ma reggel egy  csont sovány kutyát menteni a saját pénzén  és hozta az orvoshoz. Utána ideiglenes befogadóhoz, mert az alapítványánál telt ház van.

Nem ismerlek, de van egy kérdésem: nálad hány kutya van? 

Gi tudja, hogy kiről írtam.

 

coleng Creative Commons License 2016.01.14 0 0 4188

Ott túl a rácson...?

 

 

Előzmény: Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) (4187)
Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) Creative Commons License 2016.01.14 0 0 4187

Na szval, ne füstölögj, nehéz szakma az állatmentés is, ráadásul szilveszter után telt ház van a menhelyeken...a kutya nem egyszerű eset, te is tudod, nemtom még mit kellene megmozgatni, hogy a nagy számok törvénye szerint szerencséje legyen, elég idős is és persze félelmetes is, de nem esélytelen. Gondolkodjunk....

A fb = facebook, és sokan látogatják, olvassák, viszont sok a szerencsétlenül járt, éheztetett, és megkínzott kutya...nincs annyi ember mennyiség, aki ennyi elárvult kutyát befogadjon, DE ne adjuk fel !

 

https://www.facebook.com/

Előzmény: coleng (4186)
coleng Creative Commons License 2016.01.13 0 0 4186

Nemtom mi a szent katyvasz az az fb..., de itt sürgős és érdemi segítség kellene. Nem véletlenül fordultak segítségért a rokonok a fajtával foglalkozó oldalhoz és mondták, hogy vállalják a költségeket. Ráadásul ott van nekik a nagy beteg gazdi gondja is. Két hölgyről van szó, akik azért  fordultak a nyilvánossághoz, hogy segítséget kapjanak, mert látták, ők nem tudják megoldani a kutyus helyzetét., de a lájkolásokon, megosztásokon és a hülye kérdéseken, megjegyzéseken kívül semmit  sem kaptak. Sajnos az állatbarátok, állatmentők sem törik össze magukat.

Előzmény: Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) (4185)
Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) Creative Commons License 2016.01.13 0 0 4185

Borzalom ! Beszéljünk majd róla, most felpakolom a fb-ra ...

Előzmény: coleng (4183)
Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) Creative Commons License 2016.01.13 0 0 4184

Fiúk ! Nehéz megszólalni, hogy nem mondjak olyat, amiért még majd engem hurcolnak meg, DE ha előttem állna ez a VÉGLÉNY  nem gondolkoznék !!!!! Ahányszor hallok erről az esetről, persze ettől hangos most minden, én  belehalok ! Assisi Szent Ferenc hol vagy ???? SEGÍTS ! ..és még fiatal kora ellenére nem lehet börtönbüntetésre ítélni (?) ...pedig ott naponta örülne a "jónak" !!!

Előzmény: RJancsi (4182)
coleng Creative Commons License 2016.01.13 0 0 4183

Bemutatom a rezidenciám, összkomfortos kennelben lakom immár 5 hete, még fürdőkádam is van.

A bedroom arra mögöttem van. A vízesedényem egy kicsit elszíneződött, mármint a benne lévő víz.

A gazdim öt hete megbetegedett, azt mondják már ne várjam. A rokonok félnek tőlem. Akadt egy fazon, aki állítólag elvinne, de én problémás vagyok, olyan a fajtám, hogy védem a gazdit, meg a területemet, nehezen barátkozom. Talán kellene egy kis idő, talán el kéne vinni innen, talán össze tudnék vele barátkozni. Sajnos a menhelyek telítettek, a fazon meg azt mondja ügyemben nincs illetékes, még az állatbarátok sem tudnak segíteni, de itt nagyon nyirkos minden, a bundám csupa sár. A rokonok még fizetnének is az ideiglenes kéromért.

 

 

Tudna valaki megoldást javasolni?

RJancsi Creative Commons License 2016.01.12 0 0 4182

Biztosan kan volt szerencsétlen kölyökkutya, az anyuka meg csak a nőkért aggódik. Bocs. :(

Azért kíváncsi lennék mit mondana az agymosott kisfiuk arra az egyszerű kérdésre, hogy mi a bánatért volt nála épp akkor egy baseball ütő... Épp a deteki baseball csapat edzésére ment/onnét jött? Vagy egyszerűen egy agresszív bar... elnézést, a szarvasmarha alapvetően békés és intelligens élőlény. 

Előzmény: coleng (4181)
Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) Creative Commons License 2016.01.10 0 0 4180

Szép kis állat :-) pedig barátságosnak tűnik... szeretnéd ?

Előzmény: coleng (4179)
coleng Creative Commons License 2016.01.10 0 0 4179

Kérésre hirdetve:

 

Sóskútról költözködés miatt ingyen elvihető egy hetedik évében lévő, kemény kaukázusi juhász fiú kutya. Csak a fajtát ismerőnek ajánljuk.

 

Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) Creative Commons License 2015.12.31 0 0 4178

KEDVES FÓRUM TÁRSAIM :-)

 

 

 

Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) Creative Commons License 2015.12.23 0 0 4177

Előzmény: Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) (4176)
Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) Creative Commons License 2015.12.23 0 0 4176

MINDEN KEDVES FÓRUMTÁRSAMNAK BOLDOG ÉS ÖRÖMTELJES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK !

Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) Creative Commons License 2015.12.03 0 0 4175

"Kedves Ismerőseim! Gombócot keressük, aki múlt héten kelt vándorútra Érd Postástelepről. Kérem, aki látta mostanában, írjon üzenetet vagy hívjon: 06203397070! Köszönöm az eddigi megosztásokat a kedves ismerős és ismeretlen segítőknek! Sajnos még semmi hír Gombócról. A további megosztásokért előre is köszönet! 

 

 

Karoly Lendvai Creative Commons License 2015.11.20 0 0 4174

Sajnos még nem került elő. Siriuséknak is jeleztem már. Máshova is feltettem, de köszönöm, ha további helyre is fel tudod tenni.

Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) Creative Commons License 2015.11.16 0 0 4173

Tündéri a  cicc és látom nagy kedvenc :-) van azóta történés ?

Előzmény: Karoly Lendvai (4169)
Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) Creative Commons License 2015.11.16 0 0 4172

Figyelni fogom futásaim alkalmával...de miért nem keresed meg a Sírius menhelyet, hátha vki bevitte ???

 

Itt megtalálod az elérhetőségeit is : www.siriusalapitvany.hu

Előzmény: Karoly Lendvai (4168)
Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) Creative Commons License 2015.11.16 0 0 4171

Nagyon édesek :-) ..látom jól kijönnek:-)

Előzmény: coleng (4167)
Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) Creative Commons License 2015.11.16 0 0 4170

Sajnos csak most értem ide, szomorúan olvasom a cicusod eltűnését, szeretnék segíteni, de kérem az engedélyedet, hogy ezt a hozzászólásodat máshová is feltehessem. Lehetséges a ciccről fényképet is kapni ?

Előzmény: Judit maglódról (4166)
Karoly Lendvai Creative Commons License 2015.11.15 0 0 4169

A képek: 

Előzmény: Karoly Lendvai (4168)
Karoly Lendvai Creative Commons License 2015.11.15 0 0 4168

Kedves Állatbarátok!

 

A képeken látható halvány vörös, fél éves, kandúr Cica (Bajszi, Nyafi) pénteken délután(2015.11.13) eltűnt Érd, Harkály utcából.

Kinti-benti cica, de eddig sosem kóborolt el. Novemberben terveztem ivartalanítani.

Barátságos, de "Cic"-re nem hallgat.

 

Kérem, aki tud Róla valamit jelezze:

chucky69@citromail.hu

+3670 547-3668

 

Köszönöm!

 

Lendvai Károly

coleng Creative Commons License 2015.11.13 0 0 4167

Ő Szofi kisasszony (alias Takony), barátaink kölyök spánielje. Képen a két bébicsősz társaságában.

A juhászokról azóta semmit sem tudok.

Előzmény: Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) (4165)
Judit maglódról Creative Commons License 2015.11.11 0 0 4166

Kedves Érdi Állatbarátok!

Örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, én is nagyon szeretem a négylábúakat. Védőnőként próbálok tenni a felelős állat-tartásért is. Sajnos, most egy elég nagy probléma kapcsán is szeretném a segítségeteket kérni. Maglódon élünk ugyan, de kevés ismerősöm van még a városban, mivel Budapesten dolgozom, csak este megyek haza. 3 napja eltűnt a ketrünkből Hédi cicánk, akit nagyon várunk haza! A cica korom fekete,maine coon jellegű, de nem nagy-4 kg. 3 éves ivartalanított nőstény. A tágabb környéket bejártuk, plakátoltunk is, semmi hír róla. Állatorvosokhoz, menhelyre nem került. Sokan kérdezhetik, hogy miért volt a cica kijáró. Kölyökként próbáltuk csak bent tartani, nem ment. hatalmas a mozgásigénye, szabadság-vágya. Minden ajtó-ablak nyitáskor megpróbált kiszökni. Mióta maglódon lakunk, még sosem hagyta el az udvart, amelyben a 2 méter magas kőkerítés is segít. Most mégis mint ha a föld nyelte volna el. Idegenekkel egyébként tartózkodó, félős.    Kérem, hogy akinek van maglódi, ecseri ismerőse, segítsen egy megosztással! Köszönettel: Judit (tel.:06-30/5839552)

Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) Creative Commons License 2015.11.10 0 0 4165

Csak nem Danka és Pityke ? TÜndériek :-)

Előzmény: coleng (4163)
Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) Creative Commons License 2015.11.10 0 0 4164

sajnálom :-( azóta sem ?

Előzmény: coleng (4162)
coleng Creative Commons License 2015.11.10 0 0 4163

Danka néni szépen kérlek, adj egy kis velős csontot nekem is.

coleng Creative Commons License 2015.10.29 0 0 4162

Sajnos nem. Az állatorvosi rendelő előtt álltam az egérfogó automatánkkal, csak annyit láttam, hogy

a rendőrség irányába mennek az úttesten.

Előzmény: Tomeg Gizella Ágnes (GÍ) (4161)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!