Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

MEC GYVER Creative Commons License 2011.06.23 0 0 345

Hali!

Lehet, hogy nem Gaz-barát az új gyertyád.......

 

Ma átmentem a vizsgán:-)

Előzmény: Balázs__ (342)
Balázs__ Creative Commons License 2011.06.23 0 0 344

Viszont attól lesz benzinnedves ha ad.1/ nincs gyújtás ad.2./ gyári karbi ami folyatja a benzint. A másik bajom, hogy kifúj a hengerfej a gyertyák mellett, tehát muszáj vagyok beperselyezni. Börzén akartam venni hozzá gyertyákat, 500 forintért akartak adni egy halomrozsda gyertyát. Mondtuk a fazéknyiért adunk 1500öt, de nem akarták :D

Előzmény: MB123ZEG (343)
MB123ZEG Creative Commons License 2011.06.22 0 0 343

Szerintem speckóval sem lesz jobb.Ha benzinnedves lesz a gyertya már nem fog rendesen szikrát adni.Én a Méh telepen szoktam kiszedni a motorokból.

Előzmény: Balázs__ (342)
Balázs__ Creative Commons License 2011.06.20 0 0 342

Jah wazze :D nem tudtam hirtelen mire gondolsz :))) Hallod, betettem a 4 régi ótvar gyertyát mert nem voltam megelégedve ahogy jár a vas. Berottyintottam a gyári pipákkal, hallod úgy kerreget csak pislogtam, vette fordulatot, tyűtyű nagyon baró. Várom már hogy belehajíthassak speckó gyertyákat. :D

Előzmény: MEC GYVER (340)
imrus 69 Creative Commons License 2011.06.20 0 0 341

sziasztok . Érdeklődnék nincs e valkinek GAZ 69 forgalmi, végleg kivont lenne a legjobb . 06306006418

MEC GYVER Creative Commons License 2011.06.19 0 0 340

Hali!

Az tuti, mikor hiányos vassal száguldozol:-))

Jobban skubizzák, mint az egészet:-))

Én is úgy használtam egy darabig, hogy hiányzott a fél álja, csak erősen kellett hunyorogni száguldozás közben, mert feljött a sok por a hiányzó részen......

 

Bajban lennék, ha erre hűtőkupakot tennék:-))

Ez a kis görbe helyett kell faragni egy egyeneset.......

Előzmény: Balázs__ (339)
Balázs__ Creative Commons License 2011.06.19 0 0 339

Jaj mán, várom az esztergányost, mert ráadásul ki is fúj a gyertyák mellett, elmennek a lóerők :D Egyébiránt elég furi amikor a faluban kergetjük :D Se ülés, se ajtó, se semmi rajta :D blokk, tűzfal, plató :D

 

Termosztátfedél? Hagyjál már, Zsiguli-hűtőnek a kupakja aztán slusszpassz. De jól megy, hogy gyártatni akarsz hozzá :D Az enyémben termosztát sincs :D Mekkeljed meg hekkeljed aztán tolj képeket, én 2 hét múlva festeni akarom. Leadtam nagy nehezen a másik első sárvédőmet a lakatosnak, kis kitt aztán slussz :)

Előzmény: MEC GYVER (338)
MEC GYVER Creative Commons License 2011.06.18 0 0 338

Hali Mindenki!!

 

Tudod barátom!? a vasat gykrabban kell mekkkergetni!, akkor nem köpköd:-)

 

Hazavittem a hűtőt, de termosztátfedelet még nem találtam,,,,,,,,

Úgy döntöttem, hogy az esztergáncsossal faragtatok egy újat,

Aztán már csak a ventit kell rámekkelnem........ jah, oszt jön a többi.......

Előzmény: Balázs__ (334)
speter35 Creative Commons License 2011.06.18 0 0 337

Szia! Van 2db eladó Gaz69-esem ha gondolod küldök róla fényképeket vagy hivj fel és megtudod nézni öket 205456246.

Előzmény: fmiki28 (336)
fmiki28 Creative Commons License 2011.06.17 0 0 336

Tisztelt Gaz kocsisok!Szeretnék megvételre egy közel gyári állapotú Gaz  69-et,amin tudok dolgozni...felujitás céljábol.Ha valakinek van hasonló,vagy esetleg tud ilyet azt megköszönném ha jelezné-ide:email:miklos.fenyi@freemail.hu/  Tel:0630-464-1981

gyurikaur Creative Commons License 2011.06.15 0 0 335

Tisztelt Urak!

 

Volna pár Gaz69-s alkatrészem eladó!

Első-hátsó hidak,Terepváltók,sima váltó,hűtő,motorháztető,laprugó,tank!

70/453-6742

Balázs__ Creative Commons License 2011.06.13 0 0 334

Jaj Te, elmentünk tegnap egy karikára a határba. Kilégtelenítettem a fékeket (most már úgy fog mint állat), hát mondom kirpóbálom. Basszus, nem ment az autó, hazafelé alig akart indulni, a faluba hörgött köpködött, 10 perc volt mire megtettünk 300 métert. A ház előtt vége lett, az út közepén bányásztam a gyertyákat, hát nem teleköpte mindet? Amióta nem mentem vele és csak kiálltam az udvarra meg vissza, hogy berheljem, na az betett neki.... gyertya-takarítás után meg mint akit seggbe rúgtak.... Na de készülnek a perselyek mennek bele a hosszúmenetű gyertyák. :)

Előzmény: MEC GYVER (332)
Balázs__ Creative Commons License 2011.06.09 0 0 333

Áh, én lemoslékoltam feketésre nagyjából, de inkább csak az elejét, hogy ne hőszigeteljen a festék, mert ugye erre is figyelni kell :D Úgyse látszik nagyon, meg ott van a redőny is előtte....szóval marad moslék fekete :D Már csak 1 első sárvédőt várok hogy valaki megszánjon melóhelyen és kiheggejtse... azokat kell még lekittelni aztán ágyeszbugyesz tolom rá a festéket.

Előzmény: MEC GYVER (332)
MEC GYVER Creative Commons License 2011.06.07 0 0 332

Hali!

Feketén filóztam, aztán nem.

Nem fújtam más színre, mert ilyen a vasam........:-)

 

 

(nem enged képet feltenni ez a kotla:-(

Előzmény: Balázs__ (331)
Balázs__ Creative Commons License 2011.06.07 0 0 331

Nyjaaaajjjj de szuperszép :) Ez igen kérem. Főleg ez a légfrissítődobozos-fenyő-zöld, na ez tuti :DDDDD Én ma kikentem egy rakat kittet.

Előzmény: MEC GYVER (330)
MEC GYVER Creative Commons License 2011.06.07 0 0 330

Csináltam képet.....gondoltam, hogy megkiabálsz:-)

Mai ügyködésem festés előtt, majd az első réteg után......

 

Előzmény: Balázs__ (329)
Balázs__ Creative Commons License 2011.06.06 0 0 329

Ja kérem, akinek új talpat csinálnak a hűtője alá....cöcöcö :D Jól megy arra a vidéken? Képet dobj fel, ha haladok szórok fel én is.

Előzmény: MEC GYVER (328)
MEC GYVER Creative Commons License 2011.06.05 0 0 328

Hali!

Nekem komplett talpat faragtak a hűtő alá másfeles lemezből, ügyesen hozzá is forrasztották. Már csak le kell festenem..............

Majd csinálok képet.........

Előzmény: Balázs__ (327)
Balázs__ Creative Commons License 2011.06.05 0 0 327

Jaj te ne is mondd, az enyém eresztett, belenyomtunk egy rakat Glanc-ot meg rozsdaoldót, na akkor elkezdett szivárogni, aztán amikor alvázvédőztem az autót, beleküldtem a hűtnek az aljába ahol szivárgott. Na azóta jó :D Meg hűtő-tömítőt is kéne bele tolnom és slussz. nekünk még egy plusz hűtőt kell befaragni, rézcsőből.... azon még lesz mit faragni.

Úgyhogy most én is szöszmötölök ezerrel. Ha lesz vmi látványosabb haladás dobok fel képeket :)

Előzmény: MEC GYVER (326)
MEC GYVER Creative Commons License 2011.06.04 0 0 326

Hali!

 

Rám is rámférne némi kikapcsolódás......

 

A szöszmötöléssel megy el mindig a legtöbb idő,  nálam is kevés a látványos haladás:-(

 

Tegnap hoztam haza a hűtőt a javítótól, átfordítattam a csonkokat. Ecccerűbbnek láttam, mint össze-vissza csövezni a motorteret.

Előzmény: Balázs__ (325)
Balázs__ Creative Commons License 2011.06.03 0 0 325

Hali!

 

Neeeem, én most estem haza 2 napja Csehországból, voltunk kicsit kirándulni. Sajnos Gaz-t nem láttam de 500-as OHV Jawa-t annál többet. Ma farigcsáltam a vasat még, dinamót kitakarítottam, ponyvakeretet lerozsdamaróztam, faragtam rá lökhárítót, azt buzeráltam még kicsit. Ilyen szöszmötöket bütyköltem. Jah meg vizesen besikáltam 1-2 dolgot, de még kell simogatni sokat. Bár hogy nem fogom tükrösre vakarni az is biztos. :))) Feléd helyzet?

Előzmény: MEC GYVER (324)
MEC GYVER Creative Commons License 2011.05.24 0 0 324

Szép estét!

Mindenki szögel?

Remélem is ,hogy készűlnek a vasak!:-)

MEC GYVER Creative Commons License 2011.05.19 0 0 323

Mindent bele!!

Majd megyünk vele egy karikát, ha összeállt:-)

Előzmény: Balázs__ (321)
MB123ZEG Creative Commons License 2011.05.17 0 0 322

Szia.

A felnik nem tudom milyen méretűek de ha fontos megnézhetem.nekem nincs benne szervó mert igy is csak Vas megyében tudtam levizsgáztatni.Habár utólag meg lehetett volna csinálni de nem volt kedvem.A haveroméban BMW van de akármilyet bele lehet rakni ami elfér meg jó felé forog.Természetesen a Mb servósziv.felhasználásával.

Előzmény: EkkoPakko (320)
Balázs__ Creative Commons License 2011.05.17 0 0 321

Na nehogy azt hidd nekem a kedvenceim közé tartoznak. Jóval puritánabb módon fogom megoldani, megfaragok egy csavart, felheggesztem a csonkra és anyával megy fel a kézifék. A másik ami macerás a kuplung-tengely felfogató ami beletört a harangba....azt érdekesebb lesz megheggeszteni... Na majd lökök képeket!

Előzmény: MEC GYVER (319)
EkkoPakko Creative Commons License 2011.05.17 0 0 320

Üdv MB123ZEG!

 

Az én GAZomban is 2,4D van. Érdeklődnék, hogy a tiédbe be van-e építve a szervókormány? És ha igen milyen megoldással? A felnik 7" szélesek?

ÜDV! A

Előzmény: MB123ZEG (293)
MEC GYVER Creative Commons License 2011.05.16 0 0 319

Jó mókolást a törött csavarokkal!

Azokat én sem csípem.-(

Képeket nyomas erősen!

 

Ezzel szerencsém volt, csak a fejét vesztette el......

Rákalapáltam egy anyát, némi taknyolás, oszt jött is kifele.-)

Előzmény: Balázs__ (318)
Balázs__ Creative Commons License 2011.05.16 0 0 318

Na én már leszoktam arról, hogy mindennap oda járjak, de azért néha muszáj...Ha meg kezdem újra akkor se kell mindennap menni....ha belegondolok, hogy adjanak annyi fizut amennyit most eljárnék mindennap suliba. Nem rossz tanulgatni, de basszus azért én fizetek :(

Amúgy ma kidobtuk a 3gangos váltót.... majd némi mókolás után jön a 4 gangos befelé (beletörték a kézifék tartó csavarokat a házba :( ).

Előzmény: MEC GYVER (317)
MEC GYVER Creative Commons License 2011.05.16 0 0 317

Ne is mondd!

Suli......fúúúúú:-(

Én minden nap oda járok:-)

Előzmény: Balázs__ (316)
Balázs__ Creative Commons License 2011.05.15 0 0 316

Hát, errefelé repülnie kell a gaznak :D Amúgy ne is mondd, amint kész lesz az autó, onnantól már nekem se lesz időm csinálgatni. Szeptembertől megint suliba mennék, jövőre meg teljesen le fogok állni ezekkel :( Úgyhogy ez a Hattyúdal.... max talán még az Izs-49-emet összerakosgatom, de az már tényleg csak ilyen hébe-hóba lesz.

Előzmény: MEC GYVER (315)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!