Keresés

Részletes keresés

altinder Creative Commons License 2018.07.08 0 0 23910

Jó a meglátásod. Jelen állapotban csak úgy nyitható a dob, hogy le kell venni a szereléket a töltéséhez. Két megoldás van rá, ha valaki nem akar ezzel vacakolni. A szerelék oldalába marni egy kivágást, hogy kifordulhasson a kamu dobtengely, vagy ami egyszerűbb, hogy ebből az ál-dobtengelyből le kell vágni. Engem nem zavart a fel-le szerelés, és nem is akartam bántani a dobtengelyt.

Előzmény: Babfaló Béla (23909)
Babfaló Béla Creative Commons License 2018.07.08 0 0 23909

 A szerelék nem akadályozza a dob nyitását? A képek alapján igen.

Előzmény: altinder (23901)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.08 0 0 23908

Meg is rendeltem. :)

Előzmény: Kmate87 (23906)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.08 0 0 23907

Kösz az infót! :)

Előzmény: Kmate87 (23906)
Kmate87 Creative Commons License 2018.07.07 0 0 23906

Az Onestához a Dobos Bőrdíszműnél tudsz venni tokot. Gyártanak hozzá gyöngyvászon tokot.

Előzmény: Törölt nick (23899)
LordNebel Creative Commons License 2018.07.07 0 0 23905

Ha 12mm fölöttit akarsz akkor már ki is zártál sok, nagyon jó és megbízható fegyvert. Talán marad a revenge, de az meg ormótlanul nagy és nem összeérhető mondjuk egy alfával. 

Előzmény: Fireball13 (23903)
security89 Creative Commons License 2018.07.07 0 0 23904

Hogy mi a sok lövés az relatív. A marhásból 150+ lövés után van bőven. De már a 100.lövés után bizonyos kisebb hibák kezdtek előjönni. Érthető is, mert nem erre lett tervezve, és bármily jó minőségű is a fegyver ez nem egy élesből átalakított, ergo kisebb terhelésre lett fejlesztve. Egyébként jó arc az öreg, korrekt üzleti partner is.

Előzmény: Thomaster__ (23894)
Fireball13 Creative Commons License 2018.07.07 0 0 23903

Sziasztok!

Egy szakember tanácsát kérném. Hosszútávon megbízható GUMIS

forgótáras pisztolyt szeretnék venni. Mindegy hogy milyen gyártmányú,

(Zoraki, Keserű stb.) lényeg a 12mm feletti gumi, strapabírás, fekete szín,

3" lenne az elképzelés. Melyik lenne jó választás? Előnyök - hátrányok?

Köszönöm.

Üdvözlettel : Fireball13

Rocco012010 Creative Commons License 2018.07.07 0 0 23902

Sziasztok!

Új,gumigolyó "szokványos"töltő puskákhoz 16-20mm-ig eladó.

Postával 7.300.-

Érdeklődni privátban.

 

altinder Creative Commons License 2018.07.07 0 1 23901

Sziasztok!

 

Túlköltekezés miatt meg kell válnom néhány kedvencemtől, többek között ettől a Dual Tone Revenge-től is. Sokat csinosítgattam, így közben hozzám nőtt. Remélem, az új gazdija is szeretni fogja. Néhány tárat lőttem csak ki belőle, így szinte új.

 

A fotókon látszik, hogy mik lettek módosítva, de azért röviden összefoglalom. A belső alkatrészek, és a többi, kívülről is látható acél alkatrész alapos, több lépcsős csiszolás után (elsütőbillentyű, kakas, dob stb.) fel lettek polírozva, természetesen az érintkező felületeknél külön figyeltem arra, hogy méretváltozás ne történjen a működés rovására. Készült hozzá egy combosabb dobforgató is, így nem fog idővel elgörbüli. Két csavar imbusz kulcsnyílásúra lett cserélve (jobb oldalon a dobkiforgató-tengely fixáló és a bal oldali szerelő panel tartócsavarja), melyek külön, az eredetiek mintájára lettek esztergagéppel kialakítva. Az első és hátsó irányzék némileg choppolva, helye polírozva, majd újra festve lett. A markolatpaneleket nem átmenő csavar tartja egy anyával és kis lapokkal letakarva, hanem két polírozott, 5 mm-es, imbuszfejű acélcsavar. A bal oldali panelbe készült egy réz persely, ebbe bal oldalon egy rövid „kamu” csavar van beletekerve. Ezt nem kell bántani szétszedéskor. A jobb oldalról egy ugyanolyan, de hosszabb csavar ér át a perselybe, és ez húzza össze a két panelt. Nagyjából ennyi.

 

Kártyája 2028.03.29.-ig érvényes. A fotókon látható lézer, lámpa (ami disznó erősen világít, és tud stroboszkóp szerűen villogni is), illetve azok tartó szereléke is eladó, ha igény van rá. Ezek ára külön megegyezés tárgya. Maga a fegyver 39 000 forint. A sok munkaóra meg legyen ajándék a hasonlóan, fegyverektől fertőzött új tulajnak. :) Adok mellé szintén ajándékba még 36 db 15-ös gumigolyót.

 

Személyes átvétel Budapesten. Címem publikus.

 

Volguus Creative Commons License 2018.07.07 0 0 23900

Tiszteletem Uraim!

 

Nagy erőkkel keresem a Keserű Godfather luparásított változatát, akinek lenne eladósorban, kérem jelezze e-mailen: driveby@freemail.hu

Előre is köszönöm, szép napot!

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.07 0 0 23899

Tízlövetű képessége miatt ejtett gondolkodóba.

 

A G-Shoot 4Maticot se ismerem semennyire, csak a videókban láttam. Ezért is kérdeztem róla, de akkor az esett már így...

(Az ereje meggyőzően jött át a videoban)

 

Nem rég vásároltam az onestámat, így semmilyen tapasztalatom nincsen gumis téren a fegyverrekkel (Csak amit itt ott meglesek videón). Sokan az Onestát se kedvelik, mert túlzottan: "gigászi" meg anyag használat stb.. dolgokat jegyeznek meg róla Meg az egész keserű gumis fegyverekről, hogy így a Zoraki úgy zoraki (Anyag használatban)

 

Mondjuk mivel nagy darab vagyok, az onesta mérete engem nem zavar semennyire. Fogni is tudom 1 kézzel, sőt még használni is. Viselésből se zavar, mert egy övtáskába bele rakom és kész. :)

Mondhatni nekem ez a méret bejön. :) Másik dolog ami miatt ez lett az az ereje, és az ára!  Elhiszem a pitbullnak kényelmesebb lenne a fogása, plusz ahoz lenne tok is, de nem bátam meg az onestás. Zoraki se nagyon, mert az onesta megállító képessége jobb. (Elmondások szerint) 

 

Home Defender elhiszem hogy teszi a dolgát, de nem volt bizalom gerjesztő olvasni egy tapasztaltabb fórum társ véleményét róla. Nyilván mindenkinek más ez az összeg, de mint egy kis ember ennyi pénzt nem tudok csak úgy kidobni az asztalra. Ezért ha ennyit költök akkor azt alaposabban próbálom körbe járni. 

 

Én úgy a keserű művekről pozitív véleménnyel vagyok, mint Keserű Bélárol is. Ha ő nincs, itt nincs a kezembe az Onesta. 

Másik része hogy országunk fegyvertartási szabályai miatt, és gyenge közbiztonsága miatt Keserű Bélára szüksége van az országnak. Ő az aki nyitott egy kaput a védekezni kívánó polgároknak, hogy megtudják védeni otthon magukat és szeretteiket. Ez szerintem meg egy nagy RESPEKT neki, és az egész műveknek! :)

 

 

Előzmény: Thomaster__ (23894)
Thomaster__ Creative Commons License 2018.07.07 0 0 23898

Meg hát most hogy néhányan (jó, én is) nagyon ráizgultak a G-Shoot 4-Matic-ra... ami duplagumit is tud... és a Keserű Művek valójában azért hozta ki az Onesta puskát, hogy megmutassa, hogy lenyomja a 4-Matic-ot... 

 

... azért emlékezzünk meg a Dragon-ról. Ami talán 2006-ban jött ki? És brutáljól nézett ki a pump-action sörétesekre hajazó dizájnnal. És problémamentes volt az újratöltése a DAO elsütőszerkezettel. És sokféle áron volt kapható, de amikor a legdrágább volt, akkor is 80 ezer volt az ára, 4 töltényűrköteggel. És máig is rendszeresen keresik.

 

Nem kéne újra gyártásba venni?

Előzmény: Route.66 (23895)
Thomaster__ Creative Commons License 2018.07.07 0 0 23897

Amúgy az Onesta (puska vagy revolver, mindegy) is lehetne duplagumis... van egy régi muzeális Onesta dobom, aminek a dobfurata ki lett mélyítve annyira, hogy csak 3 mm vastag maradt a szűkítés a töltényúr előtt... és úgy belefér 2 db 19,3-as gumi.

Előzmény: Route.66 (23895)
homedefi2 Creative Commons License 2018.07.07 0 0 23896

Eladó az aprócska-betolható válltámaszos Home Defender dobozzal,  három 12-es és egy 24-es tárral, extra markolattal kiszerelésekben, mint hdm+12t+24t vagy hdm+12t+12t+12t+24t+markolat.
Papírok, kártyák vannak-érvényesek.

árak: 165e, 145e

 

Csere-beszámítás ezen és más területekről is talán.


érdeklődés: homedefi@citromail.hu

 

Route.66 Creative Commons License 2018.07.07 0 0 23895

Én a két töltött onesta puskát preferálom. Bár tőlem lehet az egyik helyett lehet G-Shoot 4 Matic is duplán gumizva a 17,6-ossal Lapuaval.

Előzmény: Thomaster__ (23894)
Thomaster__ Creative Commons License 2018.07.07 0 0 23894

"Lötyögő fegyver" (HDM): a tokfedél lötyög, de kinemszarjale, a működést nem befolyásolja. Ha nagyon zavar, ragaszthatsz alá a szélein néhány réteg ragasztószalagot, és máris nem lötyög.

 

Tudom, százezeré ne lötyögjön már gyárilag se. Lehet hogy én vagyok túlzottan mérnök, de nekem egy műszaki cikk először is működjön jól. Utána jön az, hogy szép, meg minőségi LÁTSZAT. Nyilván ha egyfajta termékből van többféle is a piacon, akkor azt veszem, ami azonos ár és műszaki tartalom mellett a látszatra is a legtöbbet adott. Na de a 100 ezer forintos tízlövetű nagygumis kategóriában milyen másik terméket találok? Mondjuk 2-3 db Onesta vagy Revenge.

 

G-Shoot 4-Matic: a figura a youtube-on nagyon dícséri, lövöldöz vele mindent a marhaölő patronnal meg a vasporos gumival... aztán az egyik videó végén már el is kezd neki csettegni a felső cső. Mert a marhaölő patrontól elkezdett szétnyílni a fegyver. És ehhez nem kellett sok lövés.

 

Normál riasztóval használva viszont kizárólag a hozzá gyártott kemény 17,6-os gumival ad értékelhető teljesítményt. (Vagy a vasporossal, de az egyrészt qrvadrága, másrészt nem garantált vele a nemhalálos eredmény.) És szerintem elég macerás az újratöltés 2 lövés után: kakasok biztonsági állásba, újratöltés, kakasok felhúz... stresszhelyzetben leginkább a kakasok biztonsági állásba húzását felejti el mindenki, nyitná a csövet, nem nyílik, feszegeti... ennyi idő alatt már rég odaért a támadó a kisbaltával. Jelzem, az Omerta-T pont ugyanilyen, de legalább nem 75 ezer forint.

 

Úgyhogy szerintem a jelenlegi választékból, ha puskaféle kell, akkor egyértelműen Onesta puska. Vagy ha van rá 100 ezer, akkor HDM... vagy két Onesta puska.

Előzmény: Törölt nick (23892)
Coop Creative Commons License 2018.07.07 0 0 23893

Szia. Nekem Lupara van, formailag nagyon bejön. Első fegyver amit egyből a boltba kerülés után megvásároltam és nem vártam meg a tesztelő kollégák véleményét. A hozzá vásárolt, a boltban kapott, de a gyártó által nem ajánlott lövedékkel magam sem voltam megelégedve, több féle gumi lasztival és tölténnyel próbáltam, nekem a gyári lövedék és geco patron meggyőző volt. A sokak által előnyben részesített vasporos lasztival pedig sokkal, de sokkal erősebb.  

Töltése pofon egyszerű, Én ajánlom nyugodt szívvel bárkinek. Onesta revolverpuska remélem hamarosan szintén be kerül a gumis csapatba, lusta vagyok a művekbe elmenni :-) 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (23892)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.07 0 0 23892

Videó alapján nem volt valami bizalom gerjesztő az anyag használat (amikor szétszedik). De akkor nem hiába.... Ennek alapján kizárt hogy meg vegyem. 100 ezer ft az 100 ezer ft.

Egy "lötyögő" fegyver nem kell....

 

G-Shoot 4Maticről esetleg vélemény?

 

(Ezt az a figura aki feltette a youtubera nagyon dicséri.)

 

Előzmény: Törölt nick (23889)
Route.66 Creative Commons License 2018.07.06 0 0 23891

Szerintem a régi onesta puska 4X130 joule lökettel erős pontos és kézre áll megfelelő otthonvédelmi eszköz. Akár 4 embert is képes megállítani.

Előzmény: Route.66 (23890)
Route.66 Creative Commons License 2018.07.06 0 0 23890

Az új onesta puskának a tusát le kellett vékonyítani, amit kedves fórumtárs megtett nekem, mert kényelmetlen volt. Egész egyszerűen nekem nem állt kézre.

 

Előzmény: Törölt nick (23889)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.06 0 0 23889

Van hangja és "füstöl" is rendesen. A régi SA elsütőszerkezetes HD-k nekem bejöttek, dacára annak, hogy nem volt csak egy kihúzható válltámasznak nem igazán stabil rudazat, de ez az új HDM szerintem fos. A tokfedél lötyög-zörög, a dobforgatást végző heggesztett szemölcs a vaslapon nem éppen bizalomgerjesztő számomra olyan igazi barkácsmegoldás közel százezerért.....

 

Ha mindenképpen vállfegyvert akarsz akkor inkább egy fatusás Omerta-T vagy a mostani, újabb Onesta puska a K. fegyvergyár termékpalettájáról.

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (23888)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.06 0 0 23888

Üdv!

 

 Mi a véleményetek egy HOME DEFENDER-ről?

Az onestám mellé akarok egy nagyobb testvért is. :))

 

Hangja mennyivel halkabb az onestától? Videóban nem nagyon volt hangja. (Már csak azért is kérdezem, mert akkor így a kertbe jobban tudnám használni mint az onestát gyakorlásra.) :))

 

Fireball13 Creative Commons License 2018.07.06 0 0 23887

Sziasztok!

Rhöm RG89s-hez keresek eladó 8,2-es és 10-es

töltőt korrekt áron.

Ajánlatokat az angels@freemail.hu címre várom.

Üdv: Fireball

Bengur Creative Commons License 2018.07.05 0 0 23886

Igazad lehet.

Előzmény: Putyika007 (23884)
Hegyi vénember Creative Commons License 2018.07.05 0 0 23885

Gondoltam. Így jártam télen más oldalakkal,nem volt már,rég nem frissítettek, stb... Itt vettem a fórumon  4 dobozzal elég borsos áron.

Előzmény: Putyika007 (23884)
Putyika007 Creative Commons License 2018.07.05 0 1 23884

Szvsz már rég nincs készleten, csak nincs frissítve a honlapjuk, vagy véletlenül rajta maradt.:-(

Már kb. két éve is végigzongorázták sokan az összes cseh és szlovák oldalt, ahol fent volt a kínálatban és kiderült, hogy már nekik sincs.

Szvsz akkoriban lett kitakarítva minden környező ország boltja lila Lapua-ból.

Nekem is már csak 2 doboz jutott, igaz volt még az itteni készletből is.Van már hasonló erejű patron revolverekbe, azokkal szemben inkább az az előnye a lila dobozos Lapua-nak, hogy szinte egyáltalán nem kormol.

Előzmény: Hegyi vénember (23883)
Hegyi vénember Creative Commons License 2018.07.05 0 0 23883

253 cseh korona az 12.5 forintjával =3162ft. Létezik,hogy ilyen olcsó,vagy valamit elnéztem?

Előzmény: bosijani (23878)
matador01 Creative Commons License 2018.07.05 0 0 23882

Ebbe a rendelésbe ha lehetne belőle valami, én is beszállnák, 3 doboz erejéig!?

Előzmény: bosijani (23878)
Blekk Rájgó Creative Commons License 2018.07.05 0 0 23881

Azért drága, mert bárki megveheti.

 

Az OFF elöltöltővel töltettől függően 30Ft körül van egy lövés. Bontott ólomcsőből házilag öntve a lövedéket. De jó lenne a gumibogyót is ugyanígy gyártani :).

 

Előzmény: gabrielarchangel (23877)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!