Keresés

Részletes keresés

obi_van_kitobi Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4648

http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=984950

 

Erdemes vetni ra egy pillantast

békésen szántogató traktor Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4647
Nem először keverted a PoliDilit és a Fegyverek, emberek, félelmek fórumot, konkrétan a rendőrségi topikban. A Közéletben is van rendőrségi topik. A Fegyverek, emberek, félelmek fórum inkább szakmai, ott nem jó a maceratúrát polidilis stílusú hozzászólásokkal idegelni. Sőt, a politikát úgy ahogy van, célszerű jó messzire elkerülni. A Közéletben pedig szintén nem tanácsos az indulatos, polidilis fogalmazás, bár ott szabad politizálni, de nem érintheted a konkrét napi ügyeket pártpolitikai és mélybulvár megközelítésből:

Közélet
Közéleti témák. Ide áthelyezéssel kerülnek a topikok, nyitni nem lehet.

Az itteni topikok nem a PoliDili folytatásai, belépés előtt kéretik fogat mosni és lábat törölni.

Akinek nincs érdemi, tárgyszerű, "on" mondanivalója, az ne írja be! Az offolásokra, érdemtelenségekre, a bozótharcra a PoliDili topikjait javasoljuk.
Előzmény: Törölt nick (4642)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4646
Válasz?
Állomásfőnök Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4645
Nem volt gyerekszobája.
Előzmény: szl1973 (4644)
szl1973 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 4644
http://forum.index.hu/Article/showResultList?o=4&aq_text=&aq_cre=&user_id=986218&topic_id=&forum_id=0&aq_ext=0&t=9172726

Összehányja a topikot a hülyeségeivel.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 4643
Bocsánat: eredeti nicknév Éhesló, Topik: MH megsemmisült.
Előzmény: Törölt nick (4642)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 4642
Tisztelt moderátor,
a múlt hét vége óta nem szóltam hozzá a topikhoz, a mai vitában sem vettem részt.
Sajnos a mai belépésemnél tiltást találtam.
Érdeklődnék az okáról.

Éhesló
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 4641
Sajnos eltájolódtam, mivel főleg a Technika a "székhelyem". Köszönöm, sikerült rendezni.
Előzmény: attention (4639)
y3k Creative Commons License 2009.02.09 0 0 4640
attention Creative Commons License 2009.02.09 0 0 4639
Jé.
Általában az SOS fórumcsoport moderátori topikjában szoktak olyat kérdezni, ami nem odavaló, te viszont a Technika moditopikban kérdezel olyat, ami meg PONT odavaló:-)
Előzmény: Törölt nick (4638)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 4638

T. Moderátor!

 

Van itt egy hozzászólásom:

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=68501658&t=9026580 

 

2007-ben írtam, és több, mint ezer hozzászólással ezelőtt, egy majd' 10 ezer hozzászólásos topikban. Bizonyára senkit nem zavarna a hiánya, viszont személyes okból szeretném, ha nem szerepelne a hozzászólásaim sorában.

 

Ezért kérném a törlését, köszönöm előre is, ha megoldható!

Sredni Vashtar Creative Commons License 2009.02.08 0 0 4637
Az általam beírt szöveg pedig egyszer és mindenkorra elvész.

Mindig egy copy ha kész a beírás.

De ha jól értem, akkor ez csak néha fordul elő, nem állandó. Jól értem?
Előzmény: kékszemű (4635)
attention Creative Commons License 2009.02.08 0 0 4636
régi modon is bejelentkezhetsz állandóra, nem kell hozzászolásonként. Nem tudsz?
Amennyiben nem tudsz, akkor a géped oráját nézd meg.
Előzmény: kékszemű (4635)
kékszemű Creative Commons License 2009.02.08 0 0 4635

Nem tudok válaszolni hozzászólásra a topicokban :-(

 

Megnyomom a válasz gombot, erre feljön az ablak, ahol beírhatom a nevemet meg a jelszavamat (igen, az elavult régi bejelentkezést használom, indafaszom nincs).

 

Nevet, jelszót beírom, majd megírom a választ. A válasz végére beillesztek egy képet (igen, tudom, hogy tallóz, feltölt, beszúr).

 

Ezután megnyomom a mehet gombot.

 

Erre nem a topicba kerülök, ahol megjelenik a válaszom, hanem egy olyan abalak jelenik meg, hogy "ön erre a hozzászólásra válaszol", ahol olvashatom azt a hozzászólást, amire válaszolok. Az általam beírt szöveg pedig egyszer és mindenkorra elvész.

 

Mivel nem először fordul ez elő, hanem az idén már többedszer, gondoltam, hogy megkérdem, hogy mit csinálok rosszul ?!?!

zeta 3 Creative Commons License 2009.02.07 0 0 4634

T Moderátor, a derringerr nikk továbbra is reklámoz.

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9122838&la=87353215, (6765) .

Labi_ Creative Commons License 2009.02.06 0 0 4633

Kérlek szépen hogy olyan embert bízzatok meg aki a témában is hozzáértő, azért nem azokat tiltja ki tucatszámra akik lehülyéznek egy hülyét, hanem inkább azt, aki úgy érzi hogy homokbányaőrként bérletet kapott a világ összes tudományára a gázpisztolyoktól kezdve az íjászaton át az ufótechnológiáig, és az ordas baromságai miatt pukkan el mindenkinek az agya az adott topikban. (mert egy kis hozzáértéssel már régóta látható, hogy ez miatt szakadnak el az idegek állandóan ott.). Aztán ez az illető bociszemekkel panaszkodik hogy bántják és kitiltat mindenkit.

 

Ugyanezt a módszert ment valamelyik íjász topikban is, a totál hozzáértés nélküli kioktatása minősített versenyzőknek. Többek között az ilyen emberkék az okai, hogy már az összes tényleg hozzáértő íjász már rég eltávozott az index fórumairól, és ha meg is jelenik néha-néha egy kérdés, akkor max azt írják be, hogy ne itt az indexen kérdezzen, hanem a szip-en.

 

Egy a témában jártas moderátor tehetne érte, hogy ne dögöljenek meg a fórumok ilyen emberek miatt, valamint azért is, hogy ne csak idiótaságok legyenek benne. (ha már technika fórum)

 

 

Előzmény: a jéghegy legénysége (4630)
baal Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4632
esetleg 2 gázpisztolyos modit a kapujába?:-)
Előzmény: a jéghegy legénysége (4630)
zeta 3 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4631

Ez így jónak tűnik, ez az egyetlen módja hogy megmaradjon. Köszönjük.

Előzmény: a jéghegy legénysége (4630)
a jéghegy legénysége Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4630
A topikot elsüllyesztettük. Ki fogjuk emelni, mihelyes megoldódik az őrzése.
zeta 3 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4629

T Moderátor. A trükkös spammer megint spammel. derringerr néven.

 

zeta 3 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4628

A topicnyitó ugyan olyan user mint bárki más, és hidd el hogy nem lenne jó ha ez másképp lenne, egyik topikban sem.

 

 

"hisz a modik sem született adottságuk alapján kerülnek ki."

 

 

Őöööö, hát én azért nem így tudom, de ebbe ne menjünk bele. :)

 

 

"én szórakozni akarok, és bosszant, ha elveszik a nyalókámat:-))))"

 

 

Hát csinálj magadnak egy másik nyalókát. :)

 

 

 

Előzmény: baal (4626)
baal Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4627
ezt olyan szépen megirtad, mintha én irtam volna, ha nem lennék ilyen lusta dög:-))))))))))
Előzmény: Törölt nick (4623)
baal Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4626

elgondolkodtam, azért javasoltam

hisz a modik sem született adottságuk alapján kerülnek ki.

amugy pedig jogos lenne, hogy egy topicgazdának legyenek többletjogai és kötelességei.

hisz az ő gyermeke a topic,ő él benne jó esetben nap, mint nap.

 

aki anyázni akar, az menjen oda, ahová ő kiván másokat!

én szórakozni akarok, és bosszant, ha elveszik a nyalókámat:-))))

 

Előzmény: zeta 3 (4624)
zeta 3 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4625

"A topikokban összejött virtuális térben egymással szópárbajt vívó emberek csatáit egészen addig hagyni kell, amíg nincs törvénysértés, vagy az index szabályaival ellentétes magatartás."

 

 

Lópikulát. :) Topikrombolás. Ebben az esetben a probléma kicsit összetettebb, egy csoport szándékosan támadja az index Gázpisztoly topikját, évek óta. Nem ülhet állandóan egy moderátor a topikban, és az első gyanús jelre sem lehet senkit kirúgni, mint mondottam ez nem egy magánfórum ahol úgy vagdalkozol ahogy jólesik.

Előzmény: Törölt nick (4619)
zeta 3 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4624

"vagy megoldás lenne-persze elvi sikon, hogy kapjon modi jogot vagy a topicnyitó, vagy valamely aktiv tag, aki vállalja ezt a nemes feladatot."

 

 

Az összes alternatíva közük ezek volnának a legrosszabbal. Ez nem kispista magánfóruma, ahol a kijelölünk egy nekünk szimpatikus embert aztán hajrá.

Gondolozz el rajta egy kicsit hogy hová vezetne ez. 

Előzmény: baal (4621)
baal Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4621

T. Olvtárs!

az ip cim gyelés természetesen nem megoldás.

de!

nem hiszem, hogy a topicot kell bezárni, hisz a kollektiv bűnösség nem állapitható meg,én speciel semmi MM-be ütközőt nem tettem, mint sok más olvtárs sem, igy nem tartom jogosnak, hogy a mi szórakozásunkat veszik el!

igen, a marharépák gyomlálása időigényes feladat-de erre a remek időtöltésre alakult a T. moderatúra:-D

és talán jó megoldás lenne, hogy ha odafigyelve alkalmaznák a letiltott nickel való azonosulást-igy az anyázó olvtársakat biza hamar ki lehet penderiteni.

 

vagy megoldás lenne-persze elvi sikon, hogy kapjon modi jogot vagy a topicnyitó, vagy valamely aktiv tag, aki vállalja ezt a nemes feladatot.

vagy valamely modi kezdjen belebuzulni a gázpisztolyba-és napi beirkálóként nyomon követheti az eseményeket

nekem ez utóbbi tetszene a legjobban:-)))))))))

 

köszönettel

 

baal

Előzmény: attention (4620)
attention Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4620
IP cimet nem tudunk figyelni, és értelme se lenne, ha tudnánk se.

>>vagy az index szabályaival ellentétes magatartás

Igen, ilyenkor lép a moderatúra. Az érvényes MM szerint.
Előzmény: Törölt nick (4619)
baal Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4618

meddig zárták be, és mit tett a topic, hogy bűnhődnie kell?

még egyszer kérném a topic megnyitását-és az MM szerinti büntetését a nem odavaló nickeknek.

köszönettel

baal

Előzmény: Törölt nick (4617)
Carvi Creative Commons License 2009.02.04 0 0 4615
Köszönöm szépen.
Előzmény: somi (4614)
somi Creative Commons License 2009.02.04 0 0 4614
donez
Előzmény: Carvi (4613)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!