Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4657

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=87442402&t=9186752

 

Nagyon gyorsan be kene kedvencelni a topikot, durvasag vagyon..

békésen szántogató traktor Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4656
Mint írtam, a kérdéses fórum a Technika fórumcsoportban van. A topik címe: ### MIRE JÓ A MAGYAR RENDŐRSÉG? ###. A Közéletben levő topik címe pedig: Rendőrségünk szégyentáblája...

Mivel egyik topiknak sincs topikleírása, a topiknyitó hozzászólás a mérvadó. Az itteni topiknak nem témája, hogy a rendőrök milyen bűncselekményeket követtek el. Annak taglalására a PoliDili sokkal alkalmasabb. A Rendőrségünk szégyentáblája... topiknak is van egy topiknyitója, ami eligazít. Ott a szóvátehető jelenségeket teszik szóvá.

Már megbocsáss, de például az olvtársadra akasztott sommás 'pribék' jelzőért a fórum bármely részén elkaszálnának. Ha meg tudod oldani, hogy ebben a fórumcsoportban nem ragadtatod el magad, akkor visszaengedlek. A rendőrségi topikot meg arra kell használni, amire való. A rendőrök által elkövetett bűncselekmények taglalására nem. Ha teszem azt, a létszámhiány miatti, vagy a Robotzsaru esetleges nehézkessége, vagy a segédhivatal teszetoszasága, esetleg a Rendőrség és az Ügyészség kapcsolatában fellelhető időnkénti zökkenők miatt felmerülő problémákat óhajtod elemezni rendőri szempontból, vagy csak rá akarsz mutatni, hogy adott esetben mit nem tud a rendőrség megoldani (és miért), az ellen nincs kifogásom. A nem túl szakmai ekézéssel - mint említettem - a PoliDilit érdemes felkeresni.
Előzmény: Éhesló (4653)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4655
A válasz és az eredeti hozzászólás között inkoherencia volt. A történetet mélyebben ismerők talán értették. A dolog már tárgytalan, mert a problémára találtam egy frappáns megoldást.
Előzmény: Real Putyur (4654)
Real Putyur Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4654
Tisztelt Moderáció!

Alázatosan érdeklődnék, hogy a "VATERA avagy az internet kiskirályai" c. topicban ma reggel kelt bejegyzésem mely szabályoknak nem felelt meg, miszerint el kellett távolítani. Úgy gondolom, roppant kultúrált módon próbáltam megvédeni magam egy folyamatosan sértő megjegyzéseket tevő kollégával szemben. (Furcsa, hogy az általa alkalmazott kifejezések senkinek a jóérzését soha nem zavarják.)

Várom mielőbbi felvilágosításukat, mert nem szeretnék a szabályok ellen véteni; tehát mi volt a gond a hozzászólásommal...?

Köszönettel.
Éhesló Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4653
Tisztelt moderátor,
a kifogásolt topikba több mint két éve írok. A tiltás napján nem ragadtattam magam erre (emlékeim szerint), pont a felhevült hangulatra tekintettel.
Szinte szólóban írogatok be hétről-hétre a rendőrök által elkövetett bűncselekményekről híreket, ami nem tűnik offnak immár több mint 2 éve és talán szakszerűtlennek sem egy olyan című topikban, hogy "Mire jó a magyar rendőrség?".

A történet persze nem vitamentes, de moderátori tiltás és figyelmeztetés és anyázás nélkül bonyolódott ezidáig. Mivel meglehetősen sűrűn járok erre, és elég régen, ezért érteni szoktam a szóból, és ritkán ragadtatom el magam.
Épen ezért tisztelettel kérlek, hogy - az észrevételeid tiszteletben tartása mellett - engedélyezd a fórumcsoportra visszatérésemet eredeti névvel.

Éhesló

Előzmény: békésen szántogató traktor (4647)
békésen szántogató traktor Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4652
Harci nickként dicső halált halt.
Carvi Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4651
Nyelvhelyesség alapján szerintem nem ő.
Előzmény: tux (4650)
tux Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4650
Nem biztos, hogy ez eos, de a stílusa nagyon hasonlít...
Vetnétek rá egy pillantást?
Murder Incorporated Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4649
Biztos rossz a linked. ;-)
Előzmény: obi_van_kitobi (4648)
obi_van_kitobi Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4648

http://forum.index.hu/User/UserDescription?u=984950

 

Erdemes vetni ra egy pillantast

békésen szántogató traktor Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4647
Nem először keverted a PoliDilit és a Fegyverek, emberek, félelmek fórumot, konkrétan a rendőrségi topikban. A Közéletben is van rendőrségi topik. A Fegyverek, emberek, félelmek fórum inkább szakmai, ott nem jó a maceratúrát polidilis stílusú hozzászólásokkal idegelni. Sőt, a politikát úgy ahogy van, célszerű jó messzire elkerülni. A Közéletben pedig szintén nem tanácsos az indulatos, polidilis fogalmazás, bár ott szabad politizálni, de nem érintheted a konkrét napi ügyeket pártpolitikai és mélybulvár megközelítésből:

Közélet
Közéleti témák. Ide áthelyezéssel kerülnek a topikok, nyitni nem lehet.

Az itteni topikok nem a PoliDili folytatásai, belépés előtt kéretik fogat mosni és lábat törölni.

Akinek nincs érdemi, tárgyszerű, "on" mondanivalója, az ne írja be! Az offolásokra, érdemtelenségekre, a bozótharcra a PoliDili topikjait javasoljuk.
Előzmény: Törölt nick (4642)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4646
Válasz?
Állomásfőnök Creative Commons License 2009.02.10 0 0 4645
Nem volt gyerekszobája.
Előzmény: szl1973 (4644)
szl1973 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 4644
http://forum.index.hu/Article/showResultList?o=4&aq_text=&aq_cre=&user_id=986218&topic_id=&forum_id=0&aq_ext=0&t=9172726

Összehányja a topikot a hülyeségeivel.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 4643
Bocsánat: eredeti nicknév Éhesló, Topik: MH megsemmisült.
Előzmény: Törölt nick (4642)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 4642
Tisztelt moderátor,
a múlt hét vége óta nem szóltam hozzá a topikhoz, a mai vitában sem vettem részt.
Sajnos a mai belépésemnél tiltást találtam.
Érdeklődnék az okáról.

Éhesló
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 4641
Sajnos eltájolódtam, mivel főleg a Technika a "székhelyem". Köszönöm, sikerült rendezni.
Előzmény: attention (4639)
y3k Creative Commons License 2009.02.09 0 0 4640
attention Creative Commons License 2009.02.09 0 0 4639
Jé.
Általában az SOS fórumcsoport moderátori topikjában szoktak olyat kérdezni, ami nem odavaló, te viszont a Technika moditopikban kérdezel olyat, ami meg PONT odavaló:-)
Előzmény: Törölt nick (4638)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.09 0 0 4638

T. Moderátor!

 

Van itt egy hozzászólásom:

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=68501658&t=9026580 

 

2007-ben írtam, és több, mint ezer hozzászólással ezelőtt, egy majd' 10 ezer hozzászólásos topikban. Bizonyára senkit nem zavarna a hiánya, viszont személyes okból szeretném, ha nem szerepelne a hozzászólásaim sorában.

 

Ezért kérném a törlését, köszönöm előre is, ha megoldható!

Sredni Vashtar Creative Commons License 2009.02.08 0 0 4637
Az általam beírt szöveg pedig egyszer és mindenkorra elvész.

Mindig egy copy ha kész a beírás.

De ha jól értem, akkor ez csak néha fordul elő, nem állandó. Jól értem?
Előzmény: kékszemű (4635)
attention Creative Commons License 2009.02.08 0 0 4636
régi modon is bejelentkezhetsz állandóra, nem kell hozzászolásonként. Nem tudsz?
Amennyiben nem tudsz, akkor a géped oráját nézd meg.
Előzmény: kékszemű (4635)
kékszemű Creative Commons License 2009.02.08 0 0 4635

Nem tudok válaszolni hozzászólásra a topicokban :-(

 

Megnyomom a válasz gombot, erre feljön az ablak, ahol beírhatom a nevemet meg a jelszavamat (igen, az elavult régi bejelentkezést használom, indafaszom nincs).

 

Nevet, jelszót beírom, majd megírom a választ. A válasz végére beillesztek egy képet (igen, tudom, hogy tallóz, feltölt, beszúr).

 

Ezután megnyomom a mehet gombot.

 

Erre nem a topicba kerülök, ahol megjelenik a válaszom, hanem egy olyan abalak jelenik meg, hogy "ön erre a hozzászólásra válaszol", ahol olvashatom azt a hozzászólást, amire válaszolok. Az általam beírt szöveg pedig egyszer és mindenkorra elvész.

 

Mivel nem először fordul ez elő, hanem az idén már többedszer, gondoltam, hogy megkérdem, hogy mit csinálok rosszul ?!?!

zeta 3 Creative Commons License 2009.02.07 0 0 4634

T Moderátor, a derringerr nikk továbbra is reklámoz.

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9122838&la=87353215, (6765) .

Labi_ Creative Commons License 2009.02.06 0 0 4633

Kérlek szépen hogy olyan embert bízzatok meg aki a témában is hozzáértő, azért nem azokat tiltja ki tucatszámra akik lehülyéznek egy hülyét, hanem inkább azt, aki úgy érzi hogy homokbányaőrként bérletet kapott a világ összes tudományára a gázpisztolyoktól kezdve az íjászaton át az ufótechnológiáig, és az ordas baromságai miatt pukkan el mindenkinek az agya az adott topikban. (mert egy kis hozzáértéssel már régóta látható, hogy ez miatt szakadnak el az idegek állandóan ott.). Aztán ez az illető bociszemekkel panaszkodik hogy bántják és kitiltat mindenkit.

 

Ugyanezt a módszert ment valamelyik íjász topikban is, a totál hozzáértés nélküli kioktatása minősített versenyzőknek. Többek között az ilyen emberkék az okai, hogy már az összes tényleg hozzáértő íjász már rég eltávozott az index fórumairól, és ha meg is jelenik néha-néha egy kérdés, akkor max azt írják be, hogy ne itt az indexen kérdezzen, hanem a szip-en.

 

Egy a témában jártas moderátor tehetne érte, hogy ne dögöljenek meg a fórumok ilyen emberek miatt, valamint azért is, hogy ne csak idiótaságok legyenek benne. (ha már technika fórum)

 

 

Előzmény: a jéghegy legénysége (4630)
baal Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4632
esetleg 2 gázpisztolyos modit a kapujába?:-)
Előzmény: a jéghegy legénysége (4630)
zeta 3 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4631

Ez így jónak tűnik, ez az egyetlen módja hogy megmaradjon. Köszönjük.

Előzmény: a jéghegy legénysége (4630)
a jéghegy legénysége Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4630
A topikot elsüllyesztettük. Ki fogjuk emelni, mihelyes megoldódik az őrzése.
zeta 3 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4629

T Moderátor. A trükkös spammer megint spammel. derringerr néven.

 

zeta 3 Creative Commons License 2009.02.05 0 0 4628

A topicnyitó ugyan olyan user mint bárki más, és hidd el hogy nem lenne jó ha ez másképp lenne, egyik topikban sem.

 

 

"hisz a modik sem született adottságuk alapján kerülnek ki."

 

 

Őöööö, hát én azért nem így tudom, de ebbe ne menjünk bele. :)

 

 

"én szórakozni akarok, és bosszant, ha elveszik a nyalókámat:-))))"

 

 

Hát csinálj magadnak egy másik nyalókát. :)

 

 

 

Előzmény: baal (4626)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!