Keresés

Részletes keresés

mosca Creative Commons License 2001.08.13 0 0 689
Sziasztok!

Nem volt walaki véletlenül szombaton a Chaosban vagy az Angyalban?
Volt ott néhány olyan eszméletlen jó pasi, hogy majd lepadlóztam. Pedig igen finnyás ízlésem van ám.:))
Sok egyetemista, jogászpalánták, zsenikék...
Élmény? ... Csak tánc, szemezés, nézelődés, de felsőfokon.

csao, mosca

Előzmény: c79 (688)
c79 Creative Commons License 2001.08.12 0 0 688
Mi lenne, ha a topic legénysége időről-időre saját és közös élményeket is gyártana?A szeeveződő buli után mindenki hazamegy a gép elé és elmeséli- vagy még jobb, ha helyszíni közvetítést tartanak!!Koleszos homoszex ONLINE!!!

Kurva jó.

:))

Törölt nick Creative Commons License 2001.08.12 0 0 687
mikor lesz a buli és kinél kell jelentkezni?


No1Nina Creative Commons License 2001.08.12 0 0 686
Sheme, nem is tudom miből gondolod, hogy ilyesmire vágyom! :))) Csak az a baj veled, hogy a legfontosabb kritériumomat nem tudod teljesíteni, ugyanis én azt szeretném, ha a fiúk egymással is foglalkoznának a hármasban! :)
Előzmény: Sheme (679)
coito_erGO Creative Commons License 2001.08.11 0 0 685
levelezni, mint a szűzlányok?!?!? :))) szerintem meg fél perc alatt kiderül, kinek ki és mennyire szimpatikus, és akkor meg HAJRÁ!!! szerintem inkább a nemi életben, mint a lelkiben kéne JÓL elMÉLYEDNI...nem? :))))
benji__ Creative Commons License 2001.08.11 0 0 684
Hi!

A találkozó nem hülyeség, de szerintem először meg kellene ismerni egymást, és csak utána jöhet a többi. Az pedig nem megy egy buli alatt. Pár óra alatt nem derül ki senkiről semmi. A szimpátia nem minden. Persze ez az én privát véleményem. Én szeretnék először levelezni valakivel. A paramétereim lejjebb már leírtam.

Bye

coito_erGO Creative Commons License 2001.08.11 0 0 683
ilyet kérdezni?!?!?

részletesen, zaftosan....plíííz...és ha lehetne azt a 3 oldalnyi szöveget is tessék ide bepasszírozni! persze nem egyszerre, mindíg egy kicsit....:)

Előzmény: Boyszol (681)
R-Action Creative Commons License 2001.08.10 0 0 682
Hogyafenébene!!! Mindent bele! :)
Előzmény: Boyszol (681)
Boyszol Creative Commons License 2001.08.10 0 0 681
Sziasztok:)

Nekem annyi ilyen élményem van, hogy betöltene 3 lapot is:)))))

Általános iskola, kolesz, katonaság..:)))

Egyet elmesélek.
kb 14 évesen a Balcsin voltam minden nyáron egy üdülöben a nagymamival, aki ott gondnok volt. Volt egy visszajáró házaspár 2 gyerekkel.(egyik 14 éves ,másik 18)
Nekem a 18 éves nagyon tetszett,izmos, szőke,gatyán is átlátszóan nagyméretű volt...
Na persze ez egy álom volt, de itt jött nekem a meglepetés...
A fürdöszobában tusoltam, mikor kopogtak.
Ajtó kinyit, rajtam törölköző. Bejön a 14 éves, ajtót bezárja, gatyát letolja...
Fürödjünk együtt!
A farka kb 15 centis volt és nagyon teccet:)))
Ok, mondtam, fürödjünk együtt. Beült a kádba.
Szappanozta mindenki magát, amikor azt vettem észre,hogy valami simogatja a farkam.. a lába volt..... Ránéztem...:) Azt a gyönyörű kék szempárt soha nem feledem.... a lába pedig csak járt....tehát erekcióm lett:)
Neki is.. És cak a sajátunk vertük ki a tussal, de hatalmas volt..... a többit is meséljem?.)))

Boyszol

coito_erGO Creative Commons License 2001.08.10 0 1 680
ÉNISÉNISÉNISÉNIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jó nagy szendvicset csináljunk, soooooooook finomsággal!!!!!!!! :)))))

Sheme Creative Commons License 2001.08.10 0 0 679
És mi történt? Szeretnéd, hogy partyba vágjunk a haverommal? Egy szendvicsre vágysz?
Előzmény: No1Nina (652)
No1Nina Creative Commons License 2001.08.10 0 0 678
Nekem jövő hétvége jó buliügyileg :)
Előzmény: kezdobisrac2 (675)
Luluvja Creative Commons License 2001.08.10 0 0 677
Na de sracok! Nem mindenkinek a meret a lenyeg. Egy kis kenyeztetes, kedvesseg tobbet szamithat. Maugy 182/65/25 korul jarhatok es megint hianyzik valaki, aki megmelengetne a hatamat maeste.
terra25 Creative Commons License 2001.08.10 0 0 676
Van még egy jelentkező :)) Remélem összejön a buli.
Előzmény: kezdobisrac2 (675)
kezdobisrac2 Creative Commons License 2001.08.10 0 0 675
Nina!
Akkor gyere velünk bulizni. Ez különben szerintem is jobb ötlet, csak nekem nem jutott eszembe - bevallom, még én SEM vagyok tökéletes... Aki akarja, mellékelje a méretét is, de szerintem nem a méret, hanem a külalak a lényeg... És persze a mennyiség, de ez már a Messzire spriccelsz topic témája lenne... :))
Előzmény: No1Nina (670)
No1Nina Creative Commons License 2001.08.10 0 0 674
Ezt a sztorit nem lehetne folytatni? :))
Előzmény: Pluto81 (659)
Mamabear Creative Commons License 2001.08.10 0 0 673
Sziasztok,

Eredetileg addig nem akartam írni amig el nem olvasom az összes hozzászólást, de sajnos csak tegnap bukkantam a topicra, ezért az elmúlt hét termésével még nem sikerült megbírkóznom. Nem tudom, hogy nőnek mennyire van itt helye, főleg ha etekintetben nem "igazán" rendelkezik élményekkel. Bár én jelenleg azzal is megelékszem ha a háttérből szemlélhetem az eseményeket.:)

üdv mindenkinek

coito_erGO Creative Commons License 2001.08.10 0 0 672
godzilla óta tudjuk: A MÉRET A LÉNYEG!!!!!!!!! az meg jól kimaradt a konfekció-cetliről....vagy inkább húsbolti tájékoztatóról?!!?

:)

nu, akkor AVANTI!!!

Előzmény: kezdobisrac2 (669)
coito_erGO Creative Commons License 2001.08.10 0 0 671
hmmmm.... lakásra....de formanyomtatvány nélkül!!!! legyen meglepi mindenkinek, h milyen a másik!

addig is lehetne izgulni, h hány quasimodo, és hány adonisz jelenik meg! :)))))

No1Nina Creative Commons License 2001.08.10 0 0 670
De úgy is meg lehet szervezni egy találkozót, hogy ne ennyire konkrét legyen. Elmenni bulizni, aztán ott majd kialakul... de ez is csak egy futó gondolat, ha nektek megy úgy is, hogy irány valakinek a lakása, hát én nem tartalak vissza benneteket! :))))
Előzmény: kezdobisrac2 (669)
kezdobisrac2 Creative Commons License 2001.08.10 0 0 669
Megvagyok, de néha elszólít a kötelesség a gép nélkül... Azért nem kell izgulni, nem volt még meg a találkozó. És egy jelentkező már van: Coito személyében.
Látom, vannak a találkozónak ellenzői is: nem beszólás, de akkor nem kell eljönni... Szóval vagyunk szerintem egy páran úgy, akinek nem adatik meg, hogy spontán ilyen élményekben részesüljenek... Nekik szervezném a találkozót.

De továbbra is várom a maileket, hogy aztán tudjunk időpontot egyeztetni!

Coito javaslatára az alábbi formanyomtatványt kéretik kitölteni (+ bármit írj még, ami fontos)

Nick:
Kor:
Magasság:
Súly:
Haj:
Szem:
Testalkat:
Tapasztalat: (mit, hányszor)
Elvárások: (mit szeretnél)
Mit tucc hozni:

coito_erGO Creative Commons License 2001.08.10 0 0 668
mi van kezdőbi2-vel? táncsak nem lépett meg egy jó nagy és kemény eressel NÉLKÜLEM/nélkülünk?!??!

-*-*-*-*-*--*-**--**-*--*-*-**-*--**--*

ált.isk. volt egy gyerek-lentebb már írta-, aki néha kukkolt. csakhogy akkor én még pisilésre használtam a farkam. nem is értettem, miért néz át a klotyi tetején...

róla mesélték, h szerette mogyorózni a fiúkat.

hát erről is lemaradtam, mert össze vesztünk addigar :)

MakkMarci Creative Commons License 2001.08.10 0 0 667
Hi Pluto!

Nem úúúgy miattam, hanem a felszólítás miatt, miszerint hagyni kellett volna engem "semmittenni"! A gyertyafényest említetted anno -arról tudtam!
Péntek nem hiszem, hogy összejön...esetleg a vasárnap!
De figyu! nem rigletto hanem ligretto! :)) Azért a végeredményt tekintve így is úgy is qrva jó!

Előzmény: Pluto81 (661)
Zsorzs LeGars Creative Commons License 2001.08.10 0 0 666
24/180/65 duplabarna-majdnemfekete
Zsorzs LeGars Creative Commons License 2001.08.10 0 0 665
No, ismét kiröhögtem-kiélvezkedtem magam az olvasottakon, és miután egy barátommal a minap beszélgettünk első szexuális élményeinkről egy nagy "kérdezősködjünk-mán" beszélgetés során, veletek is megosztom ezt a többé-kevésbé érdekes sztorit. Kinek a pap, kinek a papné. Én akkoriban, kiskamaszként, semelyikkel nem próbáltam még, és mindkettő rendkívül érdekelt. Leköteleztek volna, ha megjelennek az ajtóban, és azt mondják, The Time is Now, valaminek történnie kell.

Nem sok minden történt. Egy alkalommal átmentem egy osztálytársamhoz, akivel igen jóban voltam, és aki azon a szombat délutánon nagyon be lehetett izgulva, mert folyton pajzán megjegyzéseket tett, és a vigyorában volt valami nagyon romlott. 12 évesen.
Állandó kérdése az volt, jó-e a lógikám. Miután nagy matek-zseni volt, gondoltam, biztos elővezet valami idióta logikai játékot, nekem, aki már csecsemőként is csont bölcsész voltam. Well, legyen . A dolog azonban úgy alakult, hogy hogy, hogy nem, valami hülyeség miatt elkezdtünk birkózni, és nagyon hamar evidenssé vált, hogy a birkózás egyetlen célja, hogy a másikat leszorítva elérjünk a pubisához, ahogy azt mondhatnánk. Mikor lefogott, a nadrágon keresztül megfogta, és a leggátlástalanabbul izgatott. Mivel nagyjából ugyanolyan erősek voltunk, a kínos pillanatokban (orgazmusközeli állapot) mindig volt annyi lélekjelenlétem és szégyenérzetem, hogy levessem magamról és folytassuk. Legalább ugyanannyiszor kaptam el én őt, mint ő engem, és nyilvánvaló volt, hogy mindkettőnket nagyon izgat a kimondatlan játék (nincs is jobb a bizonytalanságnál, nem iga'?). Kemény órákon keresztül tartott a buli, már a fasz kivolt (szó szoros értelmében), zsibbadt mindenünk, lihegtünk, kimerültünk, újrakezdtük anélkül, hogy valamire jutottunk volna. Szélmalomharc volt, de sokkal jobb, mintha egyszerűen recskáztunk volna egy nagyot.

Egyszercsak megjelent anyám. A következő kép, amire emlékszem, hogy rángat hazafelé, kikelve magából, azt hitte, bajom esett, miközben nekem a nadrágom tartalma azt sem tudta, merre kornyadozzon a kimerültségtől. Úgy éreztem magamat, mintha egy háromnapos halásztelki parti után haza kéne csoszognom a busszal, azt sem tudtam, hol vagyok. És ha anyám tudta volna...

A haverral soha nem beszéltünk az ügyről, a dolog pedig nem ismétlődött meg, kár. Szerintem ő is sajnálja.

Pluto: hogy is van az a szombati goa????????????????????????????????

Zs.

_Damn_

Erik_a_viking Creative Commons License 2001.08.09 0 0 664
Üdv mindenkinek!

A offok között még egy off:
én 185/79 vagyok, 23 éves barna-barna.

Na, mára nincs több rovarirtó :)

(gyk: Off)

Pluto81 Creative Commons License 2001.08.09 0 0 663
Kepzeljetek, eszembe jutott meg egy-ket sztori, de ezek altalanos iskolaban tortentek.

Volt elos osztalyban egy fiu, akivel fogalmam sincs, hogy hogy kezdodott, de egy csomoszor mutogattuk egymasnak a kukinkat.

Jo, nem? :)

Aztan amikor otodikes lettem, egy baratnommel beszelgettem mindig a sexrol, meg a masztizasrol.
Mindig megbeszeltuk, hogy ki hanyszor masztizott mar. Emlekszem, sose mertem megmondani. Mindig azt mondtam, hogy "eddig egesz eletemben kb. haromszor", stb.. :)

Volt egy nagy ret tolunk nem messze, amin volt egy pici foldkupac evek ota. Felmentunk a tetejere, es amikor jott egy kocsi a tolunk kb. 100 meterre levo folduton, mindig baszast imitaltunk ruhan keresztul. :)

Na mindegy, ennek semmi koze a homosexhez.
Volt az a srac, akivel elsoben mutogattam a kukimat. Egyszer bicajjal kimentunk arra a retre es a sexrol, meg a masztizasrol beszelgettunk. Kitargyaltuk, hogy hogyan a legjobb recskazni. Ettol kurvara felizgultunk es elovettuk a farkunkat. Kivertuk.

Ezutan rendszeres programma valt a recskazas, de mar nem mentunk ki a retre, elinteztuk hazon belul, ugyse volt otthon senki.

Volt egy masik osztalytarsam is, akivel kozosen recskaztam, de ok kozosen soha. En sokszor nyomultam azzal a gondolattal, hogy nem-e kene egyszer harmasban, de nem nagyon voltak ra vevok.
Ugyhogy szepen ingaznom kellett.

Egyszer, talan hetedikben, delutani foci utan az osztalyteremben kivertuk negyen. Az akvariumba mostuk bele a kezunket, a buzi halak mind felzabaltak a cuccot. :)

Ez megegyszer megismetlodott, amikor is egy osztalytarsunknal aludtunk kb. oten, fiuk. Megint ment a temazas es szoba kerult, hogy kinek mennyi cucc jon ki es milyen messzire tud loni. Mindkettoben vezettem anno, ugyhogy kivancsi volt a tarsasag. Mindenki elkezdte verni a farkat, majd miutan elsultem csak a bazdmegolas ment. Tenyleg nekem jott a legtobb. Ez volt a legfurabb elmenyem, mert rajtam kivul senki nem verte ki teljesen a farkat. Mintha csak produkciot akartak volna es csak biztataskent vertek volna a sajatjukat. Hmm...

Egyikojuk se lett meleg. Bar nem nagyon tartom veluk a kapcsolatot. Altalanos iskola volt.

Pluto81 Creative Commons License 2001.08.09 0 0 662
Amugy ez a jack-off party nem tul banalis? Kepzeljetek el a szituaciot, hogy egy csomo idegen ember szerencsetlenkedik, es csak nevetnek kinjukban. :)

Nekem sookkal jobban bejon egy olyan buli, ahol csak veletlen alakulnak igy a dolgok. Ezt nem lehet elore letargyalva veghez vinni.

Ugyhogy en egy ilyen kifejezetten vaszveros-puncipockolos bulira tuti nem mennek el.

De szerintem nelkulem is jol fogjatok magatokat erezni :)

Csak mert szokasba jott: 180/65, barna rovid, zold

Van itt vki aki Goas, vagy dnb-s?

Pluto81 Creative Commons License 2001.08.09 0 0 661
Udv MakkMarci!

Nem miattad rohantam el, a Wabisabiba mentem egy baratommal enni. De beragtam rajuk az algas rizs historia miatt, amit az elozo beszolasomban kifejtettem.

Penteken van kedvetek riglettozni? Szombaton asszem Goa Partira megyek a Peteri tohoz, ugyhogy akkor nem leszek szabad.

Előzmény: MakkMarci (638)
c79 Creative Commons License 2001.08.09 0 0 660
...és akkor talán jöhetne az élmény is, nem?!

:)

Előzmény: Pluto81 (659)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!