Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.11.23 0 0 614
Ez vonzóbb, esztétikusabb, mint az epilált? Hát ízlés dolga...
Előzmény: ___Marvin! (613)
___Marvin! Creative Commons License 2007.11.22 0 0 613
továbbiak:
___Marvin! Creative Commons License 2007.11.22 0 0 612
talán most sikerül...?
11.1
___Marvin! Creative Commons License 2007.11.21 0 0 611
nos.
Előzmény: ___Marvin! (610)
___Marvin! Creative Commons License 2007.11.21 0 0 610
nohát:
Fann Tom Creative Commons License 2007.11.03 0 0 609
PPFFFÚÚÚÚÚÚÚ!!!!!
Előzmény: 169anal (607)
Angyalbaby Creative Commons License 2007.11.03 0 0 608
Borotva!
Mondom!
Előzmény: 169anal (607)
hershee Creative Commons License 2007.10.29 0 0 606
jafo, nekem akkor is tetszenek a képeid ! ;)
hershee Creative Commons License 2007.10.29 0 0 605
KÖSZÖNÖM !!
Figyelj, hozzá tudsz szólni, mégpedig úgy, hogy a képek alatt ott van, hogy eddig hány komment érkezett, vagy pedig az a felirat, hogy "szólj hozzá". Arra rákattintasz, és máris tiéd a szó ! :) Ne lepődj meg, mert azonnal nem fog megjelenni a beírásod, de reggel és este mindig megnézem a jelentéseket és becsatolom a kommenteket, ha vannak. üdv !

http://csajhonalj. blog.hu
Előzmény: Matitjahu (603)
jafo Creative Commons License 2007.10.28 0 0 604
Ha valakit érdekel, innen vannak. Kb. a fele ontopic.
Matitjahu Creative Commons License 2007.10.25 0 0 603
Megnéztem, egyre jobbak a képek. Semmi művészkedés, egyszerűen "úgy, ahogy vannak". Gratulálok. Folytasd! Sajnos azon az oldalon nem tudok hozzászólni, nem találom a hozzávaló ikont.
Előzmény: hershee (599)
Matitjahu Creative Commons License 2007.10.25 0 0 602
Tényleg jók a képek, kár, hogy kicsit "művészkedők" Egyszerű, természetes képeket szeretnék látni végre, olyasmit, mint a "balcsis" fotók. Hiszen így szeretjük ezeket a lányokat is, nem? Egyszerűen, természetesen, nem pózolva és hamisan. A borotválást többek között éppen azért nem szeretem, mert hamisnak tartom. Mindenki vállalja önmagát s higyje el, így is lehet szeretni valakit. (Sőt, csak így lehet. Igaz??!)
Előzmény: jafo (600)
hershee Creative Commons License 2007.10.24 0 0 601
Nagyon jó képek, gratulálok !! :)
jafo Creative Commons License 2007.10.23 0 0 600
hershee Creative Commons License 2007.10.17 0 0 599

Rendben, de bátorítalak azon az oldalon is a hozzászólásra. :)

Csak mert bedobok egy képet, meg pár gondolatot vagy megjegyzést, nem jelenti azt, hogy 'birtoklom' és mondjuk más vélemény vagy bármi ne kaphatna helyet. Épp ellenkezőleg, pont azért csináltam ! De ahogy gondolod, ahogy jól esik.

Egyébként most, hogy említetted ezt a borotválást, tiszta őrület, én is ezt tapasztalom, hogy A CSAJOK LEGTÖBBJÉNEK EGYSZERŰEN FOGALMA SINCS, MIÉRT BOROTVÁLKOZIK !! Vannak, akik azt mondják, hogy igénytelen és nem higiénikus, de ez egyéltalán nem így van, ez orvosilag igazolt: a test természetes védekezőrendszere. Meg hogy 'igénytelen'... Ja, és akkor a szüleink is igénytelen állatok voltak, vagy mi ? :)
Előzmény: Matitjahu (598)
Matitjahu Creative Commons License 2007.10.17 0 0 598
Megnéztem a balcsis képet. Hát igen. Éppen ez, amire gondoltam. Természetes emberek, természetes környezetben. Semmi piercing, semmi tetoválás, ami szerintem egy őrület, ami majd el fog múlni, de mit tesznek majd akkor ezek a nők a ronda tetoválásaikkal. Voltam én már olyan lánnyal, akinek a klitoriszában volt piercing, a háta meg úgynézett ki, mint egy Jakuzának. El is ment a kedvem az egésztől, pedig bomba nő volt, elhiheted. Persze az egész teste szőrtelenítve volt, és amikor megkérdeztem, mi értelme van ennek, még csak válaszolni sem tudott. "Ez a trendi"- ez volt a válasz. Szóval, csak így tovább. Szép képeket kérünk, szép lányokról.
Előzmény: hershee (597)
hershee Creative Commons License 2007.10.17 0 0 597
Szia !

A blog nem is kizárólag azért készül, hogy mondjuk több gigányi ilyen jellegű képet lehessen lerippelni róla, hanem valamennyire közösségformáló dolgot gondoltam el, kábé mint egy fórum. Lesznek majd (meg van is) képek, videók, amikről lehet dumálgatni, kommentelni, meg ilyesmik. Nem kíván semmi hasonló site konkurrenciájává válni, csupán gyarapítani azt a nagyon kevés oldalt, ami itthon található .

Az "amatőr" jelleget nem az ATK-s képekre értettem, merthogy ott kifejezetten profi csajok szerepelnek, akiket rendesen megfizetnek az oldal működtetői. (Egyébként nem vitatom, hogy az ATK-n vannak csodaszép lányok, nálam is lesznek képek onnan bőven) Ha most visszanézel a blogra, láthatod (most épp a balcsi-s képen), hogy amatőr alatt igazából azt értem, hogy teljesen természetes környezetükben lettek lekapva ezek a nők, nem stúdió-körülmények között és főleg úgy, hogy ez az egész szőrös hónalj mizéria nem volt olyan extremitás, vagy esetleg perverziónak titulált dolog, hanem az volt, ami: Természetes. Úgy gondolom, paradox módon épp a szőrtelenítés körüli hisztéria és hatalmas üzlet hozta be a köztudatba, csak más formában. De ez mindegy is.
A lényeg, hogy gyere, várunk :

http://csajhonalj.blog.hu
Előzmény: Matitjahu (596)
Matitjahu Creative Commons License 2007.10.11 0 0 596
Kedves Barátom,
köszönöm a küldött képet, nagyon jó és izgalmas. Sokat sejtető. Apropos, itt jegyzemmeg, hogy a szőrös női láb is lehet izgató, bár a szőrös szó helyett a pihés az, ami szerintem ideillik.
Hogy miből láthatod, hogy a hölgy szőrös? Minden esetben a szemöldökéből. Figyeld csak meg.
Közben rákattintottam a blogodra (ezúton is köszönöm a leveled) de még elég szegényes. Azt hittem tömegével találok rajta izgalmas hónaljkakat. A művi képeket éppen azért nem szeretem, mert műviek. E témában egyéblként legjobb az ATK gallery, -gondolom, ismered. Szóval nem kedvelem a beállított, művi képeket. Ami igazán izgalmas és életközeli, azok az amartőr képek. Ismersz ilyeneket?
Előzmény: hershee (594)
___Marvin! Creative Commons License 2007.10.04 0 0 595
várjuk a blogot!
Előzmény: hershee (594)
hershee Creative Commons License 2007.10.03 0 0 594
Ha elkészül a blog, amire az ilyen amatőr dolgokat rakom fel, ígérem, te is tudsz majd róla. Egyébként furcsállom, hogy a "művi" képekből is eleged van, ugyanis abból is elég szegényes a készlet a neten... Na nem úgy, hogy alig lenne, hanem a többi xxx-es dologhoz képest.

Hogy honnan lehet tudni hát erre nincs recept. Nyáron szerintem inkább azoknál sejthető, akik a rekkenő hőségben is a klasszikus "rövidujjú" pólóban vannak. Különböző stat-ok szerint télen pedig a legkirányabb csajok sem fordítanak rá túl nagy hangsúlyt, csak akkor szedik le, ha buliba mennek, vagy ilyesmi.

Várj, kapsz egy képet is. :)

Előzmény: Matitjahu (591)
___Marvin! Creative Commons License 2007.09.30 0 0 593
?
Előzmény: Matitjahu (591)
Dzseff Creative Commons License 2007.09.29 0 0 592
Miből? :)
Előzmény: Matitjahu (591)
Matitjahu Creative Commons License 2007.09.28 0 0 591
Magam is a hónaljszőr rajongók táborába tartozom. Felizgat már a látványa is. Ha valaki tudna küldeni ilyen képeket (persze nem művit, hanem amatőr felvételeket lehetőleg) nagyon hálás lennék. Azt tudjátok, hogy egy teljesen felöltözött nőnél is biztosan lehet tudni, szőrös-e vagy sem? Na miből lehet erre következtetni, ki tudja?
___Marvin! Creative Commons License 2007.08.31 0 0 590
azért jóból is megárt a sok! :)
Előzmény: Vad_ász (587)
csaknatur Creative Commons License 2007.08.31 0 0 589
Micsoda muff! Ha én egyszer odaférkőzhetnék:-)))
Előzmény: Vad_ász (587)
___Marvin! Creative Commons License 2007.08.29 0 0 588
http://velvet.hu/trend/szor070725/
Előzmény: hershee (584)
Vad_ász Creative Commons License 2007.08.26 0 0 587
Vad_ász Creative Commons License 2007.08.26 0 0 586
aranyos
Előzmény: lucky77 (574)
hershee Creative Commons License 2007.08.26 0 0 585
_________________________________________________

g e r i l l a - m a t r i c á k s z ő r ö s h ó n a l j ú n ő k r ő l :
_________________________________________________



**************************************************
www.stickest.blogol.hu
**************************************************

Csak ki kell menteni a képeket, bemásolni egy word dokumentumba,
majd A4-es matrica papírra kinyomtatni. Ezután kivágni és tetszés
szerint ragasztgatni buszmegállókba, klubokban, egyéb utcai felületekre.

Izgi... :)
hershee Creative Commons License 2007.08.25 0 0 584

Marvin, mire vonatkozott az a velvet-link a kép mellett ? Próbáltam copy-zni, de nem találtam semmit. Pedig érdekelne, hogy mondjuk épp a VELVET-en mit tudnak a témához hozzátenni...
Előzmény: ___Marvin! (579)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!