Keresés

Részletes keresés

aerio Creative Commons License 2007.06.05 0 0 84
Már elkezdetek bontani a parkolóház mögötti területen. Tavaszra kell kész lennie a Center új szárnyának.
Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.05 0 0 83
Ez jogilag nem diszkrimináció. Viszont mindenki udja hogy az! Végülis tök jogosan dolgozik a fehéreknél feket cseléd/alkalmazott. De lehet hogy egy kirivó eset volt... félrtéve. Megnyílt a mEDIA mARKT. Tök jó volt a lábtörlős kampánya:))
gb. Creative Commons License 2007.06.04 0 0 82
valamit felreertesz,mert mostanaban egy feketenek tobb joga van mint a fehernek.Jogilag a diszkriminacio nagyon megvan buntetve.
Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.03 0 0 81
Nem! Voltam amerikában és láttam a fegyveresek által őrzött fehér negyedet és azt is amikor az amcsi fekete kijött a buszmegállóba!
gb. Creative Commons License 2007.06.03 0 0 80

>A feketék dolgoznak a gazdag semmittevő amerikaiaknak.

 

Nincs igazad!nemtudom honnan vetted az informaciodat,a ludas Matyibol?

Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.03 0 0 79
most egy -két szó békéscsabán kívülről. Láttátok mi folyik a G8ak találkozóján? Akik résztvesznek rajta szerintem mind sisznó. Ráadásul az a 13 kmes vasfüggöny amit emeltek Rostockban...pofátlanság. Ugyanaz lesz itt is mint amerikában. Németország meg a gazdagabb osrszágok majd elzárják amgukat tőlünk, mi meg majd dolgozhatunk nekik. Amcsiban is ez van. A feketék dolgoznak a gazdag semmittevő amerikaiaknak. Jelze nem vagyok skinhead!Sőt utálom őket, de ez azért már több a soknál. Vagy nincs igazam?
gb. Creative Commons License 2007.05.30 0 0 78
ez erdekes.
Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.28 0 0 77
Végülis igazad van...de az a baj, hogy aki tenni akar valamit, akkor enyomják azok akik nem akarnak csinálni semmit. Amúgy ti hallottatok vmit a Csaba Center 2-ről?
gb. Creative Commons License 2007.05.23 0 0 76

ahany ember,annyi velemeny.mindenkit nem lehet kielegiteni.

 

Szeged az nagyon szep varos ,meg mindig megvan a Hagi?dejo palacpecsenyet csinaltak ott.

Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.21 0 0 75
Háát...Csabán sajnos sok minden nem stimmel...de javíthatunk rajt;)Az a baj h a Csabaiak mind olyanok(a többsége)(akinek inge vegye magára) hogy csak úgy el van, minden úgy van jól ami most van. Nem kell változtatni. A jó felé se.Én Szegedi voltam 8 éve:)
gb. Creative Commons License 2007.05.20 0 0 74
a kozpont legjobb helye,valami nem stimmel.milyen gyonyoru volt a 70-es evekben.
Előzmény: Törölt nick (73)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.20 0 0 73
OK...régen voltam már usziban...(legalábbis úgy néz ki) A Park bővítés tényleg jó ötlet lenne...vagy építsenek a helyére egyx wellness szállodát.
gb. Creative Commons License 2007.05.18 0 0 72
az,az, 6 utan fizettem en is.
Előzmény: t2jani (71)
t2jani Creative Commons License 2007.05.18 0 0 71
Télen asszem, 1100 volt a felnőtt, a diákot nem tudom, én bérlettel járok, és az iskolás korból már kinőttem egy ideje :-) De este 6 után olcsóbb asszem.
Előzmény: Törölt nick (69)
gb. Creative Commons License 2007.05.18 0 0 70

akkor felemeltek az arakat,de az nembaj ha felemelik a szolgaltatast is parhuzamosan.

 

ja inkabb bontsak le a hotelt es nagyobbitsak meg a parkot,mert az igy nemjo a turizmusra nezve.

Előzmény: t2jani (68)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.18 0 0 69

Nem 950 a gyerek meg 750? Télen még úgy volt. ÉS lehet hogy több mednce van, de azonos színvonalú szolgáltatás Csabán is van. A Körös HOtelt amúgy nem csak egyszerű hajléktalanok lakják. Én úgy hallottam, hogy még a rendőrök is félnek bemenni hozzájuk, és olyat is hallottam, hogy valaki poénból bement részegen, és vérző fell összeverve jött ki, mert a hajléktalanok féltik a"területüket". AMúgy szerintem le kellene bontani, mert a templom mellett elég géz hogy ott van egy ilyen romos izé. ÉS szerintem le is fogják, mert nem véltelenül költözött el alóla a HVB bank.  Én nagyon szorgalmaznám, hogy a replülőtér is fejlesszen, mert a ha komolyan belegondolunk, akkor tényleg idejönnének szegedről, esetleg szolnokról a charter utasok, és a túristák. Mind1. Az önkormányzatban(jelzem a párt mind1) de mindent cisnálnak, de nem döntenek, mert mindenhez 200 éves közbeszerzési pályázat, meg engedély meg anyám kínja kell. Szal ennyi. Amúgy örülök, hogy válaszoltatok, vagyis irtok. 

t2jani Creative Commons License 2007.05.18 0 0 68
Nem vagyk biztos benne, h a csabai strand olcsóbb, mint a gyulai, 1200 forint egy felnőtt napijegy, Gyulán 1250, viszont több medence van.
Előzmény: Törölt nick (65)
t2jani Creative Commons License 2007.05.18 0 0 67
A Körös Hotel még mindig üres, időnként felröppennek hírek, h csinálnak vele vmit, de aztán minden marad ugyanúgy. Hallottam egy olyan pletykát, h aki megvette, nem csinált vele semmit, pedig a szerződés szerint kellett volna, ezért visszaveszi a város. Jó lenne már, ha csinálnának vmit vele, jelenleg csak néhány hajláktalan lakja.
Előzmény: gb. (66)
gb. Creative Commons License 2007.05.18 0 0 66

ja ,a furdo az nagyon klassz,es az ara sem rossz a gyulaihoz kepest.

 

A Csabacenter ,az vilagszinvonalu szerintem.

 

Mi ujsag van a Koros Hotellel ?meg mindig uresen all?

Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.16 0 0 65

Jah és amúgy nem igaz h nincs mit megnézni csabán. Ott a közép európa legmagasabb temloma, mellette az egyik legkisebb. Aztán ott a kéttornyú katolikus templom, ami sztem nagyon hasonlit a szegedi dómhoz. Aztán még ott van a fürdőnk, ami semmivel nem rosszabb a gyulainál sőt, még olcsóbb is. Van egy halom szobrunk, egy gyönyörű élővíz-csatornánk(amit nem becsülünk meg), egy csaba centerünk, egy regionális repterünk(amivel basznak foglalkozni, vagyis az előző hozzáőszólásban megtlátjátok), viszonylag európai színvonalú tömegközlekedéssel, és hotelekkl. Mi kell még a túrizmushoz?(eghy rptér wihihihi)???? Jah és elvileg fel fogják ujjítani a vasút állomást is. Az ic magazinban olvastam.

Aki ide utazik annak ajánlom az alábbi linkeket: www.elvira.hu  www.bekesairport.hu, www.korosvolan.hu www.bekescsaba.hu http://hotelfiume.hu/ www.fenyveshotel.hu http://sporthotel.atw.hu/ http://www.slovak.hu/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=11 www.bekeslog.hu valamint ajánlom a kolbászfesztivált, a sörfesztivált, az EXPO-t aminek most lett vége, és avárosházi estéket.

NEM ÉRTEM MÉRT SKATULYÁZZÁK BE BCSABÁT. EGY KICSIT LEGYÜNK OPTIMISTÁBBAK, ÉS PRÓBÁLJUK MEG NÉPSZERŰSÍTENI A VÁROST.

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.16 0 0 64
Most olvastam, hogy az önkormányzat fejleszteni akarja a repteret. Továbbfejleszteni, hogy chartergépek is repülhessenek. DE lassan el kéne kezdeni, mert ha szegeden elkészül a beton pálya akkorsenki sem akar majd innen repülni. Ha viszont ez lenne előbb kész, akkor szegedről is idejnnének az emberek, mert olcsóbb a vonatjegy, és kényelmesebb is mint pestre. SZal csak igyekezzenek.
aerio Creative Commons License 2007.05.07 0 0 63
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.18 0 0 62
Hááát átlagban 4 naponta egy gép,egy biztos Csaba felet nem lessz szúfolt még egy darabig a légtér.
Előzmény: gb. (61)
gb. Creative Commons License 2007.02.16 0 0 61

50 repullo,akkor az egy nagy repter lehet.

 

Es van mar napi jarat Pest es Csaba kozott?

Előzmény: aerio (59)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.12 0 0 60
Utak szempontjábol Mezőkovácsházán sem job a hejzet,a lakosság egy része már a salakot hordja a kátyúkba,de látam már aki földet döngölt a 10-15cm-es gödrökbe.
aerio Creative Commons License 2007.02.07 0 0 59

Repcsitér :)

A megnyitás óta eddig közel 50 repülő.

aerio Creative Commons License 2007.02.07 0 0 58

Rossz látni, hogy még a fórumozásban is sereghajtók vagyunk :(

Pedig vannak itt is témák amiket ki lehetne beszélni.

 

-új játszóterek - vandalizmus

-taxiállomás áthelyezése - az új sétálóutca

-útfelujítások

-repülőtér

-elkerülő út

-szórakozóhelyek

-egyéb beruházások

-stb.

 

Játszótér:

Közel 300 milliós hitelt vett fel a város, hogy megépítse az új játszótereket és sajnos amin senki nem lepődik meg, hogy mára már sikerült szépen leamortizálnia ezeket néhány "értelmiségi" kamasznak. Régebben felvetődött két lehetőség: játszóterek esti zárása (elméletben legalábbis) és játékokon a korhatár feltüntetése. Ezek már megteremtenék a lehetőséget ahhoz, hogy felelősségre lehessen vonni azokat a srácokat akik éjszaka a játszótéren élik ki magukat. Sajnos az ötlet azóta úgy néz ki feledésbe merült, nem értem miért.

Előrelépés azonban, hogy civil szervezet "örökbe fogadhatnak" játszótereket, felvállalva így azok rendben tartását.

 

Útfelújítások:

2005-ben végre nekiláttak városunkban is nagyobb volumenű útfelújításoknak. Nagyon ráfért már csabára, ugyanis azelőtt évekig nem történtek hasonló beruházások. Remélem idén is folytatódik ez a pozitív tendencia, így pár év múlva elég jó kis úthálózatunk lehet :)

Gamma Leonis Creative Commons License 2006.10.18 0 0 57

Semmi bajom magával a várossal, azon kívül, hogy ízlésficamos a városvezetés, amiért mindenfelé gumicukor színekkel mázolják be a neoeklektikus műemlékeket is, és az emberek annyira gondolkodó lények, mint .... nem írok semmi sértőt, pedig kedvem lenne.

 

De igen, szeretem Békéscsabát. Akárhol járjak, mindig érzem a szülőföld hiányát.

Előzmény: Törölt nick (55)
Gamma Leonis Creative Commons License 2006.10.18 0 0 56

Nem, német vagyok, amiért december 24.-én ragaszkodom az örökzöld fenyőhöz és annak feldíszítéséért.

Ilyen barom kérdést, már elnézést.

Hatalmas tévedésben vagy. De leírom még egyszer, Halloweent a vidámságáért kedvelem, azért, mert ezen az egy napon szabadon kifejezhetem érzéseimet, és jelmezben bolondozhatok. :-)

 

Ha még egyszer valaki Amerikával jön, húzza le magát valahol egy jeans vagy gyorsétterem két betűs helyiségében (a budi római találmány, tehát akkor itáliai vonal is megjelent spontán) az angol vécén. Köszönöm!

Előzmény: Pirimidin76 (54)
Pirimidin76 Creative Commons License 2006.10.18 0 0 54
Te amerikai vagy?
Előzmény: Gamma Leonis (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!